Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω.

Επειδή είναι με πληρωμή, καλύτερα να σιγουρευτείς πρώτα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι το power amp κάνει αυτό που θέλει ο φίλος. Ο καλύτερος music player imo. Συχνά πυκνά παίζει στα 50 λεπτά στο store..
me > you
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ με την σειρά μου ότι το poweramp κάνει αυτή την δουλειά... Είναι μακράν ο καλύτερος player που υπάρχει και έχω δοκιμάσει σχεδόν όλους εδώ και 5 χρόνια...

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλο το forum χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους θα ήθελα μια εφαρμογη IP κάμερα για ζωντανή παρακολουθεί από το κινητό θα χρησιμοποιήσω παλιό κινητό για κάμερα ποια εφαρμογή προτείνετε ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλο το forum χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους θα ήθελα μια εφαρμογη IP κάμερα για ζωντανή παρακολουθεί από το κινητό θα χρησιμοποιήσω παλιό κινητό για κάμερα ποια εφαρμογή προτείνετε ευχαριστώ

για να συμπληρώσω το ερώτημα να πω ότι πριν 3,4 χρόνια μέσω εφαρμογής στο κινητό έβλεπα την κάμερα που έχω πάνω στο πισι συνδεδεμένη μέσω usb αλλά τώρα δεν θυμάμαι πως το έκανα! καμία βοήθεια;

 

Sent from my Zopo speed plus 7 via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα από χρόνια μια εφαρμογή που μου έδειχνε ποιες εφαρμογές είναι σε προσφορά αλλά την έχω βγάλει πολύ καιρό και δε θυμάμαι πως την λένε, έψαξα και στο play store στις εφαρμογές μου αλλά είναι εκατοντάδες μη πω χιλιάδες τόσα χρόνια και δε τη βρήκα.

Αν ξέρει κανένας καμιά ας την ποστάρει εδώ και αν την δω θα τη θυμηθώ σίγουρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Είχα από χρόνια μια εφαρμογή που μου έδειχνε ποιες εφαρμογές είναι σε προσφορά αλλά την έχω βγάλει πολύ καιρό και δε θυμάμαι πως την λένε, έψαξα και στο play store στις εφαρμογές μου αλλά είναι εκατοντάδες μη πω χιλιάδες τόσα χρόνια και δε τη βρήκα.

Αν ξέρει κανένας καμιά ας την ποστάρει εδώ και αν την δω θα τη θυμηθώ σίγουρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To AppSales λογικά θα είχες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι αν και πλέον ακούω μουσική μόνο μέσω Google Play music, θα πρότεινα τον cloudplayer. Μπορείς να έχεις αποθηκευμένους τους φακέλους ακόμα και στο cloud και βρίσκει αυτόματα τα εξώφυλλα των δίσκων κλπ. Έχω αγορασμένο και το power amp αλλά πιστεύω ότι ο cloudplayer είναι καλύτερος

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doubleTwist.cloudPlayer

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν σου δουλεύει καλά τότε.

 

Δεν γίνεται να δείχνει σβησμένα αρχεία. Ποτε δεν ειχα τετοιο θέμα.

 

Sent from mTalk

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Και όμως το δουλεύω καθαρά για επαγγελματικό backup και ενώ πχ σε ένα φάκελο έχω 100 αρχεία μου εμφανίζει 20.

Αν μπω από browser τα δείχνει σωστά.

Θα το ξαναβάλω τώρα να το δοκιμάσω πάλι αν και βρήκα λύση και τα βλέπω μέσω solid Explorer.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλο το forum χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους θα ήθελα μια εφαρμογη IP κάμερα για ζωντανή παρακολουθεί από το κινητό θα χρησιμοποιήσω παλιό κινητό για κάμερα ποια εφαρμογή προτείνετε ευχαριστώ

Ip cam viewer

Tinycam

 

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

To AppSales λογικά θα είχες.

Ναιιιιιιιιιι..

Σε ευχαριστώ, ούτε καν θυμόμουν πως το έλεγαν χαχα

Καλή χρονιά να έχεις :)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμμιά εφαρμογή για μαζική αποστολή sms από τις επαφές του τηλεφώνου χωρίς τον περιορισμό των 20 παραληπτών που έχει η εφαρμογή της samsung;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Μπορούμε να βρούμε την εφαρμογή που έχει τοs7 σε κάθε οθόνη και άλλη φωτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλο το forum χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους θα ήθελα μια εφαρμογη IP κάμερα για ζωντανή παρακολουθεί από το κινητό θα χρησιμοποιήσω παλιό κινητό για κάμερα ποια εφαρμογή προτείνετε ευχαριστώ

Χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια το warden cam, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Tip : Αν λείπεις για μέρες, άσε μια λάμπα ανοιχτή κοντά στην κάμερα, αλλιώς θα σε ταράξει στις ειδοποιήσεις σε κάθε ανατολή και δύση του ηλίου. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια το warden cam, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Tip : Αν λείπεις για μέρες, άσε μια λάμπα ανοιχτή κοντά στην κάμερα, αλλιώς θα σε ταράξει στις ειδοποιήσεις σε κάθε ανατολή και δύση του ηλίου. :)

 

η εφαρμογή αφορά μόνο άλλο τηλ ? Ρωτάω για το αν μπορώ να την χρησιμοποιήσω σε κάμερα xiaomi που μου κάνει ΄΄νερα΄΄ η δική της εφαρμογή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι με πληρωμή, καλύτερα να σιγουρευτείς πρώτα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Άψογος.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επιβεβαιώνω ότι το power amp κάνει αυτό που θέλει ο φίλος. Ο καλύτερος music player imo. Συχνά πυκνά παίζει στα 50 λεπτά στο store..

