Jump to content

myphone VERSUS: LG Nexus 4 vs Samsung Galaxy S3


DJDB
 Κοινοποίηση

LG Nexus 4 vs Samsung Galaxy S3  

693 members have voted

  1. 1. LG Nexus 4 vs Samsung Galaxy S3

    • LG Nexus 4
      473
    • Samsung Galaxy S3
      220


Recommended Posts

Πολλά κινητά ειναι καλύτερα από το 4s,αυτό δεν το συζητάμε.όσο για το σχέδιό απλά καμία σχέση με iPhone.

Το φτηνότερο από το s3 δεν ξέρω πού το είδες....ακόμα δεν έχει έρθει και φυσικά μην το περιμένεις στα 350:)

 

Μα η τιμη του ειναι γνωστη. Μην λετε ολοι δεν ξερουμε και δεν ξερουμε.

Ξερουμε οτι το κινητο κοστιζει 350 ευρω.

Αυτο που δεν ξερουμε ειναι αν και ποσο καπελο θα πεσει απο τριτους.

 

Περιληψη: Το κινητο κοστιζει 350 ευρω. Το οτι καποιες αλυσιδες καταστηματων ( αν οχι ολες ) θα το πουλησουν ακριβοτερο δεν σημαινει οτι η τιμη αυτη ειναι η κανονικη. Κανονικη τιμη οριζεται η τιμη ανακοινωσης ή αν δεν υπαρχει τετοια, κανονικη τιμη ενος προιοντος οριζεται η φτηνοτερη επισημη της αγορας. Στην συγκεκριμενη περιπτωση, 300 για 8GB και 350 για 16GB.

 

 

@ταξιδιωτης22 Δεν απευθυνομαι σε εσενα προσωπικα αλλα και σε αλλα ατομα που θεωρουν οτι η τιμη του κινητου ειναι αυτη που καποια καταστηματα θα θελησουν να μας επιβαλουν.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 276
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι ήμουν κι εγώ με το sgs και είχα 1-2gb free.

Μόλις έβαλα την 8αρα στο s3 (που ήταν και 16αρι) φουλαρα σε 2 μήνες..

Μεγάλα nandroid,μεγάλες ρομ, full hd video κλπ.

 

 

Εγω το ξερω, αυτη την απαντηση περιμενα αλλα μονο εσυ την ειπες :)

 

Προφανώς και δεν φτάνουν. Δεν το υπονοούμε. Το δηλώνουμε ξεκάθαρα. Στο Note μου έχω 48GB σύνολο. Σχεδόν πάντα τα 20 είναι γεμάτα. Τώρα καλώς να μου έρθει το Nexus 4 , θα κουβαλάω μαζί μου USB-OTG + USB STICK. Αναγκαστικά.

 

Δοκίμασε εσύ στον χώρο του κινητού σου όπως τον έχεις τώρα να πας 1 εβδομάδα διακοπές και να χωρέσεις μέσα τις αναμνήσεις σου απο τις διακοπές αυτές. Βίντεο σε 1080p , φωτογραφίες σε 8mp cam. Δεν γίνεται . Θα πρέπει να χεις μαζί σου και usb otg να περνάς τις φωτογραφίες/βίντεο της κάθε ημέρας μέσα για να μην γεμίζει μέχρι το ταβάνι.

 

Για καποιον φτανουν για καποιον αλλον δεν φτανουν. Μην εισαι κατηγορηματικος, το smartphone δεν ειναι μονο φωτογραφικη, ειναι και εργαλειο δουλειας.

Edited by Brolly
Link to comment
Share on other sites

Παιδες αναλογως τις αναγκες του καθενος ενα κινητο μπορει να ειναι τελειο μπορει να είναι και αχρηστο.

 

Με το s2 μια φορα μονο ξεμεινα απο μνημη στο εξωτερικο παρολο που ειχα και καρτα μνημης.

