Jump to content

IOCEAN X7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

LoL τώρα βγήκε και elite με 8 Mp κάμερα? Με τρέλλανε η απάντηση που σου έδωσε Σπύρο.

 

για μενα ειναι βασικο κριτιριο για την αγορα του η καμερα. και για να το λεει αυτος....? αραγε πως μπορουμε να το εξακριβωσουμε?

 

υ.γ λεει "interpollation 12 mp .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

LoL τώρα βγήκε και elite με 8 Mp κάμερα? Με τρέλλανε η απάντηση που σου έδωσε Σπύρο. Τέλος πάντων νόμιζα είναι 13. Μια ερώτηση παίδες μου το έστειλαν σήμερα διάλεξα για shipment :Free Shipping - SG Post- Registered Airmail

Και στο mail Με το tracking number μου λένε Shipped By http://en.4px.com . Δεν πιστέυω να το έστειλαν με καμμία courrier και να επισκεφθούμε τελωνείο ;Ποια είναι αυτή η 4PX ξέρει κανείς;

Όχι δεν περνάει τελωνείο, σε λίγες μέρες θα το δεις και στο SG Post

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μ'αρέσει που κρύβει το τηλέφωνο οταν βάζει το pin, γέλασα πολύ...

 

Δεν το κρύβω φίλε μου απλά ετσι οπως γράφω στην camera δεν μπορώ να το δουλέψω άνετα θα το παρατηρήσεις και στο παιχνίδι :p

Link to comment
Share on other sites

 

Προσοχή παιδιά to pandawill δεν το έχει το τηλ.σε stock παρήγγειλα και μετά από μια εβδομάδα ακύρωσα γιατί μου είπαν να περιμένω άλλη μια εβδομάδα και τελικά το πήρα από Minideal οπότε πρώτα ρωτήστε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση ο αδελφος μου ειναι στην Κινα, αν το παρει απο εκει και εχει την κινεζικη εκδοση android θα υπαρξει προβλημα αν βαλω την ευρωπαικη για να εχω ελληνικα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή παιδιά to pandawill δεν το έχει το τηλ.σε stock παρήγγειλα και μετά από μια εβδομάδα ακύρωσα γιατί μου είπαν να περιμένω άλλη μια εβδομάδα και τελικά το πήρα από Minideal οπότε πρώτα ρωτήστε!

 

το Minideal το εχει σιγουρα? στελνουν 2 μπαταρίες και ακουστικα?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πόσο παραπάνω θα φουσκώσει το κινητο με την μπαταρία 3000 ; Αν δεν κάνω λάθος εχει πάχος με την 2000 8,9 mm

 

Και Οσον αφορά την μπαταρία εγω με την χρήση στο iPhone 4 ( 1420 Mha ) που έχω θέλω 2 πληρησ φορτισεισ την ημέρα για τις ανάγκες μου . Το έχω jb και το έχω πλέον συνηθξση , αλλά δεν είμαι γνώστησ όσον αφορά την διαχείρηση μπαταρίας απο τα 2λειτουργικα και φυσικά απο τα πολυ μεγαλύτερα χαρακτηριστικά του iocean. Αν δλδ θα χρειάζομαι 3φορτισεις την ημέρα για την ίδια δουλειά που κάνω τώρα με το iPhone. Αν ειναι κάποιος γνώστησ και μπορεί να με διαφωτιση θα το εκτιμούσα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Εγώ έκανα την παραγγελία από minideal στις 27/6. Είχε stock (για το Elite μιλάω), 28/6 έγινε shipped και το status τώρα είναι dispached to overseas..αναμένω...Το πακέτο δεν έχει δεύτερη μπαταρία αλλά πήρα μαζί την 3000 mAh μπαταρία και το μαύρο απαραίτητο κάλυμμα.

Για το πόσο θα φουσκώνει το κινητό δεν έχω άποψη αλλά είμαι σίγουρος ότι μόνο με την 3000 μπαταρία θα το χρησιμοποιώ!

Περισσότερα σχόλια με την άφιξη!

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερα σχόλια με την άφιξη!
Αναμένουμε εναγωνίως και εμείς οι υποψήφιοι αγοραστές!
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Εγώ έκανα την παραγγελία από minideal στις 27/6. Είχε stock (για το Elite μιλάω), 28/6 έγινε shipped και το status τώρα είναι dispached to overseas..αναμένω...Το πακέτο δεν έχει δεύτερη μπαταρία αλλά πήρα μαζί την 3000 mAh μπαταρία και το μαύρο απαραίτητο κάλυμμα.

