Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο οτι κατάλαβα το πίσω μέρος της είναι διάφανο για φαίνονται τα dots.:)

 

Tώρα που το ξαναβλέπω στην εικόνα, μάλλον έχεις δίκαιο.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

 

Έχει αναφερθεί ήδη σε προηγούμενα posts.

 

Νομίζω δεν έχει μαγνητάκια, και φοβάμαι μήπως υπάρχει περίπτωση καθώς πέφτει ν' ανοίξει στον αέρα και να μαζεύεις τα γυαλιά απ' το δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

επισης,ειδα αυτη σε εναν φιλο με iphone 5 κ τη λατρεψα

 

http://images.e-shop.gr/images/TEL/BIG/TEL.012278.jpg

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.012278

τσιμπημενη αλλα το αξιζει,απο eshop η καλυτερη τιμη

 

video

Πιαδιά την έχει δοκιμάσει κανείς αυτή;

Link to comment
Share on other sites

 

Tην εχω απο τη πρωτη μερα.

Εξαιρετικη ποιοτητα, το πορτακι δεν κλεινει τις πρωτες μερες εντελως, εχει μισο εκατοστο ανοιγμα γιατι ειναι σκληρο το δερμα.

Τωρα ειναι τελειο.

Η θηκη απο σκληρο πλαστικο, καλυπτει και τις γωνιες του κινητου.

Η επαφη της πορτας με το κινητο ειναι βελουτε χωρις θεμα γρατσουνιων.

Στα κουμπια γινεται σπαστικο το πατημα τους.

Κοιτα το site της Nillkin γιατι εβγαλε νεα μοντελα που επιτρεπουν ακομα καλυτερη γωνια θεασης με ενα πιαστηρακι που κρατα το μπροστινο μερος που διπλωνει.

Link to comment
Share on other sites

ειναι βολικες αυτες οι θηκες?

 

Στην σειρα galaxy ειναι παντως πολυ διαδεδομενες αλλα δεν νομιζω οτι βολευουν και παρα πολυ , πχ εαν θες να βγαλεις μια φωτο θα ανοιξεις το καλυμα και θα δεν μπορεις να το διπλωσεις γιατι θα κρυβει τον φακο...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

To αφηνεις να κρεμεται.

Δεν ειναι προβλημα.

Προσωπικα με βολευουν εξαιρετικα, ιδιαιτερα αφου δε θελω να ακουμπα τιποτα την οθονη αλλα και μια ομοιομορφη θηκη.

Και το hard shell ειναι μια χαρα οπως στις κοινες θηκες μονο που ειναι στρωμενο με δερμα.

Link to comment
Share on other sites

Aλληλούια !!!! η παραγγελία του bumper από dx-box έχει ξεκινήσει ήδη το ταξίδι της :)

 

The item (RC.........HK) was posted on 22-Jan-2013 and is being processed for delivery to the addressee.

 

Βέβαια εγώ την είχα κάνει 15-01 αλλά οκ τους συγχωρώ για την καθυστέρηση :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όντως το tracking number άρχισε να δουλεύει σήμερα.

The item (RC**HK) was posted on 22-Jan-2013.

Παραγγελία από τις 26 Δεκεμβρίου.

Τώρα μένει να δούμε αν είναι η αυθεντική όπως λέει!!

Link to comment
Share on other sites

Πιαδιά την έχει δοκιμάσει κανείς αυτή;

 

εγω αλλα μονο σε αλλο κινητο και τα σπαει

 

πιστευω οτι απο το s3 ταιριαζει αψογα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εγω αλλα μονο σε αλλο κινητο και τα σπαει

 

πιστευω οτι απο το s3 ταιριαζει αψογα

 

Μακάρι γιατί την έχω παραγγείλει! :p

Θα σας γράψω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε tracking code και καταφέρατε να δείτε στο site του HongKong Post ότι το δέμα σας έχει αποσταλεί, πληρώσατε $2.00 επιπλέον για registered mail έτσι ώστε να έχετε tracking code, όπως γράφει στο FAQ;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε tracking code και καταφέρατε να δείτε στο site του HongKong Post ότι το δέμα σας έχει αποσταλεί, πληρώσατε $2.00 επιπλέον για registered mail έτσι ώστε να έχετε tracking code, όπως γράφει στο FAQ;

 

Εγώ Ναι τα πλήρωσα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται με πρόσβαση στα play store to bumper είναι in stock πλέον

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι γιατί την έχω παραγγείλει! :p

Θα σας γράψω εντυπώσεις.

