Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.

Μηπως ξερει καποιος καμια photo editing εφαρμογη που μπορεις να διορθωσεις (δεν ξερω και πως το λενε τωρα) τη σταθμη του οριζοντα?

Αν τραβηξεις ενα κτιριο πχ λοξο και θες να το ισιωσεις - ισοσταθμιση πως να το πω - καταλαβατε? :cry:

 

Ελεος ημουν και τριτη δεσμη ο αχρηστος.

Fantasia Painter Free

Καλησπέρα! Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάποια εφαρμογή που να διορθώνει τα "κόκκινα" μάτια.

Εχω το Nokia creative studio,αλλά δεν τις διορθώνει όλες. Εχετε κάποια πρόταση;

Ευχαριστώ!

Fantasia Painter Free

Καλησπέρα σε όλους. Τις επόμενες μέρες περιμένω το lumia 925 και θα ήθελα τη βοήθεια σε κάποιες εφαρμογές μιας και είμαι νεος στα windows phone. Τι θα μου προτείνατε για 1.Εφαρμογή διαχείρισης εξόδων(όπως το expense manager)

2.Ποια facebook εφαρμογή ( απ' όλες τελικά ποια αξίζει?),

3.Ένδειξη ποσοστού μπαταρίας που να περιλαμβάνει όμως και συντομεύσεις για αθόρυβο, wifi, 3g κτλ.

4.Λεξικό

5.Κλείδωμα συσκευής από title υπάρχει? (κάπου το διάβασα αλλά χρήστες ανέφεραν battery drain)

 

1. Toshl Finance

2. Beta έχω κ γω που μάλλον είναι η καλύτερη, αλλά δεν είναι τέλεια..

3.Quick Settings

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Αυτό χρησιμοποιώ και εγώ και μου φαίνεται πολύ καλό, μάλιστα μπορείς να διαχειρίζεσαι και τα έξοδα/έσοδα και από το web interface του σε περίπτωση που θες να βλέπεις αναλυτικά και τους προηγούμενους μήνες ή στατιστικά για τα έξοδα σου

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Οσοι ψαχνετε για κατι αντιστοιχο του flipboard...ιδου

 

Flipmag Beta....απλα τελειο.

 

Πολύ καλό!Ακόμη μια έλλειψη καλύφθηκε!:)

Link to comment
Share on other sites

Όντως, το Toshl Finance φαίνεται πολύ καλό. Μια ερώτηση ακόμα. Μια καλή εφαρμογή για παρακολούθηση σειρών, που να δείχνει πότε βγαίνει νέο επεισόδιο και να μπορώ να τσεκάρω τα επεισόδια που έχω δει υπάρχει? Στο android είχα το seriesguide, το οποίο ήταν εξαιρετικό.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πολλές εφαρμογές καιρού.

Μ' άρεσε από τα free το GisMeteo, αλλά τελικά καλυτερο όλων με διαφορά το Amazing Weather HD.

Κάποιος που να το έχει μπορεί να μου πει αν έχει θέμα με κατανάλωση μπαταρίας πριν το αγοράσω;

Link to comment
Share on other sites

Όντως, το Toshl Finance φαίνεται πολύ καλό. Μια ερώτηση ακόμα. Μια καλή εφαρμογή για παρακολούθηση σειρών, που να δείχνει πότε βγαίνει νέο επεισόδιο και να μπορώ να τσεκάρω τα επεισόδια που έχω δει υπάρχει? Στο android είχα το seriesguide, το οποίο ήταν εξαιρετικό.

 

TVshow

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/tvshow/b5bef1ca-d649-e011-854c-00237de2db9e

 

Clutter

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/clutter/0fcc8562-59b0-4564-8780-515db8082c6e

Link to comment
Share on other sites

 

To Clutter το είδα, μου άρεσε πολύ σαν περιβάλλον αλλά νομίζω πως δεν μπορείς να επιλέξεις επεισόδια. Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

To Clutter το είδα, μου άρεσε πολύ σαν περιβάλλον αλλά νομίζω πως δεν μπορείς να επιλέξεις επεισόδια. Κάνω λάθος?

