Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να κάνω προώθηση ένα email που έλαβα ,αλλα να το αλλάξω πριν το στείλω ;;

 

Πατάω προώθηση και μου βγάζει

 

Να βαλω τον αποστολέα,αλλα δεν με αφήνει να σβήσω η να διορθώσω το αρχικό email ;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O internet explorer γιατί μου ζητάει κάθε φορά κωδικό για το φόρουμ;

 

Εχω βάλει να αποθηκεύει κωδικούς και στον ΙΕ και στο site.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

To mytube ακόμα να το ενημερώσουν; Έλεος. Δεν παίζει τα περισσότερα βίντεο.

 

Αυτο φταίει;;;ε όχι ρε γμτ! Και όταν το είχα κατεβάσει εγώ μαλλον εκείνη την ημέρα το είχε δωρεάν και τόσους μήνες δεν μου ζήτησε να το αγοράσω και το είχα έτσι και ήμουν παρα πολύ ευχαριστημένος,αλλά εχθές δεν μπορούσα να δω αρκετά βιντεο και λέω τωρα στην 8.1 θα έκανε αναβάθμιση και δεν θα με αφήνει εμένα γιατι δεν το έχω αγορασει.έτσι και εγώ το αγόρασα σαν χαζός εχθές και πάλι τα ίδια βέβαια!του έστειλα email του developer.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο φταίει;;;ε όχι ρε γμτ! Και όταν το είχα κατεβάσει εγώ μαλλον εκείνη την ημέρα το είχε δωρεάν και τόσους μήνες δεν μου ζήτησε να το αγοράσω και το είχα έτσι και ήμουν παρα πολύ ευχαριστημένος,αλλά εχθές δεν μπορούσα να δω αρκετά βιντεο και λέω τωρα στην 8.1 θα έκανε αναβάθμιση και δεν θα με αφήνει εμένα γιατι δεν το έχω αγορασει.έτσι και εγώ το αγόρασα σαν χαζός εχθές και πάλι τα ίδια βέβαια!του έστειλα email του developer.

 

Το έφτιαξε τελικά σήμερα. Τώρα δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Mix Radio, ενώ έχω κανονικά όπως καιρό τώρα την τοποθεσία σε Ηνωμένο Βασίλειο μου λέει πως δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου. Τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Mix Radio, ενώ έχω κανονικά όπως καιρό τώρα την τοποθεσία σε Ηνωμένο Βασίλειο μου λέει πως δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου. Τι μπορώ να κάνω;

 

Το έχω πάθει κι εγώ. Θα άνοιξες το Mix Radio και θα είχες ενεργοποιημένη και την Τοποθεσία. Δεν ξέρω αν σε βολεύει να κάνεις εγκατάσταση κι απεγκατάσταση..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει κι εγώ. Θα άνοιξες το Mix Radio και θα είχες ενεργοποιημένη και την Τοποθεσία. Δεν ξέρω αν σε βολεύει να κάνεις εγκατάσταση κι απεγκατάσταση..

 

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση της εφαρμογής εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση της εφαρμογής εννοείς;

 

Θα καταργήσεις την εφαρμογή από την συσκευή σου και θα την ξαναπεράσεις από το store.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση της εφαρμογής εννοείς;

 

Ναι, αλλά δεν ξέρω τι "κάνει" η εφαρμογή, σχετικά με backup.

 

Με πρόλαβε ο niotheros.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει κι εγώ. Θα άνοιξες το Mix Radio και θα είχες ενεργοποιημένη και την Τοποθεσία. Δεν ξέρω αν σε βολεύει να κάνεις εγκατάσταση κι απεγκατάσταση..

 

Έχω μόνιμα ενεργή την τοποθεσία και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το mixradio.

 

Τελευταία εγκαταστάθηκε ένα update του mixradio και μάλιστα έχω την αίσθηση ότι βελτιώθηκε κι η απόδοσή του. Ίσως το update αυτό να έκανε διένεξη.

 

Πάντως παλιότερα που κι εμένα μου έβγαλε πρόβλημα, είτε ξαναέβαλα το Nokia account είτε έκανα επανεγκατάσταση.

 

ΥΓ: Επανεγκατάσταση του mixradio σβήνει τα offline mixes, δε χάνονται όμως τα favorite artists μια και τα τελευταία αποθηκεύονται στο Nokia account.

