Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως ανέφερα και παραπάνω απο το ανδροιδ νομίζω το μόνο που μου λείπει πραγματικά και το σκέφτομαι είναι η εφαρμογή του τηλεφώνου με t9 dialer. Τα υπόλοιπα σιγά σιγά τα συνηθίζεις αν και έχει υποσχεθεί η MS ότι θα τα διορθώσει. Ψήφισα και στο suggestion box αν μετράει σε κάτι και αυτό :). Το people hub νομίζω είναι η εφαρμογη που ζηλεύουν όλα τα αλλα λειτουργικά. Α και υπάρχει μια αρκετά μεγάλη έλλειψη σε παιχνίδια ειδικά σε δωρεαν καλά και όχι απο μετριους developers. Στις εφαρμογές παλεύεται η κατάσταση γτ υπάρχουν όλες οι βασικές. Ειδικά αν έχεις φυγει απο την φάση να βαζεις ότι διαβαζεις στο ίντερνετ για να το δοκιμασεις
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν μεταφυσικές καταστάσεις πλεον. Σε τοσα φορουμ γράφω απο το tapatalk μονο εδώ μου χάθηκαν 2 δημοσιεύσεις. Και η τελευταια ηταν σεντόνι με απορίες. Προσπαθώ παλι..

 

Καταρχάς ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Επανερχομαι με νέες.

 

1) Στο s2 ήμουν 1.5 χρονο χωρίς Ρουτ. Στο νοτε2 ρουταρα γιατί ήθελα να δω κάποια μικροπραγματα. Ρομ δεν δοκιμαζω. Υπάρχει λοιπον κάποιο αντίστοιχο "ρουταρισμα" στα wp και αν ναι τι προσφέρει? Κάποιο λινκ απο εδώ?

 

2) Μπορω να βάλω εφαρμογές εκτός καταστήματος? ΔΕΝ μιλάω για πειρατεία. Στο νοτε2 έχω βάλει καποιες εφαρμογές ελληνικές και απο το xda που για τον x, y λογο δεν ηταν στο play. Γίνεται και αυτό στο wp?

 

3) file browser υπάρχει κανονικός?

 

4) το screensaver με την ωρα είναι σπουδαίο add on στα wp. Είχα βάλει τέτοια εφαρμογή στο νοτε2 και μου έφαγε την κτηνομπαταρια σε μισή μέρα. Εκτός απο την ωρα δείχνει SMS και αναπάντητες? Το ξεκλειδωμα διάβασα οτι γίνεται με διπλό ταπ. Παιζει και αυτό στα lumia?

 

5) To Flash παίζει? Λέτε για ΙΕ. Δεν υπάρχουν άλλοι browsers? Στο note 2 έχω ταυτόχρονα τον μαμα, τον boat και τον dolphin.

 

6) backup σοβαρό και αξιόπιστο υπάρχει απο μαμα? Είχα πάρει backup στο s2 επαφες και SMS και όταν πήγα να το περάσω στο νοτε2 πέρασε μονο τις 10 πρωτες επαφες και κανένα SMS. Αστεία πράματα.

 

7) Όπως το xda υπάρχει κάποια αποκλειστική παγκοσμια κοινοτητα για wp? Και εδώ υπάρχει πληθος πληροφοριών τις οποίες προσπαθώ να βάλω σε τάξη αλλά τα εξειδικευμενα είναι αυτό που λέει η λεξη.

 

Οτι αλλη πληροφορία που θεωρειται σημαντική ή κάποια παραπομπη για μετάβαση απο android σε wp θα ηταν χρήσιμη.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν μεταφυσικές καταστάσεις πλεον. Σε τοσα φορουμ γράφω απο το tapatalk μονο εδώ μου χάθηκαν 2 δημοσιεύσεις. Και η τελευταια ηταν σεντόνι με απορίες. Προσπαθώ παλι..

 

Καταρχάς ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Επανερχομαι με νέες.

