Jump to content

Lenovo A660


foreno
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιες ερωτήσεις για τους κατόχους, γιατί με το ψάξιμο που έκανα σε διάφορα ξένα site, άλλοι λένε ναι και άλλοι όχι:

 

1. Η camera έχει κάποιου είδους φλας?

2. Έχει μαγνητικό sensor (πυξίδα)?

 

Ευχαριστώ

Δυστυχώς όχι και στα 2...

 

Επειδή τις περισσότερες φορές η πραγματική χωρητικότητα της μπαταρίας είναι μικρότερη από την ονομαστική, θέλω πρώτα να την δοκιμάσω και μετά να δώσω το link γιατί πολλοί μπορεί να πάνε να την παραγγείλουν και μετά να μην είναι ευχαριστημένοι... Η μπαταρία έχει φτάσει Ελλάδα και περιμένω να μου την φέρουν, οπότε υπομονή...

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψάχνω μήπως υπάρχει μεγαλύτερη μπαταρία συμβατή με το τηλέφωνο, αλλά δεν έχω εντοπίσει τίποτα. Το battery doctor τί κάνει;

 

εδώ βρήκα μια μπαταρία λίγο μεγαλητερη http://www.dhgate.com/pisen-lenovo-a660-battery-a560e-a698t-battery/p-ff8080813d1f52e7013d308bfc2d0444.html#sd1-1-1

Link to comment
Share on other sites

Σορυ ξερω ειναι off topic ερωτηση αλλα μηπως καποιος γνωριζει κατι περισσοτερο η σαν πιο γνωστης δωσει εστω μια γνωμη καθως ελαβα ενα μειλ με αυτο

http://www.minideal.net/lenovo-s750-gorilla-water-proof-ip67-android-4-2-quad-core-1-2ghz-dual-sim-4-5-inch-qhd.html

Αξιζει λετε η διαφορα αξιας για τα παραπανω που προσφερει;

 

Το αναφερω σε αυτο το θεμα καθως ειναι και τα δυο Water Proof.

 

Edit: Αν η ομαδα συντονισμου πιστευει οτι πρεπει μπορει να διαγραψει το ποστ και συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Σορυ ξερω ειναι off topic ερωτηση αλλα μηπως καποιος γνωριζει κατι περισσοτερο η σαν πιο γνωστης δωσει εστω μια γνωμη καθως ελαβα ενα μειλ με αυτο

http://www.minideal.net/lenovo-s750-gorilla-water-proof-ip67-android-4-2-quad-core-1-2ghz-dual-sim-4-5-inch-qhd.html

Αξιζει λετε η διαφορα αξιας για τα παραπανω που προσφερει;

 

Το αναφερω σε αυτο το θεμα καθως ειναι και τα δυο Water Proof.

 

Edit: Αν η ομαδα συντονισμου πιστευει οτι πρεπει μπορει να διαγραψει το ποστ και συγνωμη.

 

μου ηρθε και σε εμενα το εμαιλ .Το σκοτωνω το α660 μιας και εχω βρει πολλους αγοραστες και περνω αυτο λογω φλας που εχει πισω +μεγαλυτερη μπαταρια +1γιγα μνημη και πιο καινουριο επεξεργαστη.Το εχει και το http://www.etotalk.com/lenovo-s750-gorilla-water-proof-ip67-android-42-quad-core-12ghz-dual-sim-45-inch-qhd_p4015.html

Edited by gkoutr1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή δηλώνει 2000mAh...

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-BL169-BL189-BL194-BL197-BL198-Battery-for-lenovo-phones-A660-P770-P700I-A789-A800/967692990.html

 

Αλλά βλέπω ότι έχει διάφορα μοντέλα με διάφορες χωρητικότητες, οπότε πιθανόν να μη κάνει αυτή για το δικό μας

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε και σε εμενα το εμαιλ .Το σκοτωνω το α660 μιας και εχω βρει πολλους αγοραστες και περνω αυτο λογω φλας που εχει πισω +μεγαλυτερη μπαταρια +1γιγα μνημη και πιο καινουριο επεξεργαστη.Το εχει και το http://www.etotalk.com/lenovo-s750-gorilla-water-proof-ip67-android-42-quad-core-12ghz-dual-sim-45-inch-qhd_p4015.html

 

Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα... Ναι και τα 2 έχουν προστασία σε νερό-σκόνη-γρατζουνιές, αλλά το Α660 είναι ένα Διπύρηνο τηλέφωνο που υπάρχει στην αγορά σχεδόν 1 χρόνο, με τιμή κάτω των 90€ ενώ το S750 είναι ένα τετραπύρηνο τηλέφωνο με 4.5" IPS οθόνη και φλάς που κυκλοφόρησε μόλις πρίν μια εβδομάδα και έχει τιμή πάνω από τα 200€

 

Επίσης να έχετε κατά νου όσοι κοιτάζετε για Lenovo, ότι υπάρχουν 4 σειρές K,S,P και A και κάθε σειρά απευθύνετε σε διαφορετικό κοινό (και έχει διαφορετικές τιμές...) οπότε άλλη η σειρά Α και άλλη η S. Επίσης εγώ προσωπικά που έχω πάρει στα χέρια μου τηλέφωνα από διαφορετικές σειρές, έχουν διαφορετική ποιότητα κατασκευής και διαφορετικά παρελκόμενα (π.χ. τα ακουστικά στην σειρά Ρ δεν είναι τα ίδια με τα φτηνιάρικα της Α)

δείτε και εδώ:http://shopap.lenovo.com/in/en/smartphones/index.html

Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

Σημερα και εγω παρειγγειλα

στα 114 -7 107 με τα γνωστα αξεσουαρ θηκη και ζελατιναη μετατροπη θα γινει απο την καρτα ΟΧι απο paypal οποτε θα δουμε αν χανουμε η κερδιζουμε 86 με paypal conversion 83-84 της καρτας υπολογιζω θα δουμε ομως

 

τον κωδικο 27αβεδ τον επαιρνε αμα εκανα login τα μπερδευε μετα δεν το επαιρνε με υπομονη εκανα την δουλεια μου

 

Με το καλο να ερθει

 

Πως κανονισες η μετατροπη να γινει μεσω της καρτας και οχι του paypal? Γιατι μου ζητησαν να παραγγειλω αλλα δυο κατι φιλοι και θελω να δω τι θα τους χρεωσω.

Link to comment
Share on other sites

2 Ερωτήσεις για το τέλειο τηλέφωνο που πήραμε :)

 

1. Πώς εγκαθιστώ εφαρμογές στην εξωτερική sd που του έβαλα. (16gb class 10)

2. Γίνεται να φτιάξουμε "φακέλους" να οργανώσουμε τις εφαρμογές γιατί ήδη γίνεται χαμός; (πχ παιχνίδια όλα μαζί)

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

2 Ερωτήσεις για το τέλειο τηλέφωνο που πήραμε :)

 

1. Πώς εγκαθιστώ εφαρμογές στην εξωτερική sd που του έβαλα. (16gb class 10)

2. Γίνεται να φτιάξουμε "φακέλους" να οργανώσουμε τις εφαρμογές γιατί ήδη γίνεται χαμός; (πχ παιχνίδια όλα μαζί)

 

Στο δικο μου στις ρυθμισεις αποθηκευσης τσεκαρα καρτα sd. Μετα απλα πας σε καθε εφαρμογη μεσω της διαχειρισης εφαρμογων και πατας μετακινηση σε αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου και πανε στην sd. Μπορεις να τις μεταφερεις και ολες μαζι μεσω link2sd με πολλαπλη επιλογη. Κανεις επιλογη οσων θελεις( τα widjet αν τα βαλεις στην sd μπορει να μην εμφανιζονται μετα οποτε αστα στην εσωτερικη) και πατας μετακινηση σε sd.

Για φακελους στις αρχικες οθονες πιανεις τις εφαρμογες που θελεις και τις βαζεις τη μια πανω στην αλλη, ετσι δημιουργειται φακελος και τον ονομαζεις οπως θες. Στο μενου που ειναι ολες οι εφαρμογες μαζι δεν γινεται να τις τακτοποιησεις απο οτι ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου στις ρυθμισεις αποθηκευσης τσεκαρα καρτα sd. Μετα απλα πας σε καθε εφαρμογη μεσω της διαχειρισης εφαρμογων και πατας μετακινηση σε αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου και πανε στην sd. Μπορεις να τις μεταφερεις και ολες μαζι μεσω link2sd με πολλαπλη επιλογη. Κανεις επιλογη οσων θελεις( τα widjet αν τα βαλεις στην sd μπορει να μην εμφανιζονται μετα οποτε αστα στην εσωτερικη) και πατας μετακινηση σε sd.

Για φακελους στις αρχικες οθονες πιανεις τις εφαρμογες που θελεις και τις βαζεις τη μια πανω στην αλλη, ετσι δημιουργειται φακελος και τον ονομαζεις οπως θες. Στο μενου που ειναι ολες οι εφαρμογες μαζι δεν γινεται να τις τακτοποιησεις απο οτι ξερω.

