Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η τιμή ξαναλέω θα είναι κάτω από τα 500 ευρώ από την wind, οπότε ο καθένας κρίνει και πράττει...

σύντομα καντά μας..:)

 

Λοιπόν παιδιά μου είπε φίλος μέσα απ τη wind ότι θα το φέρουν σίγουρα το Φεβρουάριο αλλά ακριβώς πότε δεν είπε.

Και στη τιμή επίσης επιβεβαιώνω το φίλο Νίκο και μάλιστα αυτός μου είπε ακόμα πιο χαμηλά απο 500 αρικο σε σημείο εντυπωσιασμου αν είναι έτσι (δε λεω πόσο να μη με κυνηγάτε μετα αν δε βγει ετσι) :)

Οπότε υπομονή κ μην αγοράζετε απ αυτούς που μυριστηκαν τη κότα με το χρυσό αυγό κ μας το δίνουν σε τιμη να μη πω τι........

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά δηλαδή το κατάστημα θα είναι το public. Φαντάζομαι να το δίνει και χωρίς συμβόλαιο. Για να δούμε....
Φιλικά : Κωστής
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μου είπε φίλος μέσα απ τη wind ότι θα το φέρουν σίγουρα το Φεβρουάριο αλλά ακριβώς πότε δεν είπε.

Και στη τιμή επίσης επιβεβαιώνω το φίλο Νίκο και μάλιστα αυτός μου είπε ακόμα πιο χαμηλά απο 500 αρικο σε σημείο εντυπωσιασμου αν είναι έτσι (δε λεω πόσο να μη με κυνηγάτε μετα αν δε βγει ετσι) :)

Οπότε υπομονή κ μην αγοράζετε απ αυτούς που μυριστηκαν τη κότα με το χρυσό αυγό κ μας το δίνουν σε τιμη να μη πω τι........

 

και εμένα τα ίδια μου είπαν για τον Φεβρουάριο

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τις πωλησεις εδω...οσο υπαρχει ζητηση θα υπαρχει και αγορα, τοσο απλο. Αν ο αλλος το θελει ΤΩΡΑ, προφανως γνωριζει τις συνθηκες αγορας, ξερει οτι δεν υπαρχει πουθενα και δεν ειναι διατεθημενος να περιμενει καθολου, τοτε πλληρωνει. Γιατι αυτο κανει τον πωλητη λαμογιο δε το καταλαβαινω.

Και 1000 μππορουσε να το βαλει αν γουσταρει και τοσο κρινει οτι κανει τη δεδομενη στιγμη η συσκευη. Αν υπαρχει αγορα, το κινητο θα πουληθει και ας τον λετε λαμογιο, οποτε τοτε καλα εκανε. Αν δε πουληθει, θα πεσει η τιμη. Κανενα προβλημα δεν υπαρχει απο τη στιγμη που μιλαμε για συναλλαγες με πολυκυτταρους οργανισμους που σκεφτονται.

 

Για το Ελληνικο Nexus....θαθελα να ηξερα που παει η διαφορα τις τιμης απο τα κομματια του εξωτερικου και τα δικα μας.

Σε φορους ε? :lol:

Αν μιλαμε για 410 το συζηταμε.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Να δουμε σε ποσα λεπτα θα ξεμεινουν τα καταστηματα.... :Ρ ελπιζω να εξομαληνθει η προσφορα απο μεριας google παντως... ας τελειωσει το παραμυθι...!!

Οσο για το αλλο το "πιο πολυσυζητημενο θεμα" και απο το Ν4 με τις τιμες που πουλανε οι αλλοι αυτα που εφεραν απο εξω και τα μισα ειναι χωρις εγγυηση... μην αγοραζετε... και τελος...!! Αν ειχαμε την δυνατοτητα ο καθενας απο εμας (βαζω και τον εαυτο μου μεσα) να ειχαμε ενα παραπανω Ν4 στα χερια μας, μια χαρα θα ΜΟΣΧΟπουλουσαμε την συσκευη...!! Οποτε ο καθενας την δουλεια του και ολα καλα...!! Φιλικα παντα... :)

 

Υ.Γ, δεν υποστηριζω αυτους που τα πουλανε σε εξωφρενικες τιμες.... εξαλλου κι εγω με ενα x10 mini pro ειμαι και το περιμενω πως και πως και περισσοτερο απο αλλους με πιο καλα κινητα...!! Απλα ο καθενας καλο ειναι να ασχολειται με τον εαυτο του....!! ;)

Link to comment
Share on other sites

το να βγαινει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα ενας ο οποιος εκανε ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο πραγμα και μαλιστα με 8αρι nexus ...αυτο αραγε ποιος μπορει να το καταλαβει???:wacko::blink:
Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι αυτος?