 

1) Στο s2 ήμουν 1.5 χρονο χωρίς Ρουτ. Στο νοτε2 ρουταρα γιατί ήθελα να δω κάποια μικροπραγματα. Ρομ δεν δοκιμαζω. Υπάρχει λοιπον κάποιο αντίστοιχο "ρουταρισμα" στα wp και αν ναι τι προσφέρει? Κάποιο λινκ απο εδώ? οχι

 

2) Μπορω να βάλω εφαρμογές εκτός καταστήματος? ΔΕΝ μιλάω για πειρατεία. Στο νοτε2 έχω βάλει καποιες εφαρμογές ελληνικές και απο το xda που για τον x, y λογο δεν ηταν στο play. Γίνεται και αυτό στο wp? οχι

 

3) file browser υπάρχει κανονικός? οχι

 

4) το screensaver με την ωρα είναι σπουδαίο add on στα wp. Είχα βάλει τέτοια εφαρμογή στο νοτε2 και μου έφαγε την κτηνομπαταρια σε μισή μέρα. Εκτός απο την ωρα δείχνει SMS και αναπάντητες? Το ξεκλειδωμα διάβασα οτι γίνεται με διπλό ταπ. Παιζει και αυτό στα lumia?

 

5) To Flash παίζει? οχι Λέτε για ΙΕ. Δεν υπάρχουν άλλοι browsers? uc browser και ένας άλλος δεν θυμάμαι όνομα Στο note 2 έχω ταυτόχρονα τον μαμα, τον boat και τον dolphin.

 

6) backup σοβαρό και αξιόπιστο υπάρχει απο μαμα? Είχα πάρει backup στο s2 επαφες και SMS και όταν πήγα να το περάσω στο νοτε2 πέρασε μονο τις 10 πρωτες επαφες και κανένα SMS. Αστεία πράματα.

 

7) Όπως το xda υπάρχει κάποια αποκλειστική παγκοσμια κοινοτητα για wp? Και εδώ υπάρχει πληθος πληροφοριών τις οποίες προσπαθώ να βάλω σε τάξη αλλά τα εξειδικευμενα είναι αυτό που λέει η λεξη.wpcentral

 

Οτι αλλη πληροφορία που θεωρειται σημαντική ή κάποια παραπομπη για μετάβαση απο android σε wp θα ηταν χρήσιμη.

 

................

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Επανερχομαι με νέες.

 

1. Οχι δεν υπαρχει.

2. Οχι. Μονο μεσω store οι εφαρμογες ή εφαρμογες του store που εχουν κατεβει σε pc.

3. Οχι δεν υπαρχει file manager αλλα καποιες ενεργειες γινονται μεσω των αντιστοιχων εφαρμογων πχ διαγραφη εικονων απο την gallery, εγγραφων απο το office κλπ

4. Η επιβαρυνση της glance screen στην καταναλωση εξαρταται απο την ρυθμιση και το ειδος της λειτουργιας που θα επιλεξεις, αλλα και απο το αν ειναι amoled η οθονη. Notifications ακομα δεν υποστηριζονται εκει (υπαρχουν στην lockscreen). Το double tap to unlock ειναι αλλη μια ρυθμιση που αν θες μπορεις να εχεις ενεργη. Ολα τα παραπανω μονο στα lumia για την ωρα.

5. Απαντηθηκε απο πανω.

6. Ναι υπαρχει μεσω skydrive για επαφες, λιστα εφαρμογων, sms και φωτογραφιες.

7. Και στο xda θα βρεις πληροφοριες, και στο wpcentral που αναφερθηκε απο πανω, και στο wmpoweruser.

