Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

με ενα σμπάρο δυο τρυγόνια,

 

ευχαριστώ κι εγώ αγαπητέ! την καλημέρα μου

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα πρότεινα στους διαχειριστές την ανωτέρω εφαρμογή να την βάλουν στο FAQ του κινητού με ανάλογη ερώτηση/απάντηση καθώς οι περισσότεροι θέλουν αμέσως δυνατό ήχο και θα ήταν καλό να υπήρχε εκεί η λύση.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπασει τα νευρα το εξης...

Μπαινω στο google απο το αντιστοιχο εικονιδιο widget για αναζητηση κ.τ.λ και οταν επιστρεφω στην αρχικη οθονη με ρωταει να επιλεξω απλη αρχικη σελιδα η' αρχικη touchwiz,ενω επιλεγω "παντα" καθε φορα που μπαινω παλι στο google συμβαινει το ιδιο!!Και δωστου να επιλεγω αρχικη touchwiz-"παντα" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!

Μ αυτο που καταφερα να το διωρθωσω ηταν να κανω απεγκτασταση του "αναζητηση google" και να μην του κανω τις ενημερωσεις του γιατι οταν του τις περναω ξαναγυρναω στο ιδιο μπερδεμα!!!

Αυτο συμβαινει για μηνες....:!:

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα με τον δικο του φορτιστη,με αλλου κινητου κ με usb στπ λάπτοπ το ιδιο παλι εκανε!πος κανω back up ολες τις επαφες κ ολα τα αρχεια μου? πρεπει να κατεβασω εφαρμογη η μπορω απο καπου απο το κιν?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πέρασε τις επαφές σου στο Gmail account σου και τα αρχεία σου στην κάρτα μνήμης ή τον υπολογιστή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπασει τα νευρα το εξης...

Μπαινω στο google απο το αντιστοιχο εικονιδιο widget για αναζητηση κ.τ.λ και οταν επιστρεφω στην αρχικη οθονη με ρωταει να επιλεξω απλη αρχικη σελιδα η' αρχικη touchwiz,ενω επιλεγω "παντα" καθε φορα που μπαινω παλι στο google συμβαινει το ιδιο!!Και δωστου να επιλεγω αρχικη touchwiz-"παντα" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!

Μ αυτο που καταφερα να το διωρθωσω ηταν να κανω απεγκτασταση του "αναζητηση google" και να μην του κανω τις ενημερωσεις του γιατι οταν του τις περναω ξαναγυρναω στο ιδιο μπερδεμα!!!

Αυτο συμβαινει για μηνες....:!:

 

Αν καταλαβα τι ακριβως εννοεις πηγαινε στιε ρυθμισης> Η συσκευη μου>Λειτουργια αρχικης οθονης >Πατα τυπικη λειτουργία>εφαρμογη πανω δεξια και τελειωσες.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία για το 4G, έχω επιλεγμένο το: lte/wcdma/gsm, μετά από επικοινωνία με την cosmote μου είπαν οτι το 4G είναι ενεργοποιημένο στην σύνδεσή μου, αλλά παρόλα αυτά η ένδειξη είναι 3G στο εικονίδιο της μπάρας. Συνάδελφος στον ίδιο χώρο με S4 mini κι αυτός στην Cosmote και του δείχνει 4G.

Μπορεί κάποιος να μου πει αν χρειάζεται κάποια άλλη ρύθμιση??

(Είμαι στην τελευταία μαμά 4.4.2)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Μου εχει σπασει τα νευρα το εξης...

Μπαινω στο google απο το αντιστοιχο εικονιδιο widget για αναζητηση κ.τ.λ και οταν επιστρεφω στην αρχικη οθονη με ρωταει να επιλεξω απλη αρχικη σελιδα η' αρχικη touchwiz,ενω επιλεγω "παντα" καθε φορα που μπαινω παλι στο google συμβαινει το ιδιο!!Και δωστου να επιλεγω αρχικη touchwiz-"παντα" ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!!

Μ αυτο που καταφερα να το διωρθωσω ηταν να κανω απεγκτασταση του "αναζητηση google" και να μην του κανω τις ενημερωσεις του γιατι οταν του τις περναω ξαναγυρναω στο ιδιο μπερδεμα!!!

Αυτο συμβαινει για μηνες....:!:

 

Αν καταλαβα καλα τι σε ενοχλει .... θα πας ρυθμισης > Η συσκευη μου > Λειτουργια αρχικης οθονης > Θα επιλεξης Τυπικη λειτουργια και μετα πανω δεξια εφαρμογη και λογικα εχεις τελειωση με το προβλημα που σου σπαει τα νευρα.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια.κανονικη μεμβρανη μιλαω..

καποιες σελιδες πιο πισω,το αναφερουν και αλλα παιδια.

 

Αφησέ την όσο κρατήσει, εμένα προσωπικά ακόμα αντέχει και ομολογώ τέτοια εφαρμογή δύσκολο να την πετυχενα μόνος μου

Link to comment
Share on other sites

ανα γεια σου.αυτην λεω...!

