Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το track number από dx-box άρχισε να λειτουργεί και στα ελτα courier.

Ένας που παρέλαβε, γράφει στο xda πως η θήκη φαίνεται να είναι η αυθεντική.

έχει και το ολόγραμμα από την πίσω πλευρά της συσκευασίας!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για όποιον ενδιαφέρεται...κυκλοφόρησε και αυτό

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AUDSY0K/ref=nosim/?tag=5336653508-21

 

αλήθεια, το original bumper πόσο έχει στο playstore ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι κατάλαβα το πίσω μέρος της είναι διάφανο για φαίνονται τα dots.:)

 

Δίκαιο είχες. Το πίσω μέρος είναι διάφανο και θα φαίνεται το dotted pattern του κινητού. Έβαλαν φωτογραφία που φαίνεται ξεκάθαρα.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δίκαιο είχες. Το πίσω μέρος είναι διάφανο και θα φαίνεται το dotted pattern του κινητού. Έβαλαν φωτογραφία που φαίνεται ξεκάθαρα.

 

Ποτέ θα έρθει ειναι το θεμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το εχω ρωτησει αλλα ας παμε αλλη μια..τον φορτιστη απο αμερικη,μπορω να τον χρησιμοποιησω ελλαδα?με ανταπτορα φυσικα?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το εχω ρωτησει αλλα ας παμε αλλη μια..τον φορτιστη απο αμερικη,μπορω να τον χρησιμοποιησω ελλαδα?με ανταπτορα φυσικα?

 

Ναι μπορείς κανονικά, και εγώ αυτό κάνω. Έχω εναν ανταπτορα (flat to round) με κοστος κάτω απο ενα ευρω και κάνω την δουλειά μου..

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

ωραια απο θεμα volt κτλ δεν υπαρχει θεμα ε?

Και επανω αμα δεις γραφει 100-240v αρα μεσα ειμαστε στα δικα μας 220v!

Edited by funk
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Ελα να ξεκολάμε και να έρχετε σιγά σιγά το ΄΄πράμα΄΄ :)

 

Destination - Greece

The item (RC..........................HK) will leave Hong Kong for its destination on 2-Feb-2013

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

επισης,ειδα αυτη σε εναν φιλο με iphone 5 κ τη λατρεψα

 

http://images.e-shop.gr/images/TEL/BIG/TEL.012278.jpg

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.012278

τσιμπημενη αλλα το αξιζει,απο eshop η καλυτερη τιμη

 

video

Λοιπόν αγόρα την συγκεκριμένη θήκη και σας γράφω ένα μικρό πρώτο review μιας και σήμερα την πήρα.

 

Οπτικά η θήκη φαίνεται ωραία και το κινητό ταιριάζει καλά μέσα.Το δέρμα είναι σκληρό αλλά θα προτιμούσα να είναι πιο μαλακό.Ο μηχανισμός pop out δουλεύει καλά απλά θέλει μερικά μεσα έξω για να στρώσει καλά.

Μέσα η θήκη δεν έχει κάτι σε μαλακή επένδυση πράγμα που δεν μου αρέσει.

Οποια ερώτηση καλοδεχούμενη.:)

Link to comment
Share on other sites

Ελα να ξεκολάμε και να έρχετε σιγά σιγά το ΄΄πράμα΄΄ :)

 

Destination - Greece

The item (RC..........................HK) will leave Hong Kong for its destination on 2-Feb-2013

 

 

Πριν μερικές μέρες μου έλεγε πως θα φύγει από το Χονγκ Κονγκ στις 26 Ιανουαρίου.

Σήμερα που ξανακοίταξα μου λέει πως θα φύγει από το Χονγ Κονγκ 2 Φεβρουαρίου.

Στο site των ελτα κουριερ μου λέει αυτο:

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 22-01-2013 10:47 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 02-02-2013 16:54 IPS

 

Το δικό σου tracking number δουλεύει στα ελτα κουριερ;

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές μέρες μου έλεγε πως θα φύγει από το Χονγκ Κονγκ στις 26 Ιανουαρίου.

Σήμερα που ξανακοίταξα μου λέει πως θα φύγει από το Χονγ Κονγκ 2 Φεβρουαρίου.

Στο site των ελτα κουριερ μου λέει αυτο:

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 22-01-2013 10:47 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 02-02-2013 16:54 IPS

 

Το δικό σου tracking number δουλεύει στα ελτα κουριερ;

 

Του έλεγα δεν μου βγάζει τίποτα:confused:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγόρα την συγκεκριμένη θήκη και σας γράφω ένα μικρό πρώτο review μιας και σήμερα την πήρα.