Με αυτή τη διαδικασία δε μεταφέρεις στην SD. Το τηλέφωνο έχει τρεις χώρους αποθήκευσης: Εσωτερικός αποθηκ. χώρος (2,43GB), Αποθηκευτικός χώρος τηλεφώνου (1,55GB) και κάρτα SD (χώρος όση είναι η κάρτα μείον το χώρο που δεσμεύει κατά την τοποθέτησή της). Όταν κάνεις μετακίνηση σε αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου, δε πάει στην SD αλλά στο αποθηκ. χώρο του τηλεφώνου. Και επιπλέον, δε πάει όλη η εφαρμογή αλλά το μεγαλύτερο μέρος της, κάποιος όγκος παραμένει και στον εσωτερικό αποθ. χώρο. Στην SD κάρτα νομίζω ότι δεν υπάρχει δυνατότητα να εγκατασταθούν ή να μετακινηθούν εφαρμογές σε λειτουργικό Android 4. Μόνο μπορείς να αποθηκεύεις φωτογραφίες, βίντεο και άλλου είδους αρχεία για να μη σου καταλαμβάνουν χώρο από τους άλλους αποθ. χώρους, αφήνοντάς τους για τις εφαρμογές και μόνο...

Link to comment
Share on other sites

1. Σε παλιότερο android πήγαιναν όλα στην sd (με super user), αν κάποιος ξέρει να μας πει για το android 4. (μάλλον δεν όπως τα λέει ο AndreasQtek)

2. Ήθελα να φτιάξω φακέλους στο μενού δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

1. Σε παλιότερο android πήγαιναν όλα στην sd (με super user), αν κάποιος ξέρει να μας πει για το android 4. (μάλλον δεν όπως τα λέει ο AndreasQtek)

Σε Android 2.3 πήγαιναν, είχα το Samsung Y Duos, με root και τις ανάλογες εφαρμογές πήγαιναν στην SD. Η αναφορά μου για τη μη μετακίνηση σε Android 4 βασίζεται κατά κύριο λόγο στα σχόλια των κατόχων του Samsung S Duos (που έχει το ίδιο με εμάς λειτουργικό) οι οποίοι αναφέρουν ότι δε μπορούν να κάνουν τη μετακίνηση. Εάν κάποιος γνωρίζει κάτι άλλο για άλλη συσκευή ας το αναφέρει...

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου Waterproof test Lenovo A660 στους Αμμόλοφους Καβάλας:

 

Edited by StrongT
Mi 8 Lite - Mi pad 2 64mb - Mi Drone 4K
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

χθες μετά από πολύ ώρα στην θάλασσα κ σε κουβά γεμάτο με πάγο από μπύρες έκανα ακραία τεστ το κινητό:lol:

Έβγαλα ένα εικοσάρικο έτσι:D

Το βράδυ όμως ξαφνικά έσβησε, άνοιξα το καπάκι κ σαν να είχε πάρει λίγο νερό στο σημείο της μπαταρίας.Το στέγνωσα με πιστολάκι το έβαλα να φορτίσει όλο το βράδυ(χωρίς να έχω ένδειξη ότι φορτίζει) κ το πρωί δούλευε κανονικά.

Το κακό όμως είναι ότι μάλλον τα φτυσε η μπαταρία γιατί σβήνει απότομα κ ανοίγει μόνο με το καλώδιο του φορτιστή.Η μπαταρία δν φορτίζεται, οπότε μάλλον πάπαλα.

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να επανέρθει η μπαταρία αν την πάω σε κάποιον ηλεκτρονικό μήπως;

Γιατί αν παραγγείλω τώρα θα αργήσει να έρθει τουλάχιστον δύο εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Για να κρατάει περισσότερο η μπαταρία, καλό ειναι και να απενεργοιποιείτε το 3g όταν δεν το χρησιμοποιείτε. By default είναι εργοποιημένο. Ρυθμίσεις->Αύρματο και δίκτυα->Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας->Υπηρεσία 3g
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου Waterproof test Lenovo A660 στους Αμμόλοφους Καβάλας:

 

έτσι έτσι... αυτό για τους δύσπιστους ;)

Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα δυσπιστιας απλα μπορει να υπαρξει και ελαττωματικο ;)

Καλο ειναι να τα λεμε ολα προς γνωση και των υπολοιπων μελων, χωρις να θελω βεβαια να πιστευω οτι ο φιλος πιο πανω δεν εφτασε (η ξεπερασε) τα ορια :(

