Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8X


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από φθορά το κινητό πως τα πάει ?

 

Έχω ακούσει ότι το πίσω μέρος είναι ευαίσθητο.

 

Δε μιλάω για πτώσεις,αλλα από το βάλε-βγάλε στις τσέπες έχει αναφερθεί ότι κάπως τρίβετε το υλικό και δημιουργούνται κάτι πολύ μικροί σβώλοι.

 

Αν θέλει κάποιος ας απαντήσει :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 808
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το βάζω στις τσέπες μου τόσο πολύ οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτάς αλλά δεν είναι τόσο χάλια η ποιότητα του που να γίνει έτσι όπως έχεις ακούσει.

Το υλικό είναι πολύ καλό.

www.2ospbyron.gr
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βάζω στις τσέπες μου τόσο πολύ οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτάς αλλά δεν είναι τόσο χάλια η ποιότητα του που να γίνει έτσι όπως έχεις ακούσει.

Το υλικό είναι πολύ καλό.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Το υλικό για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί για κινητή συσκευή.

Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά αυτή την αίσθηση έχω.

Γατζώνει τόσο ωραία στο χέρι.

Έχουν αναφερθεί μαύρες αποχρώσεις στις γωνίες για τις τσέπες που είπες.

Με μια θηκούλα όλα λύνονται.

Link to comment
Share on other sites

το εχει κανεις σε μπλε γιατι προσπαθησα να το παρω απο ενα ηλεκτρονικο καταστημα τους ρωτησα για το μενου αν εχει ελληνικα κ μου ειπαν οχι
Link to comment
Share on other sites

το εχει κανεις σε μπλε γιατι προσπαθησα να το παρω απο ενα ηλεκτρονικο καταστημα τους ρωτησα για το μενου αν εχει ελληνικα κ μου ειπαν οχι

 

Εγώ.

Ομορφιά το άτιμο.

Το λατρεύω.

 

Στο θέμα μας...

 

Το έχω αναφέρει στο φόρουμ ξανά.

Εχω πάρει τηλ ο ίδιος στην απαίσια HTC και μου το έχουν πει επίσημα ότι:

 

Αν δεν έχει από την μάνα του Ελληνικά δε μπορείς να βάλεις.

Μονο αν είναι demo συσκευή.

 

Άρα κοίτα για άλλο μαγαζί που να έχει την γλώσσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Κάτοχος του 8x εδώ και δυο εβδομάδες και μπορώ να πω με σιγουριά ότι και η συσκευή αλλά ειδικά τα Windows Phone 8 απέχουν πολύ από το μέτριο Android αλλά και από προηγούμενες εκδόσεις Windows. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση όμως. Έχει βρει κανείς λύση για τους 70 χαρακτήρες των sms; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Κάτοχος του 8x εδώ και δυο εβδομάδες και μπορώ να πω με σιγουριά ότι και η συσκευή αλλά ειδικά τα Windows Phone 8 απέχουν πολύ από το μέτριο Android αλλά και από προηγούμενες εκδόσεις Windows. Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση όμως. Έχει βρει κανείς λύση για τους 70 χαρακτήρες των sms; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Η συσκευη θεωρω οτι ειναι μια απο τις καλυτερες που κυκλοφορουν γενικα αλλα και μεμονωμενα στην κατηγορια των wph.

Αν πας μια βολτα στο λουμια 920 και τα προβληματα που αντιμετωπιζουν/ζαν οι χρηστες θα καταλαβεις τι εννοω.

Το λειτουργικο δυστυχως οπως ειπες απεχει ναι...οχι ομως απο το μετριο ανδροειδες κατα την δικη μου γνωμη,αλλα απο το πιο πετυχημενο λειτουργικο αυτη τη στιγμη.

 

Για ποιες προηγουμενες εκδοσεις μιλας;;;

Η τελευταια που εχουμε σε σχεση με τις υπολοιπες προσφερει πιο πολλα.

Δε καταλαβαινω τι εννοεις;

 

Οσο για τα μυνηματα δυστηχως οχι.

Μονο αμα το γυρισεις στα αγγλικα θα εχεις 160.

Link to comment
Share on other sites

left_ace ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Ήμουν σίγουρος για τα sms απλά είπα να ρωτήσω. Το μόνο "πρόβλημα" που βλέπω εγώ με την HTC είναι ότι δεν έχουν βγάλει ακόμα κάποιο εργαλείο για να σβήνεις το Others, κίνηση που έκανε η Nokia εδώ και καιρό. Τώρα θα μου πεις ότι θα μπορούσε η ίδια η Ms να προσφέρει το εργαλείο αυτό όπως και κάτι για μέτρηση Data Trafic αλλά δεν. Ελπίζω να μας τα δώσουν και αυτά κάποια στιγμή και δεν νομίζω να θέλει κάτι άλλο.

