Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις το παράγγειλα απο expansys 599 γυρω στα 480 με επαγγελματικο αφμ πολυ καλι τιμη και διαθεση σε 17 ημερες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει περίπτωση να μην κυκλοφορήσει στα 32gb sim free για τους μη vodafone;

 

 

32 μόνο για vodafone.......:mad:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η βοντα εκανε αποκλειστικη συμφωνια με νοκια και κυκλοφορει αποκλειστικα το μοντελο των 32 gb.

αν το μοντελο ειναι ευρωπαικο που θα ειναι προφανως θα λειτουργει κανονικα καο ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Η βοντα εκανε αποκλειστικη συμφωνια με νοκια και κυκλοφορει αποκλειστικα το μοντελο των 32 gb.

αν το μοντελο ειναι ευρωπαικο που θα ειναι προφανως θα λειτουργει κανονικα καο ελλαδα.

 

Σε όλα τα δίκτυα; Θα έχει κάποιες προ-εγκατεστημένες εφαρμογές; Θα ξεκινά με κάποιο λογότυπο της Vodafone; :o

3>4
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα δίκτυα; Θα έχει κάποιες προ-εγκατεστημένες εφαρμογές; Θα ξεκινά με κάποιο λογότυπο της Vodafone; :o

 

δε νομιζω να ειναι locked.ας το πει σιγουρα καποιος που το ξερει .

το λογοτυπο θα το εχει σιγουρα και καποιες εφαρμογες οι οποιες ομως αφαιρουνται.

Link to comment
Share on other sites

ύστερα απο ακύρωση της παραγγελίας στο amazon.de γιατί σε χρώμα μαύρο θα αργούσε λόγω αποκλειστικότας vodafone, το παρήγγειλα απο clove.co.uk και ήρθε μόλις σε μία μέρα, χρώματος λευκό.

Έχοντας περάσει και απο lumia 920, μπορώ να πω πως η βελτιωση κυρίως του βάρους αλλά και του πάχους είναι εμφανής.

Η οθόνη έχει τα συν και τα πλην μιας amoled οθόνης, αρκετά καλή.

Η κάμερα είναι πάραρ πολύ καλή. Πιο καθαρές εικόνες σε σχέση με το 920.

Λειτουργικά, όπως τα ξέρετε, με ιδιαίτερη εντύπωση κάποιες νέες εφαρμογές που έχουν βγει το τελευταίο καιρό και καλύπτουν σιγά σιγά το κενό με ios και android. αλλά έχει δρόμο ακόμη.

Η αληθεια ειναι πως σκέφτομαι να το δώσω πάντως, λόγω της συνηθειας και λειτουργικόοτητας που έχω επιτυχει με το iphone.

Οπότε αν ενδιαφέρεται κανείς με ενημερώνει.

Link to comment
Share on other sites

έχω το 920 σε λευκό.το πόσο με τρωει το 925 δε λέγετε.δε ξέρω τι να κάνω!θέλω να περιμένω το 1020,αλλα δε ξέρω τι με κάνει αυτη η Nokia και τα θέλω όλα!είναι τόσο όμορφα!τελευταία ενημέρωση τιμής απο Γερμανία (Saturn 575€) αν θυμάμαι καλά το 920 ξεκίνησε πιο ακριβά!
Link to comment
Share on other sites

Δείχνει ωραίο τηλέφωνο και μάλλον θα το σκεφτώ.όχι βεβαία στην τιμή πού θα έρθει,maximum 360 ευρώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μολις το ειδα στο expansys ειπα "εδω ειμαστε"..κουκλι!..μολις ειδα τα specs με την απουσια sd και τα 6 κατοσταρικα απογοητευτηκα..γιατι ρε nokia..
Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε έρχεται Ελλάδα; αλήθεια στα σκρουτζομαγαζα γιατι δεν υπάρχει; δεν εχει κυκλοφορήσει Ευρώπη ακόμα;
only Apple
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στα 550 το 32GB

 

(υπομονή κανα 3μηνο)

 

Αυτο μάλιστα. Το 16αρι δε νομίζω πως αξίζει

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον Οκτώβριο θα το φέρει και η Vodafone εδώ στην Ελλάδα όπως αναφέρει στο Twitter.

 

Μέσα στον Οκτώβριο δεν θα έχει ήδη ανακοινωθεί το 930; its too late

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το 930?!

Παντως 550 το 32αρι οκ ακουγεται. Που το ειδατε?

 

έχω το 920 σε λευκό.το πόσο με τρωει το 925 δε λέγετε.δε ξέρω τι να κάνω!θέλω να περιμένω το 1020,αλλα δε ξέρω τι με κάνει αυτη η Nokia και τα θέλω όλα!είναι τόσο όμορφα!τελευταία ενημέρωση τιμής απο Γερμανία (Saturn 575€) αν θυμάμαι καλά το 920 ξεκίνησε πιο ακριβά!