και μαλιστα φαινεται και καλης ποιοτητας.για εφαρμογη δεν το συζηταω..τελεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ένας φίλος έχει το S4 και προφανώς κάπου του έπεσε και έπαθε μια γρατζουνιά στην οθόνη! Δεν είναι σε κεντρικό σημείο της οθόνης αλλά αναρωτιέται μήπως είναι τίποτα σοβαρό. Εμένα απ τις φωτογραφίες που μου έστειλε δεν μου φαίνεται για σοβαρό. Εσείς, πώς το βλέπετε;;

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42245&stc=1&d=1394545923

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42246&stc=1&d=1394545923

Link to comment
Share on other sites

με την κιτ κατ παρατηρηση το μενου ρυθμισεις>περισσοτερα>προεπιλεγμενες εφαρμογες>αρχικη και εκει εχει δυο επιλογες: απλη αρχικη σελιδα touchwiz και αρχικη touchwiz. τι ειναι αυτα ;;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

με την κιτ κατ παρατηρηση το μενου ρυθμισεις>περισσοτερα>προεπιλεγμενες εφαρμογες>αρχικη και εκει εχει δυο επιλογες: απλη αρχικη σελιδα touchwiz και αρχικη touchwiz. τι ειναι αυτα ;;

 

Αυτή η επιλογή υπήρχε από την αρχή ακόμα και στην 4.2.2. Είναι για άτομα που δεν βλέπουν καλά. Κάνει τα εικονίδια μεγαλύτερα και τα χρώματα πιο έντονα για να φαίνονται καλύτερα. Επέλεξε την αρχική touchwiz.

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο s4 αλλαξα gmail(ειχε 3-4 τηλεφωνα επανω)απο αυτο που ειχα στο s2,

θελω να τραβηξω καποιες εφαρμογες που ειχα πληρωσει.υπαρχει καποιος τροπος να τις μεταφερω στο καινουργιο gmail(play)?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Τι συμβαίνει όταν το play store μου δείχνει ότι μια εφαρμογή (watch On) δεν είναι συμβατή με το τηλέφωνο (Galaxy S4)
Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Τι συμβαίνει όταν το play store μου δείχνει ότι μια εφαρμογή (watch On) δεν είναι συμβατή με το τηλέφωνο (Galaxy S4)

 

Είσαι με στοκ TW ρομ?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με τη stock!
Θέλω να βλέπω να γράφουμε ελληνικά με τόνους , Θέλω Windows 8.1 Για το Commodore 64 μου. Η ιστορία μου είναι απλή: Oric 1, Oric Atmos, Commodore 64,Sinclair QL, Amstrad 6128.
Link to comment
Share on other sites

επειδη στο s4 αλλαξα gmail(ειχε 3-4 τηλεφωνα επανω)απο αυτο που ειχα στο s2,

θελω να τραβηξω καποιες εφαρμογες που ειχα πληρωσει.υπαρχει καποιος τροπος να τις μεταφερω στο καινουργιο gmail(play)?

Οχι δεν μπορείς να τις βάλεις στον καινουργιο λογαριασμό .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Όταν είμαι σπιτι και συνδεδεμένος με wifi και κανει επανεκκινηση το router κοβεται το Internet από το κινητο ενώ εχω ανοιχτο και τα δεδομενα μεσω κινητης .

 

Ειναι λογικο αυτό ???

 

Συγνωμη που επανέρχομαι αλλα είναι πολύ σπαστικο

 

Επισης μερικες φορες εκτος σπιτιου ενώ εχω full σημα δεν εχω Internet μεσω δεδομενων κινητης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα τι σε ενοχλει .... θα πας ρυθμισης > Η συσκευη μου > Λειτουργια αρχικης οθονης > Θα επιλεξης Τυπικη λειτουργια και μετα πανω δεξια εφαρμογη και λογικα εχεις τελειωση με το προβλημα που σου σπαει τα νευρα.

Οχι φιλε μου δεν ειναι αυτο δυστυχως! Δεν ξερω παντως τι συμβαινει...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ένας φίλος έχει το S4 και προφανώς κάπου του έπεσε και έπαθε μια γρατζουνιά στην οθόνη! Δεν είναι σε κεντρικό σημείο της οθόνης αλλά αναρωτιέται μήπως είναι τίποτα σοβαρό. Εμένα απ τις φωτογραφίες που μου έστειλε δεν μου φαίνεται για σοβαρό. Εσείς, πώς το βλέπετε;;

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42245&stc=1&d=1394545923

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42246&stc=1&d=1394545923

 

Δεν φαίνονται οι φωτογραφίες που έβαλες

Link to comment
Share on other sites

Πφφ για δείτε τώρα!

[ATTACH]42261[/ATTACH]

 

[ATTACH]42262[/ATTACH]

 

Καταρχήν φοράει screen protector! Ας το βγάλει να δει αν έπαθε τίποτα η οθόνη από κάτω αν και δε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...