Jump to content

[S4] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπαταρία !

 

Οχι τη μπαταρια βρε Θεμη.Screenshot απο τη χρηση της :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 993
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και για του λόγου το αληθές

 

Αν μπορεις ανεβασε μερικες daylight photos...ειμαι περιεργος να δω την ποιοτητα του Exmor RS.

 

μπαταρία !

 

Απιστευτος εισαι!!! Εβγαλες φωτογραφια την ιδια την μπαταρια ετσι?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Οχι τη μπαταρια βρε Θεμη.Screenshot απο τη χρηση της :)

Επειδή υπάρχει δυσπιστία θέλω να τονίσω οτι στο αεροδρόμιο που έκανα χρήση είμουν σε lunch area και ο

φωτισμός ήταν χαμηλός , με αποτέλεσμα η φωτεινότητα τις οθόνης να είναι σε χαμηλά επίπεδα .

Δεν υπερβάλω ....

2 ώρες ταινία και fifa περίπου 2 ώρες , πριν μπω στο αεροπλάνο ήταν λίγο πάνω από το μισό.

 

Αν μπορεις ανεβασε μερικες daylight photos...ειμαι περιεργος να δω την ποιοτητα του Exmor RS.

 

 

 

Απιστευτος εισαι!!! Εβγαλες φωτογραφια την ιδια την μπαταρια ετσι?

 

Ναι !!! :O

νόμιζα ότι είχαν διαφορετικά αμπέρρ με το ι9505. Και θέλατε να δείτε αν έχει κάποια διαφορά ..

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Επειδή υπάρχει δυσπιστία θέλω να τονίσω οτι στο αεροδρόμιο που έκανα χρήση είμουν σε lunch area και ο

φωτισμός ήταν χαμηλός , με αποτέλεσμα η φωτεινότητα τις οθόνης να είναι σε χαμηλά επίπεδα .

Δεν υπερβάλω ....

2 ώρες ταινία και fifa περίπου 2 ώρες , πριν μπω στο αεροπλάνο ήταν λίγο πάνω από το μισό.

 

Καλε μου ανθρωπε δεν αμφισβητω.Τουλαχιστον μεχρι να δω :)

Προσωπικα ειμαι βεβαιος οτι εχεις το 9500 αλλα εστειλες κοσμο με τη φωτογραφια της μπαταριας

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις ανεβασε μερικες daylight photos...ειμαι περιεργος να δω την ποιοτητα του Exmor RS.

 

 

Η κάμερα του σε σύγκριση με του Note2 μ έκανε να σκέφτομαι την αγορά του 9500 παρόλο που θα έχω ενα χρονο εγγυηση.

Ακόμα και σε κλειστό χώρο οπου απ οτι λέτε δεν τα παει τόσο καλά το 9505, ηταν υπέροχες.

Φυσικά αν δεν έχεις ίδιες εντελώς φωτο απο τις δυο συσκευές δεν μπορείς να συγκρινεις αλλά το αποτέλεσμα ηταν εμφανές σε σχέση με το Note 2.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θέμη κανενα κινητό(S4 i9505) και ειδικά σε στοκ κατασταση δεν βγάζει πανω απο 6 ωρες,ισως να λεω και πολλές...
εννοείς 6 ώρες για ανοιχτή οθόνη έτσι;
Link to comment
Share on other sites

εμενα με το ζορι μια μερα κραταει η μπαταρια του κινητου μου ! με ολα ανοιχτα! ειμαι ευχαριστημενος παντως ! αν θελω μπαταρια για 4 μερες παω στο νοκια 8210 χαχα!
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς 1 μέρα ανοιχτό (με Omega v5.0):

 

Ωρα οθονης αν μπορεις και επισης ποση ωρα ησουν σε data?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ωρα οθονης αν μπορεις και επισης ποση ωρα ησουν σε data?

Κάπου 1,5 ώρα με ανοιχτή οθόνη

1:41 σε κλήσεις

δεδομένα πως βλέπω;

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει καλα εισαι νομιζω... Εγω πανω απο 2μιση ωρες οθονη δεν εχω δει ποτε στην συσκευη μεχρι να τελειωσει η μπαταρια παντως. Αλλα μου κραταει 1.5 μερα χοντρικα
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητο καταναλωνει περισσοτερη μπαταρια οταν ειναι σε 3g 2 μπαρες ας πουμε η σε wifi?
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητο καταναλωνει περισσοτερη μπαταρια οταν ειναι σε 3g 2 μπαρες ας πουμε η σε wifi?

 

Σε 3g.Σε wifi εχει τη χαμηλοτερη καταναλωση (με τη προυποθεση οτι ο router δεν ειναι για τα μπαζα)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορείς αλλά καλό είναι να μην χρησιμοποιείς πολύ την συσκευή κατά τη διάρκεια της φόρτισης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πολύ απλά ζορίζεις το κινητό την ώρα που φορτίζει και ανεβάζει παραπάνω θερμοκρασία κάτι που δεν είναι και πολύ καλό για την μπαταρία. Δεν τρέχει τίποτα να το χρησιμοποιείς που και που απλά λέω να μην γίνεται συνέχεια.

Το αφήνεις μέχρι να σου βγάλει την ένδειξη ότι φόρτισε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά θέλω να σας κάνω μια βλακώδεις ερώτηση..εκείνο το κόλπο με την κουκκίδα που βγαίνει όταν πας τ δάχτυλο σ πάνω από την οθόνη που είναι κ το έχω χάσει; δεν πιστεύω να παίζει ρόλο η φωτεινότητα ή κάτι τέτοιο;;;;;;;ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...