Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω κατι σαν το es File explorer στο Android. Το βασικο που δεν βρηκα στα windows ακομη ειναι να μπορω να βλεπω τα shared folders του pc μου και τους network drives!.Υπαρχει κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο tapatalk όταν κάνω log in στον λογαριασμό μου και βάλω φόρουμ μέσα. όταν κάνω και log in στο φορουμ και κάνω επανεκκίνηση στο tapatalk, όταν ξανανοίξω την εφαρμογή μου το έχει σβήσει το φόρουμ. Το κάνει και σε καναν άλλο αυτό;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λύστε μου μια απορία επιγωντος. Ψάχνοντας στο ίντερνετ να βρω πιθανες λύσεις για το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με τα notifications στο Skype, το οποίο είναι δυστυχώς πολύ συχνο πρόβλημα, κάπου είδα οτι για να έρχονται οι ειδοποιήσεις δε θα πρεπει να φαίνομαι invisible στο προφίλ μου! Δε θυμάμαι να ισχύει κάτι τέτοιο. Στο PC σίγουρα όχι πάντως...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω κατι σαν το es File explorer στο Android. Το βασικο που δεν βρηκα στα windows ακομη ειναι να μπορω να βλεπω τα shared folders του pc μου και τους network drives!.Υπαρχει κατι?

 

File manager θα βρεις πολλους

Υπαρχει το sharefolder explorer για τους share δισκους σου.

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/sharefolder-explorer/e2b9c82e-eaa1-4a3b-9d4a-8a2933a8bdb4

Link to comment
Share on other sites

Το tapatalk δεν μου δουλεύει με 3G. Ανοίγει κανονικά αλλά δεν ανοίγουν τα forums.

Σε wi-fi δουλεύει μια χαρά. Το έχω βγάλει-βάλει αλλά τίποτα. Έλεος.

 

Κανένας άλλος με το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Με 3g έχει θεματακια και στο Android αυτές τις μέρες μου κάνει νερά στο S5

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα τον opera και δούλεψε.....καλος είναι

Μπορείς να κάνεις login στο myphone?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προς τους έχοντες Lumia

 

όταν μπαίνετε στο Nokia camera βγαίνει κάποιος ήχος διαρκώς όση ώρα είστε στην εφαρμογή??

στην κάμερα των windows δεν ακούγεται τιποτα...

 

έχω τα 8.1 με την τελευταία έκδοση του Nokia camera

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Προς τους έχοντες Lumia

 

όταν μπαίνετε στο Nokia camera βγαίνει κάποιος ήχος διαρκώς όση ώρα είστε στην εφαρμογή??

στην κάμερα των windows δεν ακούγεται τιποτα...

 

έχω τα 8.1 με την τελευταία έκδοση του Nokia camera

 

Αν δεν το έγραφε κάποιος, δεν παίζει να το έβρισκα. :blink: Πριν λίγο δοκίμασα και τις δύο εφαρμογές, official και beta, αλλά στη δική μου συσκευή δε βγάζει κάποιο ήχο, αλλά σαν να "φυσάει", όπως στο ραδιόφωνο, όταν είναι κενή η συχνότητα, κι αυτό μόνο με την ένταση στο 30 και το τηλέφωνο κολλημένο στο αυτί.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως! Δεν είναι εμφανής ο θόρυβος αλλα υπάρχει (και στο Nokia Camera και στο Refocus και στο Blink...).

Ούτε εγώ το είχα προσέξει!

 

Καμια φασαρία με την camera της Microsoft, η άλλες εφαρμογές (proshot ας πούμε)

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και σε μένα...

 

περίεργο πάντως

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

To Nokia Xpress καταργήσανε;

Πήγα σήμερα να το επανεγκαταστησω, να δω αν βελτιώθηκε και δεν το βρίσκω ούτε στις "εφαρμογές μου" ούτε στο store!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με το OneReader όταν διαβάζω pdf.. μετά από μερικές σελίδες με πετάει από την εφαρμοφή στην αρχική σελίδα και πρέπει να ανοίγω από την αρχή..?? Κανω γω τίποτα λάθος..?? Άλλους pdf readers έχει να προτείνει κανένας..??
Link to comment
Share on other sites

Έχει σήμερα δωρεάν τον Aerize Explorer Pro.

