Jump to content

Jiayu G3


karafu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το paypal σε ειδοποίησε ότι έγινε refund η πληρωμή; Αν όχι σε κοροϊδεύουν. Πες τους ξανά και τόνισέ τους ότι αν δεν κάνουν refund άμεσα στο paypal θα κάνεις εσύ διαδικασία. Αν σου απαντήσουν μα/μου/σου/του/κάναμε κλπ (αλλά δε σου ήρθε) τους σιχτιρίζεις ωραία και σε μερικές ώρες που θα κάνεις claim στο paypal θα το έχουν δεχτει :lol:

 

Σήμερα έστειλα την ακύρωση σ αυτούς, ακόμη δεν φαίνεται κάτι στην paypal οπότε λέω να περιμένω ένα 24ωρο και αύριο με το καλό πάμε για claim. :!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 870
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αίσχος αυτό έχω μόνο να πω. Η επικοινωνία μαζί τους είναι άθλια απαντάνε σε ότι θέλουνε όποτε θέλουνε.

Το Σάββατο μου είπαν από support center ότι δεν γίνεται root

την Κυριακή μου στέλνουν από το costume care ότι η Crystal έκανε λάθος.

Σήμερα στο live chat της σελίδας μου λένε ότι εν τέλη τα πράγματα έχουν αλλάξει και δεν γίνεται root στο κινητό.

Ακύρωσα την παραγγελία και πάμε για άλλα.

Ο Κινέζος μου είπε οτι δεν χρειάζεται να κάνω κάτι εγώ με την paypal και οτι μόλις ακυρωθεί η παραγγελία σε 48 ώρες θα έχω τα χρήματα μου.

Ισχύει ή να κάνω refund έτσι και αλλιώς???

 

Διαβασα προηγουμενα αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω, για ποιο μαγαζι μιλας που εχεις αυτα τα προβλήματα?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Vara1000 μόλις έκανα claim, σκέφτηκα να τους δώσω ένα 24ωρο, αλλά φοβήθηκα μήπως δεν κάνουν την ακύρωση νωρίς και φύγει το δέμα οπότε τους το έκανα σήμερα για ασφάλεια. Ευχαριστώ πολύ πάντως
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά έχει led-άκι ειδοποίησης για αναπάντητες κλήσεις και μηνύματα?

Ναι, έχει και είναι τρίχρωμο: Μπλε, πράσινο κόκκινο και μπορείς να το ρυθμίσεις με το LightFlow.

Link to comment
Share on other sites

Vara1000 μόλις έκανα claim, σκέφτηκα να τους δώσω ένα 24ωρο, αλλά φοβήθηκα μήπως δεν κάνουν την ακύρωση νωρίς και φύγει το δέμα οπότε τους το έκανα σήμερα για ασφάλεια. Ευχαριστώ πολύ πάντως[/QU

Οταν κανεις claim συνήθως το παιπαλ σε 24 ωρες σου απανταει

Τσέκαρε το λογαριασμό σου στο παιπαλ μετα την απάντηση τους Θα σου στείλουν αυτό

Το etotalk εχει λιγα ακόμα παρ το απο εκει με etotalk rom έχει ελληνικά μεσα.

Edited by vara1000
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο merimobiles αναφέρομαι.

 

καλά αυτοί για τα πανηγυρια είναι μόνο, δηλαδή αν καταλαβα καλά ακυρωσες την παραγγελία μονο για το root (το λεω γιατι ειναι ευκολο να το κανεις κ συ).

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτοί για τα πανηγυρια είναι μόνο, δηλαδή αν καταλαβα καλά ακυρωσες την παραγγελία μονο για το root (το λεω γιατι ειναι ευκολο να το κανεις κ συ).

Στην 4,1 εκδοσή που είναι το τηλ. γίνετε ρουτ?

Εγω μόνο γι αυτό ακύρωσα και για τα Ελληνικά:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Vara1000 μόλις έκανα claim, σκέφτηκα να τους δώσω ένα 24ωρο, αλλά φοβήθηκα μήπως δεν κάνουν την ακύρωση νωρίς και φύγει το δέμα οπότε τους το έκανα σήμερα για ασφάλεια. Ευχαριστώ πολύ πάντως[/QU

Οταν κανεις claim συνήθως το παιπαλ σε 24 ωρες σου απανταει

Τσέκαρε το λογαριασμό σου στο παιπαλ μετα την απάντηση τους Θα σου στείλουν αυτό

Το etotalk εχει λιγα ακόμα παρ το απο εκει με etotalk rom έχει ελληνικά μεσα.

Angelina_F

Για να παρεις μια ιδεα ,Σάββατο απόγευμα εκανα ακύρωση και κλαιμ στο πει παλ και μολισ τωρα μου έβαλαν τα λεφτά παλι στην κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Στην 4,1 εκδοσή που είναι το τηλ. γίνετε ρουτ?

Εγω μόνο γι αυτό ακύρωσα και για τα Ελληνικά:(:(:(

 

Ποιά 4.1; εμένα 4 είχε!

Link to comment
Share on other sites

και τωρα τα ασχημα

Η καμερα του ειναι για τα κλαματα

το βιντεο που βγαζει ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

 

 

κοιτα ειναι γνωστο ότι η CMOS που έχει δεν μπορει να βγαλει πανω από 5 MP σεπ ολυ καλη αναλυση . Ετσι πολλοι Κινεζοι την πιεζουν για να βγαζει ονομαστικα περισσοτερα MP (8-13) αλλα με πολύ θορυβο.

