Jump to content

myphone.gr AWARDS: Οι καλύτερες συσκευές του 2012 [UPDATE]


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποια συσκευή ήταν για εσάς η καλύτερη για το 2012;  

902 members have voted

  1. 1. Ποια συσκευή ήταν για εσάς η καλύτερη για το 2012;

    • Nokia Lumia 920
      93
    • Nokia 808 Pureview
      42
    • HTC One X
      47
    • Samsung Galaxy S3
      240
    • Samsung Galaxy Note 2
      251
    • LG Optimus 4X HD
      21
    • Sony Xperia T
      28
    • Apple iPhone 5
      69
    • Google Nexus 7
      90
    • Apple iPad 4
      21


Recommended Posts

Μου κανει μεγαλη εντυπωση που το 5αρι εχει παρει λιγοτερες ψηφους απο το Lumia 920...

Βαζω στοιχημα οτι αν γινοταν το ιδιο poll πριν 2 χρονια θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα.

Η αγορα της Ελλαδιτσας βεβαια ειναι ανυπαρκτη μπροστα σε αυτη της Αμερικης.

Ανυπομονώ να δω πωλησεις του i5 ανα ηπειρο παγκοσμιως.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 246
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως να τα αλλάζουμε σε "οι καλυτερες Samsung συσκευές του 2012"; :p
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το αποτέλεσμα παραμείνει όπως είναι τώρα νομίζω πως δεν θα είναι δίκαιο να πάρει μόνο το Note II τον τίτλο. Το πιο σωστό είναι να τον μοιραστούν και οι δύο συσκευές (S III και Note II) γιατί πρακτικά είναι ισόβαθμες.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλο τι φόρουμ, εύχομαι σε όλους σας, επισκέπτες και ομάδα του my phone να έχουμε υγεία και να συνεχίσουμε να τα λέμε όλο το 2013,

Παρεμπιπτόντως θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την αναβάθμιση λογισμικού 4.1 για συσκευή samsung note 1.

Γνωρίζει κανείς τίποτε σχετικό;

Σας ευχαριστώ και αναμένω απάντηση σας.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ!!
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση [01/01/13]: Και μετά από την δική σας ψηφοφορία, το Note 2 κερδίζει και το βραβείο του αναγνωστικού μας κοινού, το οποίο και το ανέδειξε σαν την καλύτερη συσκευή του 2012. Σε εξαιρετικά μικρή απόσταση πίσω από το Note 2 βρέθηκε μια ακόμη συσκευή της Samsung, το Galaxy S3. Καλή χρονιά!

 

http://content.myphone.gr/photo/full/9876/note2-awards.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αδικία! Τουλάχιστον βάλτε κανένα "φινίρισμα-status symbol award" να πάρει κάτι και το iphone!

 

Για ακριβότερη κουδουνίστρα της χρονιάς πως σου φάινεται; :lol:

 

Αξια επικράτηση, και του Note II , και του S3, και γενικά της Samsung.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

εχω χρησιμοποιησει μολις 2-3 ωρες το note και μου φαινεται πως ειναι ενα παρα πολυ δυνατο μικρο ταμπλετ με δυνατοτητα να σε ντροπιαζει αν καποιος σε παρει τηλεφωνο (και δεν εχεis bt handsfree). οποτε ψηφιζω το κατα τη γνωμη μου καλυτερο smartphone αυτην τη στιγμη.

s3 και τα μυαλα στα καγκελα

 

Πρόσφατα στο meeting της Θεσσαλονίκης επεξεργάστηκα λίγο το note. Εξαιρετικό το note αλλά τεράστιο.

Το βλέπω περισσοτερο σαν ταμπλέτα που μπορείς να κάνεις και κλήσεις.

Για αυτό κι εγώ ψήφισα το Galaxy S3. ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα πω κι εγώ τα δικα μου.....

πέρα απο το ξεκάθαρο αποτελεσμα των δυο πρώτων, μου κάνει εντύπωση η τρίτη θέση τού 920 (όπου και ψήφισα). Μιλάμε για μια συσκευή που δεν ήρθε ακομα στη χώρα μας και για ένα λειτουργικό που απευθύνετε στο 3% (αν θυμάμαι καλά) της αγοράς. Για μένα είναι μια (ευχάριστη) έκπληξη.

Καλή χρονιά σε όλους. Υγεία πάνω απ όλα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αααααχ, και ειχα απορια Note II ή iPhone 5! Παλι καλα που πηρα το Note II γιατι πηρε ολα τα βραβεια (ειχα και το Optimus 4X HD) οποτε οτι πηρε βραβειο το ειχα, ποσο τελειες επιλογες κανω! Χεχ, να μην παινευομαι :Ρ

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί το ''softness'' του iOS :p

Καλή Χρονιά

 

Όχι δεν έκανα λάθος :) απλά θα ήθελα το ios να κανει αυτά που κάνει το Android και ειδικότερα το note.

