Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχει παρει κανεις απο το birdphone??

αν ναι απο ποια χωρα εισαγει?

ειναι branded??

 

Συντροφε, εγώ έχω πάρει απο Birdphone το 920... Αν εξαιρεσεις την υπερθέρμανση και την οχι και τοσο σπουδαία αντοχη σε μπαταρία, δεν εχω κανενα θέμα... Οσο για τα branded που λες, οταν το πηρα εγώ, το μαυρο ηταν branded και το άσπρο -που πηρα- δεν ηταν.... Ανάλογα με τα χρώματα παει το πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι ακριβώς είναι "flip to silence gesture";

 

Καλημέρα αν δεν κάνω λάθος είναι όταν χτυπάει το κινητό από μια κλίση γυρνάς τούμπα το κινητό για να μπει στο αθόρυβο

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

-Εγώ χρησιμοποιώ το Easy Connect γιατί το θεωρώ το πιο γρήγορο που υπάρχει, αν και υπάρχουν και μερικά άλλα.

-Μόνο με άλλη εφαρμογή όπως το Chronos Calendar ή το Simple Calendar, αν και μόνο το πρώτο εμφανίζει τα private events και μόνο αν το συνδέσεις με το online outlook calendar του λογαριασμού σου.

 

 

 

Σχετικά με αυτό, έχει δοκιμάσει κανένας το Nokia Music για streaming μουσική; Μου κάνει μεγάλη εντύπωση... Το μόνο που άλλαξα από την τελευταία φορά που δοκίμασα είναι ότι έβαλα τρόπους πληρωμής στο Microsoft account μου

 

Πολυ καλο φαινεται το chronos calendar, αλλα δεν μπορω να βρω πως να σβησω ενα γεγονος ή μια εγγραφη. Μπορεις να με βοηθησεις?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

....

Φίλε εγώ είμαι ένας απ αυτούς..Όταν πέφτω να κοιμηθώ με βολεύει πολύ να δω ενα 40'λεπτο επεισόδιο από καμια σειρά και επειδή δεν έχω βρει τρόπο ενσωμάτησης υπότιτλων που να δουλευει, ζηλεύω που κάποιος με android μπορεί μέχρι και να τους συγχρονίζει!

.....

Μετά από 1 μηνα πάντως μου πέρασε ο ενθουσιασμός και θα σκεφτόμουν και το άσπρο..αλλά όλοι έχουν μαυρα και άσπρα!! Βάλε χρώμα στη ζωή σου :p

 

Μα γιατι λες δεν υπαρχει ευκολος τροπος να ενσωματωσεις υποτιτλους ...

Δεκαδες εφαρμογες στο ιντερνετ (ΕΔΩ ΜΙΑ)

Απλα και ευκολα

 

Και εγω για το κοκκινο πηγαινα αλλα κατεληξα στο ασπρο τελικα !!!!

Απλα θα ηθελα και ενα Ασπρομαυρο θεμα για να του βαλω !!!!!

 

Δεν θυμάμαι να έχω δει τα τελευταία χρόνια μεγαλύτερη πτώση τιμής σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα... € 336 τελική από birdphone !!!! Να χτυπήσω ένα κίτρινο ? Πόσο ακόμα μπορεί να πέσει η τιμή του ???

 

Μολις κυκλοφορησει επισημως το 925,μπορει να πεσει κι αλλο η τιμη του 920....

 

Αυτο ακριβως ... και ερχετε και το EOS οποτε γινεται τριτο στην σειρα και ειναι λογικο

 

Τι ακριβώς είναι "flip to silence gesture";

 

Οπως σου ειπε ο φιλος πιο πανω ... οταν χτυπαει το γυρνας αναποδα και γινεται αθορυβο

 

Πολυ καλο φαινεται το chronos calendar, αλλα δεν μπορω να βρω πως να σβησω ενα γεγονος ή μια εγγραφη. Μπορεις να με βοηθησεις?

 

Πατησε πανω στο γεγονος που θελεις και στο πλαισιο που ανοιγει με τις λεπτομερειες πανω δεξια εχει ενα Χ

απο εκει σβηνει

 

Το chronos ειναι ενα απο τα καλυτερα και με απιστευτο wide live tile που το κανεις οπως θελεις

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Δεν εμφανιζει τετοιο χ σε γεγονοτα του ημερολογιου hotmail, μονο σε αυτα που ειναι στο εσωτερικο ημερολογιο. Πως μπορω να το κανω?

