Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη θελω να κανω hard reset στο κινητο μου, υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει Backup/Restore τους κωδικους των wifi που ειναι αποθηκευμενα στη συσκευη;

 

Ευχαριστω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανένας την εφαρμογη YCC365; για παρακολούθηση εξωτερικής κάμερας. Δεν μπορώ να βρω τρόπο να καταγράφει μόνο κίνηση, και όχι όταν ακούγεται απλά ήχος.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη θελω να κανω hard reset στο κινητο μου, υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει Backup/Restore τους κωδικους των wifi που ειναι αποθηκευμενα στη συσκευη;

 

 

 

Ευχαριστω

Τι έκδοση Android έχεις? Απο το 9 και πάνω θυμάμαι ότι αποθηκευονται στον Google λογαριασμό.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για κάποιους σπαστικους που αν δεν κτυπησει 20 φορές δεν το κλείνουν.

Κάτι σαν τηλεφωνητή αλλά στα πχ 6 κτυπηματα να γειωνονται ή κάτι άλλο.

 

 

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καποιο πρόγραμμα για ηχογράφηση κλησης και απο τις δυο πλευρές, που να γράφει και τον αριθμο, καθώς και να ηχογραφεί και τις δυο πλευρές με χρήση bluetooth.

 

Εχετε να προτεινετε καποια;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Καποιο πρόγραμμα για ηχογράφηση κλησης και απο τις δυο πλευρές, που να γράφει και τον αριθμο, καθώς και να ηχογραφεί και τις δυο πλευρές με χρήση bluetooth.

 

Εχετε να προτεινετε καποια;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Λογικά το boldbeast.. Παιδιά υπάρχει κάποιος dialer ο οποίος: Δίπλα από κάθε επαφή,να έχει αντίστοιχο εικονίδιο απο τις voip εφαρμογές (viber,skype, what's up κλπ) που έχει λογαριασμό ο καθένας ξεχωριστά και να στέλνεις αμέσως μήνυμα/κλήση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εφαρμογή που να μου δείχνει τον provider (Vodafone, Wind, Cosmote) ενός κινητού που πρόκειται να πάρω τηλ. υπάρχει? Έχω πρόγραμμα με συγκεκριμένο αριθμό λεπτών προς άλλους και θα με βοηθούσε, Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τον αριθμό εδώ : http://www.foritotita.gr/?page_id=362

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Έλεγα για πρόγραμμα το οποίο πριν πάρω τηλ. κάποιον να μου δείχνει πριν τον provider και αν είναι π. χ. εκτός cosmote να κάνω απλώς αναπάντητη όταν μου τελειώνουν τα λεπτά ομιλίας

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με το να κάνει κοινοποίηση ένα βίντεο από το YouTube στο messenger;

 

Πλέον δεν βγάζει τα ονόματα - ομάδες που έχεις και επιλέγεις που θες να στείλεις το βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα για πρόγραμμα το οποίο πριν πάρω τηλ. κάποιον να μου δείχνει πριν τον provider και αν είναι π. χ. εκτός cosmote να κάνω απλώς αναπάντητη όταν μου τελειώνουν τα λεπτά ομιλίας

 

 

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που να τα κάνει όλα αυτά. Αλλά περίμενε μήπως ξέρει κάποιος κάτι καλύτερο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με τον νέο κορονοιο που είμαστε όλοι μέσα υπάρχει κάποιο App παιχνίδι στα κινητά που να μπαίνουμε ομάδα και να παίζουμε κάτι σαν αυτό το επιτραπέζιο με ερωτά - απαντήσεις ή κάτι τέτοιο αλλά στα Ελληνικά?

 

 

Αν ναι μπορείτε να μου πείτε ένα λινκ να το κατεβάσω και αν είναι δυνατόν να είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Το ludo ή αλλιώς ο αγαπημένος γκρινιάρης. Παίζεται μέχρι 4 άτομα μέσω ίντερνετ.

Μπαίνεις σαν guest ή με τον λογαριασμό του Facebook, στα 4 μεγάλα εικονίδια στην αρχική οθόνη πας τέρμα δεξιά στο friends, classic και create.