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη διαδικασία δε μεταφέρεις στην SD. Το τηλέφωνο έχει τρεις χώρους αποθήκευσης: Εσωτερικός αποθηκ. χώρος (2,43GB), Αποθηκευτικός χώρος τηλεφώνου (1,55GB) και κάρτα SD (χώρος όση είναι η κάρτα μείον το χώρο που δεσμεύει κατά την τοποθέτησή της). Όταν κάνεις μετακίνηση σε αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου, δε πάει στην SD αλλά στο αποθηκ. χώρο του τηλεφώνου. Και επιπλέον, δε πάει όλη η εφαρμογή αλλά το μεγαλύτερο μέρος της, κάποιος όγκος παραμένει και στον εσωτερικό αποθ. χώρο. Στην SD κάρτα νομίζω ότι δεν υπάρχει δυνατότητα να εγκατασταθούν ή να μετακινηθούν εφαρμογές σε λειτουργικό Android 4. Μόνο μπορείς να αποθηκεύεις φωτογραφίες, βίντεο και άλλου είδους αρχεία για να μη σου καταλαμβάνουν χώρο από τους άλλους αποθ. χώρους, αφήνοντάς τους για τις εφαρμογές και μόνο...

 

Εισαι σιγουρος? Εμενα με αυτη τη διαδικασια μεταφερονται στην εξωτερικη sd οπως παρατηρω. Εχω μια 16αρα μεσα και οταν μετεφερα τις εφαρμογες στην sd ο διαθεσιμος ελευθερος μειωθηκε ενω αντιστοιχα ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης αυξηθηκε. Αντιθετα ο αποθηκευτικος χωρος τηλεφωνου εμεινε ανεπαφος. Μαλιστα προσπαθησα να περασω τις εφαρμογες στον αποθηκευτικο χωρο του τηλεφωνου για να μην εχω προβλημα αν αλλαξω sd αλλα δεν εβγαλα ακρη. Μολις τωρα μετακινησα μεγαλο ογκο εφαρμογων για να δω τι γινεται.

Edited by TopMasterMind
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου στις ρυθμισεις αποθηκευσης τσεκαρα καρτα sd. Μετα απλα πας σε καθε εφαρμογη μεσω της διαχειρισης εφαρμογων και πατας μετακινηση σε αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου και πανε στην sd.

Με αυτή τη διαδικασία δε μεταφέρεις στην SD.

Εισαι σιγουρος?

Για την διαδικασία που αναφέρεις είμαι σίγουρος ότι δε πάνε στην SD, το λέει εξάλλου και η επιλογή: "Μετακίνηση σε αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου". Για τη χρήση του Link2SD δε το ξέρω, δε το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Για την διαδικασία που αναφέρεις είμαι σίγουρος ότι δε πάνε στην SD, το λέει εξάλλου και η επιλογή: "Μετακίνηση σε αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου". Για τη χρήση του Link2SD δε το ξέρω, δε το έχω δοκιμάσει.

 

Κακως εισαι σιγουρος φιλε μου γιατι δεν ειναι ετσι. Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα sd και δες αν φορτωνουν οι εφαρμογες που εχεις περασει στον αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου, επιπλεον δες απο τις ρυθμισεις αν υπαρχει η επιλογη "αποθηκευτικος χωρος τηλεφωνου" οταν δεν υπαρχει εξωτερικη sd. Απο οτι φαινεται το τηλεφωνο ονομαζει "αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου" την εξωτερικη sd και "sd" την εσωτερικη sd δηλαδη τον χωρο που υπαρχει στο τηλεφωνο, οποτε εκανα λαθος προηγουμενως και πρεπει να τσεκαρεις τον αποθηκευτικο χωρο τηλεφωνου. Αυτο ειναι τσεκαρισμενο μολις τωρα. Ψαξτο και εσυ, ειτε μεταφερεις τις εφαρμογες με link2sd ειτε με τον κλασσικο τροπο θα πανε στην εξωτερικη sd τουλαχιστον στη δικη μου συσκευη. Δεν ξερω αν συμβαινει κατι διαφορετικο με τις υπολοιπες γιατι απο οτι παρατηρησα απο τις αναφορες σας εχουν καποιες διαφορες, οπως το οτι στη δικη μου με zoom out δεν δειχνει τις αρχικες οθονες.

Edited by TopMasterMind
Link to comment
Share on other sites

Κακως εισαι σιγουρος φιλε μου γιατι δεν ειναι ετσι.

