Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζεις.........

Απλά είναι Ρωσική εφαρμογή.

 

Ρωσων που τους εδιωξαν απο τη Ρωσια επειδη δεν "συνεργαζοταν". Τωρα εχουν εδρα το Ντουμπαι.

Και σε πολλες χωρες(πχ https://en.wikipedia.org/wiki/Telegram_in_Iran) για αυτο δεν επιτρεπεται η χρηση του telegram, επειδη δεν εχουν οι κυβερνησεις τη προσβαση στα μηνυματα των χρηστων.

Στην Ελλαδα η αστυνομια ετοιμαζεται να σκαναρει viber κ whatsapp https://www.cnn.gr/news/ellada/story/200814/sto-mikroskopio-tis-el-as-oi-synomilies-se-viber-kai-whatsapp

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατεβάζω χρόνια (έχοντας και την premium έκδοση) με Snaptube το οποίο συνεχώς αναβαθμίζεται.

 

https://www.snaptubeapp.com/

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν βρίσκω στο Σιτέ premium έκδοση

Που την βρήκες;;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως καμία εφαρμογή που να μπορώ να ενώσω ταυτόχρονα πολλές φωτό;Δηλ πχ θέλω να βγάλω έναν καταρράκτη με πολλές ίδιες φώτο(ρίπη)και να της ενώσω ώστε να φαίνονται τα νερά όπως όταν αφήσεις πολύ ώρα το κλείστρο ανοιχτό...Γιατί το δοκιμάζω με ταχύτητα κλείστρου αλλά στο φως φυσικα καίγεται η φωτο...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως καμία εφαρμογή που να μπορώ να ενώσω ταυτόχρονα πολλές φωτό;Δηλ πχ θέλω να βγάλω έναν καταρράκτη με πολλές ίδιες φώτο(ρίπη)και να της ενώσω ώστε να φαίνονται τα νερά όπως όταν αφήσεις πολύ ώρα το κλείστρο ανοιχτό...Γιατί το δοκιμάζω με ταχύτητα κλείστρου αλλά στο φως φυσικα καίγεται η φωτο...
Δοκίμασες να χαμηλώσεις πολύ το iso;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως καμία εφαρμογή που να μπορώ να ενώσω ταυτόχρονα πολλές φωτό;Δηλ πχ θέλω να βγάλω έναν καταρράκτη με πολλές ίδιες φώτο(ρίπη)και να της ενώσω ώστε να φαίνονται τα νερά όπως όταν αφήσεις πολύ ώρα το κλείστρο ανοιχτό...Γιατί το δοκιμάζω με ταχύτητα κλείστρου αλλά στο φως φυσικα καίγεται η φωτο...
Animated gif θες.

Πήγαινε στο Google photos, έχει τέτοιες επιλογές

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Animated gif θες.

Πήγαινε στο Google photos, έχει τέτοιες επιλογές

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Μπα... Δεν θελει αυτο. Θελει κατι αντιστοιχο οταν τραβας το βραδυ με πολυ ωρα ανοιχτο κλειστρο και βγαινουν τα αυτοκινητα σαν φωτινες γραμμες, ε αυτος θελει κατι αναλογο σε μερα και καταρακτη. Αυτο καταλαβα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ακριβώς...Στο photoshop στο pc ας πούμε μπορείς να το κάνεις...Στο android δεν έχω βρει κάτι τέτοιο...Γιατί με την ταχύτητα κλείστρου στο 1/2 και iso 100 να βάλεις την ημέρα την καιει...(παλιά που είχα το note 3 με την εφαρμογή fv5 μπορούσα και το πετύχαινα απλά όμως γιατί δεν δούλευε η ταχύτητα κλείστρου στο συγκεκριμένο κινητό και αυτό απλά έβγαζε πολλές φωτό και τις ένωνε...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ακριβώς...Στο photoshop στο pc ας πούμε μπορείς να το κάνεις...Στο android δεν έχω βρει κάτι τέτοιο...Γιατί με την ταχύτητα κλείστρου στο 1/2 και iso 100 να βάλεις την ημέρα την καιει...(παλιά που είχα το note 3 με την εφαρμογή fv5 μπορούσα και το πετύχαινα απλά όμως γιατί δεν δούλευε η ταχύτητα κλείστρου στο συγκεκριμένο κινητό και αυτό απλά έβγαζε πολλές φωτό και τις ένωνε...