επισης εχεις να προτεινεις καμια θηκη και προστασια οθονης?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Δεν εμφανιζει τετοιο χ σε γεγονοτα του ημερολογιου hotmail, μονο σε αυτα που ειναι στο εσωτερικο ημερολογιο. Πως μπορω να το κανω?

επισης εχεις να προτεινεις καμια θηκη και προστασια οθονης?

 

εχω εγω να προτεινω την θηκη σιλικονης που ειναι σαν να μην εχει θηκη!

την παιρνεις και σε οποιο χρωμα θες και αν ας πουμε εχεις το μαυρο και παρεις κιτρινη θηκη μεχρι να το δει προσεχτικα καποιος δεν καταλαβανει οτι το κινητο φοραει θηκη και νομιζει οτι απλα εχεις το κιτρινο..

τις πουλανε στα καταστηματα νοκια στα 12 ευρω, ειναι σαν αυτες του Ν9, Lumia 800

 

εγω αν ολα πανε καλα αυριο θα παρω καποιο εκ των 820/920..

αν παρω το 920 θα το παρω σε ασπρο και θα τσιμπησω και μια τετοια κιτρινη θηκη αμεσα

 

//επι την ευκαιρια, εκτος της καμερας. δωστε μου κανεναν λογο να παρω το 920 αντι του 820

(το μικροτερο μεγεθος ειναι πλεον προνομιο για μενα)

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να έχω δει τα τελευταία χρόνια μεγαλύτερη πτώση τιμής σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα... € 336 τελική από birdphone !!!! Να χτυπήσω ένα κίτρινο ? Πόσο ακόμα μπορεί να πέσει η τιμή του ???

 

Ισχυει, η τιμη πωλησης της συσκευης εχει παρει την κατρακυλα τις τελευταιες εβδομαδες. Το θελω σαν τρελος, αλλα κανω λιγη υπομονη ακομα, μηπως μετα την ανακοινωση του EOS πεσει και αλλο η τιμη του.

 

Εγω σκεφτομαι να το χτυπησω σε κοκκινο, αλλα μεχρι και την τελευταια στιγμη παιζει και το κιτρινο σαν εκδοχη:p...

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι λες δεν υπαρχει ευκολος τροπος να ενσωματωσεις υποτιτλους ...

Δεκαδες εφαρμογες στο ιντερνετ (ΕΔΩ ΜΙΑ)

Απλα και ευκολα

 

Δε ξέρω πως το κατάφερες κι έβγαλε άλλο όνομα στην παράθεση, αλλά αυτό το είχα γράψει εγώ..:p

Που λες, ανέφερα ότι δεν έχω βρει τρόπο ενσωμάτησης υπότιτλων που να δουλευει, όχι που να είναι ευκολος..

Πραγματικά έχω δοκιμάσει πάνω από 7-8 προγράμματα και κανένα δεν δούλεψε! Μόνο ένα για mkv αρχεία, αλλά στη μετατροπή του σε avi (γιατί mkv δεν παίζει) χάνονται :confused:

Τώρα θα δοκιμάσω και το λινκ που έβαλες

Με γεια λοιπόν το άσπρο κομμάτι!

Είχα σκεφτεί και γω το άσπρο, αλλά μετά από καιρό, όταν δε θα το προσέχω όπως τώρα, όταν θα πετάξω θήκες κλπ πιστεύω ότι στο άσπρο θα φαίνονται όλα..(σκόνες, γρατζουνιές κλπ). Λεπτομέρειες βέβαια.. :)

Edited by Metaladis
Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Δεν εμφανιζει τετοιο χ σε γεγονοτα του ημερολογιου hotmail, μονο σε αυτα που ειναι στο εσωτερικο ημερολογιο. Πως μπορω να το κανω?

επισης εχεις να προτεινεις καμια θηκη και προστασια οθονης?

 

Στα αλλα ημερολογια δεν γινονται απο τετοιες εφαρμογες ...