Με παραμετροποιήσιμο ui κλπ. Πιστεύω ότι το ios κάθεται καλύτερα σε mobile συσκευές. Το multi tasking του είναι το ίδιο αποτελεσματικό με μικρότερες απαιτήσεις.

 

 

 

 

Το Note II το έχει αυτό το softness και ίσως το ξεπερνάει σε αρκετά σημεία. Πλέον το "smoothness" δεν αποτελεί μονοπώλιο του iOS. Κάποτε ναι, όμως μετά την έλευση του Android Jelly Bean και των καλών υλοποιήσεων (βλέπε Note II) έχουμε εφάμιλλη αν όχι καλύτερη συνολική εμπειρία χρήσης.

Έτσι ακριβώς. Τουλάχιστον στις συσκευές της μεσαίας και μεγάλης κατηγοριας.

 

Ακριβώς έτσι. Το iOS ήταν πολύ όμορφο όταν ήρθε, γιαυτό και κυριάρχησε για πολλά χρόνια. Πλέον είναι σαν μια λίμνη που κάποτε ήταν πανέμορφη αλλά έγινε βάλτος απ' τα στάσιμα νερά... Η αλλαγή του 4 x 4 icon grid σε 5 x 4 δεν αποτελεί καινοτομία όσο κι αν προσπαθούν να μας πείσουν για το αντίθετο...

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

νταξει, ειπαμε να μην μιλαμε αλλα οχι και ετσι. Τσεκαρε τα review λιγο καλυτερα, δες τα benchmark με τις τελευταιες αναβαθμισεις να δεις τα αποτελεσματα, και εν τελη πιασε στο χερι σου τα δυο κινητα και θα δεις πιο ειναι καλυτερο.

 

Ο καθενας αγοραζει με τις αναγκες του. Το S3 υπερεχει μονο στην διαρκεια μπαταριας, αντε και στην sd αν και το HOX με τα 32 gb ειναι υπερ αρκετο. Απο εκει και περα, σορρυ που σου χαλαω το ονειρο πρωτοχρονιατικα αλλα δεν ειναι ετσι :lol:

 

ΜΙΛΗΣΑ εγω πουθενα για το σ3????? εγω ψηφισα το νοτε 2 σαν το καλυτερο... το οποιο και εχω !Πριν ειχα το σ3... ΤΟ ΝΟΤΕ 2 ΣΥΜΦΩΝΑ με την δημοσκοπιση σας βγηκε το καλυτερο του 2012... και επισης συμφωνα με το reviws του αγαπημενου μου site myphone πηρε το ΝΟΤΕ 2 τον μεγαλυτερο βαθμο... να διαβαζετε πιο σωστα παρακαλω δεν ανεφερα πουθενα τη λεξη σ3 (ουτε ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΤΕ 2 σε αυτο το ποστ αλλα σε αλλο προηγουμενο και στην ψημο μου ψηφισα ΝΟΤΕ 2 ) ο νικητης βγηκε τωρα ολα τα αλλα μου φαινονται ανουσια... με ΥΓΕΙΑ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ σε ολα τα παιδια εδω μεσα και φυσικα στον βλαχακουιτο που παραλιγο να μου χαλασει το πρωτοχρονιατικο ονειρο αλλα ΤΕΛΙΚΑ δε μου το χαλασε φιλικα τρεζορ

 

Αν εννοείς το s3 απλά όχι. Η sd και η αποσπώμενη μπαταρία το σώζουν αλλά σε επιλογή υλικών είναι πολύ μέτριο. Κάποιους η sd τους νοιάζει (κι εμένα). Κάποιους τους νοιάζει να κρατάνε κάτι ποιοτικό. Απλά δεν υπάρχει νικητής ανάμεσα στα 2 αλλά επιλογή.

 

οχι φιλε μου δεν εννοω το s3 αλλα το ΝΟΤΕ 2 γιαυτο τι εχεις να πεις??

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά

 

Όχι δεν έκανα λάθος :) απλά θα ήθελα το ios να κανει αυτά που κάνει το Android και ειδικότερα το note.

Με παραμετροποιήσιμο ui κλπ. Πιστεύω ότι το ios κάθεται καλύτερα σε mobile συσκευές. Το multi tasking του είναι το ίδιο αποτελεσματικό με μικρότερες απαιτήσεις.