 

Δοκιμασε να παιξεις με την εφαρμογη snapseed και τη λειτουργια απο τα tools που λεει double exposure. Δεν κανει ακριβως αυτο αλλα μπορεις να ενωσεις φωτογραφιες.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ή προσάρμοσε μαύρο γυαλί μπροστά από την Κάμερα του κινητού.. Στην αγορά θα βρεις σαν nd filter... Θυμάμαι στο 808 της Nokia που είχε ενσωματωμένο nd filter

 

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. θα ηθελα να μεταφερω εφαρμογεσ μαζι με δεδομενα αλλα δεν ειμαι ροοτ

 

Χωρίς ρουτ, δεν έχω ιδέα. Μήπως μέσω εντολών από ADB; Αν ξέρει κανείς θα σου απαντήσει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρωσων που τους εδιωξαν απο τη Ρωσια επειδη δεν "συνεργαζοταν". Τωρα εχουν εδρα το Ντουμπαι.

Και σε πολλες χωρες(πχ https://en.wikipedia.org/wiki/Telegram_in_Iran) για αυτο δεν επιτρεπεται η χρηση του telegram, επειδη δεν εχουν οι κυβερνησεις τη προσβαση στα μηνυματα των χρηστων.

Στην Ελλαδα η αστυνομια ετοιμαζεται να σκαναρει viber κ whatsapp https://www.cnn.gr/news/ellada/story/200814/sto-mikroskopio-tis-el-as-oi-synomilies-se-viber-kai-whatsapp

 

Και οι δύο εφαρμογές κρυπτογραφούν τις συνομιλίες. Δύσκολο μου ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, αναβαθμίσεις στο YouTube Vanced έρχονται over the air ή πρέπει να τσεκάρουμε το site τους κάθε τόσο;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το site τους; Γιατί κι εγώ έχω το vanced ταυτόχρονα με το κανονικό.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το site τους; Γιατί κι εγώ έχω το vanced ταυτόχρονα με το κανονικό.

https://youtubevanced.com

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Η έκδοση vanced που έχω είναι η 14.21.54. Δεν ξέρω αν είναι η τελευταία ή έχει και άλλη.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καιρό έχει να αναβαθμιστεί η εφαρμογή YouTube vanced και μου φαίνεται ότι την εγκατέλειψαν. Γιατί και από το site αν κάνεις download, δεν κατεβαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καιρό έχει να αναβαθμιστεί η εφαρμογή YouTube vanced και μου φαίνεται ότι την εγκατέλειψαν. Γιατί και από το site αν κάνεις download, δεν κατεβαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χτες την κατέβασα. Μαζί με micro g.

 

Πολλές φορές φταίει η συσκευή και τι περιορισμούς έχει θέσει ο κατασκευαστής.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χτες την κατέβασα. Μαζί με micro g.

 

 

 

Πολλές φορές φταίει η συσκευή και τι περιορισμούς έχει θέσει ο κατασκευαστής.

Την είχα κατεβάσει στο δικό μου. Κάτι άλλο. Έχω το s10+ και έβαλα το YouTube premium δωρεαν για 4 μήνες. Μου φαίνεται ότι έχει μεγάλη διαφορά με το vanced και σε Εικόνα κ σε ήχο. Υπέρ του premium εννοώ. Το έχει συγκρίνει κάποιος άλλος να μας πει;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έβαλα το YouTube premium δωρεαν για 4 μήνες.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πώς το έκανες αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Πώς το έκανες αυτό;
Το έχει δωρεαν για 4 μήνες για όσους έχουν το s10+. Ισχύει ακόμα. Το έκανα πριν 2 μέρες.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το Facebook έχει δικό του νήμα...

 

Μην ποστάρετε ότι να ναι, όπου να ναι... ψάχτε το λιγάκι:mad:

Link to comment
Share on other sites

Το Facebook έχει δικό του νήμα...

 

Μην ποστάρετε ότι να ναι, όπου να ναι... ψάχτε το λιγάκι:mad:

Που είναι δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...