Jump to content

IOCEAN X7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηγαινε language & input/android keyboard(AOSP)κανε κλικ δεξια του στο γραφικο σχημα και μπες στις ρυθμισεις.ξετσεκαρισε το use system language και θα εμφανιστει το menu με τις γλωσσες.διαλεξε αγγλικα και ελληνικα.

.

 

Είσαι φανταστικός! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! (μετά από 6 χρόνια iOS μου φαίνεται λίγο περίεργο το Android...θα συνηθίσω..που θα πάει)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσαι φανταστικός! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! (μετά από 6 χρόνια iOS μου φαίνεται λίγο περίεργο το Android...θα συνηθίσω..που θα πάει)
απο iOS η μοναδικη μου εμπειρια ειναι το ipad.ηθελα να εχω προσβαση στις εφαρμογες της apple αλλα δεν μπορω να πω οτι τελικα ηταν καλυτερη επιλογη απο ενα android tablet...πιστευω οτι δεν θα το μετανοιωσεις καθολου που εκανες αυτη την επιλογη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα οτι υπάρχει έλλειψη στα τσιπάκια ραμ του κινητού και το εργοστάσιο περιμένει να παραλάβει για να ξαναρχίσει τη παραγωγή.Τώρα αν ειναι αλήθεια ποιος ξέρει
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα οτι υπάρχει έλλειψη στα τσιπάκια ραμ του κινητού και το εργοστάσιο περιμένει να παραλάβει για να ξαναρχίσει τη παραγωγή.Τώρα αν ειναι αλήθεια ποιος ξέρει
αληθεια ειναι.οι συσκευες με αυτον τον επεξεργαστη και με 2giga ram ειχαν βγει σε περιορισμενο αριθμο για να διαπιστωσουν πως θα πανε ,και μετα θα εβγαζαν μεγαλη παραγωγη.μαλλον πηγαν καλα και τελειωσαν πολυ γρηγορα τα διαθεσιμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την πατησα δηλαδή αν ισχύει αυτό .45 ημέρες ειναι η περίοδος για να ζητήσω λεφτά πίσω μέσο paypal; Θα περιμένω λίγο να δω τι γίνεται
Link to comment
Share on other sites

Την πατησα δηλαδή αν ισχύει αυτό .45 ημέρες ειναι η περίοδος για να ζητήσω λεφτά πίσω μέσο paypal; Θα περιμένω λίγο να δω τι γίνεται
δεν ξερω αν εχεις και αλλη επιλογη.σε αυτη την σχεση τιμης/χαρακτηριστικων,δυο κινητα εχουν βγει.το δικο μας και το umi x2.και εχουν εξαφανιστει απο την αγορα σε πολυ λιγο χρονο.κανε υπομονη μεχρι να ξαναβγουν στην αγορα.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η δευτερη βδομαδα τωρα απο την στιγμη που το στειλανε το youth μου ;) αλλα κανονικα με τον αριθμο αποστολης δεν επρεπε να βλεπω που ειναι αυτη τη στιγμη?Γιατι το μονο που γραφει στο HK POST ειναι οτι εφυγε απο εκει τοτε και μετα με παει στο ελληνικο ταχυδρομιο.
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η δευτερη βδομαδα τωρα απο την στιγμη που το στειλανε το youth μου ;) αλλα κανονικα με τον αριθμο αποστολης δεν επρεπε να βλεπω που ειναι αυτη τη στιγμη?Γιατι το μονο που γραφει στο HK POST ειναι οτι εφυγε απο εκει τοτε και μετα με παει στο ελληνικο ταχυδρομιο.
βρες μια εφαρμογη track checker και θα σου δειχνει ολες τις κινησεις του δεματος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και οτι μου λεει το site μου το λεει και στο track checker,μα τι στο καλο??
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Και οτι μου λεει το site μου το λεει και στο track checker,μα τι στο καλο??
μηπως δεν πατας να κανει update στο track checker?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν πατας να κανει update στο track checker?

 

Το παταω,να φανταστεις τσεκαρα και ολες της κουριερ και ταχυδρομια που εχει μεσα και παλι μου βγαζει μονο το ποτε εφυγε απο Hong kong για ελλαδα,τιποτα αλλο!!Παραξενο?!

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

οταν περασουν 15 μερες απο την ημερα που εφυγε το δεμα,να παιρνεις καθε μερα τηλεφωνο στα ελτα της περιοχης σου.ετσι θα κερδισεις τουλαχιστον 3 μερες και θα το παραλαβεις πιο γρηγορα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν περασουν 15 μερες απο την ημερα που εφυγε το δεμα,να παιρνεις καθε μερα τηλεφωνο στα ελτα της περιοχης σου.ετσι θα κερδισεις τουλαχιστον 3 μερες και θα το παραλαβεις πιο γρηγορα.

 

Στα ελτα παει ή στα ελτα με τα δεματα που ειναι ελτα κουριερ?!

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Στα ελτα παει ή στα ελτα με τα δεματα που ειναι ελτα κουριερ?!

Στα ΕΛΤΑ .

Το άλλο που αναφέρεις ειναι η πόρτα-πόρτα κάτι σαν πιο γρήγορο κούριερ των ΕΛΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Το παταω,να φανταστεις τσεκαρα και ολες της κουριερ και ταχυδρομια που εχει μεσα και παλι μου βγαζει μονο το ποτε εφυγε απο Hong kong για ελλαδα,τιποτα αλλο!!Παραξενο?!

 

θυμάμαι παραγγείλαμε την ίδια μέρα απλα εγω με singapore post,σε μένα ήρθε την πέμπτη,10 μέρες δηλαδη

νομιζω το hong kong post αργει περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Στα ΕΛΤΑ .