 

 

 

 

 

 

δεν ξέρω , το TVshow χρησιμοποιώ οπού μπορείς να επιλέξεις επεισόδια

Link to comment
Share on other sites

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/find-my-music/c3055b87-749a-41c5-bd99-81f9f4766594

 

Find my music

Μια δωρεάν εφαρμογή για αναζήτηση κομματιών μουσικής αποθηκευμένης στο κινητό.

Με στατιστικά ακρόασης του κάθε κομματιού και αγαπημένα.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πολλές εφαρμογές καιρού.

Μ' άρεσε από τα free το GisMeteo, αλλά τελικά καλυτερο όλων με διαφορά το Amazing Weather HD.

Κάποιος που να το έχει μπορεί να μου πει αν έχει θέμα με κατανάλωση μπαταρίας πριν το αγοράσω;

 

Το έχω εδώ και ένα μήνα περίπου και δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα θέμα. Και εγώ το θεωρώ το καλύτερο.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πολλές εφαρμογές καιρού.

Μ' άρεσε από τα free το GisMeteo, αλλά τελικά καλυτερο όλων με διαφορά το Amazing Weather HD.

Κάποιος που να το έχει μπορεί να μου πει αν έχει θέμα με κατανάλωση μπαταρίας πριν το αγοράσω;

Είναι από τις πρώτες εφαρμογές που έβαλα στο τλφ. αξίζει, νομίζω πως είναι από τα κορυφαία αν όχι το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά για καιρό χρησιμοποιώ το weather flow μου αρεσει περισσότερο το Live tile του απο το amazing weather hd.

Eπίσης το weather flow εχει και lock screen.

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω , το TVshow χρησιμοποιώ οπού μπορείς να επιλέξεις επεισόδια

 

Το κατέβασα, όντως πολύ καλο, σ'ευχαριστώ! Μπορεί να προτείνει κανείς και κάποια καλή εφαρμογή για εορτολόγιο? Να συγχρονίζει με επαφές facebook και με ωραίο live tile.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πολλές εφαρμογές καιρού.

Μ' άρεσε από τα free το GisMeteo, αλλά τελικά καλυτερο όλων με διαφορά το Amazing Weather HD.

Κάποιος που να το έχει μπορεί να μου πει αν έχει θέμα με κατανάλωση μπαταρίας πριν το αγοράσω;

 

Προχωρα αφοβα ... ειναι κορυφη :)

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

εμενα για καποιο λογο το calendar μετα απο ε να συγχρονισμο που εκανα μου ΤΖΑΚΙΖΕΙ την μπαταρια ... μιλαμε για ποσοστο 10-18% ανα ωρα παραπανω...

Μπορει να φταιει το γεγονος οτι εκανα πολλα ημερολογια στο live και δεν ξερω πως να τα σβησω βεβαια....

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα, όντως πολύ καλο, σ'ευχαριστώ! Μπορεί να προτείνει κανείς και κάποια καλή εφαρμογή για εορτολόγιο? Να συγχρονίζει με επαφές facebook και με ωραίο live tile.

 

το καλυτερο Live tile Που εχω δει σε ημερολογιο ειναι το chronos calendar

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο Live tile Που εχω δει σε ημερολογιο ειναι το chronos calendar

 

Μαζί σου κι εγώ, την πλήρωσα την εφαρμογή ΑΛΛΑ αρκετό drain, και είναι σπαστική η ανάγκη ανανέωσης των ημερολόγιο ως αναγκαστικά μέσα από το native

Link to comment
Share on other sites

Για εορτολόγιο εγώ έχω κάνει import στο outlook calendar από το pc ένα εορτολόγιο και κάνω ένα συγχρονισμό και είναι όλα έτοιμα!

 

Ποιο εορτολόγιο εβαλες?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για εορτολόγιο έχω το Εορτές δωρεάν και με καλό live tile.

 

 

 

 

 

 

και εγώ αυτό έχω. Μου αρεσε όμως αυτο που είπε πιο πάνω, ότι έχει βάλει εορτολόγιο στο outlook και μετά έκανε συγχρονισμό.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Battery performance δωρεαν για σήμερα.

 

Πέταξέ τη αμέσως. Ρουφάει τρελά μπαταρία.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πέταξέ τη αμέσως. Ρουφάει τρελά μπαταρία.....

πωπω ναι...battery empty επρεπε να λεγεται..

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...