Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To viber βασικά εχω καταλαβει εδω και 2 μερες περίπου οτι τρώει τα σκαλώματα του,ειναι στο φεγγαρι του μαλλον:lol:!

Ολο τον προηγούμενο καιρο δούλευε κομπλε.Μονο πριν κατι μήνες παλι το ειχε πιάσει και δεν μου έδειχνε τις ειδοποιήσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνε μια επανεγκατάσταση. Εχουν αναφερει κάποιοι πως τους έλυσε αυτο το πρόβλημα.

Λες να μην το έκανα.

 

 

 

Πριν λίγο μου ήρθαν μερικές ειδοποιήσεις. Με καθυστέρηση 2 ωρών. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα , έχει δοκιμάσει κάποιος να κάνει pinch 2 zoom σε κάποιον browser ? είτε στον explorer είτε στο UC ? γιατι σε εμενα δεν... αρνείται .

 

Σε κάποια sites με τον IE μου κάνει κανονικά και σε κάποια άλλα -συνήθως σε mobile έκδοση- δεν κάνει pinch to zoom.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οταν μπαινω στο myphone απο τον ie υπαρχει ενα προβλημα με την αποκριση του touch. Δηλ σκρολαρω πχ πανω και δεν πιανει με την πρωτη οπως στα υπολοιπα site.

Καμια ιδεα;

Να πω οτι στην desktop εκδοση του myphone δεν υπαρχει αυτο το θεμα, μονο στην mobile.

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καινούργια,απλά είναι η Lumia camera για τι; συσκευές που δεν θα πάρουν την denim...για αυτες είναι η Lumia camera
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάποια αλλαγή...μαλλον μόνο το όνομα. Για όλα τα κινητά είναι όχι μόνο αυτά που δεν θα πάρουν denim. Βγάζουν από παντού το ονομα της νοκια.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά η αναβάθμιση για το ονομα είχε γίνει..και υπάρχουν δυο Lumia camera η σκέτη και η classic...

 

http://www.windowscentral.com/nokia-camera-dead-long-live-lumia-camera

Edited by niotheros
συνεχόμενα μηνύματα
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια εχω βαλει το ΗERE DRIVE+ και θελω να κανω ενημερωση των χαρων και πηρα μια micro SD γιατι δεν ειχε χωρο αλλα δεν μου την εμφανιζει στο κινητο οσες φορες και αν την εβαλα καμια βοηθεια;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος η εφαρμογή καιρός να μου δείχνει αυτόματα τη θερμοκρασία στο μέρος που είμαι όταν έχω ανοιχτή τη "τοποθεσία"? Ρωτάω γιατί ενώ του έχω επιτρέψει να έχει πρόσβαση στη θέση μου το tilte δείχνει όπου και αν βρίσκομαι τη θερμοκρασία στην Αθήνα.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της εφαρμογής κάνε μια απαλοιφή ιστορικού και θεσε έναρξη σε τρέχουσα τοποθεσία.;)

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Όταν κατεβάσω κάτι από το My tube πρέπει μετά να μπω και στην εφαρμογή για να το δω; Δεν γίνεται να αποθηκευτεί στο τηλέφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το windows phone μου.. συνδεθηκα με τον microsoft λογαριασμο μου και συγχρονιστηκαν ολα επαφες κλπ.. κ φαινονται και τα εικονακια στο μενου κ ολα... καθως λοιπον το κινητο δεν ειναι δικο μου κ θελω να ξανααποσυνδεθω μπορειτε να μου πειτε πως να το κανω αυτο? καπου διαβασα,δεν ξερω αν ισχυει, οτι ο 1ος λογαριασμος microsoft που θα συνδεθει στο windows κινητο δεν γινεται να διαγραφει.. με επειγει καμια ιδεα παρακαλωωω? :/
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, οντως ο λογαριασμος Microsoft δεν μπορει να διαγραφει. Η μονη λυση ειναι να κανεις hard reset αλλα θα σβηστουν τα παντα απο το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Οταν μπαινω στο myphone απο τον ie υπαρχει ενα προβλημα με την αποκριση του touch. Δηλ σκρολαρω πχ πανω και δεν πιανει με την πρωτη οπως στα υπολοιπα site.

Καμια ιδεα;

Να πω οτι στην desktop εκδοση του myphone δεν υπαρχει αυτο το θεμα, μονο στην mobile.

 

Επειδή μου το κάνει και μένα με 8.1 και dp, ξέρουμε αν φταίει ο ie η το site; Υπάρχει κάποια λύση έτοιμη ή στα σκαριά;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου το κάνει και μένα με 8.1 και dp, ξέρουμε αν φταίει ο ie η το site; Υπάρχει κάποια λύση έτοιμη ή στα σκαριά;

 

μολις το κοίταξα και εμένα πάει κανονικά χωρίς stutter

Link to comment
Share on other sites

μολις το κοίταξα και εμένα πάει κανονικά χωρίς stutter

 

Όταν λες stutter εννοείς σπασίματα; Το πρόβλημα δεν είναι αυτό, είναι ότι όταν ακουμπάω το δάκτυλο τη πρώτη φορά για να σκρολάρω, δεν το κάνει. Πρέπει να κάνω και δεύτερη κίνηση. Μετά αν το αφήσω λίγα δευτερόλεπτα πάλι τα ίδια. Αυτό ξεκίνησε μετά από μία αναβάθμιση της dp, νομίζω όταν έβαλαν τα live folders.

Αν το πιάσω από τις άκρες, τότε δουλεύει σωστά, αλλά δεν βολεύει. Και το κάνει μόνο στο Myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει εφαρμογη αντιστοιχη του youtube αλλα μονο για μουσικη, διχως βιντεο;

Streaming δηλαδη, δεν με νοιαζει να σωζει τα αρχεια, απλα να μην πρεπει να "χαλαω" 70-100MB δεδομενα ανα βιντεο κλιπ μονο και μονο για να ακουσω το τραγουδι.

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει εφαρμογη αντιστοιχη του youtube αλλα μονο για μουσικη, διχως βιντεο;

Streaming δηλαδη, δεν με νοιαζει να σωζει τα αρχεια, απλα να μην πρεπει να "χαλαω" 70-100MB δεδομενα ανα βιντεο κλιπ μονο και μονο για να ακουσω το τραγουδι.

 

Ναι το mytube!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το mytube!

Οχι δεν εννοω να παιζει την μουσικη στο background.

Θελω κατι ασχετο με το youtube, μονο μουσικη, καθολου βιντεο.

 

Το music φεριπιν σου επιτρεπει να κανεις αναζητηση και φερνει αποτελεσματα αλλα προβαλλει μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι.

Σαν δειγμα.

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εννοω να παιζει την μουσικη στο background.

Θελω κατι ασχετο με το youtube, μονο μουσικη, καθολου βιντεο.

 

Το music φεριπιν σου επιτρεπει να κανεις αναζητηση και φερνει αποτελεσματα αλλα προβαλλει μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι.

Σαν δειγμα.

 

Kάτι σαν το Spotify εννοείς;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εννοω να παιζει την μουσικη στο background.

Θελω κατι ασχετο με το youtube, μονο μουσικη, καθολου βιντεο.

 

Το music φεριπιν σου επιτρεπει να κανεις αναζητηση και φερνει αποτελεσματα αλλα προβαλλει μονο 30 δευτερολεπτα απο το τραγουδι.

Σαν δειγμα.

 

Και στο mytube υπάρχει η δυνατότητα για αυτό που θες (μόνο μουσική).....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...