Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eβαλα το diskdigger την δωρεάν έκδοση για να βρω μερικές φωτογραφίες που είχα διαγράψει από το κινητό και τις εχασα. Κάνω scan, τις βρίσκει και τις επιλέγω.... Μετα τι πατάω για να τις κάνω αποθήκευση ?

 

Δεν είναι root το κινητο

 

Εdit: βρήκα τρόπο.πάτησα τις 3 τέλειες πάνω δεξιά που έχει στην φωτο που ήθελα και επέλεξα recover this file και τις έστειλα στο dropbox για να τις κατεβάσω από κει.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το camscanner για να περναω εικονες/εγγραφα στο κινητο.

Υπαρχει τροπος να μην βαζει κατω την σταμπα του; (camscanner)

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το camscanner για να περναω εικονες/εγγραφα στο κινητο.

Υπαρχει τροπος να μην βαζει κατω την σταμπα του; (camscanner)

Έχει τόσες Δωρεάν από τις πληρωμένες το Amazon underground.

Γιατί ταλαιπωρείσαι;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το camscanner για να περναω εικονες/εγγραφα στο κινητο.

Υπαρχει τροπος να μην βαζει κατω την σταμπα του; (camscanner)

 

Να το αγόραζες ίσως; :rolleyes:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το camscanner license είναι σε έκπτωση στα 1.47 στο Playstore από τα 5 που έχει κανονικά. Είναι κορυφαία εφαρμογή και ειδικά αν την χρησιμοποιείς συνέχεια μην το σκέφτεσαι καν.
Link to comment
Share on other sites

Το camscanner license είναι σε έκπτωση στα 1.47 στο Playstore από τα 5 που έχει κανονικά. Είναι κορυφαία εφαρμογή και ειδικά αν την χρησιμοποιείς συνέχεια μην το σκέφτεσαι καν.

 

Ωπ ωραίος την τσίμπησα! Κορυφαία εφαρμογή και την έχω χρόνια! Καιρός να πάρουμε και την paid έκδοσή της

Link to comment
Share on other sites

Το camscanner license είναι σε έκπτωση στα 1.47 στο Playstore από τα 5 που έχει κανονικά. Είναι κορυφαία εφαρμογή και ειδικά αν την χρησιμοποιείς συνέχεια μην το σκέφτεσαι καν.

 

Μόλις τη τσίμπησα, ευχαριστώ.

Είναι πολύ καλό να πληροφορούμαστε έτσι άμεσα για αξιόλογες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τη τσίμπησα, ευχαριστώ.

Είναι πολύ καλό να πληροφορούμαστε έτσι άμεσα για αξιόλογες εφαρμογές.

 

Και εγώ επίσης! :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

 

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω γραμματοσειρές για να αντικαταστήσω τις εργοστασιακές ; Σαν διαθέσιμες είναι μόνο 5.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

 

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω γραμματοσειρές για να αντικαταστήσω τις εργοστασιακές ; Σαν διαθέσιμες είναι μόνο 5.

 

Ευχαριστώ.

Ifont από το playstore

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

 

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω γραμματοσειρές για να αντικαταστήσω τις εργοστασιακές ; Σαν διαθέσιμες είναι μόνο 5.

 

Ευχαριστώ.

http://forum.xda-developers.com/android/themes/fonts-flashable-zips-t3219827 (δεν ξέρω τη συσκευή έχεις ...uπάρχουν άπειρα στο xda ..λίγο ψάξιμο θέλει ..τα συγκεκριμένα θέλουν custom recovery)

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να αντικαταστησω την στοκ εφαρμογη mail της samsung κυριως γιατι σε data ανεβαινει πολυ ψηλα ο συγχρονισμος

 

υπαρχει καλη εναλλακτικη?, με ενδιαφερει κυριως να ειναι battery friendly και να υποστηριζει push

 

θενκς

Link to comment
Share on other sites

Το camscanner license είναι σε έκπτωση στα 1.47 στο Playstore από τα 5 που έχει κανονικά. Είναι κορυφαία εφαρμογή και ειδικά αν την χρησιμοποιείς συνέχεια μην το σκέφτεσαι καν.

 

Όλα αυτά τα χρόνια, έχω αγοράσει 1 εφαρμογή. Αν αγοράσω ποτέ μου 2η, θα είναι αυτή.

