Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρα δεν κρασαρει, απλά αυτα που έκανα στο Android πριν 2 χρόνια (δηλαδή πχ. δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο σε μια σελίδα που διαχειρίζομαι) και πρέπει πλεον να την ανεβασω στον υπολογιστή, καθόλου λειτουργικό..

Θα προτιμούσα να είχε κάποιες από αυτές τις δυνατότητες και ας κρασαρε ας πούμε και καμια φορά..

Εννοείς ότι βγάζω μια φωτογραφία και δεν μπορώ να την ανεβάσω στο facebook ή κάτι άλλο;

Γιατί αυτό μόλις το έκανα και είναι ΟΚ.

 

* Μου είναι λίγο δύσκολο να καταλάβω (δεν πολυασχολούμαι με το FB) το "σελίδα που διαχειρίζεσαι".

Την ανέβασα από τον "τοίχο" που βλέπω τα σχόλια των φίλων μου αλλά και από την σελίδα που έχει μόνο τις δικές μου δημοσιεύσεις.

Edited by fasttam
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοείς ότι βγάζω μια φωτογραφία και δεν μπορώ να την ανεβάσω στο facebook ή κάτι άλλο;

Γιατί αυτό μόλις το έκανα και είναι ΟΚ.

 

Την ανέβασες σε σελίδα που διαχειρίζεσαι ή στο προφίλ σου;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Το λέει ξεκάθαρα παρακάτω, που το ανέβασε και όχι σε άλλη σελίδα γιατί αυτό δεν γίνεται... Edited by kkoletsis
Link to comment
Share on other sites

* Μου είναι λίγο δύσκολο να καταλάβω (δεν πολυασχολούμαι με το FB) το "σελίδα που διαχειρίζεσαι".

Την ανέβασα από τον "τοίχο" που βλέπω τα σχόλια των φίλων μου αλλά και από την σελίδα που έχει μόνο τις δικές μου δημοσιεύσεις.

 

Εκεί που την ανέβασες είναι το δικό σου προφίλ. Η "σελίδα που διαχειρίζεσαι" μπορεί να είναι σελίδα για την επιχείρησή σου, το συγκρότημά σου, ένα site που έχεις και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο (σε πολύ γενικές γραμμές). Στο δικό σου προφίλ μπορείς να ανεβάσεις απευθείας από την εφαρμογή του κινητού. Κάτι που δεν γίνεται "στις σελίδες που διαχειρίζεσαι" που σε αυτές αναφέρεται ο φίλος kkoletsis.

 

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να κάνεις τροποποίηση στο προηγούμενο ποστ σου για να απαντήσεις σε κάτι που έχει γραφτεί παρακάτω. Μπορείς να απαντήσεις με καινούριο ποστ.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Η εφαρμογή Facebook της Microsoft είναι χάλια! Δε φαίνονται πολλές ενημερώσεις οι οποίες φαίνονται αν μπω με τον internet explorer. Επίσης πολλές φορές με πετάει έξω.

Ειχα δει που κάποιοι προτείνουν τη beta έκδοση. Που τη βρίσκω αυτή; Η ποιά εφαρμογή για Facebook προτείνετε;

Ευχαριστώ.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Η εφαρμογή Facebook της Microsoft είναι χάλια! Δε φαίνονται πολλές ενημερώσεις οι οποίες φαίνονται αν μπω με τον internet explorer. Επίσης πολλές φορές με πετάει έξω.

Ειχα δει που κάποιοι προτείνουν τη beta έκδοση. Που τη βρίσκω αυτή; Η ποιά εφαρμογή για Facebook προτείνετε;

Ευχαριστώ.

 

Facebook Beta

 

http://www.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/medium/public/field/image/2014/04/QR_Facebook_Beta.png?itok=E-pNB2H9

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Facebook Beta

 

http://www.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/medium/public/field/image/2014/04/QR_Facebook_Beta.png?itok=E-pNB2H9

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά με μία αναζήτηση στο store δε βρήκα facebook beta. Πως μπορώ να το βρώ?

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος mail client ωστε να εχω ολα μου τα email accounts προσβασιμα απο ενα μονο tile στην αρχικη οθονη ?

Μεχρι τωρα στην ενσωματωμενη εφαρμογη καθε account που προσθετω μου βγαζει και ενα νεο tile. Μηπως κανω κατι λαθος?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά με μία αναζήτηση στο store δε βρήκα facebook beta. Πως μπορώ να το βρώ?

 

δεν την βρίσκεις γιατί δεν είναι searchable επειδή είναι beta

 

δες εδώ http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6

 

 

Yπαρχει καποιος mail client ωστε να εχω ολα μου τα email accounts προσβασιμα απο ενα μονο tile στην αρχικη οθονη ?

Μεχρι τωρα στην ενσωματωμενη εφαρμογη καθε account που προσθετω μου βγαζει και ενα νεο tile. Μηπως κανω κατι λαθος?

