Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά μια απορία γιατι δεν μου χτυπάει ποτέ το messenger;το έχει και αλλος αυτο το πρόβλημα;το διέγραψα και το ξανακατέβασα αλλά πάλι τα ίδια! Ελπίζω να μην έχει συζητηθεί ξανά το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία γιατι δεν μου χτυπάει ποτέ το messenger;το έχει και αλλος αυτο το πρόβλημα;το διέγραψα και το ξανακατέβασα αλλά πάλι τα ίδια! Ελπίζω να μην έχει συζητηθεί ξανά το θέμα

 

 

δες τις ρυθμίσεις του αν είναι ενεργοποιημένες οι ειδοποιήσεις

 

αν έχεις cyan δες τις ρυθμίσεις τις συσκευής "ειδοποιήσεις και ενέργειες¨

 

επίσης τσέκαρε αν έχεις ενεργοποιημένη την εξοικονόμηση μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Έχω wp8 ακομα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όταν λέω δεν κάνει τίποτα εννοώ δεν κάνει τίποτα απολύτως!καταλαβαίνω μόνο ότι έχω μήνυμα απο το πλακίδιο του Facebook beta.και πάλι το ανοίγω το Facebook νομίζοντας ότι είναι ειδοποίηση αλλά είναι μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκατέστησα τον Skypath του imageshack και προσπαθώ να κάνω sign in αλλα γραφει connection failed please try again later (ποτέ όμως). Από το pc μπαίνω κανονικά.

Το χει δοκιμάσει κανείς;

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζει κάτι η 8.1 στο FB... Ότι θέλεις βάλε αναλογα με το αν σου αρέσει ή όχι... Δεν παίζει κανένα ρόλο η Cyan...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα live iles του Amazing weather hd και wpcentral μετά την αναβάθμιση αρνούνται να κάνουν refresh αυτόματα.

Ξανά εγκατέστησα το wpcentral χωρίς αποτέλεσμα. Οι εφαρμογές τρέχουν κανονικά στο παρασκήνιο.

Καμιά ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Τα live iles του Amazing weather hd και wpcentral μετά την αναβάθμιση αρνούνται να κάνουν refresh αυτόματα.

Ξανά εγκατέστησα το wpcentral χωρίς αποτέλεσμα. Οι εφαρμογές τρέχουν κανονικά στο παρασκήνιο.

Καμιά ιδέα.

 

 

δοκίμασε τα άλλα live tiles του wpc να δεις αν δουλευουν

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα αλλά τζίφος.

 

 

 

τότε δεν ξέρω τι άλλο , κάτι πρέπει να παίζει με την οικονομία μπαταρίας

Link to comment
Share on other sites

Συν ότι κάθε τρεις και λίγο πετάγεται ειδοποίηση που λέει "ο λογαριασμός google απαιτεί την προσοχή σας".

 

ξαναπέρνα το password του google account σου και ξανασυγχρόνισε τον

Link to comment
Share on other sites

ξαναπέρνα το password του google account σου και ξανασυγχρόνισε τον

 

Μου ανοίγει τον ie και κάνω από εκεί login στο λογαριασμό μου και πατάω αποδοχή σε κάτι παπάτζες που μου λέει. Το έχει κάνει 2 φορές.

Πάντως κάτι παίζει με τα data.

Link to comment
Share on other sites

Συν ότι κάθε τρεις και λίγο πετάγεται ειδοποίηση που λέει "ο λογαριασμός google απαιτεί την προσοχή σας".

 

Σε yahoo που μου το κάνει αραιά και που, διορθώνει από μόνο του χωρίς να κάνω εγώ κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατηρώ μετά από δύο μέρες χρήσης των 8.1 είναι οτι αφού έχω να συνδεθώ στο ίντερνετ αρκετές ώρες, μόλις συνδέομαι τα live tiles κάνουν αρκετά λεπτά να κάνουν refresh. Στα 8 γινόταν ακαριαία. Αυτό συμβαίνει είτε με wifi είτε με data.
Link to comment
Share on other sites

οταν ανοιγω ενα λινκ απο την εφαρμογη του φεισμπουκ, αυτο ανοιγει με τον εξπλορερ. πως μπορω να το κανω να ανοιγει αυτοματα με τον ucbrowser?
Link to comment
Share on other sites

Στα 8.1 μας βγάλανε από το πληκτρολόγιο το κόμμα (που τι είχαμε μπροστά μας) τώρα βρίσκεται στο υπομενου της τελειας. Καθόλου βολικό θα έλεγα... για εμένα τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

Στα 8.1 μας βγάλανε από το πληκτρολόγιο το κόμμα (που τι είχαμε μπροστά μας) τώρα βρίσκεται στο υπομενου της τελειας. Καθόλου βολικό θα έλεγα... για εμένα τουλάχιστον.

 

Πήγαινε Μενού -> Ρυθμίσεις -> Πληκτρολόγιο -> Σύνθετες -> Και βάλε ένα √ στο "Εμφάνιση πλήκτρου κόμματος όταν είναι διαθέσιμο".

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή email της μαμάς Microsoft μπορούμε να δημιουργήσουμε φακέλους για τα email ή γίνεται μόνο από το pc;

Δε μπορώ να βρω επιλογή τέτοια στο κινητό.

Ευχαριστώ.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Είχα διαβάσει κάπου ότι με την 8.1 θα έρθουν και οι φακελοι,δλδ να μπορείς να βάλεις πολλές εφαρμογές μέσα σε ένα φακελο.και αυτο έλεγε πως θα γίνεται με το να επιλέγεις και να κρατάς πατημένη μια εφαρμογή και να την σερνεις μετά πάνω σε μια άλλη,και να μπορείς να μετονομάσεις το φακελο.ξερει κανεις κάτι;να κατεβάσω απι το store το φακελοι η είναι μουφα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Είχα διαβάσει κάπου ότι με την 8.1 θα έρθουν και οι φακελοι,δλδ να μπορείς να βάλεις πολλές εφαρμογές μέσα σε ένα φακελο.και αυτο έλεγε πως θα γίνεται με το να επιλέγεις και να κρατάς πατημένη μια εφαρμογή και να την σερνεις μετά πάνω σε μια άλλη,και να μπορείς να μετονομάσεις το φακελο.ξερει κανεις κάτι;να κατεβάσω απι το store το φακελοι η είναι μουφα;

 

Η εψαρμογη φακελοι υπηρχε στο store απο την 8 εκδοση , θα την βρεις στην συλλογη της Microsoft ως 'φακελοι'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...