 

Πχ θεωρω σημαντικο να εχει ραδιοφωνο το κινητο γιατι το χρησιμοποιω συχνα αλλα προτιμω ομως κινητο Google απο την αλλη γιατι παιρνεις τα updates πιο αμεσα, αν και πιστευω οτι.πλεον δεν κερδιζεις τοσα πολλα οσο παλια με εξαιρεση το.τελευταιο που έιχε το hardware acceleration.

 

Ισως περιμενω να δω που θα κατσει η τιμη του n4 και ποσο χρονο θα χρειαζονται τα εκαστοτε μαγαζακια για να σου το φερουν απο εξω κοντα στη τιμη της google

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα 16gb είναι λίγα για την εποχή που ζούμε και για τα μεγέθη των αρχείων όπως πλέον προκύπτουν από υψηλές αναλύσεις κτλ. Αν έβγαζε έστω και 32αρι θα εσπαιρνε πόνο κανονικά και φυσικά το ήξεραν αυτό ;)

Τώρα όποιος το πάρει ξέρει ότι θα χρειαστεί κάποιος συμβιβασμός και φυσικά usb otg από κοντά :)

Κατά τα άλλα η συσκευή δείχνει από τα reviews να είναι ένα ολοκληρωμένο πακέτο και κάποια πράγματα όπως μπαταρία και κάμερα μάλλον θα τα δει ο καθένας και θα τα κρίνει μόνος του κατά πόσο πάλι τον καλύπτουν. Το s3 αν είχε 2GB και την ομαλή λειτουργία που βλέπω στο note2 θα ήταν πιστεύω για την Samsung close to perfect (αν είχε και τα υλικά το ATIV S θα ήταν perfect 10)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη, οι τόσες σελίδες στο αντίστοιχο τόπικ δεν σας έφταναν πρέπει να αναλονώμαστε παλι ακριβώς στα ίδια για την μνήμη του Nexus. πολύ απλά πείτε δεν μου φτάνει η μνήμη γιατί θέλω να του τιγκάρω με τάδε πράγματα άρα πάω σε s3 και τέλος. σιγά τον περιορισμό δλδ (το γιατί το έχουμε πει 100 φορές). δεν έχει νόημα να λέμε τα ίδια και τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

To pure android δεν είναι και πάντα θετικό. Απλά θα αναφέρω μεταξύ άλλων οτι το S3 κάνει 3G videoκλήσεις, ενώ το pure android όχι.

 

Αυτό δε το ήξερα,θεωρούσα αυτονόητα ότι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω SGS 8gb me sdcard εξωτερικη 8gb. Εχω περιπου 150 Apps/500 mp3/ και 1 HD movie. Υπονοεις οτι 16gb δεν φτανουν?

 

Προφανώς και δεν φτάνουν. Δεν το υπονοούμε. Το δηλώνουμε ξεκάθαρα. Στο Note μου έχω 48GB σύνολο. Σχεδόν πάντα τα 20 είναι γεμάτα. Τώρα καλώς να μου έρθει το Nexus 4 , θα κουβαλάω μαζί μου USB-OTG + USB STICK. Αναγκαστικά.

 

Δοκίμασε εσύ στον χώρο του κινητού σου όπως τον έχεις τώρα να πας 1 εβδομάδα διακοπές και να χωρέσεις μέσα τις αναμνήσεις σου απο τις διακοπές αυτές. Βίντεο σε 1080p , φωτογραφίες σε 8mp cam. Δεν γίνεται . Θα πρέπει να χεις μαζί σου και usb otg να περνάς τις φωτογραφίες/βίντεο της κάθε ημέρας μέσα για να μην γεμίζει μέχρι το ταβάνι.

 

Ουτε να γραψω δεν χρειαζεται, απαντανε οι αλλοι για μενα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ουτε να γραψω δεν χρειαζεται, απαντανε οι αλλοι για μενα :lol:

 

Παω πασο αφου περιοριζετε τις λειτουργιες ενoς smartphone σαν multimedia device

Link to comment
Share on other sites

μπαινετε σε λαθος τρυπακι εχω την εντυπωση...