Δεν πουλησα κανενα 8αρι. :lol:

Οτι ναναι.

Και οποιος και να ειναι, απο το στιγμη που το πουλησε μπραβο του.

Αγορα υπηρξε γιατι καποιος το ζητησε που τα ειχε και το ηθελε αντι να περιμενει.

Τοσο απλα, τα κλαψουρισματα δεν εχουν νοημα.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι αυτος?

Δεν πουλησα κανενα 8αρι. :lol:

Οτι ναναι.

Και οποιος και να ειναι, απο το στιγμη που το πουλησε μπραβο του.

Αγορα υπηρξε γιατι καποιος το ζητησε που τα ειχε και το ηθελε αντι να περιμενει.

Τοσο απλα, τα κλαψουρισματα δεν εχουν νοημα.

 

Γιώργο πάλι of topic θα βγούμε και στο τέλος μην φάμε και κανένα ban :lol:, δεν είναι έτσι, δεν μιλάμε για πωλητές με καταστήματα φυσικά ή μη, μιλάμε και ξυπνητζήδες που επειδή το έφεραν και πολλές φορές ζαλίζοντας εμάς τους υπόλοιπους εδώ μέσα για τον τρόπο αγοράς τους μέσω play store σε τιμή 358 € + μεταφορές ζητάνε +480 € και φτάσαμε σε υπερβολές των 570 και 620 €, αυτό είναι καθαρή αισχροκέρδεια στην παρούσα φάση και ξεφτίλα για τις δύσκολες εποχές που ζούμε στην χώρα μας.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Blame the mod. που αρχισε (λογικη νηπιου το ξερω :lol: ).

Κατανοητος αλλα διαφωνουμε.

Γιατι ο αγοραστης ειναι θυμα?

Δεν συμμετεχει στην συναλλαγη?

Τον εκμεταλευεται καποιος?

Δε ξερει ποσο πωλειται κανονικα?

Αν μπορουσε δε θα το επαιρνε?

Γιατι μειωνουμε τη νοημοσυνη του αγοραστη δηλαδη?

Αν ο πωλητης ειναι ο απατεωνας, τοτε θα ηταν εμφανες και ΔΕΝ θα αγοραζε κανεις.

Αγορασε καποιος? Ναι.

Τοτε ειχε δικιο και μαγκια του που εκρινε οτι υπαρχει αγοραστικη δυναμη τουλαχιστον ενος ατομου.

Και στις δυσκολες ωρες τις χωρας κλπ, καποιοι εξακολουθουν να εχουν χρηματα, πως να το κανουμε?

Δεν πεινανε ολοι.

Και να μην εχουν δικαιωμα τους, κανουν το σκατο τους παξιμαδι, εσας γιατι σας πειραζει?

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Ναι g47, αυτά όμως που αναφέρεις δεν αναιρούν το γεγονός της ανηθικότητας σ' ένα βαθμό.

 

Off topic ,off topic off topic

 

Ούτε της βλακείας του αγοραστή! Ανήθικος ο ένας,βλάκας ο άλλος.Αποτέλεσμα Χ

Έρευνα αγοράς μηδέν από τους αγοραστές.Βούρ στο πατσά χωρίς δεύτερη σκέψη.Και στην τελική δεν μας κόφτει.Προσωπικά έθιξα το θέμα με τις εγγυήσεις.Μεγάλα παιδιά είμαστε και μπορούμε να κρίνουμε!!

