Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
παληκαρια τι προτεινετε για θηκη??? το εχω σε μαυρο, θελω κατι λεπτο κ ομορφο να μη δειχνει καγκουρια, εχετε κατι κατα νου?

 

Για τα αξεσουάρ συζητάμε εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222312

 

Ρίξε μια ματιά και θα πάρεις πολλές ενδιαφέρουσες ιδέες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι free κ εμενα δεν μου δεχεται την προπληρωμενη απο την πειραιως. Ποιες χρησιμοποιητε εσεις;

Εγώ έχω προπληρωμένη τράπεζας Κύπρου.

τι subtitle encoding χρησιμοποιουμε στο vlc player για να παιξουν οι υποτιτλοι στα ελληνικα.

οτι και να βαλω παιζουν αλλαμπουρνεζικα

Για να αναγνωρίζονται κανονικά οι ελληνικοί υπότιτλοι χρησιμοποιώ την κωδικοποίηση iso-8859-7 και χρησιμοποιώ τον avplayer που είναι άψογος και με πληθώρα λειτουργιών.

Link to comment
Share on other sites

επεσε το πενταρι ενος φιλου απο 30 cm στο πατωμα σε πετρες κ η οθονη εγινε θρυψαλα.. η τιμη που μας δωσαν στο irepair ειναι 250..:( ξερει κανεις καπου φτηνοτερα,; κριμα καινουριο κινητο ουτε δυο μηνες δν εκλεισε. λειτουργει κατα τ αλλα αψογα
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σύμφωνα με το ifixit η οθόνη αντικαθίσταται εύκολα στο iphone5.Εγώ άλλαξα μόνος μου μου οθόνη στο ipod touch.Ρίξε μια ματιά στο σαιτ και θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα δύσκολο.Βέβαια η οθόνη είναι ακριβή απο μόνη της.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση?? Βρηκε ενα φιλαρακι ενα iphone 5 και απο καταλαβαινω ειναι απο Αγγλια μπορουμε να το κανουμε καπως ελληνικο?? Π.χ στα samsung τα συνδεουμε στο pc και περναμε official rom με odin... Υπαρχει κατι παρομοιο και με τα Apple? Ευχαριστω εκ των πρωτερων
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι με σκληρή θήκη πλαστικού (polycarbonate) που έχω στο iphone ( beyzacases - μοντέλο slide ) χάνει >=1 γραμμές σήματος . Πράγμα που δε συνέβαινε στο παλαιό 3G που είχα. Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει περί αυτού;

 

Επανέρχομαι αν μπορεί κάποιος να πεί κάτι, ή έχει παρατηρήσει κάτι ανάλογο με θήκες αυτού του υλικού;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση?? Βρηκε ενα φιλαρακι ενα iphone 5 και απο καταλαβαινω ειναι απο Αγγλια μπορουμε να το κανουμε καπως ελληνικο?? Π.χ στα samsung τα συνδεουμε στο pc και περναμε official rom με odin... Υπαρχει κατι παρομοιο και με τα Apple? Ευχαριστω εκ των πρωτερων
Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, πας στις ρυθμίσεις και επιλέγεις ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Εκλεψαν το iphone μιας φιλης..

Να το βρουμε ειναι απιθανο το ξερω..

Υπαρχει καποιος τροπος μηπως να το μπλοκαρουμε?

Τουλαχιστον οποιος το πηρε να μην μπορει να το χρησιμοποιήσουν..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Εκλεψαν το iphone μιας φιλης..

Να το βρουμε ειναι απιθανο το ξερω..

Υπαρχει καποιος τροπος μηπως να το μπλοκαρουμε?

Τουλαχιστον οποιος το πηρε να μην μπορει να το χρησιμοποιήσουν..

 

Πρέπει να πάει στην αστυνομία να δηλώσει την κλοπή και με εισαγγελική απόφαση να δωθεί εντολή να μπλοκαριστεί το imei , τώρα πόσο καιρό τραβάει αυτό δεν γνωρίζω .

