Jump to content

IOCEAN X7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει παραγγείλει κανείς τίποτα από iocean.eu/it; Έχω παραγγείλει screen protectors εδώ και 10 ημέρες και ακόμη να έρθουν. Tracking number δεν έχει και στο status μου λέει ακόμη payment accepted...
Motorola C118 → Samsung M3510 Beat b → Samsung Galaxy mini 2 → LG G2 → Samsung Galaxy S7 → Google Pixel XL
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Καποιος που να γνωρίζει, αν αξίζει το συγκεκριμενο... Η τιμη του ειναι καλη?

http://www.merimobiles.com/iocean-x7-HD-5-inch-LTPS-smartphone_p/meri8418.htm

 

Να το αγοράσω ?

Εχετε να προτείνετε κατι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα κοντα που να ειναι δοκιμασμένο?

Ευχαριστω !

Edited by zeteberk87
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχει βρει κανείς καμιά μπαταρία μεγαλύτερη με ίδιες διαστάσεις (όχι την 3άρα με το νέο καπάκι);
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παίδες καλησπέρα, το iocean μου σταμάτησε πλέον να φορτίζει εδώ και 2 μέρες. Στην αρχή φόρτιζε μόνο όταν ήταν σβηστό τώρα πλέον δεν φορτίζει καν.Με το που το σβήσω και το βάλω στη φόρτιση δείχνει να ξεκινάει μετά από λίγο όμως σταματάει και δεν φορτίζει πλέον.Έχω δοκιμάσει διαφορετικούς φορτιστές καλώδια φόρτιση στον υπολογιστή τα πάντα. Το έλυσα όλο μήπως και κάποιο καλώδιο είχε φύγει από τη θέση του κτλ. όλα φαίνονται εντάξει . Το πήγα σε έναν ηλεκτρονικό που επισκευάζει κινητά το άνοιξε και μου είπε πως το παθαίνουν τα κινέζικα αυτό και δεν λύνεται . Καμμία ιδέα;;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Εχω το ιδιο προβλημα σε X7HD τεσσαρων μηνων απο to2c.Δεν φορτιζει ξαφνικα ουτε το αναγνωριζει pc.Δοκιμασα και αλλη μπαταρια εκτος απο φορτιστες αλλα τιποτα.Δεν επανηλθε ουτε με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.Μαλλον θα το στειλω πισω φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον ακολουθώντας κάποιες οδηγίες από έναν οδηγό για flashing έκανα format το system και έχω κολλήσει τώρα στο boot animation που γράφει Iocean x7... Καμμία ιδέα;; Επιπλέον δεν λειτουργεί ούτε το usb και δεν μπορώ να μπω στο recovery με Power+Volume Down.. Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει είμαι έτοιμος να το στείλω κίνα....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυσαρεστα τα νεα για το x7 elite που εχω.... σπασμενη οθονη ενω δουλευει κανονικα και δειχνει τα παντα δε δουλευει το touch γιατι ραγισε η οθονη.Επεσε σε ενα πετραδακι πανω και :cry: .Τωρα??Ημουνα αρκετα ευχαριστημενος με το κινητακι.Αξιζει να το φτιαξω γινεται κατι ελλαδα η πρεπει να παρω οθονη μονος να τη βαλω?Αξιζει να το φτιαξω η να παρω κανα αλλο?Ειδα σε συγκεκριμενο site την οθονη 80 ευρω περιπου.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.1949deal.com/original-iocean-x7-elite-and-x7-plus-accessories-bundle-touch-screen-and-lcd-screen.html

 

Για δες και αυτό το λινκ αν το έχουν ακόμα διαθέσιμο..Για μένα αξίζει είναι πολύ καλή συσκευή δεν αξίζει 80 ευρώ αλλά λιγότερα η οθόνη αν κάνεις την μετατροπή από δολλάρια αλλά και 80 να έκανε με 80 ευρώ τι παίρνεις;;

Link to comment
Share on other sites

Καλη τιμη αυτη εγω το ειχα βρει 80 ευρω.Παροτι εχω παραγγειλει ηδη αλλο τηλεφωνο σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω και την οθονη να το φτιαξω.Ευχαριστω για το λινκ.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...