Δύο πράγματα για μένα ήταν ενοχλητικά και τα οποία έθιξα στη διαχείριση

1. Η διαφήμιση των αγγελιών των πωλητών μέσα από το thread (ναι κύριοι/κυρίες,απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ)

2.. Το ύφος των πωλητών στις αγγελίες τους (πολές φορές γραμμένο φάτσα κάρτα) "εγώ τόσο πουλάω ρε".Από όλες τις απόψεις λάθος

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ναι g47, αυτά όμως που αναφέρεις δεν αναιρούν το γεγονός της ανηθικότητας σ' ένα βαθμό.

Συμφωνω σε ενα βαθμο αλλα δεν εχουμε πολεμο και σου βαζω το ψωμι ενα μυριο.

Μιλαμε για σημερα.

Αν και η αλλη πλευρα το εβλεπε ετσι, δεν θα αγοραζε.

Μεταξυ τους αφου εγινε η συναλλαγη και ειναι χαρουμενοι, τους απεξω τι τους κοφτει?

 

Off topic ,off topic off topic

 

Ούτε της βλακείας του αγοραστή! Ανήθικος ο ένας,βλάκας ο άλλος.Αποτέλεσμα Χ

Έρευνα αγοράς μηδέν από τους αγοραστές.Βούρ στο πατσά χωρίς δεύτερη σκέψη.

Δύο πράγματα για μένα ήταν ενοχλητικά και τα οποία έθιξα στη διαχείριση

1. Η διαφήμιση των αγγελιών των πωλητών μέσα από το thread (ναι κύριοι/κυρίες,απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ)

2.. Το ύφος των πωλητών στις αγγελίες τους (πολές φορές γραμμένο φάτσα κάρτα) "εγώ τόσο πουλάω ρε".Από όλες τις απόψεις λάθος

 

Και για μενα βλακας ειναι αυτος που το ηθελε, τα ειχε και δεν το πηρε. Αποψεις ε?...

Ερευνα αγορας ενω το τηλεφωνο δεν υπαρχει πουθενα?

Να παρει προσφορες δηλαδη? :lol:

Στο google play ξερει ποσο πωλειται.

1. Report σε mod.

2. Δικαιωμα του, μην αγοραζεις. Θες να δεις αν ειναι παρανομος? Κσταγγελια σε INKA.

Το κλαψουρισμα εδω γιατι καποιος ΑΛΛΟΣ αγορασε απο εναν ΤΡΙΤΟ δεν το καταλαβαινω.

Δε θα καταφερεις και τιποτα στη τελικη, αν θελει να αγορασει ο αλλος θα αγορασει.

Αν οχι θα του μεινει στα χερια και θα χαμηλωσει τη τιμη.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο είναι παλίο και δεν ευθύνεται το myphone. Υπάρχουν οδηγίες στο φορουμ των αγγελιών.

Ο καθενας που αγοράζει έχει χρέος να προστατευει τον εαυτό του απο κάποιους που βγάζουν μεροκάματο.

Είναι γνωστό οτι υπάρχουν άτομα που έχουν καθημερινά αγγελίες. Δεν μιλώ για τον Ταξιδιωτη η τον Βαγγέλη που είναι γνωστό ότι δοκιμάζουν ότι κυκλοφορεί και μετα πουλάνε, χάνοντας τις περισσότερες φορες αν όχι όλες.

Αναφέρομαι σε άτομα που η μοναδική τους επαφή με το φορουμ του myphone είναι οι αγγελίες. Τίποτα άλλο.

Εχω πιάσει πολλές φορές κάποιους τέτοιους να λένε ψέματα. Οταν τους ρωτάς αν είναι πρώτο χέρι σου λένε συνηθως ότι είναι της αδελφής τους η του ξαδέλφου τους γι αυτό έχει άλλο ονομα η αποδειξη.

Αν ομως ρίξετε μια ματιά στο ιστορικό των μηνυμάτων τους (κάτι που πρέπει να κάνουν όλοι οι αγοραστές), μπορεί να βρείτε από ποιόν το αγορασε (φυσικά δεν υπάρχει ξάδελφος :)) και ισως διαπιστώσετε οτι η συσκευή που θέλει να σας πουλήσει σαν πρώτο χέρι μπορει να εχει αλλάξει 3-4 κατόχους.

