Jump to content

Jiayu G3S


georgePs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο. Να το ευχαριστηθεις. Πλέον δεν χρειάζεται να έχεις υπολογιστή. Μια εφαρμογή σου προτείνω. Swift key. Τα κάνει όλα στην γραφή . Θα γράφεις στο λεπτό.

ευχαριστω για τα καλοσορια!!!και το swift key καταπληκτικο.

Edited by gpghost13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Bluetooth ακουστικο με την καρτα της Cote σε 3g mode δοκιμασες να συνδεσεις?

 

Ναι μονο με bluetooth ειμαι :)

 

Δουλευει απροβληματιστα (με 3g ενεργοποιημενο κανονικα)

Εχω την 20130813 απο την μαμα του, και ακουστικο το vh410 της sony ericsson

Mobile: Nokia 3310 -> Nokia 3510 -> Nokia 6260 -> Nokia N72 -> Nokia E51 -> ZTE中兴 blade (CyanogenMod 9.0) -> Jiayu G3S (original ROM) -> Motorola Moto G -2014 (CM 14.1) -> Xiaomi Mi4C

Tablet: Ainol Fire (CyanogenMod 10.1)

Link to comment
Share on other sites

Ναι μονο με bluetooth ειμαι :)

 

Δουλευει απροβληματιστα (με 3g ενεργοποιημενο κανονικα)

Εχω την 20130813 απο την μαμα του, και ακουστικο το vh410 της sony ericsson

 

Ωραιος, με 2 σιμ μεσα παντα ετσι? Thanks! :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο που μπορώ να πάρω μια δεύτερη μπαταρία 3000mah ;;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και στο eBay.

 

Ετσι νόμιζα και γω μέχρι που κοίταξα... - μονο ένας πωλητής (για την 3000mAh), με τιμή στα 35 ευρώ περίπου!!!

Στα γνωστα μαγαζια (minideal, to2c, κλπ) με ερώτηση

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Τον Ιουνιο που παραγγειλα το δικο μου απο minideal, ειχα ρωτησει ποσο θα πηγαινε μια εξτρα 2750mAh μπαταρια και μου ειχαν πει οτι θα μου κοστιζε 9.99$. ;)

Δεν ξερω τι παιζει με τα μεταφορικα ομως σε τετοια περιπτωση. Προφανως δεν τους ηταν τιποτα να εβαζαν στο κουτακι του κινητου μια ακομα μπαταρια, ομως για σκετη αγορα μπαταριας δεν γνωριζω.

Ρωτησε τους, δεν εχεις να χασεις κατι. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ειχα παρει το παλιο G3N ειχα παραγγειει και μια εχτρα μπαταρια με 9,99$ απο banggood

 

Επισης θα ηθελα μια βοηθεια .

Θελω να αναβαθμιστω στο Τετραπηρυνο G3S ( MTK6589T) .

Εχουμε καποιο αξιοπιστο καταστημα με "καλη" προσφορα ή καποιο κουπονi ekptvshw για Minideal ή αλλου ?

Edited by villasg

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ειχα παρει το παλιο G3N ειχα παραγγειει και μια εχτρα μπαταρια με 9,99$ απο banggood

 

Επισης θα ηθελα μια βοηθεια .

Θελω να αναβαθμιστω στο Τετραπηρυνο G3S ( MTK6589T) .

Εχουμε καποιο αξιοπιστο καταστημα με "καλη" προσφορα ή καποιο κουπονi ekptvshw για Minideal ή αλλου ?

εγω πηρα 3 τετοια απο το to2c χωρις προβλημα και με δωρακια

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς κάποια handsfree ακουστικά (ψείρες), να είναι και ποιοτικά βρε παιδάκι μου;;;!!

 

Γιατί αυτά που μου φέρανε από το mnindeal δεν... ακούγονται! Δοκίμασα κάποια πολύ καλά sony που έχω, αλλά δεν είναι συμβατά δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς κάποια handsfree ακουστικά (ψείρες), να είναι και ποιοτικά βρε παιδάκι μου;;;!!

 

Γιατί αυτά που μου φέρανε από το mnindeal δεν... ακούγονται! Δοκίμασα κάποια πολύ καλά sony που έχω, αλλά δεν είναι συμβατά δυστυχώς...