 

το αν ενα κινητο ειναι καλο ή οχι ειναι αρκετα υποκειμενικο καθως ο καθενας το κρινει με βαση τις δικες του αναγκες.

οταν λεμε ενα κινητο ειναι καλυτερο σε σχεση με ενα αλλο ειναι αρκετα δυσκλο να απαντηθει.

 

α) Οταν συγκρίνουμε πχ επεξεργαστη μνημη,μπαταρια εκει εισαι αντικειμενικος γιατί γίνετια συγκριση τόσο με ονομαστικές τιεμς όσο και με εργαλεία που ειναι αμεροληπτα οσο γινεται και μετρουν τις αποδόσεις και διάρκειες των συσκευων

β) στην οθονη ομως δεν ειναι τοσο ευκολο γτ περα απο την αναλυση και τα ppi παιζει ρολο και τι αισθηση δινει στο ματι του καθενος και αν ο καποιος εχει αναγκη το υψηλα ppi.

γ) στην κατασκευη του κινητου ποιοτητα υλικων, εδω εχουεμ και αντικειμενιακ και υποκειμενικα κριτηρια. πχ το γυαλί ειναι φοβερο στην αισθηση αλλα τι γινεται αν πεσει το κινητο κάτω; Απο την αλλη το κινητο μπορει αν εχει μονο πλαστικά αλλα η ποιοτητα πλαστικου με πλαστικου διαφερει (Αν και προσωπικα η αισθηση των htc ειναι απιστευτη)

δ) αναβαθμισεις firmware ειναι κατι αντικειμενικο ποσο γρηγορα δινονται και ποσα bugs μπορει να περιεχουν

ε) αποθηκευτικος χώρος¨εδω τα πραγματα ειναι απλα, αν εχεις εμπερια χρησης αναλογου κινητου τοτε ξερεις αν η εσωτερικη μνημη ειναι αρκετη ή οχι με βαση τις αναγκες σου

στ) υπαρξη διαφορων τεχνολογιων πχ lte nfc ειναι αντικειμενικα αν υπαρχουν ή οχι, υποκειμενικο ειναι αντελικα τα χρειαζεσαι

 

συνεπως με βαση τα παραπανω βγαζεις 2 εκδοχες της αποψη σου κριτικης και η μια ειναι επι αντικειμενικων δεδομενων κα η αλλη απο την προσωπικη εμπειρια αισθηση υποκειμενικοτητα.

 

πχ Όταν αγορασα αρχιακ το s2 αντικειμενικα το κινητο εσκιζε αλλα υποκειμενικα ειχε ελειψεις αδυναμιες που εμ το καιρο αλλες διορθωθηκαν και αλλες απλα τις συνηθισα

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή ενος smartphone εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες.

Δεν αρκούν ένα δυο πράγματα για να το κάνουν κορυφαίο. Ούτε η ταχύτητα ειναι το παν για όλο τον κόσμο.

Όποιος έχει δουλέψει σκέτο android γνωρίζει ότι για να φθάσει στο επίπεδο του ανταγωνισμού απο πλευράς software, χρειάζονται πάρα πολλές εφαρμογές. Οι περισσότερες απο τις οποίες ειναι paid.

Για OTG απαιτείται ξεκλείδωμα και rooting.

Για μένα όλα εξαρτώνται απο την τιμή. Αν αυτή είναι μέχρι 400 ευρω αξίζει τις όποιες παραχωρήσεις και την ταλαιπωρία της μεταφοράς αρχείων με OTG.

H αυτονομία του δεν υπάρχει περίπτωση να ξεπερνά αυτή του ONE X.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

πήρα με 350ε το Nexus και είμαι απόλυτα ικανοποιημενος, αν και δεν θεωρώ τα Samsung lg ποιοτικές συσκευές

Τα Nexus είναι τα πιο τίμια κινητά. Αν είχα τα χρήματα θα έπαιρνα one x.