Για το πόσο θα φουσκώνει το κινητό δεν έχω άποψη αλλά είμαι σίγουρος ότι μόνο με την 3000 μπαταρία θα το χρησιμοποιώ!

Περισσότερα σχόλια με την άφιξη!

την ιδια μερα το παραγγειλα και εγω απο minideal!εχω την εντυπωση αν καταλαβα σωστα οτι εχει δυο μπαταριες 2.000 ma στο πακετο,και δεν περιεχει handsfree.σε δεκα μερες περιπου ελπιζω να ειναι στα χερια μου.:happy:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πόσο παραπάνω θα φουσκώσει το κινητο με την μπαταρία 3000 ; Αν δεν κάνω λάθος εχει πάχος με την 2000 8,9 mm

 

Και Οσον αφορά την μπαταρία εγω με την χρήση στο iPhone 4 ( 1420 Mha ) που έχω θέλω 2 πληρησ φορτισεισ την ημέρα για τις ανάγκες μου . Το έχω jb και το έχω πλέον συνηθξση , αλλά δεν είμαι γνώστησ όσον αφορά την διαχείρηση μπαταρίας απο τα 2λειτουργικα και φυσικά απο τα πολυ μεγαλύτερα χαρακτηριστικά του iocean. Αν δλδ θα χρειάζομαι 3φορτισεις την ημέρα για την ίδια δουλειά που κάνω τώρα με το iPhone. Αν ειναι κάποιος γνώστησ και μπορεί να με διαφωτιση θα το εκτιμούσα

και με την μικρη μπαταρια οριακα θα βγαζεις μερα,εφοσον εχεις μετρια την φωτεινοτητα.

παρε την μεγαλη μπαταρια κ ξεχνας φορτιση καθε μερα,τα ιδια περναγα με 4αρι παλια,ο επεξεργαστης εδω μας εσωσε:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

και με την μικρη μπαταρια οριακα θα βγαζεις μερα,εφοσον εχεις μετρια την φωτεινοτητα.

παρε την μεγαλη μπαταρια κ ξεχνας φορτιση καθε μερα,τα ιδια περναγα με 4αρι παλια,ο επεξεργαστης εδω μας εσωσε:)

Για εκεί με κόβω 3000 και ας θέλω φόρτιση κάθε βράδυ . Οταν λες ο επεξεργάστησ σε έσωσε τι εννοείς;

 

Σε ευχαριστω για την απάντηση σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,επειδη το τηλεφωνακι αυτο μου αρεσε,αλλα με τα λεφτα στη τσεπη ειμαι για το young,απο ποιο site ειναι ποιο εμπιστω να το αγορασω?
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,επειδη το τηλεφωνακι αυτο μου αρεσε,αλλα με τα λεφτα στη τσεπη ειμαι για το young,απο ποιο site ειναι ποιο εμπιστω να το αγορασω?

τα περισσότερα παιδια το αγόρασαν απο pandawill και minideal απλά πριν την αγορά ρωτά αν το έχουν διαθέσιμο , Γιατι δεν φαίνεται στις σελίδες τους

Link to comment
Share on other sites

τα περισσότερα παιδια το αγόρασαν απο pandawill και minideal απλά πριν την αγορά ρωτά αν το έχουν διαθέσιμο , Γιατι δεν φαίνεται στις σελίδες τους

 

Minideal ρωτησα και μου ειπαν οτι εχουν διαθεσιμα γυρω στα 200 κομματια.

Τωρα χωρις πλακα,υπαρχει κανενας που να θελει να το δωσει,σκοτωνω ενα One S για αυτο το κινητο :X :X

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος να το παραγγείλω απο το minideal,ήρθε σε κανεναν η elite έκδοση?το gps δουλευει κανονικά? Edited by oug
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια αλλα να ρωτησω κατι,οταν πας να το παρεις απο minideal σου λεει οτι πρεπει να βαλεις και μπαταρια,γιατι αμα δεν το τσεκαρω θα ερθει χωρις μπαταρια?Επισης γιατι εχει 2-3 μοντελα young,και το ενα απο αυτα γραφει original iocean x7 young,υπαρχει περιπτωση να εχουν κλωνο του κλωνου :P :P ?!
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...