Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς δεν μπορείς? Μπαίνεις και σου λέει δεν είναι διαθέσιμη για τη συσκευή σου πχ?

 

Αυτο ακριβως λεει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου κάνει εντύπωση... Αν μπήκες από το κινητό στο λινκ, δοκίμασε να το εγκαταστήσεις και από το PC ή χειροκίνητα...

 

Δεν βρίσκω όμως κάποιο λόγο να μην είναι διαθέσιμο στο 925...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπορώ να την κατεβασω στο 925???

Μήπως δεν είσαι με την 8.1 αλλά με την 8.0;

Link to comment
Share on other sites

έχει μέσα επιλογή in app purchase για να την κάνεις full και εκείνη την ημέρα σου έβαζε δωρεάν τιμή

 

Έτσι το έκανα. Και τώρα που πατάω στην διαφήμιση, μου λέει ότι την έχω ήδη. Δεν μου βγάζει πλέον την επιλογή upgrade. Πάντως τις περισσότερες φορές που την ανόγω, δεν βγάζει διαφημίσεις.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα 5 μέρες για να χαλάσω 10 ευρώ αλλά δεν ξέρω τι εφαρμογές να αγοράσω.

first world problems.

 

 

 

MoliPlayer Pro , WPCentral , Pocket File Manager , toib , proshot , TVshow ,

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για MoliPlayer Pro , WPCentral....

 

Pocket File γιατί? Αφού πλέον υπάρχει ο επίσημος της MS που νομίζω δεν έχει αντίπαλο στην ταχύτητα...

 

Επίσης αντί για toib προτείνω MyTube μακράν η καλύτερη youtube εφαρμογή...

 

Τσέκαρε και κανα παιχνιδάκι από τίποτα Gameloft, EA Sports ή άλλο γνωστό όπως Fruit Ninja // iStunt 2, άμα σου αρέσουν...

 

Επίσης υπάρχει το Flash Sports που αναφέραμε χθες με συνδρομή 2,49 για 3 μήνες

 

Επίσης τσέκαρε Amazing Weather HD και TV Live Greek (δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για Youtube έχω το Youtube HD.

Για το Pocket File Manager συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.

Το Amazing Weather HD το έχω ήδη. Θα προσπαθήσω να τα φάω :p (τα λεφτά)

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση το MyTube με το Youtube HD... Το δεύτερο κάνει τα τυπικά, το πρώτο όλα... Κατέβασε την trial έκδοση και δεν νομίζω αν χρειαστείς πάνω από 2 λεπτά για να το αγοράσεις... Πολύ ωραίο Live Tile με προτάσεις βίντεο, ακούς μουσική κλείνοντας την οθόνη και βγαίνοντας από την εφαρμογή, εύκολος χειρισμός του βίντεο (απλά "σέρνεις" την οθόνη) κ πολλά άλλα γενικότερα
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!!!mytube φοβερο!!!

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για MoliPlayer Pro , WPCentral....

 

Pocket File γιατί? Αφού πλέον υπάρχει ο επίσημος της MS που νομίζω δεν έχει αντίπαλο στην ταχύτητα...

 

Επίσης αντί για toib προτείνω MyTube μακράν η καλύτερη youtube εφαρμογή...

 

Τσέκαρε και κανα παιχνιδάκι από τίποτα Gameloft, EA Sports ή άλλο γνωστό όπως Fruit Ninja // iStunt 2, άμα σου αρέσουν...

 

Επίσης υπάρχει το Flash Sports που αναφέραμε χθες με συνδρομή 2,49 για 3 μήνες

 

Επίσης τσέκαρε Amazing Weather HD και TV Live Greek (δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια)

 

Το pocket file manager το έχω συμπληρωματικο στην free έκδοση γιατι ξεζιπαρει.Το tv live Greek είναι απο τις ποιο must εφαρμογές.Βλεπεις live ακόμα και το star.

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο honda, είχα σκοπό να κάνω το ίδιο ερώτημα μιας και έχω το ίδιο first world problem αλλά στο Χ3. Μεγαλύτερο διάστημα μεν να τα φάω αλλά και τριπλάσιο ποσό, έχω βαρεθεί ν' αγοράζω εφαρμογές (διπλές-τριπλές...) που ανάθεμα κι αν της χρησιμοποιήσω ποτέ αλλά τεσπά :lol: Οπότε συνεχίστε να ρίχνετε προτάσεις μήπως...

