Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oloi ftoxadakia eiste edo mesa vlepw.....mono to charger axizei gia emena alla einai prosopiki gnomi opote min arxisete tin epithesi akoma.........oso gia ti odigao ego to leei to nick mou(i imerominia einai i imerominia gennisis tou aytokinhtou).
Link to comment
Share on other sites

οποτε καλυτερα μην την οδηγας!

(τελος οφφ τοπικ)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Oloi ftoxadakia eiste edo mesa vlepw.....mono to charger axizei gia emena alla einai prosopiki gnomi opote min arxisete tin epithesi akoma.........oso gia ti odigao ego to leei to nick mou(i imerominia einai i imerominia gennisis tou aytokinhtou).

 

κατα τη γνωμη μου η πιο ωραια celica

 

θυμιζει εντονα mustang

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alfa 147 1.6 120 modelo '04 egw (photos sto profile mou :D ), aderfos Alfa 147 1.6 120 modelo '03, pateras Alfa 156 1.6 120 modelo 2000. :lol: :p :lol: :lol: KOLLIMENOI ME TIS ALFA ROMEO!!!

I mana ena saxaki tou '97 1.4 to opoio ayto ton kairo exw katevasei egw stin poli pou spoudazw.. kai to exw liwsei! :lol: :lol: apo septemvri katw me tin Alfa! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

The World is Yours.. Take it to the limit!

Link to comment
Share on other sites

εγω πουλησα και την gt και το eos και πηρα bmw m3,την τεταρτη θα την εχω στα χερια μου,ελπιζω να μην το μετανιωσω.μπλε σκουρο την πηρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ΚΑΝΕΙΣ!

Πλακα κανεις φιλε ταξιδιωτη?Πηρες εναν πυραυλο εδαφους εδαφους!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

εγω πουλησα και την gt και το eos και πηρα bmw m3,την τεταρτη θα την εχω στα χερια μου,ελπιζω να μην το μετανιωσω.μπλε σκουρο την πηρα.

 

Πότε έγινε αυτό;;; :blink:

Πόσο την πήρες ταξιδιώτη;

 

Καλοτάξιδη!!! :)

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

εγω πουλησα και την gt και το eos και πηρα bmw m3,την τεταρτη θα την εχω στα χερια μου,ελπιζω να μην το μετανιωσω.μπλε σκουρο την πηρα.

 

ΖΗΛΕΥΩ!!απο γερμανια?ποσο σου πηγε?χιλιομετρα?

Link to comment
Share on other sites

Audi Q7 4.2 FSI Premium Version

Καλα εκει πανω γινεται χαμος απο τετοιου ειδους αυτοκινητα.Ειχα ανεβει το καλοκαιρι και εβλεπα στο δρομο να κυκλοφορουν Gallardo,Corvett C6,VW Phaethon 5.0L στη Mamaia και Aston Martin DB9,Μ3,S3 και πολλα αλλα στο Βουκουρεστι.Επισης κυκλωφορουσαν κατα χιλιαδες κατι Dacia Logan...

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Αφού πουλήθηκε η μεγάλη αδυναμία μου, το ibizaki μου δηλαδή... μου μείνανε 2 !!! :lol:

Ένα Ctroen Saxo 1.1 για τη δουλειά, το οποίο σύντομα θα αντικατασταθεί από κάτι καλύτερο.

Για τη δουλειά αλλά και για γενικότερη χρήση, υπάρχει φυσικά και το Gillera Runner 125 το οποίο όμως, δεν προσμετρά στα αυτοκίνητα...

Και παίζει και η νέα μεγάλη αδυναμία μου, ένα Jeep Compass Limited CVT

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχουν μεγαλες ανισοτητες εδω. Τα αμαξια που θα δεις εδω δεν τα βλεπεις στην Ελλαδα πουθενα. Maybach, Ferrari, SLR οτι θες. Το δικο μου ειναι πολυ συνηθισμενο, αν και το προτιμουν σε diesel εκδοση γιατι δεν υπαρχει απαγορευση. Μου λεγε ενα φιλαρακι απο δω, ηρθε ελληνας εδω με Jaguar να πουλησει μουρη και καλα στις κοπελες, και γυρισε με την ουρα στα σκελια πισω γιατι κανεις μα κανεις δεν του δινε σημασια :)

Audi Q7 4.2 FSI

[sIGPIC][/sIGPIC]

The prince of Whales and me!