 

Συμβατά είναι σίγουρα του galaxy, εγώ έχω πάρει 3 τέτοια(για καβάτζα) http://www.ebay.co.uk/itm/Audio-Stereo-Headphone-Earphone-Microphone-Earbud-For-Samsung-Galaxy-i9000-DR-/400547336259?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item5d427b5043

 

και είναι αξιοπρεπέστατα...λειτουργεί κανονικά και το μικρόφωνο

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου οτι ακουστικα handsfree με μικροφωνο βαλω κανει πολυ περιεγο ηχο , οταν δεν εχουν μικροφωνο πανω ο ηχος ειναι τελειος.. αλαξα και ρομ και παλι το ιδιο
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει αυτα τα ακουστικα αν ενδιαφερεσαι για κατι απο ελλαδα:

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/akoystika/samsung-ehs62asn-leyko/prod1360039pp/

δουλευει και το κουμπι για απαντηση κλησης.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ από minideal. Παραγγελία 10/10, το έστειλαν 12/10, με 3000 μπαταρία, αν και στην περιγραφή στο site ανέφερε 2750, rooted, με τις θηκούλες, όλα κομπλέ. Άλλος ένας happy user από σήμερα! :D Περιμένω και τις ψείρες piston της xiaomi. Ελπίζω να είναι συμβατές.
Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος, με 2 σιμ μεσα παντα ετσι? Thanks! :D

 

εεε...σορρυ δεν το διευκρίνησα, όχι μόνο μία κάρτα σιμ (την 2 σε 1...) έχω μέσα!

έχεις θέμα με bt headset και 3g ενεργοποιημένο σε κάρτες κοσμοτε;

 

άσχετο: Με έχει βολέψει και μένα το xposed gravity box, το συνιστώ και γω ανεπιφύλακτα!

Mobile: Nokia 3310 -> Nokia 3510 -> Nokia 6260 -> Nokia N72 -> Nokia E51 -> ZTE中兴 blade (CyanogenMod 9.0) -> Jiayu G3S (original ROM) -> Motorola Moto G -2014 (CM 14.1) -> Xiaomi Mi4C

Tablet: Ainol Fire (CyanogenMod 10.1)

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα κι εγώ από minideal. Παραγγελία 10/10, το έστειλαν 12/10, με 3000 μπαταρία, αν και στην περιγραφή στο site ανέφερε 2750, rooted, με τις θηκούλες, όλα κομπλέ. Άλλος ένας happy user από σήμερα! :D Περιμένω και τις ψείρες piston της xiaomi. Ελπίζω να είναι συμβατές.

 

Μπορείς να δώσεις λινκ?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εκτός και αν γίνεται με κάποιο hack που δεν ξέρω.

Δεν υποστηρίζεται από το υλικό.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια... υπαρχει καποιος τοροπος η με καποια ρομ να το κανω αναβαθμιση να παρει ελληνικο μενου?

αν ναι να το αγορασω αμεσα!

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια... υπαρχει καποιος τοροπος η με καποια ρομ να το κανω αναβαθμιση να παρει ελληνικο μενου?

αν ναι να το αγορασω αμεσα!

 

Γιατί σου είπε κανεις οτι δεν έχει ελληνικά ;; και να μην έχει βέβαια απο το κατάστημα που θα το πάρεις μπαίνουν εύκολα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σου είπε κανεις οτι δεν έχει ελληνικά ;; και να μην έχει βέβαια απο το κατάστημα που θα το πάρεις μπαίνουν εύκολα.

 

απο κινα που το ειδα δεν το δινουν με ελληνικα... εγω θα μπορεσω να τα βαλω?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

απο κινα που το ειδα δεν το δινουν με ελληνικα... εγω θα μπορεσω να τα βαλω?

 

Το minideal το στέλνει με ελληνικά.

 

Πόσο εξοργιζομαι όταν βλέπω σε Ρομ να μην έχουν ελληνικά και να υπαρχουν τουρκικά. Π.χ εδώ http://en.miui.com/thread-7941-1-1.html .

Edited by chios

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...