Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσον αφορά για τα notifications,στις ρυθμίσεις του κινητού δεν υπάρχει το tapatalk όπως οι υπόλοιπες εφαρμογές που υποστηρίζουν push...just saying...και το άσπρο φόντο πολύ χάλια μου κάθεται ρε παιδάκι μου.

 

Για να εμφανιστεί μία εφαρμογή στο "Ειδοποιήσεις" που βρίσκεται στις ρυθμίσεις (φαντάζομαι αυτό εννοείς) πρέπει να "χτυπήσει" ειδοποίηση τουλάχιστον μια φορά και μετά το εμφανίζει...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραίο το tapatalk. Αργησανε αλλα πάλι καλά.

 

Κάποιες παρατηρήσεις που πρόσεξα...

 

Α) Δεν έχουμε καταλάβει ακόμα τι παίζει με τα notifications... Αν έχει λάβει κάποιος ας μας πει :D

 

Β) Έβγαλαν την επιλογή dark theme το οποίο πιθανά να αυξήσει την κατανάλωση στις Amoled...

 

Γ) Σε κάποιους τομείς αργεί να φορτώσει αλλά οκ μια μικρή κατανόηση καθώς πρόσθεσαν πάρα πολλά..

 

Δ) Στο Quick Reply, δεν εμφανίζει την υπογραφή ( πχ "Sent from my Lumia 1020 using Tapatalk") το οποίο μου ήταν χρήσιμο σε άλλα φόρυμ αλλά οκ είναι το πιο ασήμαντο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα notification απ' όσο ξέρω πρέπει να λειτουργήσουν έστω μια φορά και μετα σου βγάζει την ένδειξη πως θέλεις τις ειδοποιήσεις.

 

Για το dark theme, κακώς το έβγαλαν ελπίζω να το βάλουν σε επόμενη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτισ είναι.. Πρέπει να χτυπήσει μία φορά για να το βγάλει στις ρυθμίσεις... Επίσης να πω ότι σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση από το tapatalk community σε απάντηση μιας ερώτησης που είχα κάνει...

 

Μπορεί να είναι και θέμα αν το εκάστοτε φόρουμ τις υποστηρίζει ή τίποτα τέτοιο?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα . Να ρωτησω κατι και εγω για το tapatalk ?Το διαβαζω τοσο καιρο αλλα δεν εχω καταλαβει τι κανει ακριβως :p:p . Πειτε μου λιγο ειναι εφαρμογη γα παρακολουθηση forum ? rss feed ? Οποιο forum θελουμε η συγκεκριμενα ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα . Να ρωτησω κατι και εγω για το tapatalk ?Το διαβαζω τοσο καιρο αλλα δεν εχω καταλαβει τι κανει ακριβως :p:p . Πειτε μου λιγο ειναι εφαρμογη γα παρακολουθηση forum ? rss feed ? Οποιο forum θελουμε η συγκεκριμενα ?

 

 

 

Είναι μια εφαρμογή όπως γραφεις που παρακολουθείς τα διάφορα φόρουμ που συμμετέχεις. Τόσο απλα

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει συγκεκριμένα φόρουμ αλλά έχει πάρα πολλά... Συγκεκριμένα για μένα έχει και τα 3 φόρουμ που γράφω (myphne, fmgreece και WPC)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα οποτε τζιφος.Ευχαριστω πολυ.

 

Τζίφος? Γιατί? (από περιέργεια ρωτάω)

Είναι πολύ βολικό στην ανάγνωση των φόρουμ... Αν θες κάποιο συγκεκριμένο μπορείς να το κατεβάσεις (δωρεάν είναι άλλωστε) και να τσεκάρεις αν έχει αυτά που θες...

 

Αυτά τα 3 που ανέφερα είναι τα 3 που χρησιμοποιώ... Όχι τα μόνα 3 που έχει...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου καταλαβα τι εννοεις . Το τζιφος πηγαινε στο οτι αποκλειεται να εχει αυτο που θελω εγω . Το κατεβασα και το ειδα κιολας.Κριμα θα ηταν πολυ καλη φαση οντως.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση όταν υπάρχει quotes σε ένα μήνυμα το εμφανίζει λίγο περίεργα βάζοντας a href.... κλπ. Γιατί γίνεται αυτό;
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Με γειά μας !!!

 

http://www.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/medium/public/field/image/2014/05/QR_Files.png?itok=oo5te3sK

 

Welcome !!! :D

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι μου λέει οτι δεν είναι διαθέσιμη για τη συσκευή μου;

 

θέλει windows phone 8.1 . Υπομονή τρείς εβδομάδες ακόμα

Link to comment
Share on other sites

@MIXOStsi

Μπορείς να δεις τα κρυφά αρχεία????

 

Μπα όχι ακόμα... Ούτε zip μπορείς να κάνεις. Αλλά γιατί εμφανίζεται μόνο στο US store και στο ελληνικό δεν υπάρχει??

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι ακόμα... Ούτε zip μπορείς να κάνεις. Αλλά γιατί εμφανίζεται μόνο στο US store και στο ελληνικό δεν υπάρχει??

 

Γιατι στο ελληνικο ονομαζεται "Αρχεια".

»iPhone 8 plus

»Lumia1020

»Follow me on Instagram @aris.fydanakis

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο ελληνικο ονομαζεται "Αρχεια".

 

Αυτό λέω ότι στο ελληνικό δεν υπάρχει ούτε σαν όνομα "Αρχεία". Εγώ το region το γύρισα σε US για να το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...