Τετοιους θα βρείτε την μια μερα να εχουν αγγελία ζητησης σε πολύ χαμηλή τιμή και μετα 1-2 μέρες την ίδια συσκευή την πωλούν σε τρέχουσα τιμή εφόσον βρουν τον κατάλληλο.

Οπότε μην τα ρίχνετε σε κανένα. Είναι νομιμοι και δεν μπορεί καν να τους γίνει παρατήρηση.

Οταν αγοράζετε ψάξτε το παρελθόν του πωλητή στο φόρουμ. Μην εντυπωσιάζεστε απο τις θετικές ψήφους. Όταν κάποιος έχει 70 συναλλαγές, αν δεν είναι ο Ταξειδιωτης σημαινει ότι κάνει συνεχως αγοροπωλησίες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την εγγύηση τώρα για όσους έχουν ευρωπαϊκή συσκευή, αν τη χρειαστούμε, πού απευθυνόμαστε;
Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο είναι παλίο και δεν ευθύνεται το myphone. Υπάρχουν οδηγίες στο φορουμ των αγγελιών.

Ο καθενας που αγοράζει έχει χρέος να προστατευει τον εαυτό του απο κάποιους που βγάζουν μεροκάματο.

Είναι γνωστό οτι υπάρχουν άτομα που έχουν καθημερινά αγγελίες. Δεν μιλώ για τον Ταξιδιωτη η τον Βαγγέλη που είναι γνωστό ότι δοκιμάζουν ότι κυκλοφορεί και μετα πουλάνε, χάνοντας τις περισσότερες φορες αν όχι όλες.

Αναφέρομαι σε άτομα που η μοναδική τους επαφή με το φορουμ του myphone είναι οι αγγελίες. Τίποτα άλλο.

Εχω πιάσει πολλές φορές κάποιους τέτοιους να λένε ψέματα. Οταν τους ρωτάς αν είναι πρώτο χέρι σου λένε συνηθως ότι είναι της αδελφής τους η του ξαδέλφου τους γι αυτό έχει άλλο ονομα η αποδειξη.

Αν ομως ρίξετε μια ματιά στο ιστορικό των μηνυμάτων τους (κάτι που πρέπει να κάνουν όλοι οι αγοραστές), μπορεί να βρείτε από ποιόν το αγορασε (φυσικά δεν υπάρχει ξάδελφος :)) και ισως διαπιστώσετε οτι η συσκευή που θέλει να σας πουλήσει σαν πρώτο χέρι μπορει να εχει αλλάξει 3-4 κατόχους.

Τετοιους θα βρείτε την μια μερα να εχουν αγγελία ζητησης σε πολύ χαμηλή τιμή και μετα 1-2 μέρες την ίδια συσκευή την πωλούν σε τρέχουσα τιμή εφόσον βρουν τον κατάλληλο.

Οπότε μην τα ρίχνετε σε κανένα. Είναι νομιμοι και δεν μπορεί καν να τους γίνει παρατήρηση.

Οταν αγοράζετε ψάξτε το παρελθόν του πωλητή στο φόρουμ. Μην εντυπωσιάζεστε απο τις θετικές ψήφους. Όταν κάποιος έχει 70 συναλλαγές, αν δεν είναι ο Ταξειδιωτης σημαινει ότι κάνει συνεχως αγοροπωλησίες.

 

Συμφωνουμε σε ολα. Αλλα η συζητηση δεν γινοταν για τα ψεματα των πωλητων. Αυτο ειναι εντελως διαφορετικο και απαραδεκτο.

Στις περιπτωσεις που συζητουνται εδω ο αλλος ηξερε τι επαιρνε.

 

Σχετικά με την εγγύηση τώρα για όσους έχουν ευρωπαϊκή συσκευή, αν τη χρειαστούμε, πού απευθυνόμαστε;

 

Google play ---> Google

Kαταστημα εξωτερiκου ---> καταστημα εξωτερικου η LG (οχι Ελλαδας).

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω σε ενα βαθμο αλλα δεν εχουμε πολεμο και σου βαζω το ψωμι ενα μυριο.

Μιλαμε για σημερα.

Αν και η αλλη πλευρα το εβλεπε ετσι, δεν θα αγοραζε.

Μεταξυ τους αφου εγινε η συναλλαγη και ειναι χαρουμενοι, τους απεξω τι τους κοφτει?

