Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αα, κατάλαβα. :)

 

Επιστρέφω με τα "αποτελέσματα". Αλλάζοντας την Default Camera, από τα γενικά settings, μπορούμε να έχουμε όποια εφαρμογή κάμερας θέλουμε στα Actions, ανάμεσα σε Microsoft Camera, Lumia Camera (μωβ tile), Lumia Camera (μπλε tile, δεν υπάρχει πλέον στο store για τα WP8.1).

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επιστρέφω με τα "αποτελέσματα". Αλλάζοντας την Default Camera, από τα γενικά settings, μπορούμε να έχουμε όποια εφαρμογή κάμερας θέλουμε στα Actions, ανάμεσα σε Microsoft Camera, Lumia Camera (μωβ tile), Lumia Camera (μπλε tile, δεν υπάρχει πλέον στο store για τα WP8.1).

Εγώ εχω επιπλέον Lumia camera classic και Lumia camera beta, απο το store η τελευταία!!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι με 8.1!!! Με τη classic φωτογραφίζω! ;)

 

Μάλλον έχει να κάνει και με τη συσκευή. Με το 640, δεν εμφανίζεται η Classic.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

 

Εάν είναι unniversal εφαρμογή (δηλαδή να υπάρχει και στο Lumia αλλά και στο PC εφόσον έχεις W8.1/10) συγχρονίζει αυτόματα.

 

Εάν είναι κάτι άλλο πες μας ένα παράδειγμα να το δούμε... Θεωρητικά όπου βάλεις το ίδιο account θα συγχρονίσει...

 

ευχαριστω πολυ!εχω στο pc το gt racing2 αλλα οταν κατεβασα την εφαρμογη μετα στο 640 που εχω με ξεκιναει απ την αρχη.:confused:

Edited by jnr
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!εχω στο pc το gt racing2 αλλα οταν κατεβασα την εφαρμογη μετα στο 640 που εχω με ξεκιναει απ την αρχη.:confused:

 

Το Gt Racing 2 δεν είναι universal app, όπως σου γράφει ο Alex.

 

Για να είναι universal η εφαρμογή, στο store, κάτω από το όνομα της εφαρμογής, κάτω από το όνομα του studio/developer και δίπλα από το "δωρεάν" ή την τιμή της, θα πρέπει να έχει ένα εικονίδιο, που δείχνει μια οθόνη υπολογιστή και ένα κινητό.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει να κάνει και με τη συσκευή. Με το 640, δεν εμφανίζεται η Classic.

Εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι εχει να κάνει, όχι απλά με τη συσκευή, αλλά με την ονομασία Nokia/Microsoft! Έχουν κάποιες μικροδιαφορές στα update τους! Το ίδιο θα γίνει και με τα 10 όταν έρθουν επίσημα! Μακάρι να διαψευστώ, αλλα έτσι το βλέπω εγώ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λες καλά ms...

https://blog.onedrive.com/onedrive_changes/

Edited by alex_gate_7

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λες καλά ms...

https://blog.onedrive.com/onedrive_changes/

 

 

Χλωμό το βλέπω. Δεν ξέρω τι θα κάνει με το 365 αλλά στους απλούς χρήστες τα 5 γίγα δεν φτάνουν ούτε για pdf.

Από την στιγμή κιόλας που η Apple έφτασε τα 20 γίγα δωρεάν θα είναι τεράστιο λάθος.

Edited by alex_gate_7
Διόρθωση Παράθεσης montoya_42
3>4
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μια ενημέρωση, Lumia 735. Μπορεί να είναι προετοιμασία για τα 10αρια. Όταν έχω νέα θα αναφέρω. Δεν έχω technical preview.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα λες καλά ms...

https://blog.onedrive.com/onedrive_changes/

 

"Μπράβο" στην MS... *slowclap* :down: Επιμένει στα 8GB εσωτερικού χώρου, με όλο και περισσότερες εφαρμογές να ζητούν εγκατάσταση εκεί, αν πάει και το Overdrive στα 5GB, βλέπω να φεύγουν πολλοί... Ίσως κι εγώ...

 

Χλωμό το βλέπω. Δεν ξέρω τι θα κάνει με το 365 αλλά στους απλούς χρήστες τα 5 γίγα δεν φτάνουν ούτε για pdf.