Link to comment
Share on other sites

Το Find my Phone από το icloud δε το χε ενεργοποιησει; έχουν βρεθεί αρκετά κινητά έτσι στα χέρια γυφτοαλγερινων...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Προσεχώς στην παρέα σας!Χωρίς να κουράζω, μπορείτε να μου πείτε πως συγχρονίζω τις επαφές μου από το gmail;Κάτι βρήκα στο internet, απλά προτιμώ κάποιον που το εφαρμόζει να μου πει.Ευχαριστώ πολύ.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Προσεχώς στην παρέα σας!Χωρίς να κουράζω, μπορείτε να μου πείτε πως συγχρονίζω τις επαφές μου από το gmail;Κάτι βρήκα στο internet, απλά προτιμώ κάποιον που το εφαρμόζει να μου πει.Ευχαριστώ πολύ.

Πανεύκολα, με το CardDAV

δες εδώ

http://hellasproject.com/2013/04/02/carddav-and-caldav-for-contacts-calenaders-instead-of-exchange-activesync-from-google-gmail/

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάει στην αστυνομία να δηλώσει την κλοπή και με εισαγγελική απόφαση να δωθεί εντολή να μπλοκαριστεί το imei , τώρα πόσο καιρό τραβάει αυτό δεν γνωρίζω .

 

Σιγά μην ασχοληθεί ο εισαγγελέας με το χαμένο σου κινητό...

Τίποτα δεν μπορείς να κανείς. Ξεχνά το το κινητό

:)
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία find my iPhone απο το iCloud πριν σου το πάρουν μπορείς να το ανιχνευσεις όπου και αν είναι και να διαγραφείς τα περιεχόμενα του αν θέλεις! Αρκεί να έχει το κινητό σύνδεση στο διαδίκτυο!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ασχοληθεί ο εισαγγελέας με το χαμένο σου κινητό...

Τίποτα δεν μπορείς να κανείς. Ξεχνά το το κινητό

εμα κακία :)

 

Εάν έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία find my iPhone απο το iCloud πριν σου το πάρουν μπορείς να το ανιχνευσεις όπου και αν είναι και να διαγραφείς τα περιεχόμενα του αν θέλεις! Αρκεί να έχει το κινητό σύνδεση στο διαδίκτυο!

 

Πρέπει να πάει στην αστυνομία να δηλώσει την κλοπή και με εισαγγελική απόφαση να δωθεί εντολή να μπλοκαριστεί το imei , τώρα πόσο καιρό τραβάει αυτό δεν γνωρίζω .

 

Το Find my Phone από το icloud δε το χε ενεργοποιησει; έχουν βρεθεί αρκετά κινητά έτσι στα χέρια γυφτοαλγερινων...

το τηλ βρεθηκε παιδια..:D:D

Το πηγαν σε καταστημα κινητης τηλεφωνιας να τους το ξεκλειδωσουν στο οποιο ειχα παει το χαρτι απο την αστυνομια κ απο το imei ειδαν οτι ηταν αυτο μας πηραν τηλ πηγε η φιλη μου πηγε η ασφαλεια στο μεταξυ πηγε το παιδι να παρει το τηλ που υποτιθεται οτι ηταν ετοιμο κ τον επιασαν!!:D:D

απιθανο κ ομως συνεβη..:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι που λένε αν έχεις τύχη διάβαινε :) !!!

 

πραγματικα ομως..

οι πιθανοτητες ηταν μηδαμινες κ ομως...:D

αν παλι ηταν για δικο μου τηλ ουτε καν..:lol::lol:

η γκαντεμο..:D

Link to comment
Share on other sites

Α, χαχαα!!! Απιστευτο!!

Τους σταματησε ο χαζοκωδικος κλειδωματος!!

Ο Θεος αγαπαει τον κλεφτη, αγαπαει και το νοικοκυρη!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

Να με και εγώ απο εχθές με ένα 5αρι άσπρο ύστερα απο 4 χρόνια με android.

Του φλασαρα και την beta 4 :lol: ούτε να μπουταρει μαμά δεν πρόλαβε,και τώρα έβγαλε και ενα update 250mb.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

Να με και εγώ απο εχθές με ένα 5αρι άσπρο ύστερα απο 4 χρόνια με android.

Του φλασαρα και την beta 4 :lol: ούτε να μπουταρει μαμά δεν πρόλαβε,και τώρα έβγαλε και ενα update 250mb.

 

Χαχαχαχαχ :Ρ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...