Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα σας πω την απόλυτη εμπειρία για την ευχέρεια του κινητου που μου συνεβει πριν λίγο...το είχα το κινητό διπλα στο νεροχύτη γιατι έπλυνα τα χέρια μου και έπεσε σταγόνα νερό πάνω στο βελακι και με εβγαλε στο μουλτιτασκινγκ!έμεινε προφανώς η σταγόνα πάνω και επέμεινε,σα να πατούσα παρατεταμένα!τίποτα το,σημαντικό απλα ήθελα να το μοιραστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρόσεχε που το βάζεις..... Θα κάνει κανένα μπανάκι την επόμενη φορά....

Μήπως έχεις βάλει στις ρυθμίσεις οθόνης τη αντίστοιχη επιλογή ευαισθησίας ώστε να είναι πολύ ευαίσθητο???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε που το βάζεις..... Θα κάνει κανένα μπανάκι την επόμενη φορά....

Μήπως έχεις βάλει στις ρυθμίσεις οθόνης τη αντίστοιχη επιλογή ευαισθησίας ώστε να είναι πολύ ευαίσθητο???

 

ΟΧΙΙΙΙ το έχω απενεργοποιημένο για εξοικονόμηση...τρομερο πάντως! :)

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙΙΙΙ το έχω απενεργοποιημένο για εξοικονόμηση...τρομερο πάντως! :)

 

Όντως..Εγώ πάντως έχω δοκιμάσει και τα 2 αλλά δεν έχω καταλάβει διαφορά..Ίσως φταίει βέβαια η προστασία οθόνης (αυτές οι διάφανες αηδίες που μας ζαλίζουν να βάζουμε..τεσπα) Γενικά είναι αρκετά καλή η αφή.

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Όντως..Εγώ πάντως έχω δοκιμάσει και τα 2 αλλά δεν έχω καταλάβει διαφορά..Ίσως φταίει βέβαια η προστασία οθόνης (αυτές οι διάφανες αηδίες που μας ζαλίζουν να βάζουμε..τεσπα) Γενικά είναι αρκετά καλή η αφή.

 

Δοκίμασε να δουλέψεις το κινητό με γάντια και θα καταλάβεις τη διαφορά ;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να δουλέψεις το κινητό με γάντια και θα καταλάβεις τη διαφορά ;)

 

Γάντια δεν έβαλα να πω την αλήθεια..Εκεί μάλλον κάνει τη διαφορά..

Πάντως με μπλούζα και κλειδιά που το δικίμασα λειτουργούσε και με κανονική ευαισθησία αφής.. :)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν εχω φτιαξει μια playlist με τραγουδια στη μουσικη μετα αμα θελω να προσθεσω σε αυτην καποιο extra τραγουδι δε γινεται η ειναι κατι που δεν βλεπω ??
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν εχω φτιαξει μια playlist με τραγουδια στη μουσικη μετα αμα θελω να προσθεσω σε αυτην καποιο extra τραγουδι δε γινεται η ειναι κατι που δεν βλεπω ??

 

Πως την έφτιαξες; Εγώ δεν έχω καταφέρει να κάνω ακόμα.. Ασε που βγάζει κάτι σύμβολά (καρδιά και ραγισμένη καρδιά) που δεν ξέρω τι σημαίνουν..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα δυο ερωτησεις αν μπορει καποιος να βοηθησει

1)πως κανουμε hard reset

2)μου στειλανε ενα mail με δυο τραγουδια σαν attachments και ενω τα εκανα download δεν τα βλεπω μεσα στην μουσικη γιατι αυτο ? μονο απο τον υπολογιστη μπορω να αντιγραψω τραγουδια ?

 

Ευχαριστω

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Από την λίστα των τραγουδιών μπορείς να επιλέξεις όσα τραγούδια θές και μετά πατώντας το ... να κάνεις "Add to now playing". Μετά στον player πάλι απο το ... έχει μια επιλογή "save as playlist" . Τις καρδίες δεν τις έχω καταλάβει....
Link to comment
Share on other sites

Από την λίστα των τραγουδιών μπορείς να επιλέξεις όσα τραγούδια θές και μετά πατώντας το ... να κάνεις "Add to now playing". Μετά στον player πάλι απο το ... έχει μια επιλογή "save as playlist" . Τις καρδίες δεν τις έχω καταλάβει....

 

ετσι ακριβως. μετα ομως αμα θελω να προσθεσω ενα αλλο τραγουδι σε αυτη τη λιστα πως γινεται??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εδω και 4-5 φορτισεις, οποτε ξεκιναει να πεφτει κατω απο το 100% ζεσταίνεται χωρις λογο και αρχιζει και τρωει τ μπαταρια πολυ γρηγορα δλδ σε 2 ωρες ενα 25% το τρωει,το κλεινω το ανοιγω και ολα οκ μετα...κρυο και παλι....το εβαλα και στην εξοικονομηση ενεργειας να δω μηπως εφταιγε καποια εφαρμογη,αλλα οχι.... εχει κανεις παρομοια εμπειρια με αυτο? Τοσους μηνες δεν ειχα θεμα,τωρα το επαθε.
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως. μετα ομως αμα θελω να προσθεσω ενα αλλο τραγουδι σε αυτη τη λιστα πως γινεται??