Όσο για το παλαιότερα αναφερόμουν σε παλαιότερες εκδόσεις Windows Phone βλέπε 6, 6.5, 7 κτλ τα οποία πλέον φαντάζουν ένα κακό αστείο σε σχέση με τα Windows Phone 8.

Link to comment
Share on other sites

left_ace ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Ήμουν σίγουρος για τα sms απλά είπα να ρωτήσω. Το μόνο "πρόβλημα" που βλέπω εγώ με την HTC είναι ότι δεν έχουν βγάλει ακόμα κάποιο εργαλείο για να σβήνεις το Others, κίνηση που έκανε η Nokia εδώ και καιρό. Τώρα θα μου πεις ότι θα μπορούσε η ίδια η Ms να προσφέρει το εργαλείο αυτό όπως και κάτι για μέτρηση Data Trafic αλλά δεν. Ελπίζω να μας τα δώσουν και αυτά κάποια στιγμή και δεν νομίζω να θέλει κάτι άλλο.

Όσο για το παλαιότερα αναφερόμουν σε παλαιότερες εκδόσεις Windows Phone βλέπε 6, 6.5, 7 κτλ τα οποία πλέον φαντάζουν ένα κακό αστείο σε σχέση με τα Windows Phone 8.

 

Μη πιασουμε την συζητηση περι microsoft γιατι θα πουμε πολλα.

Απαραδεκτη για μενα.

 

Η νοκια καλα κανει οτι κανει γιατι προσπαθει να αναστυλωθει....λεμε τωρα:p

Που ξερεις...καποια στιγμη μπορει ολα οσα προσθετει η νοκια να τα παρουμε και μεις;)

 

Τις παλιες εκδοσεις των 6 δε τις γνωριζω.

Ουσιαστικα τα 8 ειναι τα update των 7ριων και ας εχουν αλλαξει κερνελ.

Δε θεωρω καινουργιο λειτουργικο τα wph8.

Ας σταματησει αυτη η πιπιλα εδω και 3-4 χρονια....καινουργια και καινουργια.

 

Συνοψιζοντας εχω να πω οτι το πανεμορφο αυτο τηλεφωνο μας "χανει" λογω λειτουργικου.

Περιμενω καλυτερες μερες:)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οτι υποστηριζει 4G.

Το 4g μοντέλο αρχικά κυκλοφόρησε μόνο στις ΗΠΑ. Το ευρωπαικό δεν είχε, όπως αυτά που πουλάνε στη χώρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ.

Ομορφιά το άτιμο.

Το λατρεύω.

 

Στο θέμα μας...

 

Το έχω αναφέρει στο φόρουμ ξανά.

Εχω πάρει τηλ ο ίδιος στην απαίσια HTC και μου το έχουν πει επίσημα ότι:

 

Αν δεν έχει από την μάνα του Ελληνικά δε μπορείς να βάλεις.

Μονο αν είναι demo συσκευή.

 

Άρα κοίτα για άλλο μαγαζί που να έχει την γλώσσα μας.

 

Limelight yellow, αγορασμένο από expansys UK, μοντέλο όμως EU, και τα ελληνικά υπάρχουν (για μενού δεν το έχω ψάξει, keyboard όμως υπάρχει.)

Link to comment
Share on other sites

Limelight yellow, αγορασμένο από expansys UK, μοντέλο όμως EU, και τα ελληνικά υπάρχουν (για μενού δεν το έχω ψάξει, keyboard όμως υπάρχει.)

 

Εγω απλα μετεφερα τα λογια της htc...οπου μου φανηκαν παραξενα αλλα δεν επεμενα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς αν υποστηρίζει two in one sim card το κινητό;

 

Να εχεις 2καρτες σιμ με ιδιο αριθμο εννοεις;

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα είναι μια αλλά ενσωματώνει δύο αριθμούς. το προσφέρει η cosmote. COSMOTE 2in1.

Το κινητό μας την υποστηρίζει αυτήν την υπηρεσία;

Edited by LEFTK
www.2ospbyron.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Το 8Χ αν το έχω συνέχεια με 'οικονομία μπαταρίας' θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα? γιατι βλέπω πως κάνει αρκετά καλή δουλειά. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Το 8Χ αν το έχω συνέχεια με 'οικονομία μπαταρίας' θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα? γιατι βλέπω πως κάνει αρκετά καλή δουλειά. Ευχαριστώ

 

Με όλα αυτά που διαβάζουμε για τις μπαταρίες έχω αναθεωρήσει.

Εχω βγάλει το συμπέρασμα ότι τέτοιου είδους εφαρμογές/προεγκατεστημένες επιλογές είναι καλό να τις χρησιμοποιούμε όταν ή στάθμη της μπαταρίας είναι χαμηλή.

Άλλωστε το λέει και η HTC στη ρύθμιση αυτή.

 

Προσωπικά την χρησιμοποιώ από το 30% και κάτω και όπως είπες κάνει πολύ καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...