 

Ομοιοπαθης!!!

Μονο που μετα το 920 και το βαρος/μεγεθος του πραγματικα θελω κατι πιο κομψο αρα με την καμια το EOS. Η το 925 η τον διαδοχο του οταν και αν? :wacko:

 

Και μολις το βαλανε (η μολις το ειδα) στο skroutz.

Ξεκιναει εδω:

http://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?from=autocomplete&keyphrase=lumia+925

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον Οκτώβριο δεν θα έχει ήδη ανακοινωθεί το 930; its too late

 

Δεν έχω ακούσει κάν για ύπαρξη συσκευής με ονομασία 930, πόσο μάλλον για ανακοίνωσή της μέχρι τον Οκτώβριο! Έχεις καμιά ενημέρωση που μας διαφεύγει εμάς?

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει κάν για ύπαρξη συσκευής με ονομασία 930, πόσο μάλλον για ανακοίνωσή της μέχρι τον Οκτώβριο! Έχεις καμιά ενημέρωση που μας διαφεύγει εμάς?

 

Καμία ενημέρωση.

Μπορεί να λέγεται 940! εννοούσα η επόμενη γενιά. 900-920 και 800-820 οι αναβαθμισεις απο το 7 στο 8. Ένα χρόνο μετά την ανακοίνωση της τελευταίας ναυαρχίδας δεν έρχεται το ετήσιο update; Νόμιζα ότι για όλες τος μεγάλες εταιρείες ισχυει αυτος ο κύκλος. Απλά το 925 ήθελα να πω έρχεται στο τέλος της σεζόν, ειδικά τον οκτώβρη

Link to comment
Share on other sites

Καμία ενημέρωση.

Μπορεί να λέγεται 940! εννοούσα η επόμενη γενιά. 900-920 και 800-820 οι αναβαθμισεις απο το 7 στο 8. Ένα χρόνο μετά την ανακοίνωση της τελευταίας ναυαρχίδας δεν έρχεται το ετήσιο update; Νόμιζα ότι για όλες τος μεγάλες εταιρείες ισχυει αυτος ο κύκλος. Απλά το 925 ήθελα να πω έρχεται στο τέλος της σεζόν, ειδικά τον οκτώβρη

 

Ενδεχομένως να ανακοινωθεί η επόμενη γενιά κάπου εκεί αλλά αυτό δεν έχει καμία σχέση με την επίσημη διάθεση μιας συσκευής πόσο μάλλον για την Ελλάδα που ξέρουμε ότι καθυστερουν αρκετά σε σχέση με άλλες χώρες. Το ότι θα ανακοινωθούν οι επόμενες συσκευές δεν πάει να πεί ότι θα είναι διαθέσημες την επομένη της ανακοίνωσης. Το λέω με επιφύλαξη το τελευταίο εκτός και αν έχουν αλλάξει τον τρόπο διάθεσης των συσκευών σε αντίθεση με αυτό που κάνουν μέχρι σήμερα που ένω για παράδειγμα το 925 ανακοινώθηκε άνοιξη θα έρθει επίσημα από την voda το φθινόπωρο (σύμφωνα με την ανάρτησή τους στο twitter).

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Στο
αυτό, στο 1:19 φαίνεται να αναβοσβήνει το home button.

 

Δεν είναι Notification feature. Απλά έχει μπει στι φόρτιση αφού είχε μείνει από μπαταρία...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι Notification feature. Απλά έχει μπει στι φόρτιση αφού είχε μείνει από μπαταρία...

http://m.youtube.com/watch?v=aoeKEYKMPC8

Και αυτο τι είναι

only Apple
Link to comment
Share on other sites

http://m.youtube.com/watch?v=aoeKEYKMPC8

Και αυτο τι είναι

 

Καλυτερα να μας το επιβεβαιωσει καποιος κατοχος της συσκευης,διοτι εχω τις αμφιβολιες μου,διοτι παιζει το οτι ειναι στο ρευμα και φορτιζει και για αυτο να αναβοσβηνει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να μας το επιβεβαιωσει καποιος κατοχος της συσκευης,διοτι εχω τις αμφιβολιες μου,διοτι παιζει το οτι ειναι στο ρευμα και φορτιζει και για αυτο να αναβοσβηνει.

 

αυτο ακριβως ειναι.απλα το εχει αφησει εχει σβησει απο μπαταρια.μετα ρευμα και επειδη τα windows phone αμα κλεισουν απο ρευμα θελουν μερικα λεπτα φορτισης μεχρι να ανοιξουν αναβοσβηνει αυτο για να μην νομιζεις πως το κινητο ειναι νεκρο.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,τα τεχνικά του χαρακτηριστικά δε νομίζω ότι αξίζουν τα 547 ευρώ

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...