Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μάγκες καλό ειναι και το δίκαρτο καλύτερο... νταξ για αρχή θα έχει κανά bug θα το φτιάξουν... όποιος έχει υπομονή και περιμένει α. να βγει το δίκαρτο

β. να πέσει κάτω από 200€

θα πάρει πολύ καλή συσκευή καθώς σε αυτό το χρονικό διάστημα θα έχουν φτιάξει και όποια bugs βρεθούν...

 

 

η ταπεινή μου γνώμη...

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μάγκες καλό ειναι και το δίκαρτο καλύτερο... νταξ για αρχή θα έχει κανά bug θα το φτιάξουν... όποιος έχει υπομονή και περιμένει α. να βγει το δίκαρτο

β. να πέσει κάτω από 200€

θα πάρει πολύ καλή συσκευή καθώς σε αυτό το χρονικό διάστημα θα έχουν φτιάξει και όποια bugs βρεθούν...

 

 

η ταπεινή μου γνώμη...

 

από την πρώτη μέρα που το πήρα είδει έκανε ένα update λογικά όπως είπες σίγουρα είχε κάποια bugs

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.2 gb έχω ελεύθερο

 

 

 

δεν το καταλαβαίνω αυτό με το bezel που λέτε . δηλαδή δεν θα επερνες ποτέ ένα κινητό για αυτό το λόγο ? θα γούσταρες να είναι όλα σαν τα galaxy ?

 

Να υπάρχει μια συμμέτρια θέλω απλά..γιατί με το ίδιο μέγεθος μπορεί να πάρω μεγαλύτερη οθόνη ρε συ... anyway κατά τα άλλα είναι καλό!! Υπάρχουν και κάτι ωραία acer , huawei που είναι top για dual-sim και όχι μόνο πάντως..!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Έχω το Μ λίγες ημέρες και μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες αγορές μου. Διάβασα για bugs και προβλήματα, δεν διαπίστωσα τίποτε στο δικό μου.Πάει σφαίρα, δεν κολλάει πουθενά, ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, όλα καλά.

Υπάρχει βέβαια το θέμα με τη μη δυνατότητα μεταφοράς των εφαρμογών στην SD, αλλά ευελπιστώ να λυθεί σε κάποια προσεχή αναβάθμιση. Να πω ότι με το που το πήρα, του έκανα αμέσως upgrade on air, πολύ βολικό αυτό.

Να σας ρωτήσω: παρατηρήσατε στον αισθητήρα φωτισμού να υπάρχει ένα αμυδρό κόκκινο φως σαν υπέρυθρες; Δείτε το στο σκοτάδι και πείτε μου. Το έχω ψάξει σε ξένα forums και το αναφέρουν κι εκεί ως φυσιολογική λειτουργία. Δεν είναι καθόλου ενοχλητικό, το βλέπω όμως πρώτη φορά γι' αυτό η ερώτηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Έχω το Μ λίγες ημέρες και μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες αγορές μου. Διάβασα για bugs και προβλήματα, δεν διαπίστωσα τίποτε στο δικό μου.Πάει σφαίρα, δεν κολλάει πουθενά, ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, όλα καλά.

Υπάρχει βέβαια το θέμα με τη μη δυνατότητα μεταφοράς των εφαρμογών στην SD, αλλά ευελπιστώ να λυθεί σε κάποια προσεχή αναβάθμιση. Να πω ότι με το που το πήρα, του έκανα αμέσως upgrade on air, πολύ βολικό αυτό.

Να σας ρωτήσω: παρατηρήσατε στον αισθητήρα φωτισμού να υπάρχει ένα αμυδρό κόκκινο φως σαν υπέρυθρες; Δείτε το στο σκοτάδι και πείτε μου. Το έχω ψάξει σε ξένα forums και το αναφέρουν κι εκεί ως φυσιολογική λειτουργία. Δεν είναι καθόλου ενοχλητικό, το βλέπω όμως πρώτη φορά γι' αυτό η ερώτηση.

