Jump to content

IOCEAN X7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παναγιωτη διαβασε το προηγουμενο μηνυμα μου,συμπληρωσα κατι για το root
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παναγιωτη διαβασε το προηγουμενο μηνυμα μου,συμπληρωσα κατι για το root

Τωρα το προσεξα.

Thanks θα το κοιταξω θελω να το ρουταρω.

Να ελευθερωσω μνημη τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια μια ερωτηση εχει ελληνικη γλωσσα τo κινητο γιατι μολις ρωτησα στο Minideal για να το παραγγειλω και μου ειπαν οτι εχει μονο τις γλωσσες που γραφει στο site. οποιος ξερει ας απαντησει. ευχαριστω πολυ! Edited by ducatileon
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια μια ερωτηση εχει ελληνικη γλωσσα τo κινητο γιατι μολις ρωτησα στο Minideal για να το παραγγειλω και μου ειπαν οτι εχει μονο τις γλωσσες που γραφει στο site. οποιος ξερει ας απαντησει. ευχαριστω πολυ!

νομιζω δεν εχει ελληνικα,θα σου πουν και τα παιδια που το εχουν ηδη στα χερια τους.αυριο το πρωι το παιρνω και εγω απο τα ελτα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια μια ερωτηση εχει ελληνικη γλωσσα τo κινητο γιατι μολις ρωτησα στο Minideal για να το παραγγειλω και μου ειπαν οτι εχει μονο τις γλωσσες που γραφει στο site. οποιος ξερει ας απαντησει. ευχαριστω πολυ!

 

Δεν την διαθετει φιλε.Αγγλικα φυσικα ναι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα screenshot που εχουνε απο κατω με της γλωσσες στο minideal δειχνει οτι εχει και ελληνικα,και οταν τους ρωτησα μου ειπαν οτι "Φυσικα και εχει ελληνικα,ειναι multilanguage"

Μηλαω για youth εγω οχι για το elite.

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Σας το λεω παιδια γιατι σε αυτο το site ''http://www.chinapadmall.com/iocean-x7-premium-version'' λεει οτι εχει ελληνικη γλωσσα, τους ρωτησα και μου ειπαν οτι εχει σιγουρα ελληνικα. αν ειναι να γινει η παραγγελια απο αυτο το site. (συγνωμη που εβαλα το site δεν ξερω πως αλλιως να το εκανα post).
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα screenshot που εχουνε απο κατω με της γλωσσες στο minideal δειχνει οτι εχει και ελληνικα,και οταν τους ρωτησα μου ειπαν οτι "Φυσικα και εχει ελληνικα,ειναι multilanguage"

Μηλαω για youth εγω οχι για το elite.

 

 

Για το youth version δεν ξερω. Μπορει κ να εχεις δικιο.

Για το elite οταν το παρεγγειλα εγω απο minideal δεν ειχε προεγκατεστημενο greek language menu.

 

Σας το λεω παιδια γιατι σε αυτο το site ''http://www.chinapadmall.com/iocean-x7-premium-version'' λεει οτι εχει ελληνικη γλωσσα, τους ρωτησα και μου ειπαν οτι εχει σιγουρα ελληνικα. αν ειναι να γινει η παραγγελια απο αυτο το site. (συγνωμη που εβαλα το site δεν ξερω πως αλλιως να το εκανα post).

 

Παντως εχω ακουσει οχι κ τοσο καλα σχολια για το site αυτο.

Εχω ψωνισει τρεις φορες απο minideal και ηταν ολα οκ.

Σαν επισυμανση στο αναφερω

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

στους xda απο οτι ειδα δεν εχουν φτιαξει ακομα custom rom για το elite,μονο ενα εργαλειο για root υπαρχει που με αυτο ρουταρουν και το galaxy s4.

εδω εχει μερικες και βλεπω οτι αυξανονται με τον χρονο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήρα χτες στα χέρια μου Το Elite... Άπλα άψογο.

