Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει ηθικό και ανήθικο στο εμπόριο στην ελεύθερη αγορά.

Έτσι λειτουργεί, τι να κάνουμε??

 

"Δεν έχουμε φίλους, δεν έχουμε εχθρούς. Έχουμε μόνο το συμφέρον μας."

 

Αυτό ισχύει από την πλευρά και του καταναλωτή και του εμπόρου...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ BUY AND SELL ΕΙΝΑΙ OFFTOPIC ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ!!!!

εν αναμονή της σκούπας...

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλούσαμε για κάποιο είδος πρώτης ανάγκης (π.χ ψωμί) θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα.Τώρα θεωρώ ότι η τιμή για ένα προϊόν, που από κάποιους θεωρείται πολυτέλεια, καθορίζεται από το "νόμο" προσφορά - ζήτηση.Άλλωστε κι αυτοί που αγόρασαν περισσότερα από ένα κομμάτια σε τιμή playstore, ρισκάρουν κατά κάποιον τρόπο, αφού δεν είναι εξασφαλισμένο ούτε το αν θα τα πουλήσουν, ούτε σε ποια τιμή.Εφόσον έχεις πάντα την επιλογή να περιμένεις λίγο ακόμη,δε βλέπω να υπάρχει τόσο μεγάλο θέμα.:)
Link to comment
Share on other sites

Ξανα διαθεσιμο στο Playstore Γερμανιας!! :) Για να δουμε αυτη τη φορα θα γινει παλι soldout σε λιγες ωρες η θα ομαλοποιηθει η διαθεσιμοτητα?
Link to comment
Share on other sites

Ξανα διαθεσιμο στο Playstore Γερμανιας!! :) Για να δουμε αυτη τη φορα θα γινει παλι soldout σε λιγες ωρες η θα ομαλοποιηθει η διαθεσιμοτητα?

 

Οπως και στο US Play Store.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

O n4checker πάντως δεν ανοίγει.

 

Σ εμένα μια ανοίγει μια δεν ανοίγει!! Και απο αύριο σε ισπανία , γαλλία, και αγγλία απ οτι γραφουν. Λετε αυτή τη φορά να ομαλοποιηθεί η κατάσταση η βλέπετε πάλι μια απ τα ίδια με τις προηγούμενες φορές? :ninja:

Edited by alexx
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω επειδη ο αδερφος μου εχει σταντ μπαι μια φιλη του εδω και μηνες στην ισπανια συνηθως τι ωρες θα ανοιξει το play store αυριο αν το κανει διαθεσιμο για να ξερει να κοιταξει και το ρωταω για εσας που το εχετε αγορασει απο το play store υπαρχουν δηλαδη καποιες στανταρ ωρες;
Link to comment
Share on other sites

Οσοι γνωρίζουν μπορούν να μας πουν αν η τιμή αυτή (κάτω από 500) αφορά το 8GB η το 16GB?

Γιατί αν είναι για το 8αρι τότε το 16αρι θα έχει +100 € περίπου (έτσι τιμολογούν συνήθως οι εταιρείες).

Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει ένα φίλο να πάρει αλλά λέει sold out

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει ένα φίλο να πάρει αλλά λέει sold out

 

σε ποιο usa or germany

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου το παρήγγειλαν από Γερμανία. Για να είμαι σίγουρος ότι όλα είναι εντάξει. Εκτός από το mail που στείλαν με την τελική τιμή πρέπει να έρθει και τίποτε άλλο;

 

Απλά να ξέρω για να βάλω για πούλημα το κινητό που έχω τώρα. :p

:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις μου το παρήγγειλαν από Γερμανία. Για να είμαι σίγουρος ότι όλα είναι εντάξει. Εκτός από το mail που στείλαν με την τελική τιμή πρέπει να έρθει και τίποτε άλλο;

 

Απλά να ξέρω για να βάλω για πούλημα το κινητό που έχω τώρα. :p

 

Φίλε μου, πόσο σου κόστισε;

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Και στο ισπανικό play store διαθέσιμο για όποιον έχει κάποιον γνωστό του εκεί.
Link to comment
Share on other sites

καμία άκρη για να αγορά από Γερμανία υπάρχει (like f2me) ή από Αθήνα κανένα nexus 4 16gb σε νορμάλ τιμή (μέχρι 450)
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

καμία άκρη για να αγορά από Γερμανία υπάρχει (like f2me) ή από Αθήνα κανένα nexus 4 16gb σε νορμάλ τιμή (μέχρι 450)

 

Νορμάλ τιμή είναι κάτω από τα 400 που κάνει στη Γερμανία.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλούσαμε για κάποιο είδος πρώτης ανάγκης (π.χ ψωμί) θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα.Τώρα θεωρώ ότι η τιμή για ένα προϊόν, που από κάποιους θεωρείται πολυτέλεια, καθορίζεται από το "νόμο" προσφορά - ζήτηση.Άλλωστε κι αυτοί που αγόρασαν περισσότερα από ένα κομμάτια σε τιμή playstore, ρισκάρουν κατά κάποιον τρόπο, αφού δεν είναι εξασφαλισμένο ούτε το αν θα τα πουλήσουν, ούτε σε ποια τιμή.Εφόσον έχεις πάντα την επιλογή να περιμένεις λίγο ακόμη,δε βλέπω να υπάρχει τόσο μεγάλο θέμα.:)

Και πριν τελειώσω το μήνυμά μου, διαβάζω ότι είναι ξανά διαθέσιμο!:)Σήμερα το πρωί λοιπόν ο συμμαθητής μου από Γερμανία με πληροφόρησε ότι η παραγγελία για το N4(8GB) έγινε κανονικά και αναμένεται σε μία με δύο εβδομάδες, οπότε και θα μου το στείλει.Έχω μια μια μικρή αγωνία για το πώς θα είναι αφού ουδέποτε είχα android,μετά όμως από τόσο διάβασμα νομίζω ότι ήταν η καλύτερη επιλογή σε αυτή την τιμή.

Και μια ερώτηση:αρκεί να μου το ταχυδρομήσουν συστημένο από Γερμανία ή πρέπει να το ασφαλίσει πρώτα για σιγουριά;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...