Link to comment
Share on other sites

ΖΗΛΕΥΩ!!απο γερμανια?ποσο σου πηγε?χιλιομετρα?

 

για 4 ημερες την ειχα και μου την αφηνε 48000 με 47000 χιλ,την τσεκαρα και το αμαξι ηταν σουπερ.

δυστυχως ομως εδω για το ηρακλειο το αυτοκινητο δεν εκανε για τους δρομους που εχουμε,ωραιο και γκαζιαρικο αλλα επειδη ενιωθα οτι χαραμιζεται εδω τη πηγα πισω και πηρα ενα audi tt 2,0 και θα το παρω σημερα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο και γκαζιαρικο αλλα επειδη ενιωθα οτι χαραμιζεται εδω τη πηγα πισω και πηρα ενα audi tt 2,0 και θα το παρω σημερα.

Ήταν γκαζιάρικο, αλλά δεν ήταν ναζιάρικο σαν την alfa.http://img84.imageshack.us/img84/3512/prettywinknf7.gif

Link to comment
Share on other sites

για 4 ημερες την ειχα και μου την αφηνε 48000 με 47000 χιλ,την τσεκαρα και το αμαξι ηταν σουπερ.

δυστυχως ομως εδω για το ηρακλειο το αυτοκινητο δεν εκανε για τους δρομους που εχουμε,ωραιο και γκαζιαρικο αλλα επειδη ενιωθα οτι χαραμιζεται εδω τη πηγα πισω και πηρα ενα audi tt 2,0 και θα το παρω σημερα.

 

Φιλε ταξιδιωτη, πραγματικα ειναι τοσο ευκολο να αλλαζεις αυτοκινητα σαν στραγαλια? :blink: Δλδ θελω να πω, δεν βαριεσαι? Δεν υπαρχει γραφειοκρατια? Αναμονη? Ασφαλειες και γω δεν ξερω τι για καθε αυτοκινητο για τα οποια πρεπει να τρεχεις?

 

Δεν ρωταω με κακο σκοπο, προς θεου, απλα μου κανει εντυπωση.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προφανώς τη Μ3 την είχε και τη δοκίμαζε- κάπου αναφέρθηκε νομίζω ότι ήταν γνωστός του αυτός που την πουλούσε.. Άρα δεν την έγραψε στο όνομα του, ασφάλειες κλπ.
Link to comment
Share on other sites

ενίοτε

οδηγώ golf tsi με τα 140

c 180 kompressor με τα 160

rallye (δικό μου) me 160

renault 19 μοντέλο 90 με 65 γαιδούρια:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Fiat Grande Punto 1.9 diesel me 130 αλογάκια ( σύντομα 170 ) και 28.5 κιλά ροπή ( επίσης, προσεχώς 34 ).

 

Και 700 χιλιομετράκια με 40-45 λίτρα πετρελαιούμπα :)

Link to comment
Share on other sites

δικο μας αυτοκινητο εννοει το θεμα μας???:cool:

αν οχι δεν με παιρνει να γραψω τι αυτοκινητα οδηγω καθημερινα διοτι θα γραψω τομο:lol: :lol: :lol:

αν ναι εχω την τιμη να οδηγω ενα mazda 6 mps και ενα lada niva!:)

SAXO VTS-ex Mazda 6 MPS

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

MAZDASPEEDCLUB

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ταξιδιωτη, πραγματικα ειναι τοσο ευκολο να αλλαζεις αυτοκινητα σαν στραγαλια? :blink: Δλδ θελω να πω, δεν βαριεσαι? Δεν υπαρχει γραφειοκρατια? Αναμονη? Ασφαλειες και γω δεν ξερω τι για καθε αυτοκινητο για τα οποια πρεπει να τρεχεις?

 

Δεν ρωταω με κακο σκοπο, προς θεου, απλα μου κανει εντυπωση.:worry:

φιλε μου στην m3 ειχα ετοιμα τα χαρτια αλλα τα ακυρωσαμε,οσο για τις ασφαλειες απλα οταν αλλαζω αυτοκινητο μεταφερω αμεσως την παλια ασφαλεια στοκαινουριο αμαξι.

 

προφανώς τη Μ3 την είχε και τη δοκίμαζε- κάπου αναφέρθηκε νομίζω ότι ήταν γνωστός του αυτός που την πουλούσε.. Άρα δεν την έγραψε στο όνομα του, ασφάλειες κλπ.

και παλι καλα που ηταν γνωστος αλλιως θα την επαιρνα και να μην την ηθελα τελικα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...