Jump to content

IOCEAN X7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι Δημήτρη όχι μόνο αυτές που έργαψα στις 27/06 μου έδειχνε και ότι έφυγε από τις αποθήκες ξέρω γω και πήγε στο σημείο όπου ξεκινά η μεταφορά στη μια πόλη μετά στην άλλη κτλ.Αν το πήρες από Μinideal δές το email με το tracking number εμένα μου έδωσαν και ένα άλλο site της 4px που είναι πιο αναλυτικό το tracking έβαλα 4px ελτα courrier Και singpost σε μια εφαρμογή που ανέφερε εδώ στο φορουμ ένας φίλος το trackcheker και αυτό κοιτάει και τα τρία site και σου εμφανίζει αναλυτικά όπως έγραψα παραπάνω το νεότερο status ανάλογα την ώρα και την ημερομηνία!

http://en.4px.com Αυτό το site μου έδωσαν Δημήτρη!

Edited by ildrosos
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εγω το πληρωσα την παρασκευη,σημερα μου ειπανε οτι μονο μαυρο υπαρχει,τους εδωσα το οκ για αλλαγη και ακομα να το στειλουν!?
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εγω το πληρωσα την παρασκευη,σημερα μου ειπανε οτι μονο μαυρο υπαρχει,τους εδωσα το οκ για αλλαγη και ακομα να το στειλουν!?

 

Κάτσε ρε συ μπορεί να μην πρόλαβαν μπορεί να το στείλουν αύριο..

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε συ μπορεί να μην πρόλαβαν μπορεί να το στείλουν αύριο..

 

Βρε τους αλητες,δεν εχουν νεφτη στον :X:X:X:X να τρεχουνε πλεον :lol::lol::lol:

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Nαι Δημήτρη όχι μόνο αυτές που έργαψα στις 27/06 μου έδειχνε και ότι έφυγε από τις αποθήκες ξέρω γω και πήγε στο σημείο όπου ξεκινά η μεταφορά στη μια πόλη μετά στην άλλη κτλ.Αν το πήρες από Μinideal δές το email με το tracking number εμένα μου έδωσαν και ένα άλλο site της 4px που είναι πιο αναλυτικό το tracking έβαλα 4px ελτα courrier Και singpost σε μια εφαρμογή που ανέφερε εδώ στο φορουμ ένας φίλος το trackcheker και αυτό κοιτάει και τα τρία site και σου εμφανίζει αναλυτικά όπως έγραψα παραπάνω το νεότερο status ανάλογα την ώρα και την ημερομηνία!

http://en.4px.com Αυτό το site μου έδωσαν Δημήτρη!

σ ευχαριστω πολυ!εγκατεστησα την εφαρμογη και ειδα ολες τις κινησεις του δεματος.η τελευταια 8 ιουλιου γραφει parcel added...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι κάνει αυτό το patch?

"Η επανάσταση δεν είναι ένα φρούτο που θα πέσει όταν είναι ώριμο. Πρέπει να κουνήσουμε το δέντρο για να το κάνουμε να πέσει."

Ernesto "Che" Guevara

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα πριν απο κανα 3ωρο σημερα με minideals για την αποστολη του κινητου,μου ειπανε οτι ειναι να σταλει τωρα(πριν απο 3 ωρες) αλλα ακομα τιποτα,μα καλα τοσο πολυ τους κοβει εκει να στειλουν γρηγορα κατι?!
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα πριν απο κανα 3ωρο σημερα με minideals για την αποστολη του κινητου,μου ειπανε οτι ειναι να σταλει τωρα(πριν απο 3 ωρες) αλλα ακομα τιποτα,μα καλα τοσο πολυ τους κοβει εκει να στειλουν γρηγορα κατι?!
θα το στειλουν σημερα ειναι καλο μαγαζι αυτο μην εισαι τοσο ανυπομονος:)αφου ετσι και αλλοιως μετα απο 15 μερες το νωριτερο θα ερθει ελλαδα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα το στειλουν σημερα ειναι καλο μαγαζι αυτο μην εισαι τοσο ανυπομονος:)αφου ετσι και αλλοιως μετα απο 15 μερες το νωριτερο θα ερθει ελλαδα.