παντως νομιζω ότι για καμερα μεχρι 5MP θα την κανει την δουλεια της.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο merimobiles αναφέρομαι.

 

ηταν να αγορασω και εγω από εκει αλλα μετα τα οσι εχω ακουσει ΜΑΚΡΙΑ!!!!! ισως το χειροτερτο μαγαζι απ ολα. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ποιά 4.1; εμένα 4 είχε!

Εμανα απο το sail service 4,1 μου ειπανε ,και αυτος εινα ο λογος που δεν μπορούν ακομα να το κάνουν ρουτ.Μάλιστα μου ειπαν σε καμια εβδομάδα αναμένεται να έχουν λύση το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

ηταν να αγορασω και εγω από εκει αλλα μετα τα οσι εχω ακουσει ΜΑΚΡΙΑ!!!!! ισως το χειροτερτο μαγαζι απ ολα. :mad:

 

Και που να πάμε ρε ****το???

Link to comment
Share on other sites

Και που να πάμε ρε ****το???

 

Υπαρχουν τα Pandawill.com

minideal.net

etotalk.com

 

κα καποια αλλα.

διαβασε εδω να δεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493 :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τα Pandawill.com

minideal.net

etotalk.com

 

κα καποια αλλα.

διαβασε εδω να δεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493 :shifty:

 

παντως εγω pandawill ειχα πικρη εμπειρια(να ειναι καλα το paypal)....για μενα ειναι στα δεν το μαγαζι....τα αλλα δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω pandawill ειχα πικρη εμπειρια(να ειναι καλα το paypal)....για μενα ειναι στα δεν το μαγαζι....τα αλλα δεν ξερω

 

κοιτα, ειναι πως θα σου κατσει. εγω παρηγγειλα 5 tablets απο Pandawill και μου ηρθαν μεσα σε 12 ημέρες ολα τελεια.

μετα ειπα να παραγγειλω και το Jiayu G3 και επειδη επεσα και μεσα στην πρωτοχρονια τους το εχω παραγγειλει απο τις 8/2 και ακομα δεν μου το εχουν στειλει ουτε εχω track number. Θα περιμενω αλλες 3 μερες και μετα παω paypal. δεν εχει να κανει παντως με το μαγαζι, ειναι αν θα σταθεις τυχερος να υπαρχει stock, ή να μην πεσεις σε μεγαλη κινηση παραγγελιων.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κάτοχος εδώ και μία εβδομάδα του G3 και απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής.

Το παράγγειλα από etotalk με την δική τους ρομ και τα ελληνικά είναι μία χαρά.

Το θέμα που αντιμετωπίζω είναι το εξής και δεν ξέρω αν φταίει η ρομ ή το τηλέφωνο.

Στο memory settings μου δείχνει μόνο την εσωτερικη και την εξωτερικη sd card, όχι το root memory.

Επίσης όταν κάνω install ένα app πάει και το βάζει στην εξωτερική sd card(δεν με χαλάει αυτό).

Όταν το συνδέω στο pc μου δείχνει πάλι μόνο την εξωτερική cd card, ούτε καν την εσωτερική.

Καμιά ιδέα τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Στην 4,1 εκδοσή που είναι το τηλ. γίνετε ρουτ?

Εγω μόνο γι αυτό ακύρωσα και για τα Ελληνικά:(:(:(

 

εμενα που το στειλαν πριν τις διακοπες τους ειχε πάνω 4.0.4

Απο οτι γνωριζω η rom 4.1.2 είναι ακόμα σε beta, δεν ξερω ομως αν την δοκιμαζουν στις νεες παραγγελιες τους.

Ελληνικά δεν δίνουν .

Link to comment
Share on other sites

εμενα που το στειλαν πριν τις διακοπες τους ειχε πάνω 4.0.4

Απο οτι γνωριζω η rom 4.1.2 είναι ακόμα σε beta, δεν ξερω ομως αν την δοκιμαζουν στις νεες παραγγελιες τους.

Ελληνικά δεν δίνουν .

Any way...Η παραγγελία έγινε από etotalk με etotalk rom και μάλλον είναι η καλύτερη επιλογή ....ειδομεν ............

Link to comment
Share on other sites

Η 4.1.2 είναι beta, άλλα στις 10 μέρες που την δουλεύω, δεν έχει κάνει κιχ. Ελληνικά, φυσικα, δεν έχει, αλλά αναγνωρίζονται και γράφεις παντού.
Link to comment
Share on other sites

Η 4.1.2 είναι beta, άλλα στις 10 μέρες που την δουλεύω, δεν έχει κάνει κιχ. Ελληνικά, φυσικα, δεν έχει, αλλά αναγνωρίζονται και γράφεις παντού.

 

επειδή ειμαι ασχετος...απο που την κατεβασες κ πως την εβαλες..::confused:

Link to comment
Share on other sites

το etotalks tools μου εβγαλεupdate πηγα να το κανω και δεν με αφηνε επειδη λεει ηταν εφαρμογη συστματος. προσπαθησα 2η φορα και ειχα στο background t install k εκανα delete to apk tou etotαλκ αλλα χαθηκε το install t background!τωραα ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...