Από την στιγμή κιόλας που η Apple έφτασε τα 20 γίγα δωρεάν θα είναι τεράστιο λάθος.

 

Στα σχόλια λένε ότι το έχει ήδη εφαρμόσει... Τώρα, γιατί δεν το έχουμε δει όλοι, ίσως να το πηγαίνει ανά χώρα ή ανά χωρητικότητα...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά δηλαδή που έχω και τα 50gb στο dropbox.

Να και κάτι καλό απο την samsung! :lol:

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by niotheros
Γραφή SMS

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επανέρχομαι, στο update έγραφε "update for Lumia devices". Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι άλλαξε, μιας και το Update 2 το έχω πάρει καιρό. Ούτε είδα κάποια αλλαγή στο firmware. Το μόνο που παρατήρησα είναι πιο ταχύτατη περιήγηση γενικότερα, και επίσης το μέγεθος της ενημέρωσης είναι 320ΜΒ. Διάβασα στα ξένα φόρουμ ότι τα 10αρια έρχονται στις 12 Νοεμβρίου με build 10586 τελικά. Πιθανό να στέλνουν πακέτα ενημέρωσης όπως στα desktop 10ρια μέχρι την τελική έκδοση. Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επανέρχομαι, στο update έγραφε "update for Lumia devices". Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι άλλαξε, μιας και το Update 2 το έχω πάρει καιρό. Ούτε είδα κάποια αλλαγή στο firmware. Το μόνο που παρατήρησα είναι πιο ταχύτατη περιήγηση γενικότερα, και επίσης το μέγεθος της ενημέρωσης είναι 320ΜΒ. Διάβασα στα ξένα φόρουμ ότι τα 10αρια έρχονται στις 12 Νοεμβρίου με build 10581 τελικά. Πιθανό να στέλνουν πακέτα ενημέρωσης όπως στα desktop 10ρια μέχρι την τελική έκδοση.

 

Δώσε κανένα Link να ξεστραβωθούμε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Δώσε κανένα Link να ξεστραβωθούμε κι εμείς!

 

Αν επιτρέπεται εδώ το λέει και πιστέυω είναι το πιο έγκυρο site:

 

http://www.windowscentral.com/windows-10-fall-refresh-desktop-and-mobile-nov-12?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρέπεται εδώ το λέει και πιστέυω είναι το πιο έγκυρο site:

 

http://www.windowscentral.com/windows-10-fall-refresh-desktop-and-mobile-nov-12?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp

 

Νομίζω πως αντί να βγάζει ο καθένα από την κοιλιά του πράγματα, κάτι γραμμένο/δημοσιευμένο (ακόμα κι αν αποδειχθεί λάθος) μόνο σοβαρότητα προσδίδει.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι εχει να κάνει, όχι απλά με τη συσκευή, αλλά με την ονομασία Nokia/Microsoft! Έχουν κάποιες μικροδιαφορές στα update τους! Το ίδιο θα γίνει και με τα 10 όταν έρθουν επίσημα! Μακάρι να διαψευστώ, αλλα έτσι το βλέπω εγώ.
Ναι εχουν διαφορα στα update τους...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω εδώ αυτή την απορία μου. Αλλά μια επαφή που εχω στο ιστορικό κλήσεων δεν διαγράφεται με τίποτα! Ούτε με την επιλογή όλων, ούτε μια μια! Σας έχει τύχει ποτέ; Μια βοήθεια;

Υ.Γ. Μονο η συγκεκριμένη δεν σβήνει, όλες οι άλλες σβήνουν αλλά μια μια!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πολλούς σελιδοδείκτες πλέον και δε γίνεται να τους αντιγράψω έναν-έναν, υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνουν "μαζικό" copy-paste; Από συσκευή με WP8.1, update 2, σε συσκευή με Android 5.1.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πολλούς σελιδοδείκτες πλέον και δε γίνεται να τους αντιγράψω έναν-έναν, υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνουν "μαζικό" copy-paste; Από συσκευή με WP8.1, update 2, σε συσκευή με Android 5.1.

 

Νομίζω στο PC γίνεται εύκολα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...