 

 

 

Ερευνα αγορας ενω το τηλεφωνο δεν υπαρχει πουθενα?

Να παρει προσφορες δηλαδη? :lol:

Στο google play ξερει ποσο πωλειται.

1. Report σε mod.

2. Δικαιωμα του, μην αγοραζεις. Θες να δεις αν ειναι παρανομος? Κσταγγελια σε INKA.

Το κλαψουρισμα εδω γιατι καποιος ΑΛΛΟΣ αγορασε απο εναν ΤΡΙΤΟ δεν το καταλαβαινω.

 

 

Το τηλέφωνο υπήρχε.Εγώ δηλαδή που το πήρα εκτός playstore είμαι ο Μαϊκ Λαμάρ? :lol:

 

1. Προφανώς και το έκανα αλλά μάλλον δεν διάβασες το post μου

2. Κάνεις λάθος.Είπα για το ύφος.Πουλάς ένα προϊον και λές στον υποψήφιο αγοραστή "εγώ τόσο πουλάω ρε"? Θα μπορούσες να το κάνεις με το ψωμί στη κατοχή! Όχι εδώ όμως

Κανένα κλαψούρισμα προσωπικά,ξαναδιάβασε το Post μου.Και ότι θεωρείς εσύ σωστό δεν ειναι απαραίτητα σωστό και για εμένα :lol:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω 3 απο gplay πηρα και ενα απο gumtree αλλα δε ζω Ελλαδα.

Και ο αλλος θελει να τα σκασει και να μην ασχοληθει.

Κουμαντο στα λεφτα του θα κανεις?

1. Μπραβο, τοτε τι συζηταμε? Το αναφερεις για τα gratz?

2. Και παλι. Δικαιωμα του να εχει οποιο υφος θελει. Δικαιωμα σου να του ριξεις ακυρο.

 

Για το τι θεωρει ο καθενας σωστο αστο...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω 3 απο gplay πηρα και ενα απο gumtree αλλα δε ζω Ελλαδα.

Και ο αλλος θελει να τα σκασει και να μην ασχοληθει.

Κουμαντο στα λεφτα του θα κανεις?

1. Μπραβο, τοτε τι συζηταμε? Το αναφερεις για τα gratz?

2. Και παλι. Δικαιωμα του να εχει οποιο υφος θελει. Δικαιωμα σου να του ριξεις ακυρο.

 

Για το τι θεωρει ο καθενας σωστο αστο...

 

Ξαναδιάβασε το Post μου.Μάλλον διάβασες βιαστικά!Το αντίθετο είπα.

 

1. Εσύ το πρότεινες.Μάλλον εσύ θες gratz

 

Πολύ προσωπικά το έχεις πάρει το θέμα.Γιατί?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο θα έρθει πάντως Ελλάδα σε 1-2 βδομάδες με τιμή κάτω από 500€.

 

Από εκεί και πέρα για τις αγγελίες τα έχουμε ξαναπεί. Μπορεί να μην είναι 100% ηθικό αλλά ο καθένας μπορεί να πουλήσει και να αγοράσει σε ότι τιμή θέλει. Ηθική και δικαιοσύνη δεν υπάρχει άπλετες στις μέρες μας, οπότε δεν είναι περίεργο να συμβαίνουν φαινομενα αισχροκέρδιας ή μεταπωλήσεων και εδώ. Ο μόνος που μπορεί να κάνει κάτι (αν και δεν βλέπω τον τρόπο πως) είναι το ίδιο το site.

Και στην τελική κάποιος που πουλάει σε λογικές τιμές έχει κίνηση πάντα. Κάποιος που του έκατσε να πάρει νωρίς ένα iphone ή ένα N4 ή οτιδήποτε, θα το δώσει μια φορά και δεν έχει άλλη μετά.

Εμένα αυτό που δεν μου αρέσει είναι σε ένα θεμα μιας συσκευής που οι περισσότεροι γουστάρουμε να αναλωνόμαστε σαν κλίκες του big brother. Τι κέρδος υπάρχει από αυτό ρε παιδιά; ΟΚ κάποιοι έτυχε και πήραν 1-2 συσκευές τις έδωσαν ακριβά, τέλος. Ο καθένας έχει το μυαλό του και βλέπει και κρίνει.