 

αναμενουμε!απο eshop?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει bumper από την poetic και μετα στο xda διάβασα ότι τα screen protectors της skinomi δεν ταιριάζουν.:( Έχει κάποιος άποψή για αυτό? Δεν ξέρω τι να πάρω μια και τα skinomi έχουν καθολική αποδοχή.....
Nexus4, Xiaomi Mi4, Mi Pad, NOTE 10.1 2014 LTE
Link to comment
Share on other sites

μεγάλη ταλαιπωρία η dx-box, σήμερα το μήνυμα είναι .......

 

The item (RC________________HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 30-Jan-2013.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει bumper από την poetic και μετα στο xda διάβασα ότι τα screen protectors της skinomi δεν ταιριάζουν.:( Έχει κάποιος άποψή για αυτό? Δεν ξέρω τι να πάρω μια και τα skinomi έχουν καθολική αποδοχή.....

 

Θέλει λίγο προσοχή στο πέρασμα του bumper μην σου σηκώσει το skin. Το δικό μου δεν το πρόσεξα και το σήκωσε και αναγκάστηκα μετά με ένα πλαστικό λαμακι να το πατήσω κάτω από το bumper

Link to comment
Share on other sites

Η πίσω πλάτη γρατζουνιεται?

Ρωτάω γιατι απο θήκες δεν έχω δει τίποτα το αξιόλογο,όλες ειναι κάτω του μέτριου και μόνο η hybrid ringke κατι λέει αλλα ακόμα δεν ειναι διαθέσιμη

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια παιδια..αυτα τα βρεγμενα protectors δεν ειναι επικινδυνα για το κινητο?οσο ναναι θα περασει υγρο σε ακουστικο η αλλες εγκοπες...

 

βρηκα κ αυτη που ειναι φθηνη κ σχετικα επωνυμη..

 

http://www.ebay.com/itm/XtremeGuard-LCD-FULL-BODY-Screen-Protector-Shield-Skin-LG-Google-Nexus-4-/350649083772?_trksid=p3984.m2045&_trkparms=aid%3D333005%26algo%3DRIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D14269%26meid%3D5262511766195703937%26pid%3D100018%26prg%3D1061%26rk%3D1%26sd%3D330843533845%26

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια παιδια..αυτα τα βρεγμενα protectors δεν ειναι επικινδυνα για το κινητο?οσο ναναι θα περασει υγρο σε ακουστικο η αλλες εγκοπες...

 

βρηκα κ αυτη που ειναι φθηνη κ σχετικα επωνυμη..

 

http://www.ebay.com/itm/XtremeGuard-LCD-FULL-BODY-Screen-Protector-Shield-Skin-LG-Google-Nexus-4-/350649083772?_trksid=p3984.m2045&_trkparms=aid%3D333005%26algo%3DRIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D14269%26meid%3D5262511766195703937%26pid%3D100018%26prg%3D1061%26rk%3D1%26sd%3D330843533845%26

 

Εγώ περάσει πολλές φορές σε πολλές συσκευές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Μην φανταστείς ότι το βουτάς στο νερό απλώς το ψεκαζεις λίγο με το ειδικό υγρό . Το πλεονέκτημα τούς είναι ότι δεν κάνουν εύκολα γρατσουνιές αλλά προσοχή μερικές μάρκες μετά από λίγο καιρό γίνονται σαν φλούδα πορτοκαλιού και είναι χάλια

Edited by ivyhae
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...