Καλημερα.

 

Ηξερα τι εννοεις, γι αυτο οταν απαντησα στο φιλο χρησιμοποιησα τον όρο softness σε εισαγωγικα, και οχι τον γνωστο όρο smoothnes. :)

Μεχρις εκει ομως με το iOS, γιατι απο τη στιγμη που υπαρχει τοσο πληρεστερο και παραμετροποιησιμο λειτουργικο και μαλιστα με σωστες υλοποιησεις ή με πανευκολες βελτιωσεις μεσω χρησιμοποιησης launcher κλπ, δεν μπορω να βρω λογους για να παω εκει. Και το λειτουργικο της ΝΟΚΙΑ καθοταν καλα στα κινητα, πριν 10 χρονια. Πηγαμε ομως στα ''ψυχοβγαλτικα'' wm, γιατι πολυ απλα...:)

 

Και επι τη ευκαιρια και οσον αφορα τον διαγωνισμο: Πραγματικα απορω που καποιοι εχουν την αποψη οτι υπαρχει καλυτερη συσκευη το 2012 απο το ΝΟΤΕ 2. Πραγματικα απορω και οταν διαβαζω και ποιες αλλες συσκευες προτεινουν. Δεν προκειται για θεμα γουστου και οπαδισμου εδω, αντικειμενικα δεν στεκεται ΚΑΜΙΑ συσκευη διπλα του. Οταν καποιος αυτο δεν το βλεπει, μαλλον δεν θελει να το δει ή δεν εχει καθολου εμπειρια απο την χρηση του και αρα δεν μπορει να το κρινει(παρα μονο να το επικρινει με βαση το μεγεθος του). Οχι και εγκλημα, αλλα μειωνει τις πιθανοτητες του να εχει ορθη κριση.

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Και επι τη ευκαιρια και οσον αφορα τον διαγωνισμο: Πραγματικα απορω που καποιοι εχουν την αποψη οτι υπαρχει καλυτερη συσκευη το 2012 απο το ΝΟΤΕ 2. Πραγματικα απορω και οταν διαβαζω και ποιες αλλες συσκευες προτεινουν. Δεν προκειται για θεμα γουστου και οπαδισμου εδω, αντικειμενικα δεν στεκεται ΚΑΜΙΑ συσκευη διπλα του. Οταν καποιος αυτο δεν το βλεπει, μαλλον δεν θελει να το δει ή δεν εχει καθολου εμπειρια απο την χρηση του και αρα δεν μπορει να το κρινει(παρα μονο να το επικρινει με βαση το μεγεθος του). Οχι και εγκλημα, αλλα μειωνει τις πιθανοτητες του να εχει ορθη κριση.

Το είχα γράψει σε προηγούμενη σελίδα, η ερώτηση του διαγωνισμού είναι τελείως υποκειμενική, η καλύτερη συσκευή για τον κάθε χρήστη εξαρτάται από διαφορετικά κριτήρια.

 

Αν η ερώτηση ήταν: "ποια είναι η κορυφαία συσκευή από άποψη επιδόσεων" τότε η απορία σου θα είχε βάση.

 

Και εγώ σαν πρώην κάτοχος iphone 4 και νυν note 2 παθαίνω μίνι εγκεφαλικά όταν διαβάζω ότι η πρώην καλύτερη συσκευή είναι το 4s και τώρα είναι το iphone 5 αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι γιατί σέβομαι τον υποκειμενικό χαρακτήρα του ερωτήματος και την άποψη του κάθε συμφορουμίτη:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς τα λες. Υποκειμενικό.-

Εγώ παθαινω κάτι μόνο και μόνο που κατατασουν το NOTE 2 στα κινητά...... Με κόπο ανέχομαι το 920 και το s3 σ' αυτη την κατηγορία. Γουστα και αναγκες είναι αυτα.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς τα λες. Υποκειμενικό.-

Εγώ παθαινω κάτι μόνο και μόνο που κατατασουν το NOTE 2 στα κινητά...... Με κόπο ανέχομαι το 920 και το s3 σ' αυτη την κατηγορία. Γουστα και αναγκες είναι αυτα.....