 

Ριξε μια ματια στο store να δεις αν εισαι οκ απο εφαρμογες ... αν εισαι οκ με αυτες που υπαρχουν τοτε πιστευω πως θα σε καλυψει το λειτουργικο.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Δούλεμα; Χαχαχα :lol:

 

Αφού κανονικά την βλέπουμε!!! :wacko: :wacko: :wacko: :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν μεταφυσικές καταστάσεις πλεον. Σε τοσα φορουμ γράφω απο το tapatalk μονο εδώ μου χάθηκαν 2 δημοσιεύσεις. Και η τελευταια ηταν σεντόνι με απορίες. Προσπαθώ παλι..

 

Καταρχάς ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Επανερχομαι με νέες.

 

 

4) το screensaver με την ωρα είναι σπουδαίο add on στα wp. Είχα βάλει τέτοια εφαρμογή στο νοτε2 και μου έφαγε την κτηνομπαταρια σε μισή μέρα. Εκτός απο την ωρα δείχνει SMS και αναπάντητες? Το ξεκλειδωμα διάβασα οτι γίνεται με διπλό ταπ. Παιζει και αυτό στα lumia?

 

7) Όπως το xda υπάρχει κάποια αποκλειστική παγκοσμια κοινοτητα για wp? Και εδώ υπάρχει πληθος πληροφοριών τις οποίες προσπαθώ να βάλω σε τάξη αλλά τα εξειδικευμενα είναι αυτό που λέει η λεξη.

 

Οτι αλλη πληροφορία που θεωρειται σημαντική ή κάποια παραπομπη για μετάβαση απο android σε wp θα ηταν χρήσιμη.

 

Όπως τα λέει ο φίλος ο g1orgos είναι απλώς να προσθέσω:

 

4)Τα Notifications στο screensaver με την ώρα (ή Glance Screen όπως λέγεται η εφαρμογή) θα έρθουν με το επόμενο update μέχρι το τέλος του χρόνου-αρχές του επόμενου. Το double tap to unlock όπως και το Glance Screen είναι αποκλειστικά για τις Lumia συσκευές αλλά όχι για όλες! Πχ το 520 δεν έχει glance screen και τα 720,620 και 520 δεν έχουν το double tap to unlock.

http://www.wpcentral.com/nokia-confirms-glance-coming-all-lumias-except-lumia-52x

http://wmpoweruser.com/nokia-ambers-double-tap-to-wake-not-coming-to-the-lumia-520-521-620-or-720/

 

7) Εκτός από το http://www.wpcentral.com/ και το http://wmpoweruser.com/ που αναφέρθηκαν ήδη, μπορείς να ενημερωθείς σχετικά με τα WP και στο http://windowsphonedaily.com/ όπως και στο http://allaboutwindowsphone.com/.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν μεταφυσικές καταστάσεις πλεον. Σε τοσα φορουμ γράφω απο το tapatalk μονο εδώ μου χάθηκαν 2 δημοσιεύσεις. Και η τελευταια ηταν σεντόνι με απορίες. Προσπαθώ παλι..

 

Καταρχάς ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Επανερχομαι με νέες.

 

1) Στο s2 ήμουν 1.5 χρονο χωρίς Ρουτ. Στο νοτε2 ρουταρα γιατί ήθελα να δω κάποια μικροπραγματα. Ρομ δεν δοκιμαζω. Υπάρχει λοιπον κάποιο αντίστοιχο "ρουταρισμα" στα wp και αν ναι τι προσφέρει? Κάποιο λινκ απο εδώ?

 

2) Μπορω να βάλω εφαρμογές εκτός καταστήματος? ΔΕΝ μιλάω για πειρατεία. Στο νοτε2 έχω βάλει καποιες εφαρμογές ελληνικές και απο το xda που για τον x, y λογο δεν ηταν στο play. Γίνεται και αυτό στο wp?

 

3) file browser υπάρχει κανονικός?

 

4) το screensaver με την ωρα είναι σπουδαίο add on στα wp. Είχα βάλει τέτοια εφαρμογή στο νοτε2 και μου έφαγε την κτηνομπαταρια σε μισή μέρα. Εκτός απο την ωρα δείχνει SMS και αναπάντητες? Το ξεκλειδωμα διάβασα οτι γίνεται με διπλό ταπ. Παιζει και αυτό στα lumia?