Κάτσε αδερφέ να τα πάρουμε από την αρχή. Στις ρυθμίσεις -> Αποθηκευτικός χώρος το δικό μου έχει τα εξής:

1. Προτιμώμενη θέση εγκατάστασης (όπου έχω επιλέξει "Να αποφασίζει το σύστημα")

2. Προεπιλεγμένος δίσκος εγγραφής (όπου έχω τσεκάρει το "Κάρτα SD")

3. Εσωτερικός αποθηκ. χώρος (με συνολικό χώρο 2,43GB)

4. Αποθηκευτικός χώρος τηλεφώνου (με συνολικό χώρο 1,55GB)

*: τα δύο αυτά μας κάνουν τα 4GΒ που αναφέρεται στα spechs του κινητού ως διαθέσιμος εσωτερικός χώρος

5. Κάρτα SD (με συνολικό χώρο 14,83GB από κάρτα 16GB και την επιλογή "Αφαίρεση κάρτας SD" για την ασφαλή αφαίρεσή της)

 

Εγώ βλέπω ότι στο δικό σου έχει τη κάρτα SD με 1,55GB. Το παράξενο δεν είναι αυτό, το παράξενο είναι ότι την επιλογή "Αφαίρεση κάρτας SD" στη δίνει σε αυτή τη κάρτα των 1,55GB. Στον Αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου των 14,89 GB που φαίνεται στο screenshot δε σου δίνει αυτή την επιλογή. Σου φαίνεται λογικό; Ασφαλή αφαίρεση κάρτας χρειάζεται να κάνεις μόνο στην εξωτερική κάρτα SD. Για εμένα κάτι λάθος γίνεται στο κινητό σου... Μήπως έχεις αλλάξει τίποτα ρυθμίσεις μέσω του Link2SD και διαβάζει διαφορετικά την εξωτερική κάρτα SD και τον Αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου;

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε αδερφέ να τα πάρουμε από την αρχή. Στις ρυθμίσεις -> Αποθηκευτικός χώρος το δικό μου έχει τα εξής:

1. Προτιμώμενη θέση εγκατάστασης (όπου έχω επιλέξει "Να αποφασίζει το σύστημα")

2. Προεπιλεγμένος δίσκος εγγραφής (όπου έχω τσεκάρει το "Κάρτα SD")

3. Εσωτερικός αποθηκ. χώρος (με συνολικό χώρο 2,43GB)

4. Αποθηκευτικός χώρος τηλεφώνου (με συνολικό χώρο 1,55GB)

*: τα δύο αυτά μας κάνουν τα 4GΒ που αναφέρεται στα spechs του κινητού ως διαθέσιμος εσωτερικός χώρος

5. Κάρτα SD (με συνολικό χώρο 14,83GB από κάρτα 16GB και την επιλογή "Αφαίρεση κάρτας SD" για την ασφαλή αφαίρεσή της)

 

Εγώ βλέπω ότι στο δικό σου έχει τη κάρτα SD με 1,55GB. Το παράξενο δεν είναι αυτό, το παράξενο είναι ότι την επιλογή "Αφαίρεση κάρτας SD" στη δίνει σε αυτή τη κάρτα των 1,55GB. Στον Αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου των 14,89 GB που φαίνεται στο screenshot δε σου δίνει αυτή την επιλογή. Σου φαίνεται λογικό; Ασφαλή αφαίρεση κάρτας χρειάζεται να κάνεις μόνο στην εξωτερική κάρτα SD. Για εμένα κάτι λάθος γίνεται στο κινητό σου... Μήπως έχεις αλλάξει τίποτα ρυθμίσεις μέσω του Link2SD και διαβάζει διαφορετικά την εξωτερική κάρτα SD και τον Αποθηκευτικό χώρο τηλεφώνου;

 

Αυτο παρατηρησα και εγω για αυτο ειπα οτι ισως οι συσκευες λειτουργουν διαφορετικα. Μου εναγνωριζει την εξωτερικη sd σαν χωρο αποθηκευσης τηλεφωνου. το θεμα δεν ειναι αν ειναι λογικο αλλα οτι αυτο συμβαινει. Δεν εκανα κατι απο το link2sd μαλλον ειναι θεμα προσαρμογης της ρομ που μου φορεσαν. Η δικη σου πια ακριβως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα προσαρμογης της ρομ που μου φορεσαν. Η δικη σου πια ακριβως ειναι?

Που το βρίσκω αυτό; Στο Σχετικά με το τηλέφωνο -> Version Infos;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...