 

το είχα δει μια δύο φορές όταν επερνα τηλ και το κρατούσα μέχρι να το βάλω στο αυτί

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το είχα δει μια δύο φορές όταν επερνα τηλ και το κρατούσα μέχρι να το βάλω στο αυτί

Δηλαδή δεν σου το κάνει συνέχεια;

Σ' εμένα φαίνεται μονίμως (όταν φυσικά το τηλέφωνο είναι ανοιχτό). Όταν είναι κλειστό, δεν φωτίζει.

Κανένας άλλος;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν σου το κάνει συνέχεια;

Σ' εμένα φαίνεται μονίμως (όταν φυσικά το τηλέφωνο είναι ανοιχτό). Όταν είναι κλειστό, δεν φωτίζει.

Κανένας άλλος;

 

μην σε προβληματίζει δεν είναι κάτι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην σε προβληματίζει δεν είναι κάτι

Δεν με προβληματιζει, θελω ομως να μου πεις αν και στο δικο σου φαινεται συνεχεια οταν ειναι ανοιχτο.

 

Edit: το πρόβλημα τελικά το δημιουργούσε μια εφαρμογή που εγκατέστησα εγω. Με την απεγκατάστασή της λύθηκε και δεν υπάρχει πια ο κόκκινος φωτισμός.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν με προβληματιζει, θελω ομως να μου πεις αν και στο δικο σου φαινεται συνεχεια οταν ειναι ανοιχτο.

 

Edit: το πρόβλημα τελικά το δημιουργούσε μια εφαρμογή που εγκατέστησα εγω. Με την απεγκατάστασή της λύθηκε και δεν υπάρχει πια ο κόκκινος φωτισμός.

 

μπορείς να μας πεις ποια εφαρμογή στο προκάλεσε αυτό ? να ξέρουμε να μην την πατήσουμε και εμείς

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε δικαρτο ρε παιδια δεν υπαρχει πουθενα;

 

όχι , πουθενά!..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

όχι , πουθενά!..

 

έχω στήσει καραούλι για το δίκαρτο παίδες, ότι μάθω , μόλις το βρω θα μιλήσω!

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

έχω στήσει καραούλι για το δίκαρτο παίδες, ότι μάθω , μόλις το βρω θα μιλήσω!

 

Αυτο περιμενω κι εγω, οποιος μαθει ας μιλησει

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Στην Ρωσια κυκλοφορει σε λιγες μερες η δικαρτη συσκευη. Ελπιζουμε να ερθει και σε αλλες χωρες τις ευρωπης.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενώ από άποψη χαρακτηριστικών το θεωρούσα άψογο το κινητό για την κοπέλα μου, όταν το είδα από κοντά μου φάνηκε πολύ κακή η ποιότητα κατασκευής του και κυρίως τα κουμπιά στο πλάι...Το Xperia l μου φάνηκε αρκετά πιο προσεγμένο.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ από άποψη χαρακτηριστικών το θεωρούσα άψογο το κινητό για την κοπέλα μου, όταν το είδα από κοντά μου φάνηκε πολύ κακή η ποιότητα κατασκευής του και κυρίως τα κουμπιά στο πλάι...Το Xperia l μου φάνηκε αρκετά πιο προσεγμένο.

 

εγραψα email στη sony και μου απαντησαν οτι κατα πασα πιθανοτητα τελος Σεπτεμβρη θα κυκλοφορισει το δικαρτο στην Ελλαδα

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

 

ακριβο ομως μου φαινεται

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

ακριβο ομως μου φαινεται

 

Οντως ειναι ακριβό αν ερθει στα 256€.

Link to comment
Share on other sites

ε θα περιμένουμε κανα μήνα ... το μονόκαρτο ξεκίνησε 229 και τώρα το βρίσκεις περίπου 190

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...