 

5) To Flash παίζει? Λέτε για ΙΕ. Δεν υπάρχουν άλλοι browsers? Στο note 2 έχω ταυτόχρονα τον μαμα, τον boat και τον dolphin.

 

6) backup σοβαρό και αξιόπιστο υπάρχει απο μαμα? Είχα πάρει backup στο s2 επαφες και SMS και όταν πήγα να το περάσω στο νοτε2 πέρασε μονο τις 10 πρωτες επαφες και κανένα SMS. Αστεία πράματα.

 

7) Όπως το xda υπάρχει κάποια αποκλειστική παγκοσμια κοινοτητα για wp? Και εδώ υπάρχει πληθος πληροφοριών τις οποίες προσπαθώ να βάλω σε τάξη αλλά τα εξειδικευμενα είναι αυτό που λέει η λεξη.

 

Οτι αλλη πληροφορία που θεωρειται σημαντική ή κάποια παραπομπη για μετάβαση απο android σε wp θα ηταν χρήσιμη.

 

 

1. "Ρουτάρισμα" αν παρεις το Samsung ativ s έχει βγει και μια πρωτη ΡΟΜ (Μπες xda)

 

2. Μπορείς να βάλεις εφαρμογες εκτος store (ή δικες σου αν ασχολεισαι με προγραμματισμο), αν εισαι devunlock ή πάρεις το Samsung ativ και το "σπασεις". Devunlock κοστιζει νομιζω κατω απο 20 ευρω. Αλλα πλεον αν θυμαμαι καλα εχεις την δυνατοτητα να βαλεις μεχρι 3 εφαρμογες εκτος στορ ή δικες σου χωρις να πληρωσεις την ετησια συνδρομη. Ψαξε λιγο θα βρεις πληροφοριες

 

5. Flash δεν παιζει. Εχει κατι εφαρμογες στο store για να βλεπεις ομως ταινιες απο flash sites και οι εφαρμογες αυτες σου δινουν και λιστες απο τα sites ( πάντα μιλάμε για flash video φυσικα και οχι sites φτιαγμένα σε flash) Οσο για τον ΙΕ επειδη πολλους έχω δει να τον αμφισβητουν. Ο ΙΕ ειναι πολυ γρηγορος και δεν θα βρεις κατι πιο γρηγορο μια και ολοι οι αλλοι που υπαρχουν στο στορ (ναι υπαρχουν και αλλοι browsers) βασιζονται στον ΙΕ οπως γινεται και στο ios (αν κανω λαθος ας προσθεσει καποιος αλλος ). Γενικά ειναι πολυ πιο γρηγορο ή τουλαχιστον ποιο σμουθ για να ειμαι ποιο ακριβής απο οποιδηποτε του αντροιτ

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα και παραπάνω απο το ανδροιδ νομίζω το μόνο που μου λείπει πραγματικά και το σκέφτομαι είναι η εφαρμογή του τηλεφώνου με t9 dialer. Τα υπόλοιπα σιγά σιγά τα συνηθίζεις αν και έχει υποσχεθεί η MS ότι θα τα διορθώσει. Ψήφισα και στο suggestion box αν μετράει σε κάτι και αυτό :). Το people hub νομίζω είναι η εφαρμογη που ζηλεύουν όλα τα αλλα λειτουργικά. Α και υπάρχει μια αρκετά μεγάλη έλλειψη σε παιχνίδια ειδικά σε δωρεαν καλά και όχι απο μετριους developers. Στις εφαρμογές παλεύεται η κατάσταση γτ υπάρχουν όλες οι βασικές. Ειδικά αν έχεις φυγει απο την φάση να βαζεις ότι διαβαζεις στο ίντερνετ για να το δοκιμασεις

 

RapDialer για Τ9

Link to comment
Share on other sites

RapDialer για Τ9

 

 

 

 

 

 

ναι τον δοκίμασα και ενθουσιάστηκα μέχρι που πάτησα την κλήση κ είδα ότι σε ρωτούσε πρώτα αν θες να καλέσεις...τεσπα απο ολότελα...μια απορία: πως το ρυθμίζουμε να ψάχνει πρώτα ελληνικά ονόματα με το τ9; στις ρυθμίσεις τα χω βαλει όλα ελληνικά αλλα πάλι μου βγάζει πρώτα τα αγγλικά ονόματα.