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

H αυτονομία του δεν υπάρχει περίπτωση να ξεπερνά αυτή του ONE X.

 

Από που προκύπτει αυτή η σιγουριά χωρίς να έχει κανείς στον πλανήτη την final έκδοση;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κώστα δεν ξέρω αν στα nexus θέλει ξεκλείδωμα για usb otg, σε όλα τα υπόλοιπα πάντως δεν χρειάζεται τίποτα.

Ναι, χρειάζεται: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1400034

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή ενος smartphone εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες.

Δεν αρκούν ένα δυο πράγματα για να το κάνουν κορυφαίο. Ούτε η ταχύτητα ειναι το παν για όλο τον κόσμο.

Όποιος έχει δουλέψει σκέτο android γνωρίζει ότι για να φθάσει στο επίπεδο του ανταγωνισμού απο πλευράς software, χρειάζονται πάρα πολλές εφαρμογές. Οι περισσότερες απο τις οποίες ειναι paid.

Για OTG απαιτείται ξεκλείδωμα και rooting.

Για μένα όλα εξαρτώνται απο την τιμή. Αν αυτή είναι μέχρι 400 ευρω αξίζει τις όποιες παραχωρήσεις και την ταλαιπωρία της μεταφοράς αρχείων με OTG.

H αυτονομία του δεν υπάρχει περίπτωση να ξεπερνά αυτή του ONE X.

 

Κωστα θα συμφωνισω μαζι σου.....νομιζω οτι η τιμη ειναι το παν στη σημερινη εποχη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι για το Galaxy Nexus οχι για το LG Nexus 4

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό να το πεις στη μάζα των αγοραστών του S3...προφανώς λοιπόν δεν υπάρχει καμία επιλογή...

 

Η μάζα είμαι σίγουρος θα βρει πιό εύχρηστο και πιό εύκολο και πιό βολικό το TouchWiz από το AOSP.

 

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το κόλλημα με το AOSP. Μου αρέσουν και τα δύο, αλλά το TW δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το AOSP, πέρα από το "στυλιστικό" κομμάτι. Το AOSP από την άλλη έχει πολλά* να ζηλέψει.

 

*καλύτερη κάμερα/software. Toggles on notification bar. S memo, S calendar, etc etc. Smart stay. Smart rotation. Και άλλα. Τα οποία απλά αν δεν σου αρέσουν, δεν τα χρησιμοποιείς.

 

Κάποιοι γκρινιάζουν ότι το S3 με το TW είναι bloated και έχει αχρείαστες εφαρμογές. Περιέργως, η μπαταρία κρατάει περισσότερο απ' ότι με με οποιαδήποτε custom rom που είναι AOSP+.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι για το Galaxy Nexus οχι για το LG Nexus 4

 

Μα το n4 δεν εχει βγει ακομα. Δεν ειναι δυνατον να υπαρχει η αντιστοιχη εφαρμογη.Ο φιλος ποσταρε την εφαρμογη που υπαρχει για το gnexus.

Και να προσθεσω οτι μεχρι και την 4.1.1 μπορουσες να εχεις root με κλειδωμενο τον bootloader αλλα στην 4.1.2 η google πατασαρε αυτο το κενο και δεν γινεται πια.

 

Η μάζα είμαι σίγουρος θα βρει πιό εύχρηστο και πιό εύκολο και πιό βολικό το TouchWiz από το AOSP.

 

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το κόλλημα με το AOSP. Μου αρέσουν και τα δύο, αλλά το TW δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το AOSP, πέρα από το "στυλιστικό" κομμάτι. Το AOSP από την άλλη έχει πολλά* να ζηλέψει.

 

*καλύτερη κάμερα/software. Toggles on notification bar. S memo, S calendar, etc etc. Smart stay. Smart rotation. Και άλλα. Τα οποία απλά αν δεν σου αρέσουν, δεν τα χρησιμοποιείς.