 

Πράγματι.

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγκατέστησα τον solid explorer που λέγαμε και παρατήρησα τα εξής:

Ναι μεν έχει αναζήτηση σε αρχείο, το οποίο δεν μου δίνει ο es, τουλάχιστον στην έκδοση που έχω, αλλά δεν ανοίγει αρχείο πάνω από 2mb ενώ ο es το ανοίγει, π.χ. το hosts του adaway μου είναι > 4mb, ο solid δεν το ανοίγει καν, ο es το ανοίγει, αλλά αν θες να κάνεις search πρέπει να το ανοίξεις με κάνα Firefox,

επίσης δεν μπορώ να βρω το hosts με τον solid, ο es το βρίσκει αν κάνεις search στο device,

 

τέλος,

δεν μ'αρέσει που δεν μπορώ να αλλάξω γλώσσα, έχει προεπιλογή τα ελληνικά, θα έπρεπε να δινόταν δυνατότητα να αλλάξουμε, αν θέλουμε αγγλικά

 

edit: το βρήκα το "device", έπρεπε να πάω στις ρυθμίσεις και να κάνω προβολή ριζικού καταλόγου

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

ελληνικά φυσικά και δεν θέλω να αλλάξω γλώσσα, το es πχ είναι στα αγγλικά, αν δεις στο forum τους, έχουν γράψει κι άλλοι, θα έπρεπε να υπήρχε δυνατότητα αλλαγής, επειδή την μετέφρασαν πρέπει να φάμε την μετάφραση στην μάπα ή να αλλάξουμε την γλώσσα της συσκευής μας;
Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή αφορά μόνο άλλο τηλ ? Ρωτάω για το αν μπορώ να την χρησιμοποιήσω σε κάμερα xiaomi που μου κάνει ΄΄νερα΄΄ η δική της εφαρμογή

 

Όχι, δεν αντικαθιστά την εφαρμογή της κάμερας, άλλη χρήση έχει, σαν dvr.

Με δύο αντρόιντ τηλέφωνα δουλεύει, δε νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο η μάρκα, ούτε η εφαρμογή της κάμερας. Το ένα τηλέφωνο θα είναι η κάμερα και το άλλο θα βλέπει και θα λαμβάνει τις ειδοποιήσεις (e-mail). Login κάνεις με το gplus και επιλέγεις αν θα είναι camera η viewer το τηλέφωνο, την ώρα που κάνεις login. Μπορείς να έχεις και περισσότερα τηλέφωνα για κάμερες και να βλέπεις σε περισσότερα τηλέφωνα, ανάλογα σε πόσες συσκευές θα το εγκαταστήσεις. Εννοείται ότι πρέπει να έχουν εγκατεστημένο το gmail με το οποίο έγινε η αγορά και απενεργοποιημένες τις ειδοποιήσεις στις συσκευές που χρησιμοποιούνται ως κάμερες. Τέλος, έχει σύνδεση με drive και με dropbox για άμεση καταγραφή και είναι πολύ απλό στη χρήση του.

Προσωπικά το χρησιμοποιώ στο σπίτι μου όταν φεύγω διακοπές.

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα της xiaomi γράφει στο δικό της cloud και συχνά πυκνά έχει θεμα τα συνδέσεις όπως και τα άλλα συστήματα ασφαλειας. Βέβαια το χόρτο φαγαμε στην Ελλάδα και την πηραμε,ειναι αλλουνού πάπα ευαγγέλιο.

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Για adblock δείτε το adclear από xda.

Δωρεάν, πολύ καλός, οι devs απαντάνε στο θέμα σχετικά άμεσα.

 

Επίσης δημιουργεί vpn στο κινητό και όχι σε server του developer για να έχει πρόσβαση στα δεδομένα σας.

 

Δεν χρειάζεται root.

 

 

https://labs.xda-developers.com/store/app/com.seven.adclear

me > you
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα της xiaomi γράφει στο δικό της cloud και συχνά πυκνά έχει θεμα τα συνδέσεις όπως και τα άλλα συστήματα ασφαλειας. Βέβαια το χόρτο φαγαμε στην Ελλάδα και την πηραμε,ειναι αλλουνού πάπα ευαγγέλιο.

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάτσε να δεις εγώ τι χόρτο τρώω που πήγα και πήρα και την cube πριν από λίγες ημέρες :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ελληνικά φυσικά και δεν θέλω να αλλάξω γλώσσα, το es πχ είναι στα αγγλικά, αν δεις στο forum τους, έχουν γράψει κι άλλοι, θα έπρεπε να υπήρχε δυνατότητα αλλαγής, επειδή την μετέφρασαν πρέπει να φάμε την μετάφραση στην μάπα ή να αλλάξουμε την γλώσσα της συσκευής μας;

Για εμένα είναι παράλογο,δλδ η συσκευή ελληνικά και την εφαρμογή στα αγγλικά για ποιών λογο;

 

Στάλθηκε από το Hi10 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για adblock δείτε το adclear από xda.

Δωρεάν, πολύ καλός, οι devs απαντάνε στο θέμα σχετικά άμεσα.

 

Επίσης δημιουργεί vpn στο κινητό και όχι σε server του developer για να έχει πρόσβαση στα δεδομένα σας.

 

Δεν χρειάζεται root.

 

 

https://labs.xda-developers.com/store/app/com.seven.adclear

Από κατανάλωση μπαταρίας τί λέει;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...