 

Edit: έχετε εντοπίσει και σεις το bug στο tapatalk που σε πετάει έξω μόλις ποσταρεις; αλλα τουλάχιστον έχει ποσταρει και δεν χάνεις το ποστ.

Edited by psail
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

ναι τον δοκίμασα και ενθουσιάστηκα μέχρι που πάτησα την κλήση κ είδα ότι σε ρωτούσε πρώτα αν θες να καλέσεις...τεσπα απο ολότελα...μια απορία: πως το ρυθμίζουμε να ψάχνει πρώτα ελληνικά ονόματα με το τ9; στις ρυθμίσεις τα χω βαλει όλα ελληνικά αλλα πάλι μου βγάζει πρώτα τα αγγλικά ονόματα.

 

Edit: έχετε εντοπίσει και σεις το bug στο tapatalk που σε πετάει έξω μόλις ποσταρεις; αλλα τουλάχιστον έχει ποσταρει και δεν χάνεις το ποστ.

 

Αυτο με την κληση νομιζω πως ειναι αναγκαιο κακο, γιατι το λειτουργικο δεν αφηνει τριτες εφαρμογες να πραγματοποιουν κληση χωρις επιβεβαιωση.

 

Το tapatalk δεν το χρησιμοποιω αλλα απο οτι ανεφεραν αλλα παιδια το συγκεκριμενο bug εφανιστηκε μετα το τελευταιο update και διορθωνεται αν βγαλεις την εφαρμογη και την εγκαταστησεις παλι.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

ναι τον δοκίμασα και ενθουσιάστηκα μέχρι που πάτησα την κλήση κ είδα ότι σε ρωτούσε πρώτα αν θες να καλέσεις...τεσπα απο ολότελα...μια απορία: πως το ρυθμίζουμε να ψάχνει πρώτα ελληνικά ονόματα με το τ9; στις ρυθμίσεις τα χω βαλει όλα ελληνικά αλλα πάλι μου βγάζει πρώτα τα αγγλικά ονόματα.

 

Edit: έχετε εντοπίσει και σεις το bug στο tapatalk που σε πετάει έξω μόλις ποσταρεις; αλλα τουλάχιστον έχει ποσταρει και δεν χάνεις το ποστ.

 

Αυτο με την κληση νομιζω πως ειναι αναγκαιο κακο, γιατι το λειτουργικο δεν αφηνει τριτες εφαρμογες να πραγματοποιουν κληση χωρις επιβεβαιωση.

 

Το tapatalk δεν το χρησιμοποιω αλλα απο οτι ανεφεραν αλλα παιδια το συγκεκριμενο bug εφανιστηκε μετα το τελευταιο update και διορθωνεται αν βγαλεις την εφαρμογη και την εγκαταστησεις παλι.

 

Σε καποια πιο παλια εκδοση ειχε επιλογη στις ρυθμισεις να μη σε ρωταει ...

Δεν μπορω να το βρω τωρα ... η το εβγαλαν η ειναι κρυμενο καπου

Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακοινωσε η MS το GDR3 και το τι θα περιεχει.

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2013/10/14/announcing-our-third-windows-phone-8-update-plus-a-new-developer-preview-program.aspx

 

Οτι ειχε διαρρευσει ισχυει, μονο την δυνατοτητα διαφορετικης εντασης ηχου για κλησεις/εφαρμογες δεν ειδα. Εκτος αν δεν το θεωρησαν σημαντικο ωστε να το γραψουν.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακοινωσε η MS το GDR3 και το τι θα περιεχει.

