Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα και σχεδόν απόλυτη ησυχία. Απ' της 3 φορές, μόνο τη 3η φορά το βρήκε αμέσως! Το shazam αντίθετα ειναι πολύ πιο αργό απ' του Android!

Ελπίζω να ειναι θέμα εφαρμογής και όχι συσκευής!!!! :confused:

 

Στο 640 το βρίσκει πάντα με την πρώτη με shazam .Δεν είχα ποτέ μου πρόβλημα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι πρέπει να κανει κάποιος για να έχει την πλήρη έκδοση του mix radio ;

 

Αλλάξαμε την χωρα στην συσκευή σε UK και την χωρα στο live account σε UK, αλλά δεν δίνει επιλογή για mixes κλπ. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να κάνουμε ;

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Όλοι περιμένουμε το τι θα γίνει με την line που έχει στην κατοχή της πλέον την εφαρμογή. Εγώ ξέρω πως η κορυφαία στο είδος της εφαρμογή, έχει φύγει από τα WP. Δεν νομίζω πως έχει την πολυτέλεια το λειτουργικό να χάνει τέτοιες εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κανει κάποιος για να έχει την πλήρη έκδοση του mix radio ;

 

Αλλάξαμε την χωρα στην συσκευή σε UK και την χωρα στο live account σε UK, αλλά δεν δίνει επιλογή για mixes κλπ. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να κάνουμε ;

 

Μας ξανάρθες????

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κανει κάποιος για να έχει την πλήρη έκδοση του mix radio ;

 

Αλλάξαμε την χωρα στην συσκευή σε UK και την χωρα στο live account σε UK, αλλά δεν δίνει επιλογή για mixes κλπ. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να κάνουμε ;

 

βαζεις χωρα uk γλωσσα uk και κατεβαζεις..πρην την ανοιξεις εχεις βγαλει σιμ..την ανοιγεις και απενεργοποιεις το location check. ξανα βαζεις καρτα και εισαι ετοιμος!!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

βαζεις χωρα uk γλωσσα uk και κατεβαζεις..πρην την ανοιξεις εχεις βγαλει σιμ..την ανοιγεις και απενεργοποιεις το location check. ξανα βαζεις καρτα και εισαι ετοιμος!!

 

 

Θεός!!!!!!

 

Mix Radio is back!!!!

Link to comment
Share on other sites

βαζεις χωρα uk γλωσσα uk και κατεβαζεις..πρην την ανοιξεις εχεις βγαλει σιμ..την ανοιγεις και απενεργοποιεις το location check. ξανα βαζεις καρτα και εισαι ετοιμος!!

όταν κάνω skip τα κομμάτια μετά από τα 6 δεν με αφήνει άλλο με αυτή την διαδικασία που έγραψες αλλάζει αυτό φιλε μου?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στο 930 βρίσκει σχεδόν όλα τα τραγούδια ακαριαία. Σε μερικά το πολύ μετά από ένα δυο δευτερόλεπτα. Το sounghound έρχεται δεύτερο και το musicxmatch που έχει στίχους από όλα τα τραγούδια, σταμάτησε να τα βρίσκει και συνέχεια βγάζει λάθος σύνδεσης.

 

Στο 640 το βρίσκει πάντα με την πρώτη με shazam .Δεν είχα ποτέ μου πρόβλημα.

 

Ωχ... Λέτε να φταίει η συσκευή μου; :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στο Shazam να μας βρίσκει το τραγούδι ενώ το ακούμε από το fm radio με τα ακουστικά?

 

Αυτό το έχω κάνει αρκετές φορές. 640 3g dual sim η συσκευή και τα hands free της Microsoft.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω κάνει αρκετές φορές. 640 3g dual sim η συσκευή και τα hands free της Microsoft.

 

Και εγώ 640 έχω με microsoft hands free, μήπως μπορείς να βοηθήσεις, πως το κάνεις? Απλώς ανοίγεις Shazam και πατάς το S?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 640 έχω με microsoft hands free, μήπως μπορείς να βοηθήσεις, πως το κάνεις? Απλώς ανοίγεις Shazam και πατάς το S?

 

Ναι. :) Βάζω να ακούω το σταθμό με τα hands free και πηγαίνω στην εφαρμογή και πατάω το S.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, η glance πως αναβαθμίζεται για να μπορεί να παίρνει και φωτογραφίες ή και τον καιρό ρε παιδιά. Πρέπει να είναι συγκεκριμένο το τηλέφωνο με glance για να το κάνει αυτό ή το κάνουν όλα. Έχω ένα 532 αλλά μόνο τα κλασικά έχεις στην οθόνη...Ώρα και ειδοποιήσεις από τηλέφωνα και ότι εχω βάλει στις ρυθμίσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

ΠΩς μπορω να στειλω μια επαφη μου, απο WIN8 mobile, σε αλλο κινητο χωρις να πληκτρολογω ξανα το νουμερο?...(πχ ο Γιωργος μου ζηταει να του δωσω τo νουμερο του Κωστα που το εχασε...)
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις μέσα στην επαφή του Κώστα ( :p ) ανοίγεις το υπομενού στο κάτω μέρος και πατάς «Κοινοποίηση Επαφής»... Μετά επιλέγεις τον τρόπο...

 

Αν δεν θες να στείλεις όλη την επαφή και απλά του νούμερο πάτα παρατεταμένα πάνω σε αυτό και μετά αντιγραφή και επικόλληση σε ένα μήνυμα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, η glance πως αναβαθμίζεται για να μπορεί να παίρνει και φωτογραφίες ή και τον καιρό ρε παιδιά. Πρέπει να είναι συγκεκριμένο το τηλέφωνο με glance για να το κάνει αυτό ή το κάνουν όλα. Έχω ένα 532 αλλά μόνο τα κλασικά έχεις στην οθόνη...Ώρα και ειδοποιήσεις από τηλέφωνα και ότι εχω βάλει στις ρυθμίσεις.

 

Δεν γίνετε σε όλα! Ούτε το 640 πχ μπορει να περάσει τον καιρό στη glance! Στο 830 γίνετε που εχω εγώ! Το 930 πχ δεν εχει καν glance!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

ναι,πολλές φορές ο browser δεν φορτώνει τις σελίδες. Γενικά ο explorer δε με καλύπτει. Πολλές σελίδες μου τις ανοίγει μισες-κομμένες. Δεν μ αφήνει να τις δω ολόκληρες.
Link to comment
Share on other sites

glance?

 

Τι είναι αυτό?

Είναι οι πληροφορίες που εμφανίζονται στην οθόνη κλειδώματος, όπως το ρολόι που φαίνεται. Μπορείς να διαβάσεις και εδώ περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

ναι,πολλές φορές ο browser δεν φορτώνει τις σελίδες. Γενικά ο explorer δε με καλύπτει. Πολλές σελίδες μου τις ανοίγει μισες-κομμένες. Δεν μ αφήνει να τις δω ολόκληρες.

 

 

 

Μήπως αυτο συμβαίνει όταν συνδέεσαι με δεδομένα; Έχεις ενεργοποιημένη την εξοικονόμηση δεδομένων; Αυτο το βρίσκεις μεσα στον browser, στις ρυθμίσεις.

 

 

 

Σε μένα ο uc browser κρασαρει δίχως αύριο. Ο internet explorer συγχρονίζεται άψογα με τα w8.1 και παίρνει αυτόματα καρτέλες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...