Θηκη δεν εχω βαλει ποτε οποτε δεν ξερω και να σου προτεινω

ισως καποιος αλλος φιλος

 

Δε ξέρω πως το κατάφερες κι έβγαλε άλλο όνομα στην παράθεση, αλλά αυτό το είχα γράψει εγώ..:p

Που λες, ανέφερα ότι δεν έχω βρει τρόπο ενσωμάτησης υπότιτλων που να δουλευει, όχι που να είναι ευκολος..

Πραγματικά έχω δοκιμάσει πάνω από 7-8 προγράμματα και κανένα δεν δούλεψε! Μόνο ένα για mkv αρχεία, αλλά στη μετατροπή του σε avi (γιατί mkv δεν παίζει) χάνονται :confused:

Τώρα θα δοκιμάσω και το λινκ που έβαλες

Με γεια λοιπόν το άσπρο κομμάτι!

Είχα σκεφτεί και γω το άσπρο, αλλά μετά από καιρό, όταν δε θα το προσέχω όπως τώρα, όταν θα πετάξω θήκες κλπ πιστεύω ότι στο άσπρο θα φαίνονται όλα..(σκόνες, γρατζουνιές κλπ). Λεπτομέρειες βέβαια.. :)

 

Ουτε και εγω ξερω πως εγινε ...!! ΛΟΛ

Εγω το εχω απο την αρχη χωρις θηκη και 2 μηνες τωρα χωρις ιδιατερη προσοχη δεν εχω κανενα προβλημα

Λιγο σκουπιοσμα με το t-shirt και ολα ενταξει

Δοκιμασε και αυτο που σου εδωσα και αν δεν τα ακταφερεις πες μου ...υπαρχει και επαγγελματικη εφαρμογή για το θεμα

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Η "εξυπνη ληψη" γιατι δεν γινεται να καρφιτσωθει στην αρχικη οθονη?Υπαρχει κανενας τροπος?Ευχαριστω

Ακυρο...Υπηρχε ηδη σε μικρο tile και δεν το ειχα δει....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Στα αλλα ημερολογια δεν γινονται απο τετοιες εφαρμογες ...

Θηκη δεν εχω βαλει ποτε οποτε δεν ξερω και να σου προτεινω

ισως καποιος αλλος φιλος

 

 

 

Ουτε και εγω ξερω πως εγινε ...!! ΛΟΛ

Εγω το εχω απο την αρχη χωρις θηκη και 2 μηνες τωρα χωρις ιδιατερη προσοχη δεν εχω κανενα προβλημα

Λιγο σκουπιοσμα με το t-shirt και ολα ενταξει

Δοκιμασε και αυτο που σου εδωσα και αν δεν τα ακταφερεις πες μου ...υπαρχει και επαγγελματικη εφαρμογή για το θεμα

 

Δλδ να χρησιμοποιω μονο το εσωτερικο ημερολογιο? Πως μπορω να μεταφερω τα ηδη γεγονοτα που εχω στο hotmail στο εσωτερικο?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα θέμα με το 4g της συσκευής μου (δεν έπιανε πάνω απο 13-16 download και μέχρι 6 upload) είπα να της φλασαρω καποια άλλη εκδοση firmware για να δοκιμάσω με την καινουρια να δω πόσο θα πιάνει. Του φλασαρα την RM-821_CV_GR_VAR258268_Black_V4_Yellow η οποία είναι μεν ελληνική αλλά μόλις τελείωσε η διαδικασία είδα ότι στις ρυθμίσεις μου έχει μόνο 2g και 3g να επιλέξω οπότε πάλι από την αρχή φλασάρισμα. Θέλω να μου πείτε αν μπορείτε ποίο firmware έχετε που να είναι δοκιμασμένο με το 4g! Σε παλαιότερο ποστ είχα αναφέρει ότι δίπλα από τις μπάρες του σήματος μου έβγαζε 4g και όχι LTE όπως είχε αναφέρει τότε ένας φίλος. Δεν είναι θέμα δικτύου η ταχύτητα που πιάνω γιατί όπου και να το μετρήσω πάνω κάτω το ίδιο θα μου βγάλει ενώ σε άλλες 4g συσκευές την ίδια στιγμή στο speedtest είναι διπλάσιες οι ταχύτητες! Έχω το κίτρινο 920!

Ορίστε και το παλιό το ποστ!

Εμένα ρε παιδιά γιατί μου γράφει 4G? Ούτε L ούτε LTE, σκέτο 4G μου γράφει δίπλα από τις γραμμές του σήματος!