 

Κάποιοι γκρινιάζουν ότι το S3 με το TW είναι bloated και έχει αχρείαστες εφαρμογές. Περιέργως, η μπαταρία κρατάει περισσότερο απ' ότι με με οποιαδήποτε custom rom που είναι AOSP+.

 

Η 4.2 θα εχει notification toggles (επιτελους το καταλαβαν στη google). Το tw βελτιωθηκε τελευταια αν και ο launcher συνεχιζει να εχει απαραδεκτα κενα.

Προσωπικη γνωμη, το aosp δεν εχει να ζηλεψει τιποτα. Τωρα για τα θεματα που αναφερεις οτι εχει η aosp αυτα υπαρχουν στα ports σε samsung κινητα, οπου εκει οπως γνωριζεις υπαρχει θεμα με τα proprietary drivers που ειναι closed source.

Και ναι, η samsung rom εχει αρκετη σαβουρα

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα .Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Η 4.2 θα εχει notification toggles (επιτελους το καταλαβαν στη google). Το tw βελτιωθηκε τελευταια αν και ο launcher συνεχιζει να εχει απαραδεκτα κενα.

Προσωπικη γνωμη, το aosp δεν εχει να ζηλεψει τιποτα. Τωρα για τα θεματα που αναφερεις οτι εχει η aosp αυτα υπαρχουν στα ports σε samsung κινητα, οπου εκει οπως γνωριζεις υπαρχει θεμα με τα proprietary drivers που ειναι closed source.

Και ναι, η samsung rom εχει αρκετη σαβουρα

 

Ναι, μετά από 3 χρόνια επιτέλους έχει -περίπου- notification toggles. Είναι 6 όλα κι όλα.

Η σαβούρα, δεν επιρεάζει αρνητικά το κινητό. Ή την χρησιμοποιείς, ή την αφήνεις ανενεργή (ή ακόμα και την κάνεις disable).

 

Δεν λέω, ωραίο το AOSP, αλλά μην το εκθειάζουμε. Όσοι το γουστάρουν εξάλλου είναι αυτοί που είναι geeks και ξέρουν πως να το βάλουν με custom rom. Πραγματικά η "μάζα" πιστεύω θα προτιμήσει το TW.

 

Τώρα αυτό το multi-window με κάνει να μην θέλω να πάω σε Nexus 4 γιατί το περιμένω πως και πως να το δοκιμάσω στο S3.

Link to comment
Share on other sites

Παω πασο αφου περιοριζετε τις λειτουργιες ενoς smartphone σαν multimedia device

 

Δυστυχώς ή ευτυχώς ένα smartphone είναι και multimedia device. Το πιο απλό, κι ένα ringtone να αλλάξεις, τραγούδι θα βάλεις. Αυτόματα έχεις ένα αγαπημένο κομμάτι μέσα. Μετά θα γίνουν 2, 3, 10, 100, 1000 και πάει λέγοντας. Ακόμα και ράδιο να άκουγες, πάλι και multimedia θα χρησιμοποιούσες. Αλλιώς θα επέλεγες το Nokia 6510 που έχει μόνο ράδιο και τίποτα άλλο... ;)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα χωρητικοτητας,εγω το εχω λυσει με το synology(NAS).Παντου εχει internet σημερα.

 

Οχι οτι δεν θα ηθελα micro sd,αλλα στην τιμη που θα το παρω 279 λιρες πιστευω οτι αξιζει και χωρις..

 

Το μονο που με απασχολει και θελω να δω ειναι διαρκεια μπαταριας με foul χρηση.Aν ειναι σαν το one X κλαψτα!!

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καποιος με ρώτησε πως ξερω οτι θα εχει την ιδια αυτονομία με το HOX.

Εχουν ηδη εμφανισθεί κάποια τεστ.