 

Δεν το λέω για τον φίλο από πάνω και συγγνώμη κιόλας αλλά, δεν μπορώ να καταλάβω πως ακόμη τέτοιες εφαρμογές σαν το Viber έχουν τόσο μεγάλη πέραση. Υπάρχουν εφαρμογές που κάνουν την δουλειά, όσον αφορά τα μηνύματα, απείρως καλύτερα και πιο σταθερές, όπως το telegram και για κλήσεις φωνής, βίντεο κλπ το hangouts, που δεν καταλαβαίνω το γιατί να κάνουμε την ζωή μας δύσκολη με μια εφαρμογή που 7/10 έχει διάφορα προβλήματα σε κάθε αναβάθμιση ή και χωρίς. Απλά το έχω απορία.

Και οι δύο από πάνω, μπορούν να εγκατασταθούν σε περισσότερες από μια συσκευές, χωρίς περιορισμούς του στυλ Viber ή WhatsApp.

 

Πάνω από 1 χρόνο έχω πετάξει viber/whatsapp και τέτοια. Χρησιμοποιώ μόνο τον fb messenger γιατί όλοι έχουν φμ. Κι εκεί μπορείς να δεις πότε ήταν ονλάιν, αν το παρέλαβαν το μήνυμα, αν το διάβασαν το μήνυμα, να κάνεις ομάδες, να κάνεις κλήσεις/βιντεοκλήσεις, να να να. Ακόμα και στο πισί έχω συντόμευση και μπαίνει κατ ευθείαν στα μηνύματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά τα χρόνια, έχω αγοράσει 1 εφαρμογή. Αν αγοράσω ποτέ μου 2η, θα είναι αυτή.

 

 

 

Πάνω από 1 χρόνο έχω πετάξει viber/whatsapp και τέτοια. Χρησιμοποιώ μόνο τον fb messenger γιατί όλοι έχουν φμ. Κι εκεί μπορείς να δεις πότε ήταν ονλάιν, αν το παρέλαβαν το μήνυμα, αν το διάβασαν το μήνυμα, να κάνεις ομάδες, να κάνεις κλήσεις/βιντεοκλήσεις, να να να. Ακόμα και στο πισί έχω συντόμευση και μπαίνει κατ ευθείαν στα μηνύματα.

Για μένα εφόσον χρησιμοποιώ μια εφαρμογή συνέχεια αξίζει να αγοραστεί. Ένας καφές έχει 5 ευρώ και ένα ποτο 10. Ε δεν θα πάθω τίποτα αν δώσω 20-30 ευρώ σε εφαρμογές παιχνίδια που αξίζουν και ας μπορώ να τα κατεβάσω από τα γνωστά μέρη.

 

Η πειρατεία ακμαζει όταν οι τιμές είναι πανακριβες όταν είναι σώστες τότε δεν έχουμε δικαιολογία που κατεβασαμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ναι αλλά ακριβό φιλε!!

 

Άλλη επιλογή?

 

παιδια δοκιμασα το cloudmagic, mail RU, και το aquamail αλλα σε κανενα δεν μου κανει push ενω εχω ανοιχτο συγχρονισμο

 

υπαρχει αλλη καλη εφαρμογη mail με push και battery friendly

 

θενκς

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα το cloudmagic, mail RU, και το aquamail αλλα σε κανενα δεν μου κανει push ενω εχω ανοιχτο συγχρονισμο

 

υπαρχει αλλη καλη εφαρμογη mail με push και battery friendly

 

θενκς

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.bluemail.mail

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα το cloudmagic, mail RU, και το aquamail αλλα σε κανενα δεν μου κανει push ενω εχω ανοιχτο συγχρονισμο

 

υπαρχει αλλη καλη εφαρμογη mail με push και battery friendly

 

θενκς

 

το aquamail υποστηρίζει push... μήπως εσύ δεν κάνεις κάτι καλά;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα το cloudmagic, mail RU, και το aquamail αλλα σε κανενα δεν μου κανει push ενω εχω ανοιχτο συγχρονισμο

 

υπαρχει αλλη καλη εφαρμογη mail με push και battery friendly

 

θενκς

Ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.

 

Το έπιασες το υπονοούμενο,έτσι;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...