Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχαχα...Στα ειχα πει για το μαυρο ευθυμη μου!!!

Ακουσες τιποτα???σε εμενα στο expansys και σημερα που τους πηρα μου λενε για το τελος τις αλλης εβδομάδας...

ευτυχως αυριο θα ερθει το xperia z ετσι για να μας φυγει λιγο η προσμονή για το one...

Η αλήθεια είναι ότι όντως είναι κουκλί αλλά και το ασημί μου κάνει ακόμα πιο όμορφο στα δικά μου μάτια. Με το καλό να σου έρθει Νικόλα να πιούμε το γνωστό καφεδάκι με την παλιοπαρέα για πλήρες review ως συνήθως.. Με το Ζ δεν το συγκρίνω καν, τα έχουμε πει, με το καλό κι αυτό!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μαύρο είναι έρωτας , κυριολεκτικά. Άντε να βγει με το καλό να δούμε και τι παίζει τελικά.

Οι φωτογραφίες που είδα πάντως , είναι παρά πάνω από καλές , δεν το περίμενα να πω την αλήθεια. Πολλοί λέγανε για πιξέλιασμα κλπ κλπ και τελικά μια χαρά είναι , μήπως όμως και το θέμα μπαταρίας είναι πάλι ράδιο αρβύλα? Βλέπω πάντως μεροληψία υπέρ άλλης εταιρίας και ψιλολάσπη από όσους λέγανε για την κάμερα , γιατί εγώ τις είδα όπως είπα πάρα πολύ καλές τις φωτογραφίες που τραβάει, από τα δείγματα τουλάχιστον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη συσκευη πραγματικα ελπιζω μονο να μην κουβαλαει.....πραγματα....οπως το one x για παραδειγμα

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη συσκευη πραγματικα ελπιζω μονο να μην κουβαλαει.....πραγματα....οπως το one x για παραδειγμα

Αν κουβαλά τα "παθη" του παρελθόντος θα βυθιστεί στον πάτο η HTC και θα της αξίζει αφού το δις εξαμαρτείν you know.. Μακάρι να μην έχει προβλήματα και να διαγράψει μια καλή πορεία γιατί χρειάζεται μια HTC "δυνατή" εμπορικά, μόνο καλό κάνει σε εμάς ως καταναλωτές ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικά και τα πρώτα δείγματα από την κάμερα. Χάνει σε απόλυτο sharpness κάτω από ιδανικές συνθήκες αλλά φαίνεται να έχει αρκετά άλλα πλεονεκτήματα:

 

http://www.phonearena.com/reviews/Camera-comparison-HTC-One-vs-Nokia-Lumia-920-vs-Apple-iPhone-5-vs-Samsung-Galaxy-S-III-vs-Sony-Xperia-Z-vs-Google-Nexus-4_id3273

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Και στα δύο χρώματα είναι πανέμορφο. Έχουμε κανένα νέο στοιχείο για το sar? Θα είναι τόσο υψηλό όσο γράφονταν σε προηγούμενο post τελικά?
Link to comment
Share on other sites

το κινητό κυκλοφορεί σε ορισμένους πάροχους στην αγγλία αλλά σε λίγες ποσότητες.

Υπάρχουν μάλιστα κομάτια στο ebay ετοιμοπαράδωτα αλλά σε πολύ τσουκτερή τιμή.

Πάντως το αγγλικό clove επιμένει ότι θα έχει τα πρώτα κομάτια στις 29 του μήνα.

Για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

το κινητό κυκλοφορεί σε ορισμένους πάροχους στην αγγλία αλλά σε λίγες ποσότητες.

Υπάρχουν μάλιστα κομάτια στο ebay ετοιμοπαράδωτα αλλά σε πολύ τσουκτερή τιμή.

Πάντως το αγγλικό clove επιμένει ότι θα έχει τα πρώτα κομάτια στις 29 του μήνα.

Για να δούμε

 

Και το handtec 27

http://www.handtec.co.uk/htc-one-32gb-silver.html

http://www.handtec.co.uk/htc-one-32gb-black.html

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!! Καλά γιατί έχει τόσο μεγάλη διαφορά το μαύρο με το ασημί? Καθαρά λόγω διαθεσιμότητας λέτε??