Το σίγουρο είναι ότι η οθόνη είναι ενεργοβόρα και αυτό θα κρίνει την αυτονομία. Σε συνάρτηση με την αδυναμία χρήσης δεύτερης μπαταρίας δημιουργει ενα ακομα προβλημα.

 

Οι cloud δυνατότητες τουλάχιστον στην Ελλάδα περιοριζονται στην μεταφορά αρχείων. Ολα τα υπόλοιπα εξαρτώνται απο το που βρισκεσαι γιατι το σημα ειναι χάλια και γενικα οι ταχύτητες απαραδεκτες. Τα ξεκλείδωτα wifi καθε φορα που έρχομαι στην Ελλαδα ειναι ολο και λιγότερα στα πολυσύχναστα μερη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

αυτο με την μπαταρια δεν το ξερουμε ακομα γιατι δεν εχει κυκλοφορησει το κινητο με την τελικη εκδοση λογισμικου και οπως εδειξαν σημερινα αποτελεσματα σε τεστ,αυτο παρουσιαζει σημαντικες διαφορες σε σχεση με αλλα τεστ που εγιναν νωριτερα.

 

Απο την αλλη φαινεται οντως οτι σε σχεση με το S3 αυτο εδω εχει πραγματικα ΩΜΗ δυναμη και ειναι μια συσκευη~επενδυση για το μελλον.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το καλο με το pure Android είναι ότι δεν έχει πολύ σαβούρα μέσα να σε αναγκάζει να κάνεις root αμέσως να την ξεφορτωθείς ούτε να ψάχνεις τι να κάνειςdisable disable, βάζεις τις εφαρμογές που θέλεις και είσαι jet πάντα με την τελευταία επίσημη ανανέωση.

Όσο για togles και στο s3 αλλά και στο note(1 και 2)ποτέ μου δε χρησιμοποιησα τα default καθώς μετά το widget soid κάνω τέλεια την δουλειά μου!

Μάλιστα από χθες πάλι με το galaxy nexus έχοντας δώσεικκαι το s3 και το note2 κατάλαβαππολύ πολύ καλά τι σημαίνει να βαρενεις χωρίς λόγο το λειτουργικό καθώςς αντε και η καθυστέρηση που κάνουν τα Samsung στο ξύπνημα της συσκευής οφείλεται σε επιλογή της,η αμεσωτητα όμως στο τερματισμό των κλήσεων που βλέπω στο nexus και δεν βλέπω στα s3,note2 που οφείλεται? Όπως και όταν πατάω να μπει λειτουργία πτήσης γίνεται ακαριαίαστο nnexus και κλασικά αργεί στα Samsung!

Τέλος πάντων ότι το βολεύει το καθένα σε εμένα πλέον φαντάζει πολύ ελκυστικό το n4!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παραθέτω τον καθένα χωριστά, γιατί θέλω να σχολιάσω λίγο απ΄ολα.

 

Για αρχή το usb otg δε χρειάζεται root για διάβασμα, μόνο για γράψιμο. Από την άλλη, Nexus χωρίς root είναι καπουτσίνο χωρίς κρέμα :)

 

Για το κλείδωμα/ξεκλείδωμα bootloader για root: Μπορείς προφανώς να έχεις κλειδωμένο bootloader+root, αρκεί να κάνεις unlock-> root-> lock. Επίσης, αν είσαι rooted με οποιοδήποτε τρόπο (πχ exploits που δούλευαν σε 4.0.2, 4.0.4 και το έχεις κρατήσει παρά τις ενημερώσεις), μπορείς να κάνεις απευθείας lock/unlock με το bootunlocker app.

 

Έχοντας δουλέψει Nexus και Galaxy S3 και Note 2, παραδέχτηκα ήδη ότι έχει και τα καλά του το Touchwiz. Προσωπικά όμως προτιμώ το στοκ...

 

Καταλήγοντας, είναι προφανές ότι δε διαφωνούμε, απλά ο καθένας προκρίνει τις δικές του παραμέτρους για την κρίση των δύο τηλεφώνων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...