 

Με τον ίδιο τρόπο. Βάζεις την υπάρχουσα λίστα να παίζει. Μετά πας στο τραγούδι που θέλεις να προσθέσεις και επιλέγεις προσθήκη στη λίστα αναπαραγωγής. Μετά επιλέγεις αποθήκευση ως playlist

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πως την έφτιαξες; Εγώ δεν έχω καταφέρει να κάνω ακόμα.. Ασε που βγάζει κάτι σύμβολά (καρδιά και ραγισμένη καρδιά) που δεν ξέρω τι σημαίνουν..

 

Η καρδιά σημαίνει οτι σου αρέσει το συγκεκριμμένο τραγούδι, ενώ η ραγισμένη καρδιά οτι δε σου αρέσει, κάθε φορά λοιπόν που θα βάζεις να ακούς όλα τα τραγούδια αυτά που τους έχεις βάλει καρδιά θα τα παίζει πιο συχνά, αυτά που δεν έχεις βάλει τίποτα λιγότερο συχνά και αυτά που έχουν ραγισμένη καρδιά σπάνια.

Edited by atlantian
Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ΟΚ αυτο ;

 

Πιστεύω με το wifi ανοιχτό ναι είναι οκ! Εμένα προχθές το battery sense που χρησιμοποιώ μου έλεγε ότι απομένουν 6 μέρες από την τελευταία φόρτιση!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Από την λίστα των τραγουδιών μπορείς να επιλέξεις όσα τραγούδια θές και μετά πατώντας το ... να κάνεις "Add to now playing". Μετά στον player πάλι απο το ... έχει μια επιλογή "save as playlist" . Τις καρδίες δεν τις έχω καταλάβει....

 

Η καρδιά σημαίνει οτι σου αρέσει το συγκεκριμμένο τραγούδι, ενώ η ραγισμένη καρδιά οτι δε σου αρέσει, κάθε φορά λοιπόν που θα βάζεις να ακούς όλα τα τραγούδια αυτά που τους έχεις βάλει καρδιά θα τα παίζει πιο συχνά, αυτά που δεν έχεις βάλει τίποτα λιγότερο συχνά και αυτά που έχουν ραγισμένη καρδιά σπάνια.

 

Όντως έτσι γίνεται..Ευχαριστώ!

Απλά παρατήρησα ένα μικρό κόλλημα γι αυτό είχα σκαλώσει.. Αν κάνω μια λίστα και μετά πάω να κάνω άλλη, δε γίνεται! Για να φτιάξω νέα λίστα πρέπει να κλείσω τη μουσική (με εφαρμογή) και να την ανοίξω ξανά. :mad:

Συμβαίνει αυτό σε κανέναν άλλο;

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση για το αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο θέμα....

 

Έχω την συσκευή περίπου ένα μήνα, και έτυχε 2-3 φορές που δεν άνοιγε από το standby.... και ο μόνος τρόπος να το ανοίξω ήταν με soft reset (Vol down + Power).

Όταν άνοιγε η συσκευή το μόνο που είχε χάσει ήταν η ημερομηνία και η ώρα!!!!

 

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα; ή γνωρίζουμε αν είναι κάποιο bug;

 

(ζητώ εκ των προτέρων συγνώμη αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν κατάφερα να διαβάσω από την αρχή το νήμα ή να βρώ κάτι σχετικό)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση για το αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει το ίδιο θέμα....

 

Έχω την συσκευή περίπου ένα μήνα, και έτυχε 2-3 φορές που δεν άνοιγε από το standby.... και ο μόνος τρόπος να το ανοίξω ήταν με soft reset (Vol down + Power).

Όταν άνοιγε η συσκευή το μόνο που είχε χάσει ήταν η ημερομηνία και η ώρα!!!!

 

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα; ή γνωρίζουμε αν είναι κάποιο bug;

 

(ζητώ εκ των προτέρων συγνώμη αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν κατάφερα να διαβάσω από την αρχή το νήμα ή να βρώ κάτι σχετικό)

 

Ένα μήνα με τη συσκευή και δεν έγραψες μια καλημέρα? Καλα να πάθεις τότε.....χαχαχα

Περίεργο το πρόβλημά σου και δεν θυμάμαι να το αντιμετώπισε άλλος. Κάνε μια αναζήτηση για update μήπως έχεις μείνει πίσω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

η δική μου εμπειρία από τα ξένα φόρουμ είναι ότι Υπάρχει ένα μικρό ποσοστό που στα καλά καθούμενα αντιμετωπιζουν μικρόπροβλήματα με κολλήματα, random restarts και άλλα.

αν έχετε το τελευταίο update, κάντε απλά μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

 

συνήθως αυτό λύνει το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...