Link to comment
Share on other sites

 

Απο δευτερα πιστευω θα αρχισουν να σκανε μυτη οι παραλαβες και για expansys

Edited by ampalaeas
Link to comment
Share on other sites

Να τα μας.....είχαμε που είχαμε το άγχος για το πότε θα έρθει το κινητό, τώρα έχουμε κι αυτό. Επειδή είναι η πρώτη μου φορά που παραγγέλνω από Expansys, μπορεί κάποιος που έχει ξαναπάρει από εκεί να μου πει τι γίνεται σ'αυτή τη περίπτωση; Εφόσον το κινητό το παραλάβουν από βδομάδα, θα πρέπει να περιμένω να έρθει και ο αντάπτορας για να αποσταλεί η παραγγελία μου; Ή θα πρέπει να δώσω εξτρά 14 ευρώ για να αποσταλούν ξεχωριστά πρώτα το ένα και μετά το άλλο;

 

EDIT: Μόλις μ'απάντησαν! Είπαν να αγνοήσω το αυτόματο μήνυμα του συστήματος. :)

Edited by ampalaeas
Link to comment
Share on other sites

Να τα μας.....είχαμε που είχαμε το άγχος για το πότε θα έρθει το κινητό, τώρα έχουμε κι αυτό. Επειδή είναι η πρώτη μου φορά που παραγγέλνω από Expansys, μπορεί κάποιος που έχει ξαναπάρει από εκεί να μου πει τι γίνεται σ'αυτή τη περίπτωση; Εφόσον το κινητό το παραλάβουν από βδομάδα, θα πρέπει να περιμένω να έρθει και ο αντάπτορας για να αποσταλεί η παραγγελία μου; Ή θα πρέπει να δώσω εξτρά 14 ευρώ για να αποσταλούν ξεχωριστά πρώτα το ένα και μετά το άλλο;

 

Πάρε τους τηλέφωνο και πες ότι δεν θέλεις τον ανταπτορα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλά που δεν πήρα το z. Tωρα θα περιμένω να το δω και αυτό από κοντά. Από τις φωτογραφίες πάντως είναι κουκλί!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει?

skroutz 730 ευρώ (http://www.skroutz.gr/s/2958503/HTC-One-32GB.html)

ebay από trusted πωλητή 580 ευρώ (http://www.ebay.com/itm/HTC-ONE-Silver-Factory-Unlocked-M7-4-7-inch-Super-LCD-3-Quad-Core-1-7GHZ-/200898630148?pt=Cell_Phones&hash=item2ec67dd204)

150 ευρώ λιγότερα στο εξωτερικό?

Link to comment
Share on other sites

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Όχι αν σημειώσουν στην αποστολή ότι είναι δώρο ή δείγμα. ;) Έτσι περνάνε αδασμολόγητα και προϊόντα από την Κίνα.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν έρωτα με το μαύρο... :love: είναι το βίντεο με την καλύτερη παρουσίαση για το πως είναι το τηλέφωνο , επιτέλους.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν έρωτα με το μαύρο... :love: είναι το βίντεο με την καλύτερη παρουσίαση για το πως είναι το τηλέφωνο , επιτέλους.

 

 

Πραγματικά πανέμορφο τηλέφωνο.. Δύσκολη επιλογή μεταξύ του One και του S4...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν έρωτα με το μαύρο... :love: είναι το βίντεο με την καλύτερη παρουσίαση για το πως είναι το τηλέφωνο , επιτέλους.

 

 

κατι γαματο που ειδα ειναι οτι με το νεο sense μπορεις να γκρουπαρεις εφαρμογες σε φακελους! πειτε μου οτι υπαρχει ηδη και δεν το εχω βρει τοσο καιρο..:p

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

κατι γαματο που ειδα ειναι οτι με το νεο sense μπορεις να γκρουπαρεις εφαρμογες σε φακελους! πειτε μου οτι υπαρχει ηδη και δεν το εχω βρει τοσο καιρο..:p

 

Μιλας για γκρουπαρισμα στη home screen ή στον application launcher;Αν μιλας για home screen αυτο υπαρχει ηδη

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

οχι στην Home screen. στον application launcher (δες
)

 

Αυτό γίνεται ήδη σε jb.Aπλά σέρνεις την μία εφαρμογή πάνω στην άλλη και δημιουργείται ο φάκελος.:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...