Edited by verve77
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασε το Post μου.Μάλλον διάβασες βιαστικά!Το αντίθετο είπα.

 

1. Εσύ το πρότεινες.Μάλλον εσύ θες gratz

 

Πολύ προσωπικά το έχεις πάρει το θέμα.Γιατί?

 

Το διαβασα μια χαρα, απο τη στιγμη που εκανες report το προβλημα αξιο συζητησης ποιο ειναι?

Οχι gratz δε θελω, νασαι καλα! :lol:

Οσο προσωπικα το πηρες κι εσυ, δεν μιλαω στο αερα...

Ποιος εχει συμφερον δε ξερω.

 

Επειδή η συσκευή του τού βγήκε τσάμπα;

 

Αν υπαρχει προβλημα report me. :)

Τωρα που το σκεφτομαι δεν ηταν ακριβα. Κριμα.

Edited by g47
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που δεν μου αρέσει είναι σε ένα θεμα μιας συσκευής που οι περισσότεροι γουστάρουμε να αναλωνόμαστε σαν κλίκες του big brother. Τι κέρδος υπάρχει από αυτό ρε παιδιά; ΟΚ κάποιοι έτυχε και πήραν 1-2 συσκευές τις έδωσαν ακριβά, τέλος. Ο καθένας έχει το μυαλό του και βλέπει και κρίνει.

 

Όταν υπάρχουν κάποιοι (πολλοί στην προκειμένη) που αγοράζουν πάνω από μία συκευές (είδες, ο g47 πήρε 4), δημιουργούνται προβλήματα στη διαθεσιμότητα και κάποιοι που θέλουν απλά μία (1) συσκευή για τον εαυτό τους, δε μπορούν να την πάρουν αφού δεν είναι διαθέσιμη.

 

Αυτό το έχουμε δει πολλάκις, ειδικά σε μπακάλικα εδώ στην Ελλάδα όπου κάποιοι που έχουν κεφαλαιάκια, αδειάζουν τα ράφια και μετά μοσχοπουλάνε.

Και βέβαια ο απλός καταναλωτής δεν προλαβαίνει και παίρνει τα τρία (3).

 

Στην περίπτωση του Nexus 4 υπήρχε ούτως ή άλλως θέμα με τη διαθεσιμότητα, αλλά το πρόβλημα οξύνεται όταν κάποιοι παίρνουν 4 και 5 συσκευές με σκοπό να τις πουλήσουν, και μάλιστα σε ιδιαίτερα αυξημένες τιμές (150-200€ μαύρο κέρδος από κάθε συσκευή).

 

Ναι, ευθύνεται και το Play Store που δε βάζει περιορισμό ανά πελάτη.

 

Εγώ όμως (π.χ.) που ήθελα να προλάβω ένα τεμάχιο από Play Store στις 279 λίρες, γιατί να μην προλάβω επειδή κάποιοι πήραν 5;

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα μια χαρα, απο τη στιγμη που εκανες report το προβλημα αξιο συζητησης ποιο ειναι?

Οχι gratz δε θελω, νασαι καλα! :lol:

Οσο προσωπικα το πηρες κι εσυ, δεν μιλαω στο αερα...

Ποιος εχει συμφερον δε ξερω.

 

 

 

Δεν ξέρω για ποιον αέρα αναφέρεσαι :lol:

Και σίγουρα δεν έχω εγώ συμφέρον

 

 

Εγώ όμως (π.χ.) που ήθελα να προλάβω ένα τεμάχιο από Play Store στις 279 λίρες, γιατί να μην προλάβω επειδή κάποιοι πήραν 5;

 

Ας είχες πιο γρήγορο internet :lol::lol: (πλάκα κάνω)

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παλι θα πεσουμε σε ατερμονες συζητησεις /.. στο θεμα μας.. :)

ΠΕΡΙΜΕΝΩ PM AΠΟ ΤΟΥΣ ΜΥΣΤΙΚΟΥΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΜΑΣ.... ΜΕ ΗΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΣΤΑ PUBLIC WIND Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ (ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ) ΤΟ ΠΑΡΩ !! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...