Jump to content

Samsung Galaxy Ace 3 (S7275)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,

Απλα για ενημερωση ηταν οντως σε καταστηματα γερμανος η προσφορα απο 280 σε 155.(το πηρα γιαυτο το ξερω!)

Για την συσκευη τωρα. ειναι απροσδοκητα γρηγορο το ιντερνετ ειδικα με 4g η καμερα ειναι καλη για 5 mp γενικα εχει καλα χαρακτηριστικα οπως nfc με wifi direct 8gb εσ μνημη 5.5 διαθεσημα αλλα το καλο ειναι οτι ειναι ενιαια χωρις διαχωρισμο οπως τα παλιοτερα android. εχει καλη ευκρινεια η οθονη και γενικα δεν με εχει προβληματισει η ταχυτητα καθολου προς το παρον.. ενα σημαντικο μειον ειναι η διαρκεια της μπαταριας μου κραταει 1 με 1,5 μερα.. αλλα απ'οσο φενεται ολοι εκει το πανε μεγαλες καταναλωσεις απο τις οθονες και τους επεξεργαστες και ταχυφορτιστες για να φορτιζεις γρηγορα καθε μερα..

Ενα προβλημμα που εχω με το exchange mail ειναι σημαντικο για μενα, καποια mail με εικονες και γραμματα τα δειχνει με τετραγωνα σα να μην αναγνωριζει την γραμματοσειρα, επισης σε ενα με πινακα οταν το κανω προωθηση δεν μπορω να γραψω στα σημεια του πινακα που ειναι κενα μονο στα κατυλημενα παει ο κερσορας σε αυτο θα ηθελα αν μπορει καποιος να βοηθησει.. υπαρχουν καποια προγραμματα mail για download αλλα ειναι αξιοπιστα; εχει δοκιμασει κανεις; και μπορω να εμπιστευτω εταιρικα mail σε δωρεαν εφαρμογη τριτου;

Αυτα απο μενα οποιαδηποτε απορια ειμαι διαθεσιμος..

Symbian dead and i like it!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελιωσε η προσφορά στον γερμανό???

ναι δυστυχως ηταν μεχρι τις 31/12. απο δευτερα ομως ξεκινανε οι εκπτωσεις κατι θα πεξει..εχε το νου σου..

που μπορω να βρω την απαντηση στο ερωτημα για τα μαιλ να το βαλω σε καποιο θεμα για android;

Symbian dead and i like it!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά γράψτε εδώ όταν θα έχουν κάνει προσφορά.Όσοι έχετε το κινητό σας αρέσει??Είστε ευχαριστημένοι?

 

παιδια μια ερωτηση γιατι δεν εχουν το κινητο σε μεγαλα καταστηματα οπως πλαισιο,μεντια μαρκτ???

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως που το 4G δεν έρχεται σε duos... το 3G είναι αρκετά κατώτερο του 4G όσον αφορά το chipset..

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_3-5479.php

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με ενδιαφέρει το κινητό αλλά βλέπω ότι στο site της Samsung δεν υπάρχει.

Δεν το εισάγει επίσημα η Samsung Greece;

Τα skroutzομάγαζα από παραεισαγωγή το έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Το φέρνει αποκλειστικά η Cosmote. Το πήρα τελικά. Το κινητό φυσάει, πολύ καλή επιλογή το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.σημερα καταλαβα οτι ο αριθμος imei της συσκευης μου ειναι δεν ειναι σωστος...πατησα στο site <chech imei> το imei της συσκευης μου για να δω αν οντως ειναι γνησιο και μου βγαζει αλλη συσκευη με το imei το δικο μου.....καμοια σχεση η συσκευη αυτη που μου εβγαλε το site με αυτην που εχω εγω...και για να γινω πιο συγκεκριμενος εγω εχω το samsung ace3.gt-s7275r και με το imei που ειναι γραμενο πανω στη συσκευη αυτη μου εβγαλε το samsung s5560........μηπως ξερετε τι εχει γινει σε αυτη την περιπτωση?να το επιστρεψω παλι?σας ευχαριστω........
Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγησε στο dialer *#06# και τσεκαρε το imei που σου εμφανίζει να είναι το ίδιο με το imei της συσκευασίας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα από την στιγμή που συμφωνούν αυτά τα δύο.Το site που κοίταξες κάνει λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με την μπαταρια τι γινεται; δεν μου κραταει μιαμιση μερα.. υπαρχει μεγαλυτερη απο 1800mah;
Symbian dead and i like it!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Εισαγωγέας Samsung Ελλάς γράφει επάνω. Απλά προφανώς το δίνουν μόνο στην Cosmote.

 

Aπο την οποια εξαντληθηκε,

και ειναι αγνωστο το ποτε και αν θα το ξαναφερει.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την οποια εξαντληθηκε,

και ειναι αγνωστο το ποτε και αν θα το ξαναφερει.

 

Υπάρχει κανονικά σε Γερμανό.

Symbian dead and i like it!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά σε Γερμανό.

 

Μου λες σε παρακαλω ένα κατάστημα γιατι μεχρι την ωρα που το εγραψα ειχα τηλεφωνησει σε 8 και περασα από 3 εισπρατωντας την ιδια απαντηση ?

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει καποιο led για αναπαντητες/sms; Γενικα σας εχει παρουσιασει καποιο προβλημα; Και υπαρχει περιπτωση να παρει την kitkat;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει καποιο led για αναπαντητες/sms; Γενικα σας εχει παρουσιασει καποιο προβλημα; Και υπαρχει περιπτωση να παρει την kitkat;

 

οχι δεν εχει κατι τετοιο. γενικα δουλευει καλα.. να μην κατελουσε τοσο ευκολα την μπαταρια.. εμενα μου κραταει 1,5 - 2 μερες. ξερω φιλους μου που δεν χρησιμοποιουν δεδομενα και 4g που τους παει 3 -4.

Symbian dead and i like it!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα.

 

Ηθελα να ρωτήσω αν το συγκεκριμένο κινητό έχει διακόπτη με τον οποίο να μπορείς να απενεργοποιείς το LTE, το 3G κλπ...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace 3 (S7275)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...