 

πας στο mail σου στις τρείς τελείες κάτω διαλέγεις " συνδέσεις για εισερχόμενα " και συνδέεις όποιο mail θες στο ίδιο tile

Edited by ignus
Link to comment
Share on other sites

πας στο mail σου στις τρείς τελείες κάτω διαλέγεις " συνδέσεις για εισερχόμενα " και συνδέεις όποιο mail θες στο ίδιο tile

 

:thanks:

 

και οσα ευχαριστω χρειαζονται !!

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μου άρεσε η εφαρμογή καιρού Prognoza (ο developer ειναι Βόσνιος), προσφέρθηκα και ξεκίνησα τη μετάφρασή της στα ελληνικά. Σε 2-3 μέρες θα είναι έτοιμη, οπότε αναμένετε ανανέωση με πλήρη ελληνική γλώσσα.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μου άρεσε η εφαρμογή καιρού Prognoza (ο developer ειναι Βόσνιος), προσφέρθηκα και ξεκίνησα τη μετάφρασή της στα ελληνικά. Σε 2-3 μέρες θα είναι έτοιμη, οπότε αναμένετε ανανέωση με πλήρη ελληνική γλώσσα.

 

αναμενουμε :happy:

Link to comment
Share on other sites

Clipr.

Πολύ καλή εφαρμογή για επεξεργασία φωτογραφίας.

Εδώ έχει review.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μου άρεσε η εφαρμογή καιρού Prognoza (ο developer ειναι Βόσνιος), προσφέρθηκα και ξεκίνησα τη μετάφρασή της στα ελληνικά. Σε 2-3 μέρες θα είναι έτοιμη, οπότε αναμένετε ανανέωση με πλήρη ελληνική γλώσσα.

 

:up:

Eυγε και αναμενουμε !

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε επιτελους αναβαθμιση για το tapatalk. Για να δουμε...

 

Άλλαξε όλο.. Έκδοση 2.0.0.0

Υποστηρίζει transparent tile και notifications... Επίσης νέο πολύ όμορφο UI...

Αναλυτικά:

- Complete UI redesign

- Onboarding/tutorial process for new users

- Push notification support

- Added new feed section to display quick updates from across all your forums

- Tapatalk ID Single Sign On (SSO) support

- Built-in image editor

- Highly awaited WP8 Transparent tile support

- Configurable font sizes in post view

- Unlimited Tapatalk image hosting

- Now includes all moderation features from our Win8 version

- Ability to open topics/posts from web browser

- Ability to share topics/posts

- Lot of bugfixes and other changes

 

Εδώ η εφαρμογή και φώτο από το νέο πολύ ωραίο UI

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε όλο.. Έκδοση 2.0.0.0

Υποστηρίζει transparent tile και notifications... Επίσης νέο πολύ όμορφο UI...

Αναλυτικά:

- Complete UI redesign

- Onboarding/tutorial process for new users

- Push notification support

- Added new feed section to display quick updates from across all your forums

- Tapatalk ID Single Sign On (SSO) support

- Built-in image editor

- Highly awaited WP8 Transparent tile support

- Configurable font sizes in post view

- Unlimited Tapatalk image hosting

- Now includes all moderation features from our Win8 version

- Ability to open topics/posts from web browser

- Ability to share topics/posts

- Lot of bugfixes and other changes

 

Εδώ η εφαρμογή και φώτο από το νέο πολύ ωραίο UI

 

δεν μου την εβγαλε.πως κανουμε εξαναγκασμενη..αναβαθμιση?ακυρον...βρηκα!

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

δεν μου την εβγαλε.πως κανουμε εξαναγκασμενη..αναβαθμιση?

 

Πήγαινε στην εφαρμογή μέσω του store και πάτα κάτω ενημέρωση... Αν δεν στο βγάζει πάτα το προβολή μια φορά ή πήγαινε στα σχετικά και θα στο βγάλει...

 

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/06eca6d7-c491-4d6c-a9e7-e9444acd8086?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

 

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/8b557c00-4dce-45cf-8314-ed178bcc632f?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να βρώ dark theme

 

το ξηλώσανε :(

 

κατά τα άλλα ωραία η νέα έκδοση πάντως

 

Ναι... Και μένα μου άρεσε με dark...

 

Επίσης για όσους το είδανε υπάρχουν κάπου ρυθμίσεις για τα notifications? Πως τα ρυθμίζουμε να έρχονται κτλ κτλ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο... Το βρήκα... Μόλις έκανα εγγραφή στο Tapatalk ID μου έβγαλε και τις ρυθμίσεις για τα notifications... Δεν ξέρω αν έφταιγε αυτό...

 

Πάντως notifications δεν μου έχουν έρθει ακόμα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά για τα notifications,στις ρυθμίσεις του κινητού δεν υπάρχει το tapatalk όπως οι υπόλοιπες εφαρμογές που υποστηρίζουν push...just saying...και το άσπρο φόντο πολύ χάλια μου κάθεται ρε παιδάκι μου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...