 

Οπτικά η θήκη φαίνεται ωραία και το κινητό ταιριάζει καλά μέσα.Το δέρμα είναι σκληρό αλλά θα προτιμούσα να είναι πιο μαλακό.Ο μηχανισμός pop out δουλεύει καλά απλά θέλει μερικά μεσα έξω για να στρώσει καλά.

Μέσα η θήκη δεν έχει κάτι σε μαλακή επένδυση πράγμα που δεν μου αρέσει.

Οποια ερώτηση καλοδεχούμενη.:)

 

Δηλαδή το κινητό εφαρμόζει καλά χωρίς να κάνει μπρος-πίσω;Τι επένδυση έχει εσωτερικά;Γιατί σκέφτομαι να την αγοράσω κι εγώ,αφού δε βρήκα κάτι παρόμοιο που να μ' αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

επειδη τη θηκη τη βλεπω συχνα,αλλα για iphone,θα πω οτι εχει μαλακη επενδυση και ο φιλος την εχει ενα μηνα και το κινητο ειναι αγρατζουνιστο..φοβερη παντως τη λατρευω και τυχαινει το eshop να την εχει φθηνοτερα απ ολο τον κοσμο :p
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Και με μια θήκη μισής τιμής απο πλαίσιο η κάπου αλλού κάνει κάποιος μια χαρά την δουλειά του και ειναι και πιο μαλακή

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

για screen+back protector τι χρησιμοποιειτε? Περιμενω το κινητο+official bumper μεσα στη βδομαδα και μου μενει το protector για να νιωθω εντελως ασφαλης...
Link to comment
Share on other sites

για screen+back protector τι χρησιμοποιειτε? Περιμενω το κινητο+official bumper μεσα στη βδομαδα και μου μενει το protector για να νιωθω εντελως ασφαλης...

 

To skin protector της Skinomi που έχει παραθέσει ο g47 στο 7ο post είναι πολύ καλό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

εμενα μολις μου ηρθε αυτη:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AAYQBWW/ref=oh_details_o01_s00_i00

ηθελα να παρω μια θηκη στα γρηγορα μεχρι να βρω κατι καλο και διαθεσιμο για να προστατευεται το κινητο. ηρθε σε 6-7 μερες με ενα σκρην προτεκτορ(χαμηλης ποιοτητας βεβαια φανταζομαι) δωρο κ μια γραφιδα..μια χαρα ειναι για τα λεφτα της και μου φαινεται θα την κρατησω με χρι να γινει διαθεσιμη η ringke hybrid fusion case

Link to comment
Share on other sites

για screen+back protector τι χρησιμοποιειτε? Περιμενω το κινητο+official bumper μεσα στη βδομαδα και μου μενει το protector για να νιωθω εντελως ασφαλης...

 

Mε το bumper δεν θα νιωθεις εντελως ασφαλης.

Το εβαλα αυτες τις μερες γιατι η Nillkin μας τελειωσε, επεσε καφες και λουστηκε, το κινητο αθικτο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποια από τις δύο πιστεύετε ότι δίνει μεγαλύτερη ασφάλεια -σε φυσιολογικές συνθήκες- η οριζόντια ή η κάθετη: (είναι και οι δύο για s3).

http://www.e-shop.gr/s/TEL.010440/THIKI-ORIZONTIA-SAMSUNG-I9300-GALAXY-S-III-BLACK.html

 

http://www.e-shop.gr/s/TEL.011339/THIKI-KATHETI-ANILINE-SAMSUNG-I9300-GALAXY-S-III-BLACK.html

Link to comment
Share on other sites

εμενα μολις μου ηρθε αυτη:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AAYQBWW/ref=oh_details_o01_s00_i00

ηθελα να παρω μια θηκη στα γρηγορα μεχρι να βρω κατι καλο και διαθεσιμο για να προστατευεται το κινητο. ηρθε σε 6-7 μερες με ενα σκρην προτεκτορ(χαμηλης ποιοτητας βεβαια φανταζομαι) δωρο κ μια γραφιδα..μια χαρα ειναι για τα λεφτα της και μου φαινεται θα την κρατησω με χρι να γινει διαθεσιμη η ringke hybrid fusion case

 

Κι εγώ την ίδια ακριβώς έχω.

Πολύ καλή, δε δίνει όγκο στο κινητό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...