Εκεί σου βγάζει ένα κωδικό που τον δίνεις στους άλλους με μια διαφορά. Αντί στο τελευταίο βήμα να πατήσουν create , θα πατήσουν join και παίζεται.

Έχει μάλιστα και live chat on game και emoji.

Εννοείται το κυρίως παιχνίδι είναι δωρεάν. Ελπίζω να βοήθησα! Μείνετε μέσα και παίξτε!

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.moonfrog.ludo.club%26hl%3Den_US%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dludo%2Bclub%2Bfun%2Bdice%2Bgame%26pcampaignid%3DAPPU_1_YRx0XqH4CsmLwPAPh_mTgAU&ved=2ahUKEwjhrKew86foAhXJBRAIHYf8BFAQ5YQBMA16BAgQECQ&usg=AOvVaw1a3DpZM7dwS2W59nYD-bxd

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sgatzo
Link to comment
Share on other sites

Το ludo ή αλλιώς ο αγαπημένος γκρινιάρης. Παίζεται...

 

Λίγο πιό κάτω αν κοίταγες θα το έβρισκες το σωστό νήμα... :whistle:

 

Screenshot-2020-03-20-Android-myphone-forum.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, γράφω από κινητό και δεν βοηθάει..

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άνοιξε το στην έκδοση desktop το myphone.gr. Εγώ πάντα εκεί το έχω. Η Mobile έκδοση με μπερδεύει κι εμένα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ψάχνω μια εφαρμογή σαν αυτήν αν είναι δυνατόν δωρεάν που να μπορώ να παίζω με το xbox one και να βλέπω στην οθόνη του κινητού μου ότι κάνω.

Εν ολιγης να κάνει stream το xbox one μου στο κινητό μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με το να κάνει κοινοποίηση ένα βίντεο από το YouTube στο messenger;

 

Πλέον δεν βγάζει τα ονόματα - ομάδες που έχεις και επιλέγεις που θες να στείλεις το βίντεο.

Έχω εγώ.

Όχι μόνο από Youtube αλλά γενικά από όλες τις εφαρμογές.

Μόνο μέσα από Messenger μπορώ να επισυνάψω κάτι...

Τι Android τρέχεις;;;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Κινητό: Samsung galaxy s9+ Android 10.

 

 

Για πες το πρόγραμμα ή το λινκ.

 

Δεν απευθύνεσαι σε μένα.

Σωστά;;;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Σε σένα απευθύνομαι αλλά νόμιζα ότι απάνταγες στο 2 μου ερώτημα αλλά εσύ απάνταγες στο 1 μου.

 

Παλιότερα όταν έκανες κοινοποίηση ένα youtube video στο messenger στο έκανε με τον τρόπο που περιγράφω παραπάνω έτσι δεν είναι?

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Σε σένα απευθύνομαι αλλά νόμιζα ότι απάνταγες στο 2 μου ερώτημα αλλά εσύ απάνταγες στο 1 μου.

 

Παλιότερα όταν έκανες κοινοποίηση ένα youtube video στο messenger στο έκανε με τον τρόπο που περιγράφω παραπάνω έτσι δεν είναι?

 

Ναι. Το ίδιο λέμε. Δεν γίνεται να κάνεις share απευθείας από τρίτο πρόγραμμα.

Κάτι χαλάσανε και θέλω να πιστεύω ότι θα φτιάξει σε επόμενο update.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Να λυθεί σε επόμενη αναβάθμιση, γιατί είναι σημαντικό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να λυθεί σε επόμενη αναβάθμιση, γιατί είναι σημαντικό.

 

Εγώ πήρα αναβάθμιση το μεσημέρι και άρχισε να δουλεύει κανονικά.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που αλλού μπορώ να βρω το HD Widgets ?

Δεν υπάρχει πλέον στο play store και αν και παλιό είναι σούπερ και με είχε βολέψει πολύ.

Είχα την προ έκδοση αλλά έκανα hart reset και δεν κράτησα backup :(

Όποιος γνωρίζει παρακαλώ πολύ ένα link η pm.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...