Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...οι οποίες ρυθμίσεις κατά που πέφτουν;

 

Τράβα την επάνω μπάρα και πάτα το γραναζάκι..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως το ειδε κανεις να ρχεται,,,,,,, (σαν να την ανάπτυξη που ερχεται )εχει καταντησει και μετα θελει να ξεπεράσει και το s4 σε πωλήσεις
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τις Nillkin και Poetic θήκες (σε μαύρο για το μαύρο μου). Παιδιά, είναι και οι 2 τέλειες! Πουλάω σε όποιον ενδιαφέρεται τη Spigen (SGP) Thin Air Ultra Clear (που ταιριάζει και στο ασημί και μάλιστα περισσότερο)!

 

Αυτή τη Nillkin έχεις ?

 

Επίσης βρήκα αυτό το bumper αλλα δε φαίνεται καλο

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το ειδε κανεις να ρχεται,,,,,,, (σαν να την ανάπτυξη που ερχεται )εχει καταντησει και μετα θελει να ξεπεράσει και το s4 σε πωλήσεις

 

Εγώ είδα κι απόειδα και το πήρα από skroutzομάγαζο. Στο πλαίσιο είχαν πει πέμπτη, αλλά χθες που ρώτησα ακόμα το περίμεναν στην Αθήνα. Κι αν πήγαινε στην Αθήνα μετά θα έπρεπε να περιμένω να διανεμηθεί στα διάφορα καταστήματα στην Ελλάδα. Καλή βδομάδα δηλαδή...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Τράβα την επάνω μπάρα και πάτα το γραναζάκι..

...οι οποίες ρυθμίσεις κατά που πέφτουν;

 

 

Μάλλον μιλάτε για διαφορετικά πράγματα? Γλώσσα στο amazon.de vs γλώσσα στο τηλέφωνο?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Άντε, μετά από τόση αναμονή ήρθε και το δικό μου. Αγορασμένο από το play247, φαίνεται μια χαρά ως τώρα. Μου φαίνεται τεράστιο αλλά λεπτό. Μαλλον θα συνηθίσω...
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Άντε, μετά από τόση αναμονή ήρθε και το δικό μου. Αγορασμένο από το play247, φαίνεται μια χαρά ως τώρα. Μου φαίνεται τεράστιο αλλά λεπτό. Μαλλον θα συνηθίσω...

 

Καλοριζικο!

 

http://www.phonearena.com/news/HTC-solves-its-supply-issues-HTC-One-production-will-double_id43158

Edited by Athkatla
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Το HTC One κυκλοφόρησε επίσημα και στην Ελληνική αγορά. Ως εκ τούτου το παρόν θέμα κλειδώνεται και συνεχίζουμε εδώ.

 

Θα παρακαλέσω να περιορίσουμε τις off topic συζητήσεις και τις έντονες αντιπαραθέσεις.

 

:lock:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...