Προσφέρει κάτι περισσότερο από τον file manager της microsoft, ώστε να τον κατεβάσω, ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις login στο myphone?

 

:ninja::ninja::ninja: οχι και μάλιστα με λίγο σερφάρισμα μου σκάει και κλίνει :(

 

 

Έχει σήμερα δωρεάν τον Aerize Explorer Pro.

Προσφέρει κάτι περισσότερο από τον file manager της microsoft, ώστε να τον κατεβάσω, ή όχι;

 

εγω πάντως το κατέβασα μόνο για το free Και θα το δοκιμάσω αργότερα ;)

Edited by lepes
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλα την Live Lock Screen Beta. Την κράτησα μερικές μέρες, καλή είναι δε λέω, αλλά αυτό το μισό δευτερόλεπτο καθυστέρηση που έχει απλά δεν το αντέχω. Για αυτό την έβγαλα. Τώρα όταν πάω να ανοίξω την οθόνη μου κολλάει 2 δευτερόλεπτα (!) δείχνοντας το κλασσικό resume παρακαλώ περιμένετε!!

 

Το άκουσα και από άλλους ότι είχαν το ίδιο πρόβλημα μετά την απεγκατάσταση και ότι χρειάστηκαν να εγκαταστήσουν μια άλλη εφαρμογή που διαγράφει κάτι αρχεία που έβαλε η Live Lock Screen Beta ώστε να έρθει το κινητό στα ίσια του.

 

Γνωρίζει κανείς ποια εφαρμογή είναι αυτή???

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε την παιδική γωνιά από τις ρυθμίσεις μία φορά και μετά βγάλτη...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλα την Live Lock Screen Beta. Την κράτησα μερικές μέρες, καλή είναι δε λέω, αλλά αυτό το μισό δευτερόλεπτο καθυστέρηση που έχει απλά δεν το αντέχω. Για αυτό την έβγαλα. Τώρα όταν πάω να ανοίξω την οθόνη μου κολλάει 2 δευτερόλεπτα (!) δείχνοντας το κλασσικό resume παρακαλώ περιμένετε!!

 

Το άκουσα και από άλλους ότι είχαν το ίδιο πρόβλημα μετά την απεγκατάσταση και ότι χρειάστηκαν να εγκαταστήσουν μια άλλη εφαρμογή που διαγράφει κάτι αρχεία που έβαλε η Live Lock Screen Beta ώστε να έρθει το κινητό στα ίσια του.

 

Γνωρίζει κανείς ποια εφαρμογή είναι αυτή???

 

Κάνε αυτό με τη παιδική γωνιά και όλα καλα.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Για τσεκάρετε στο onedrive πόσα Gb έχετε;;; Έχουμε δωράκι από την MS! Όλοι έχουν πλέον 30Gb αρκεί να έχουν ενεργοποιημένο το αυτόματο ανέβασμα φωτογραφιών από το camera roll και οι παλιοί χρήστες έχουμε άλλα 10Gb έξτρα! Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για τσεκάρετε στο onedrive πόσα Gb έχετε;;; Έχουμε δωράκι από την MS! Όλοι έχουν πλέον 30Gb αρκεί να έχουν ενεργοποιημένο το αυτόματο ανέβασμα φωτογραφιών από το camera roll και οι παλιοί χρήστες έχουμε άλλα 10Gb έξτρα!

 

 

30+...way to go microsoft!!!!

Γουσταρω....κοιτα να δεις που θα ξανανοιξω το uploading των photos.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Νέο δώρο απο την Ms.

30gb στο OneDrive απο σήμερα.....!!!!!

Τσεκάρετε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νέο δώρο απο την Ms.

30gb στο OneDrive απο σήμερα.....!!!!!

Τσεκάρετε.

 

Άντε ρε! Για ποιους είναι το δωράκι όμως? Όσοι έχουν συσκευή Lumia και λογαριασμό στη Microsoft ή για όλους τους χρήστες Onedrive?

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...