 

Ήθελε format η εσωτερική μνήμη γιατι έβλεπε μόνο 2 GB. Τώρα βλέπει 26 GB Εσωτερικής μνήμης.

Ελληνικά γιοκ.

To google play κάνει τα δικά του (random clicks bug) αλλα βγάζεις άκρη..

 

Η φωτό + βιντεο είναι ΑΨΟΓΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Πήρα χτες στα χέρια μου Το Elite... Άπλα άψογο.

 

Ήθελε format η εσωτερική μνήμη γιατι έβλεπε μόνο 2 GB. Τώρα βλέπει 26 GB Εσωτερικής μνήμης.

Ελληνικά γιοκ.

To google play κάνει τα δικά του (random clicks bug) αλλα βγάζεις άκρη..

 

Η φωτό + βιντεο είναι ΑΨΟΓΕΣ

 

Ωραιος καλοριζικο.

Το gps ok ?

Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρελαβα και εγω το elite.το google play το εφτιαξα με κατι που πειραξα στις ρυθμισεις τωρα ειναι οκ.εκανα reset και ανοιξε με κινεζικα ,ευτυχως βρηκα που ηταν οι γλωσσες και εβαλα αγγλικα .gps δεν μου βρηκε δορυφορους αλλα θα το φτιαξω αυριο.οι φωτο ημερας ειναι πολυ καλες αλλα σε απολυτο σκοταδι με φλας δεν

βγαζει τιποτα.ενω αναβει το φλας,ειναι σαν να τραβαει τη φωτο λιγο πριν αναψει.θα το φτιαξουμε πιστευω.ειναι rooted και με recovery ετοιμο για φλασαρισματα.στο ιντερνετ παει σφαιρα πολυ γρηγορο.η οθονη πολυ καλη.γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος που αγορασα ενα τοσο δυνατο κινητο με 238 ευρω.τα αξιζει με το παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρελαβα και εγω το elite.το google play το εφτιαξα με κατι που πειραξα στις ρυθμισεις τωρα ειναι οκ.εκανα reset και ανοιξε με κινεζικα ,ευτυχως βρηκα που ηταν οι γλωσσες και εβαλα αγγλικα .gps δεν μου βρηκε δορυφορους αλλα θα το φτιαξω αυριο.οι φωτο ημερας ειναι πολυ καλες αλλα σε απολυτο σκοταδι με φλας δεν

βγαζει τιποτα.ενω αναβει το φλας,ειναι σαν να τραβαει τη φωτο λιγο πριν αναψει.θα το φτιαξουμε πιστευω.ειναι rooted και με recovery ετοιμο για φλασαρισματα.στο ιντερνετ παει σφαιρα πολυ γρηγορο.η οθονη πολυ καλη.γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος που αγορασα ενα τοσο δυνατο κινητο με 238 ευρω.τα αξιζει με το παραπανω.

 

Καλως το δεχτηκες!

Οντως σε απολυτο σκοταδι δεν πιανει τπτ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτη η rom

http://www.needrom.com/mobile/iocean-x7-elite-3/

λεει ONLY For iOCEAN X7 Elite – NOT FOR X7T ELITE OR X7 Youth OR X7T Youth OR X7 PLUS too many model…

πως θα δω αν το δικο μου ειναι x7 elite η x7 eliteT? ο επεξεργαστης σε ποιο menu γραφει τι ακριβως ειναι?

Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγω αυτο μάλλον οτι ναναι έγραψε αυτος

 

λογικα ολα τα elite ειναι με turbo επεξεργαστη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρελαβα και εγω το elite.το google play το εφτιαξα με κατι που πειραξα στις ρυθμισεις τωρα ειναι οκ.εκανα reset και ανοιξε με κινεζικα ,ευτυχως βρηκα που ηταν οι γλωσσες και εβαλα αγγλικα .gps δεν μου βρηκε δορυφορους αλλα θα το φτιαξω αυριο.οι φωτο ημερας ειναι πολυ καλες αλλα σε απολυτο σκοταδι με φλας δεν

βγαζει τιποτα.ενω αναβει το φλας,ειναι σαν να τραβαει τη φωτο λιγο πριν αναψει.θα το φτιαξουμε πιστευω.ειναι rooted και με recovery ετοιμο για φλασαρισματα.στο ιντερνετ παει σφαιρα πολυ γρηγορο.η οθονη πολυ καλη.γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος που αγορασα ενα τοσο δυνατο κινητο με 238 ευρω.τα αξιζει με το παραπανω.

 

260 εδωσα με εξτρα μπαταρια, hands free + φορτιστη αμαξιού.... Πως έφτιαξες το google play? το βραδυ όντος δεν κανει καλες φωτο. Lag ουτε για υποψία και η οθόνη υπεροχη.

 

Εφτιαξα και ενα CWM recovery. Έιναι πολυ μικρά τα γραμματα το ξέρω αλλα το προτιμώ παρα τα κινεζικά recoveries

https://docs.google.com/file/d/0BwUFHdGvKsQXaGFrX1dKbm9lN00/edit?usp=sharing

Edited by Jimmys02
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν μια ρομ γράφει Language support: Multilang που μπορούμε να δούμε ποιες γλώσσες έχει μέσα; ελληνικά θα δούμε;
Link to comment
Share on other sites

260 εδωσα με εξτρα μπαταρια, hands free + φορτιστη αμαξιού.... Πως έφτιαξες το google play? το βραδυ όντος δεν κανει καλες φωτο. Lag ουτε για υποψία και η οθόνη υπεροχη.

 

Εφτιαξα και ενα CWM recovery. Έιναι πολυ μικρά τα γραμματα το ξέρω αλλα το προτιμώ παρα τα κινεζικά recoveries

https://docs.google.com/file/d/0BwUFHdGvKsQXaGFrX1dKbm9lN00/edit?usp=sharing

οταν το ανοιξα και πηγα google play και ειδα οτι πατουσε μονο του οπου ναναι.το αφησα και μπηκα στις ρυθμισεις και πειραξα αρκετες.οταν ξαναμπηκα google play ηταν ενταξει αλλα δεν θυμαμαι τι απ ολα το εφτιαξε.νομιζω ισως η ρυθμιση ευαισθησια δεικτη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχτηκατε παιδιά.

Τελικά μόνο στου Παναγιώτη δεν είχε πρόβλημα το google play ;GPS δοκιμάσετε;

Από θήκες βρήκε κανείς τίποτα;

 

Στο minideal υπάρχει διαθέσιμο

Edited by georgetax
Link to comment
Share on other sites

το gps δουλευει κανονικα.θελει την πρωτη φορα να κατεβασει τα δεδομενα των δορυφορων στα epo settings και ειναι οκ.και το google play το εφτιαξα συντομα.μονο με τις ρυθμισεις καμερας δεν εχω ασχοληθει ακομα γιατι αν και αναβει το flash,στην πραξη δειχνει σαν να μην συνδεεται με την καμερα .πιστευω θα το λυσω σημερα αυτο το θεμα.

θηκη δεν εχω δει πουθενα ακομα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Pre-order-Dust-proof-anti-scratch-Left-Right-Flip-clip-candy-color-optional-protector/926151955.html

(from AliExpress Android)In Stock) New & original Iocean X7 MTK 6589 quad core 5.0" FHD 1920 x 1080 Protector back cover case screen film free shipping

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-New-original-Iocean-X7-MTK-6589-quad-core-5-0-FHD-1920-x/878435333.html

(from AliExpress Android)

 

Καλώς τα δεχτηκατε παιδιά.

Τελικά μόνο στου Παναγιώτη δεν είχε πρόβλημα το google play ;GPS δοκιμάσετε;

Από θήκες βρήκε κανείς τίποτα;

 

Στο minideal υπάρχει διαθέσιμο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...