 

Ξερεις τι,απλα μου φενεται παραξενο το οτι οσοι το πηρατε απο αυτο το μαγαζι την επομενη μερα σας το στειλανε,εγω το πληρωσα παρασκευη σημερα τριτη και ακομα δεν εχω λαβει κωδικο αποστολης,για αυτο ειναι λιγο κουφο για μενα αυτο. :) :)

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Οπααααααααααααα και μολις ελαβα μαιλ μεσω paypal την αποστολη μαζι με track number :D :D
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Οπααααααααααααα και μολις ελαβα μαιλ μεσω paypal την αποστολη μαζι με track number :D :D

Υπάρχει περίπτωση να αργήσει 2-3μερες να φανεί σε κάποιο σιτε που παρακολουθούμε το δέμα.

Αντε μαζί με εσένα θα περιμένω και εγώ, με το καλό σε 2-3 εβδομάδες θα έχω κανένα φράγκακι να παραγγειλω.

Αντε που είναι τα αλλά τα τουρμπο έρχονται;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να αργήσει 2-3μερες να φανεί σε κάποιο σιτε που παρακολουθούμε το δέμα.

Αντε μαζί με εσένα θα περιμένω και εγώ, με το καλό σε 2-3 εβδομάδες θα έχω κανένα φράγκακι να παραγγειλω.

Αντε που είναι τα αλλά τα τουρμπο έρχονται;

 

Μα ποια η διαφορα το young με το young turbo?!

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Νέα χωρητικότητα για το κινητό

Iocean x7 plus με 1/16gb

http://www.gizchina.com/2013/07/09/iocean-x7-plus-16gb-brings-the-youth-phone-to-almost-premium-spec/

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά κολλήσαμε στο ΚΔ Αεροδρομίου αποστολή συσκευασίας.... 3 μέρες σχεδόν..

 

Κι εμένα από 28/6 είναι κολλημένο στο "Despatched to overseas"....κουράγιο μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω και εγώ να παραγγείλω το συγκεκριμένο τηλέφωνο.Θα προτημούσα να πλήρωνα με pay pal.Ξέρει κανείς από ποιά ιστοσελίδα μπορώ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω και εγώ να παραγγείλω το συγκεκριμένο τηλέφωνο.Θα προτημούσα να πλήρωνα με pay pal.Ξέρει κανείς από ποιά ιστοσελίδα μπορώ?

Minideal ή pandawill προς το παρόν έχουν αναφερθεί ως αξιόπιστα από τα παιδιά που το έχουν αγοράσει . Πριν την αγορά σου ρωτά για το μοντέλο που σε ενδιαφέρει αν έχει stock.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου ήρθε το elite όλα οκ ο εσωτερικός αποθηκευτικός χώρος όμως είναι στο σύνολο 1.48 GB τι λέτε να συμβαίνει ; Έπρεπε να είναι 32 gb
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου ήρθε το elite όλα οκ ο εσωτερικός αποθηκευτικός χώρος όμως είναι στο σύνολο 1.48 GB τι λέτε να συμβαίνει ; Έπρεπε να είναι 32 gb

Αυτό μήπως είναι ο εσωτερικός που είναι 2gb και τον άλλον μήπως τον έχει σαν sd και εκεί φαίνονται τα πολλά

Λοιπόν περιμένουμε ενημέρωση για :

 

Σήμα wifi

Σήμα GPS

Σήμα 3G ( αν μπορέσεις και έχεις )

Σερφαρισμα

Κλήσεις ( αν ακούγεται αν σε ακούν )

Λειτουργικότητα των 2sim (αν έχεις φυσικά )

Φως στα κουμπιά αφής (ίση -οδια φωτεινωτητα σε όλα )

Ηχεία - μεγαφωνο

Led ειδοποιησεων

Κανένα βαρύ παιχνίδι

Διάφορα λαγκαρισματα

Γενικη εντύπωση κατασκευής - πλαστικών κ.τ.λ.

Δεν ζητώ πολλά ε; Χαχαχαχα

Εύχομαι να το χαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου ήρθε το elite όλα οκ ο εσωτερικός αποθηκευτικός χώρος όμως είναι στο σύνολο 1.48 GB τι λέτε να συμβαίνει ; Έπρεπε να είναι 32 gb
καλοριζικο:)

μηπως εννοεις την ελευθερη ram ? το elite εχει 2 gb ram και αναλογα με τις εφαρμογες που τρεχουν,μπορει αυτη να ειναι οση ram απομενει ελευθερη απο τα 2 gb.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο.Στις ρυθμίσεις--->αποθηκευτικός χώρος τι βλέπεις; Eνδέχεται αυτό το 1,48gb που λες να ειναι για εφαρμογές και πιο κάτω στην ίδια καρτέλα να βλέπεις τα υπόλοιπα gb ως κάρτα μνήμης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...