Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόβλημα σε άσχετο:

Σε επανεκκίνηση που έκανα (προσπάθησα να εγκαταστήσω το gmail 5.0 βάζοντας το στο system.app με το ίδιο όνομα που είχε το gmail) μου εμφανίστηκε μήνυμα ενημέρωσης του android και ξαφνικά δεν εμφανίζονται οι εφαρμογές που είχα στη κάρτα (ενώ από το appmrg iii δεν βλέπω τις εφαρμογές όμως καταλαμβάνουν χώρο στη μνήμης της).

Τι να κάνω; Μήπως από titanium να πραγματοποιήσω επαναφορά απώντων εφαρμογών +όλων των δεδομένων του συστήματος; Το δοκίμασα και έχει κολλήσει στο 0%.

Συγνώμη για το offtopic

Link to comment
Share on other sites

καλά μετά την σημερινή αναβάθμιση δεν υποστηρίζει πάλι δικαρτα το go sms? Δείτε στην φωτο δεξιά από εκεί που γράφεις δεν έχει την ένδειξη από ποια σιμ θα στείλεις το μήνυμα!

Πήγαινε στις ρυθμίσεις general και η πρώτη επιλογή αφορά τη διπλή κάρτα sim.

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Υπάρχει.μια εφαρμογή που να μπορω να κατεβασω ένα τραγούδι από το YouTube και να το κωψω σε καποιο σημειο? Η 2 εφαρμογές τέλος πάντων για να γίνει η δουλειά μου? Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Υπάρχει.μια εφαρμογή που να μπορω να κατεβασω ένα τραγούδι από το YouTube και να το κωψω σε καποιο σημειο? Η 2 εφαρμογές τέλος πάντων για να γίνει η δουλειά μου? Ευχαριστω!!

Tube mate για το κατέβασμα....

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Υπάρχει.μια εφαρμογή που να μπορω να κατεβασω ένα τραγούδι από το YouTube και να το κωψω σε καποιο σημειο? Η 2 εφαρμογές τέλος πάντων για να γίνει η δουλειά μου? Ευχαριστω!!

https://play.google.com/store/apps/details?id=mp3.tube.pro.free&hl=el

και

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ringdroid&hl=el

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις general και η πρώτη επιλογή αφορά τη διπλή κάρτα sim.

έχει αλλάξει εντελώς το μενού στην τελευταία έκδοση που μου ήρθε στο μάρκετ 6.0

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποια εφαρμογή που να μπρω να απαντάω σε μια κλήση πατώντας το power button στο Z1.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος κλείδωσε θρεντ ενός χρήστη επειδή ρώτησε αν μπορει να αλλάξει την ανάλυση του αντροιντ του και πέρνοντας την απάντηση ότι δεν γίνεται

 

Δεν ξέρω τον λόγο που δεν άφησε ο μοντ να συνεχιστεί η συζήτηση, άλλα ας δοκιμάσει πρώτα το resolution changer από το store.....

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις general και η πρώτη επιλογή αφορά τη διπλή κάρτα sim.

 

Ρυθμίσεις/Application/Others

Είναι η πρώτη επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ βρίσκω τον "Opera for Android" best of browsers;

Και ο ξαδερφος μου

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ βρίσκω τον "Opera for Android" best of browsers;

 

πολυ καλος και ο opera, αλλα αυτα ειναι γουστα φιλε μου! :) αs πουμε για μενα ειναι καλυτερος μακραν ο dolphin γιατι υποστηρίζει και flash player (κατι που δεν το εχουν πολοι) και τον εχω βολευτει φοβερα γενικοτερα! ειναι ο,τι συνηθισεις!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

καλά μετά την σημερινή αναβάθμιση δεν υποστηρίζει πάλι δικαρτα το go sms? Δείτε στην φωτο δεξιά από εκεί που γράφεις δεν έχει την ένδειξη από ποια σιμ θα στείλεις το μήνυμα!

Να κάνεις ενημέρωση. Έβγαλε και άλλη.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλος και ο opera, αλλα αυτα ειναι γουστα φιλε μου! :) αs πουμε για μενα ειναι καλυτερος μακραν ο dolphin γιατι υποστηρίζει και flash player (κατι που δεν το εχουν πολοι) και τον εχω βολευτει φοβερα γενικοτερα! ειναι ο,τι συνηθισεις!

 

Πράγματι πολύ καλός ο dolphin, αλλά η ιστορία με το webzine με έκανε να τον στείλω απο κει που'ρθε... Τώρα έχω FF που είναι σχετικά βαρύς και δοκιμάζω τον CM.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποιο app για να μεταφέρω μέσω WiFi αρχεία από το android στο PC

Και τα δύο στο ίδιο δίκτυο εννοείται

Έχω βρει αρκετά άλλα θα ήθελα κάποια πρόταση

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

δες και το SuperBeam

Αυτό είναι το κορυφαίο για αντιγραφή ασύρματα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια εφαρμογη που να διαβαζει τα τραγουδια που εχω στο κινητο μου να τα αναγνωριζει να προσθετη το καθενα φωτογραφια απο πιο αλμπουμ ειναι ή απο πιον τραγουδιστη ειναι;;;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμια εφαρμογη που να διαβαζει τα τραγουδια που εχω στο κινητο μου να τα αναγνωριζει να προσθετη το καθενα φωτογραφια απο πιο αλμπουμ ειναι ή απο πιον τραγουδιστη ειναι;;;

 

Poweramp Music Player πατάς άπονο στο τραγούδι που παίζει και σου βγάζει επιλογές, ψαχνή για το εξώφυλλο στο internet επιλεγείς και το έχεις για πάντα χωρείς internet...;) Εγώ το έχω αγοράσεις γιατί έχει και καταπληκτικό equalizer.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σαν πληκτρολογιο το καλυτερο ολων για εμενα ειναι το swiftkey και ειδικα τωρα που ειναι και δωρεαν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...