Edited by mobiuser

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και δεν άλλαξε κάτι. Πείραξα και την τοποθεσία κάνα 2 φορές και την ξανάβαλα UK, αλλά πάλι τίποτα. Να διαγράψω και τον λογαριασμό;
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και δεν άλλαξε κάτι. Πείραξα και την τοποθεσία κάνα 2 φορές και την ξανάβαλα UK, αλλά πάλι τίποτα. Να διαγράψω και τον λογαριασμό;

 

Να μπεις μέσω browser στο Nokia account και εκεί να ρυθμίσεις ή έστω να τσεκάρεις την τοποθεσία σε UK.

 

EDIT: Μου έβγαλε κι εμένα το ίδιο. Αυτό που έκανα ήταν στις ρυθμίσεις της εφαρμογής του Mixradio να κάνω sign in το Nokia account,

και όλα ξανά τέλεια. Δε χρειάζεται επανεγκατάσταση, ούτε κλείσιμο της τοποθεσίας, ούτε τίποτε άλλο.

Edited by mobiuser

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βρω ή να μπορώ να αποθηκεύω τις φωτογραφίες του Bing της οθόνης κλειδώματος;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βρω ή να μπορώ να αποθηκεύω τις φωτογραφίες του Bing της οθόνης κλειδώματος;

 

μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Insider για να σώζεις τα καθημερινά wallpapers του Bing

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/insider/d9b7989e-1592-4f25-a556-4755c06bf2e9

 

ΑΛΛΑ

 

πολύς κόσμος έχει αναφέρει ότι το insider καταναλώνει υπερβολικά πολύ μπαταρία οπότε αν θες να το χρησιμοποιήσεις έχε το στο νου σου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, μόνο αυτό υπάρχει;;; από τον υπολογιστή γίνεται, για να αποφθγω την κατανάλωση που αναφέρεις;;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, μόνο αυτό υπάρχει;;; από τον υπολογιστή γίνεται, για να αποφθγω την κατανάλωση που αναφέρεις;;

 

δες αυτό http://bingwallpaper.com/

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βρω ή να μπορώ να αποθηκεύω τις φωτογραφίες του Bing της οθόνης κλειδώματος;

 

Υπαρχει μια εφαρμοφη που λεγεται awesome lock ....

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/554b1c8a-5b33-48a2-8a8f-621eaeca4fc4?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

Ειναι κατα την αποψη μου οτι καλυτερο υπαρχει για την διαχειριση της οθονης κλειδωματος ...

Μπορεις να βαλεις απο καιρο και νεα μεχρι τουιτερ και ΦΒ στην οθονη κλειδωματος και φωτο απο πολλες πηγες (bing 500px κλπ).

Υπαρχει δωρεαν εκδοση αλλα αξιζει τα λεφτα της και η αγορα....

 

ps: Τωρα ειδα οτι απλα θες να αποθηκευεις τις φωτο του bing !!!!

Η εφαρμογη ομως ειναι πολυ καλη οποτε ριξε της μια ματια ετσι και αλλιως ... και δες και ΑΥΤΟ

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω τη βοηθεια σας για κατι σημαντικο γιατι την πατησα.

στο συμπιαν που ειχα οταν εσωζα ενα μηνυμα στα προχειαρα, εμενε για παντα εκει. δεν διαγραφοταν ποτε. μολις τωρα προσεξα οτι καποια μηνυματα που ειχα αποθηκευμενα στα προχειρα, δεν υπαρχουν πια. οτι σωζω στα προχειρα στα 8.1 μετα απο καποιο καιρο σβηνονται? και αν ναι ποσο καιρο? αν ειναι δυνατον. εχασα κατι σημειωσεις που ηθελα... τι να πει κανεις. και τις ειχα σωσει απο το ν8 που τις ειχα στα προχειρα, σε σμς στα προχειρα στο 1020 και τωρα δεν τις βρισκω... ξερει κανεις τι παιζει ακριβως? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν σβήνονται... Ή τα έσβησες καταλάθος ή έκανες κάνα hard reset τπτ τέτοιο πρόσφατα....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος φιλε? χαρντ ρισετ δεν εχω κανει ποτε... και καταλαθος το θεωρω αδυνατο... τι να πω... νασαι καλα παντως
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος φιλε? χαρντ ρισετ δεν εχω κανει ποτε... και καταλαθος το θεωρω αδυνατο... τι να πω... νασαι καλα παντως

 

'Η αν το έδωσες πουθενά αλλού και τα έσβησε εκείνος καταλάθος! Συμβαίνουν και αυτα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...