 

Με τέτοιο σκεπτικό ψήφισα κι εγώ το s3 αλλά λέει καλύτερη συσκευή κι όχι κινητό. Οπότε όσους τους βολεύει έχουν τα δίκια τους.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Και επι τη ευκαιρια και οσον αφορα τον διαγωνισμο: Πραγματικα απορω που καποιοι εχουν την αποψη οτι υπαρχει καλυτερη συσκευη το 2012 απο το ΝΟΤΕ 2. Πραγματικα απορω και οταν διαβαζω και ποιες αλλες συσκευες προτεινουν. Δεν προκειται για θεμα γουστου και οπαδισμου εδω, αντικειμενικα δεν στεκεται ΚΑΜΙΑ συσκευη διπλα του. Οταν καποιος αυτο δεν το βλεπει, μαλλον δεν θελει να το δει ή δεν εχει καθολου εμπειρια απο την χρηση του και αρα δεν μπορει να το κρινει(παρα μονο να το επικρινει με βαση το μεγεθος του). Οχι και εγκλημα, αλλα μειωνει τις πιθανοτητες του να εχει ορθη κριση.

 

Καλημερα και καλη χρονια σε ολους!

Θα σου εξηγησω το δικο μου σκεπτικο (ψηφισα το 808 pureview).

Φετος περασαν απο τα χερια μου αρκετα απο τα κινητα της ψηφοφοριας (808 pureview, One X, S3, Note 2, iPhone 5, Lumia 920) , άλλα για περισσοτερο και άλλα για λιγοτερο χρονικο διαστημα.

-Ψηφισα το 808 pureview γιατι θεωρησα καινοτομο και πολυ σπανιο το επιτευγμα της Νοκια να φτιαξει εναν τετοιο σενσορα και εφαρμοσει την τεχνολογια pureview. Κατα τα αλλα το λειτουργικο του, το εχω πει και παλαιοτερα, δε μου αρεσει καθολου.

 

-Το iPhone 5 μπορει να ειναι ισως το ταχυτερο κινητο με το ποιοτικοτερο πιασιμο στο χερι και την καλυτερη αγορα apps, αλλα πασχει απο ελλειψη φαντασιας στο σχεδιασμο, πολλα προβληματα νεοτητας (ξεφλουδισματα, προβλημα στο wifi, μοβ χρωματα στην καμερα), κακη αυτονομια, κακη κεραια, υψηλο SAR και το κυριοτερο πασχει απο παντελη απουσια καινοτομιων.

 

-Θα ψηφιζα το S3 καθως μπορει να μην παιρνει 10 (με αριστα το 10) σε κανεναν τομεα, ομως παιρνει 9 σε ολους του τομεις και προκειται για την καλυτερη all round συσκευη της αγορας.

 

-Το Νote II ειναι (μαζι με το iPhone 5) το καλυτερο ισως απο αποψη επιδοσεων κινητο στην αγορα, εχει εξαιρετικες εφαρμογες που εκμεταλλευονται το πενακι του, φοβερη αυτονομια, αλλα το μεγεθος του (το μηκος και το πλατος) το κανει λιγο αβολο στη μεταφορα. Λιγο, οχι πολυ. Σαν συσκευη, ναι το Νote 2 ειναι το καλυτερο, αλλα οχι σαν κινητο/smartphone γιατι ξεγευγει στο μεγεθος.

 

edit:

-Ξεχασα να αναφερω το Lumia 920. Εξαιρετικη συσκευη αλλα τα WP8 θελουν λιγο δουλιτσα με καποια μικρο-bugs και με το Μαρκετ τους.

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά εύχομαι :)

"Εχασα" την ψηφοφορία λόγω διακοπών αλλά θα είχα ψηφίσει το note2 για πολλούς και ευνόητους λόγους. Κι εγώ είχα ένα θέμα με το μέγεθος αλλά αν ξεπεραστεί το γεγονός τότε είναι ίσως η πιο απολαυστική εμπειρία χρήσης σήμερα με άπειρα καλούδια. Επίσης θεωρώ εξαιρετικό value for money το one s (οχι όμως στις επίσημες τιμές αλλά σε αυτές των skroutzoμαγαζων).. Επιπροσθέτως το s3 θεωρώ ότι είναι μια εξαιρετική επιλογή στην τιμή που μπορεί κάποιος να το βρει πλέον (γύρω στα 450€) και πρόσφατα που το έπιασα στα χέρια μου έτρεχε σχεδόν άριστα και ήταν και καραστοκαδουρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το note αρκετο καιρο τωρα και το μεγεθος του δεν ειναι προβλημα.Χωραει μια χαρα στην τσεπη μου.Και οποιος κανει την αλλαγη σε note και μαθει στην οθοναρα μετα δυσκολα γυρναει πισω σε κατι αλλο.Συναδελφος στη δουλεια μετα απο μιση ωρα με το note δε μπορουσε να αντεξει το one s του και εχει ψηθει.Δικαια βγηκε καλυτερη συσκευη της χρονιας και δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι διαβαζεις παντου θετικα σχολια.
Link to comment
Share on other sites

Και μακαρι να το ξεπερασουν.Καλο για μας θα ειναι ;)

 

Δεν θα πάω πίσω σε λιγότερο από 5 in. Οθόνη.. η κατηγορία αυτήν για μένα είναι ιδανική...