Το άλλο που αναφέρεις ειναι η πόρτα-πόρτα κάτι σαν πιο γρήγορο κούριερ των ΕΛΤΑ

 

Α μπραβο σωστα,το πορτα πορτα,γιατι ρωτησα και μου ειπανε οτι αν το πληρωσα ακριβα θα ερθει σε αυτους!!

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι παραγγείλαμε την ίδια μέρα απλα εγω με singapore post,σε μένα ήρθε την πέμπτη,10 μέρες δηλαδη

νομιζω το hong kong post αργει περισσότερο

 

Φτου ρε να παρει,αμα το ηξερα τωρα θα το ειχα στα χερια μου :O

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

πριν απο μια εβδομαδα πηρα το elite στα χερια μου και θελω να γραψω τις εντυπωσεις μου που ειναι πολυ καλες.

ηχος συνομιλιας αψογος.η αναλυση της οθονης κανει το προηγουμενο κινητο μου htc desireHD να φαινεται πολυ μετριο.

δορυφορους βλεπει σε δευτερολεπτα.εκανα πλοηγηση με το sygin και ειναι αψογη.

στις φωτογραφιες κανει την διαφορα με τα 13 megapixel απιστευτη λεπτομερεια.χτες δοκιμαζα να τραβηξω σε απολυτο σκοταδι με το flash.εβαλα το iISO απο τις ρυθμισεις καμερας στο 1.600,και ειναι οι πιο ωραιες φωτογραφιες που εχω δει απο κινητο.τεραστια διαφορα απο το dHD.

Μμε το google play δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.απο την πρωτη μερα που το ανοιξα και μου πηγαινε οπου ναναι,πειραξα καποια ρυθμιση και εφτιαξε μονιμα.αλλα δεν θυμαμαι τι αλλαξα.παντως ειναι απλο δεν ηταν προβλημα τελικα...

με wifi ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο σημα,αλλα και ταχυτητα στο ιντερνετ.

εβαλα και ενα πολυ ωραιο recovery για να ειμαι ετοιμος για μελλοντικα φλασαρισματα,αλλα ακομα δεν κρινω οτι με χαλαει κατι για να αλλαξω rom.

εκεινο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι πως δουλευει ο φορτιστης.μου εχουν στειλει ενα ασπρο πραγμα με ενα βυσμα περιεργο,και ενα ανταπτορα κανονικο αλλα δεν βρηκα πως συνδεονται,και το φορτιζω με τον παλιο μου φορτιστη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κινητό θα έχει πρόβλημα διαθεσημοτητας. σήμερα ενημερώθηκα από το Minideal ότι λόγο κάποιον προβλημάτων στο εργοστάσιο η διάθεση του μπορεί να κάνει πολλές μέρες να ξανά είναι stock. μου είπαν να αλλάξω την παραγγελία μου αν θέλω. Ρώτησα αν έχουν το umi x2 ( στο chat μου είπαν ότι υπάρχει μόνο σε γκρι), θα να δεις που θα μου πουν σε email ότι και αυτό τελείωσε

Μάλλον αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω με τα τσιπάκια θα πρέπει να ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Good news everyone........το youth μου σημερα ξημερωματα εφτασε στο αεροδρομιο στην αθηνα :D :D :D
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κινητό θα έχει πρόβλημα διαθεσημοτητας. σήμερα ενημερώθηκα από το Minideal ότι λόγο κάποιον προβλημάτων στο εργοστάσιο η διάθεση του μπορεί να κάνει πολλές μέρες να ξανά είναι stock. μου είπαν να αλλάξω την παραγγελία μου αν θέλω. Ρώτησα αν έχουν το umi x2 ( στο chat μου είπαν ότι υπάρχει μόνο σε γκρι), θα να δεις που θα μου πουν σε email ότι και αυτό τελείωσε

Μάλλον αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω με τα τσιπάκια θα πρέπει να ισχύει.

Tο Zopo 980+ μήπως σου αρέσει που είναι διαθέσιμο;
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Tο Zopo 980+ μήπως σου αρέσει που είναι διαθέσιμο;

 

Το ζήτησα και αυτό περιμένω απάντηση, το είδα όταν το παρείγγειλες:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες σημερα ηρθε το χαρτακι και σε καμια ωρα(επειδη δεν μπορω να περημενω μεχρι αυριο)θα παω να το παρω απευθειας απο τα δεματα των ελτα :D :D :D

 

Το πηρα παιδια,τελικα αψογο το κινητακι αλλα score antutu 11700 και ξεκιναει με 300mb ram ελευθερη???Κατι τρεχει εδω περα!!

Θα βαλω nova launcher να δω πως θα παει,γιατι το zte της δικιας μου που του εβαλα nova εσκασε 13000 στο antutu.

Να θελει να βαλω το καινουργιο update?!

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς ότι εσύ έχεις fullhd οθόνη, τη στιγμή που το ZTE έχει hd ή qhd αν μιλάμε για το v967
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες σημερα ηρθε το χαρτακι και σε καμια ωρα(επειδη δεν μπορω να περημενω μεχρι αυριο)θα παω να το παρω απευθειας απο τα δεματα των ελτα :D :D :D

 

Το πηρα παιδια,τελικα αψογο το κινητακι αλλα score antutu 11700 και ξεκιναει με 300mb ram ελευθερη???Κατι τρεχει εδω περα!!

Θα βαλω nova launcher να δω πως θα παει,γιατι το zte της δικιας μου που του εβαλα nova εσκασε 13000 στο antutu.

Να θελει να βαλω το καινουργιο update?!

κανε ενα factory reset για να δει σωστα την μνημη και μην βαλεις αλλη ρομ για την ωρα,ολα δουλευουν με αυτην.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...