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2013/10/14/announcing-our-third-windows-phone-8-update-plus-a-new-developer-preview-program.aspx

 

Οτι ειχε διαρρευσει ισχυει, μονο την δυνατοτητα διαφορετικης εντασης ηχου για κλησεις/εφαρμογες δεν ειδα. Εκτος αν δεν το θεωρησαν σημαντικο ωστε να το γραψουν.

Καλή φάση..αρκεί να το πάρουμε μέχρι τέλος του χρόνου (που δεν το βλέπω)

Κυρίως τους ήχους περιμένω που απ ότι λέει θα είναι και για κάθε επαφή όταν σου στέλνει μήνυμα..Ελπίζω η δυνατοτητα διαφορετικής έντασης ήχου να είναι αυτονόητη.

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Οποιος έχει το κινητο του devunlock θα μπορει να παρει το Update καποια στιγμη σημερα. Ισχυει και για αυτους που εχουν την free devunlock των 3 δωρεαν εφαρμογων. Οποτε οποιος βιάζεται..μπορει να το παρει και σημερα...και δωρεαν εννοειτε:) ελπιζω οταν παω σπιτι να το κανω Update :P

 

 

update: http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/preview-for-developers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96

 

Η εφαρμογη για το gdr3 ειναι Live

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Οποιος έχει το κινητο του devunlock θα μπορει να παρει το Update καποια στιγμη σημερα. Ισχυει και για αυτους που εχουν την free devunlock των 3 δωρεαν εφαρμογων. Οποτε οποιος βιάζεται..μπορει να το παρει και σημερα...και δωρεαν εννοειτε:) ελπιζω οταν παω σπιτι να το κανω Update :P

 

 

update: http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/preview-for-developers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96

 

Η εφαρμογη για το gdr3 ειναι Live

 

Ισχύει και για αυτούς που έχουν λογαριασμό App Studio. Εγγραφή εδώ. Κατέβασα και κάνω install. :D

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει και για αυτούς που έχουν λογαριασμό App Studio. Εγγραφή εδώ. Κατέβασα και κάνω install. :D

 

Αργει ομως το ρημαδι στην εγκατασταση :P

Link to comment
Share on other sites

Αργει ομως το ρημαδι στην εγκατασταση :P

 

Μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι ρολλάρει ακόμα πιο γρήγορα ή μου φαίνεται; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι ρολλάρει ακόμα πιο γρήγορα ή μου φαίνεται; :lol:

 

Φιλε μου μαλλον εχω πολυ πραγμα στο κινητο και ακομα ειμαι στην μετεγκατασταση δεδομενων ΑΚΟΜΑ :P

 

update: οκ τελειωσε η εγκατασταση. Ναι εχω την αισθηση οτι παει λιγο καλυτερα. Δεν ξερω ισως ειναι και ιδεα μου αλλα εχω διαβασει και σε καποιο φορουμ αυτο "This made my phone really SUPER MEGA ULTRA responsive." οπως και να εχει...Κριμα που δεν εχουμε τα 3 μεσαια tiles ομως.

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μαλλον εχω πολυ πραγμα στο κινητο και ακομα ειμαι στην μετεγκατασταση δεδομενων ΑΚΟΜΑ :P

 

update: οκ τελειωσε η εγκατασταση. Ναι εχω την αισθηση οτι παει λιγο καλυτερα. Δεν ξερω ισως ειναι και ιδεα μου αλλα εχω διαβασει και σε καποιο φορουμ αυτο "This made my phone really SUPER MEGA ULTRA responsive." οπως και να εχει...Κριμα που δεν εχουμε τα 3 μεσαια tiles ομως.

 

Νομίζω ότι θα φαίνονταν πολύ μικρά στην οθόνη μας!

Edited by theo_s27
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...