Link to comment
Share on other sites

Το είχα γράψει σε προηγούμενη σελίδα, η ερώτηση του διαγωνισμού είναι τελείως υποκειμενική, η καλύτερη συσκευή για τον κάθε χρήστη εξαρτάται από διαφορετικά κριτήρια.

 

Αν η ερώτηση ήταν: "ποια είναι η κορυφαία συσκευή από άποψη επιδόσεων" τότε η απορία σου θα είχε βάση.

 

Και εγώ σαν πρώην κάτοχος iphone 4 και νυν note 2 παθαίνω μίνι εγκεφαλικά όταν διαβάζω ότι η πρώην καλύτερη συσκευή είναι το 4s και τώρα είναι το iphone 5 αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι γιατί σέβομαι τον υποκειμενικό χαρακτήρα του ερωτήματος και την άποψη του κάθε συμφορουμίτη:)

H ερωτηση ηταν: Ποια νομίζετε ότι είναι η καλύτερη συσκευή για τον χρόνο που ετοιμάζεται να μας αφήσει και γιατί;

 

Η ερωτηση μπορει να ειναι υποκειμενικη, μονο αν αυτος που απανταει απαντησει υποκειμενικα. Στο χερι του ειναι να απαντησει αντικειμενικα :p

 

Απο εκει και περα, δεν νομιζω οτι το ΝΟΤΕ 2 βγηκε πρωτο λογω του οτι ειναι η κορυφαια συσκευη απο αποψη επιδοσεων. Σε αυτο καλλιστα θα μπορουσε να βρισκεται κοντα με το iphone 5, αλλα αν δεις τις ψηφους βρισκονται πολυ μακρια...

 

Το ΝΟΤΕ 2 ψηφιστηκε για την πληροτητα του και τις δυνατοτητες και λειτουργιες του κατα βαση, για αυτο και πολλοι το ψηφισαν ενω εχουν επιλεξει αλλο κινητο και μεσα σε αυτους ειμαι και εγω. Εαν ηταν να βαλουμε ολοι αυτο που εχουμε στην κατοχη μας, δεν θα ειχε νοημα η ερωτηση και τοτε θα ηταν πραγματικα υποκειμενικη η ερωτηση. Ενω τωρα ειναι σωστη η ερωτηση μεν, με καποιες υποκειμενικες απαντησεις, δε...:)

Link to comment
Share on other sites

H ερωτηση ηταν: Ποια νομίζετε ότι είναι η καλύτερη συσκευή για τον χρόνο που ετοιμάζεται να μας αφήσει και γιατί;

 

Η ερωτηση μπορει να ειναι υποκειμενικη, μονο αν αυτος που απανταει απαντησει υποκειμενικα. Στο χερι του ειναι να απαντησει αντικειμενικα :p

 

Απο εκει και περα, δεν νομιζω οτι το ΝΟΤΕ 2 βγηκε πρωτο λογω του οτι ειναι η κορυφαια συσκευη απο αποψη επιδοσεων. Σε αυτο καλλιστα θα μπορουσε να βρισκεται κοντα με το iphone 5, αλλα αν δεις τις ψηφους βρισκονται πολυ μακρια...

 

Το ΝΟΤΕ 2 ψηφιστηκε για την πληροτητα του και τις δυνατοτητες και λειτουργιες του κατα βαση, για αυτο και πολλοι το ψηφισαν ενω εχουν επιλεξει αλλο κινητο και μεσα σε αυτους ειμαι και εγω. Εαν ηταν να βαλουμε ολοι αυτο που εχουμε στην κατοχη μας, δεν θα ειχε νοημα η ερωτηση και τοτε θα ηταν πραγματικα υποκειμενικη η ερωτηση. Ενω τωρα ειναι σωστη η ερωτηση μεν, με καποιες υποκειμενικες απαντησεις, δε...:)

α δηλαδη οποιος ψηφισε note ψηφισε αντικειμενικα?

μην το βλεπεις απο την σκοπια του fanboy..

ναι το note 2 ειναι τουμπανο και εγω αυτο ψηφισα αλλα θα μπορουσε το 808 να εχει περισσοτερες ψηφους(αν θες κατι αντικειμενικο,γιατι ηταν το μονο καινοτομο) η και οποιοδηποτε αλλο για τους δικους του λογους..

αλλα εδω ψηφιζουμε βαση των δικων μας κριτηριων και αναγκων..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...