 

Αθλητικο-στοιχηματικά δεν με ενδιαφέρουν καθόλου. Το πολύ αν υπάρχει κάτι πια τόσο τοπ, να βάλω ένα έτσι να υπάρχει για την περίπτωση που πιάσει κανας φίλος το κινητό και χρειαστεί κάποια στιγμή :rolleyes:

 

Γενικά, υπάρχει καμιά σελίδα για ενημέρωση του στυλ τι εφαρμογές είναι στα σκαριά (εν όψει 8.1 ίσως κλπ); Γιατί από τη μία φοβάμαι μήπως μου μείνουν (δεν θυμάμαι και ακριβώς πότε λήγει το ποσό γμτ) κι από την άλλη λέω, κοίτα να δεις που θα τα ξοδέψω στο τέλος σε άσχετα app και μετά θα βγει τίποτα που ν'αξίζει και θα έχω ξεμείνει :wacko:

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Για ενημέρωση σχετικά με τα Windows Phone αγόρασε WPC ρίξε κ ένα tile στην αρχική να περνουν οι ειδήσεις...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εξ αρχής :)

υγ. αν και το tile το έβγαλα, το τσεκάρω manual πλέον, γιατί μου 'εσπαγε τα νεύρα+τρώει μπαταρία, με τα νέα κάθε λίγο και λιγάκι ... εκατό λογαριασμούς μέιλ έχω κι αυτό κουδούνιζε πιο συχνά από τα mail accounts =p

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εξ αρχής :)

υγ. αν και το tile το έβγαλα, το τσεκάρω manual πλέον, γιατί μου 'εσπαγε τα νεύρα+τρώει μπαταρία, με τα νέα κάθε λίγο και λιγάκι ... εκατό λογαριασμούς μέιλ έχω κι αυτό κουδούνιζε πιο συχνά από τα mail accounts =p

 

Μπορείς να αφαιρέσεις την ειδοποίηση.

 

Και το Cal είναι ωραία εφαρμογή για ημερολόγιο.

Επίσης μόλις βγήκε νέος mp3 player από τον ίδιο δημιουργό, το One music.

http://www.wpcentral.com/onemusic-windows-phone-81-now-available

Edited by Johnious13

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το pocket file manager το έχω συμπληρωματικο στην free έκδοση γιατι ξεζιπαρει.Το tv live Greek είναι απο τις ποιο must εφαρμογές.Βλεπεις live ακόμα και το star.

Για να καταλαβω λιγο, επειδη στην trial δε μ'αφηνει, αν αγορασω το tv live Greek, θα μπορω να βλεπω ολα τα ελευθερα καναλια που εχει, σαν να βεπω πχ web tv???

Live Streaming, μεσω gprs η WiFi???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα... Ναι ρε συ... Μόνο το Live Tile να κάνει "τούμπες" και να δείχνει το τελευταίο θέμα, σιγά μην βάλω ειδοποιήσεις στο WPC να χτυπάει όλη μέρα :lol::lol:

 

Μάλιστα το Live Tile έχει έναν αριθμό επάνω που σου λέει και πόσες νέες υπάρχουν από την τελευταία φορά που μπήκες :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Sorry που το ξαναφέρνω στην επιφάνεια το θέμα με τα weather apps, αλλά πραγματικά έχω εκνευριστεί με το Bing Weather. Έξω ρίχνει χαλάζι και το bing λέει λιακάδα.

Η εφαρμογή μου αρέσει πάρα πολύ αλλά στις προβλέψεις είναι τραγική.

 

Υπάρχει κάποιο app με παρόμοιο ui του bing αλλά σαφώς πιο accurate? Στα android το yahoo weather είναι φοβέρο αλλά wp δεν έχει..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Sorry που το ξαναφέρνω στην επιφάνεια το θέμα με τα weather apps, αλλά πραγματικά έχω εκνευριστεί με το Bing Weather. Έξω ρίχνει χαλάζι και το bing λέει λιακάδα.

Η εφαρμογή μου αρέσει πάρα πολύ αλλά στις προβλέψεις είναι τραγική.

 

Υπάρχει κάποιο app με παρόμοιο ui του bing αλλά σαφώς πιο accurate? Στα android το yahoo weather είναι φοβέρο αλλά wp δεν έχει..

 

accuweather

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...