 

http://img341.imageshack.us/img341/4505/y7g.png

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα θέμα με το 4g της συσκευής μου (δεν έπιανε πάνω απο 13-16 download και μέχρι 6 upload) είπα να της φλασαρω καποια άλλη εκδοση firmware για να δοκιμάσω με την καινουρια να δω πόσο θα πιάνει. Του φλασαρα την RM-821_CV_GR_VAR258268_Black_V4_Yellow η οποία είναι μεν ελληνική αλλά μόλις τελείωσε η διαδικασία είδα ότι στις ρυθμίσεις μου έχει μόνο 2g και 3g να επιλέξω οπότε πάλι από την αρχή φλασάρισμα. Θέλω να μου πείτε αν μπορείτε ποίο firmware έχετε που να είναι δοκιμασμένο με το 4g! Σε παλαιότερο ποστ είχα αναφέρει ότι δίπλα από τις μπάρες του σήματος μου έβγαζε 4g και όχι LTE όπως είχε αναφέρει τότε ένας φίλος. Δεν είναι θέμα δικτύου η ταχύτητα που πιάνω γιατί όπου και να το μετρήσω πάνω κάτω το ίδιο θα μου βγάλει ενώ σε άλλες 4g συσκευές την ίδια στιγμή στο speedtest είναι διπλάσιες οι ταχύτητες! Έχω το κίτρινο 920!

Ορίστε και το παλιό το ποστ!

 

Καλησπερα

Μια ερωτηση, πως φλασαρουμε το κινητο? Που βρισκουμε τις εκδοσεις?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καμμια καλη εφαρμογη για μπλοκαρισμα συγκεκριμενων αριθμων υπαρχει που να δουλευει σωστα?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ουτε και εγω ξερω πως εγινε ...!! ΛΟΛ

Εγω το εχω απο την αρχη χωρις θηκη και 2 μηνες τωρα χωρις ιδιατερη προσοχη δεν εχω κανενα προβλημα

Λιγο σκουπιοσμα με το t-shirt και ολα ενταξει

Δοκιμασε και αυτο που σου εδωσα και αν δεν τα ακταφερεις πες μου ...υπαρχει και επαγγελματικη εφαρμογή για το θεμα

 

Αυτά τα μπλουζάκια την καλύτερη δουλειά κάνουν!:lol:

Φίλε μου δοκίμασα και αυτό τον τρόπο αλλά μετά από 1,5 ώρα υπομονής και μήνυμα απ το λαπτοπ για πρώτη φορά ότι κοντεύει να καεί οι υπότιτλοι εμφανίζονταν σαν ερωτηματικά!! :(

Οπότε περιμένω τον επόμενο τρόπο..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Δεν εμφανιζει τετοιο χ σε γεγονοτα του ημερολογιου hotmail, μονο σε αυτα που ειναι στο εσωτερικο ημερολογιο. Πως μπορω να το κανω?

επισης εχεις να προτεινεις καμια θηκη και προστασια οθονης?

 

Καλησπερα

Μια ερωτηση, πως φλασαρουμε το κινητο? Που βρισκουμε τις εκδοσεις?

 

Σου προτείνω με κλειστά μάτια τις θήκες NOKIA SOFT COVER CC-1043. Βγαίνουν σε μαύρο, κόκκινο, γκρι και μπλε! 6,69 στο eshop. Πήρα τη μαύρη και την γκρι και παράγγειλα και μια μπλε ακόμα έτσι για αλλαγή! Είναι κίτρινη η συσκευή μου και με τις θήκες νομίζω είναι άλλο χρώμα και ότι δεν της έχω θήκη! Έχουν τέλεια εφαρμογή! Για προστασία οθόνης πήρα της belkin ένα screen-guard το οποίο είναι για να μην φαίνονται δαχτυλιές και τα σχετικά αλλά δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψε! Έγινε κάπως ματ η οθόνη και δεν την έχω συνηθίσει έτσι οπότε και το έβγαλα!

 

Τώρα για το φλασάρισμα που ρωτάς τις εκδόσεις τις βρίσκουμε στους servers της Nokia (μιας και δεν υπάρχουν custom firmwares οπότε μόνο επίσημες εκδόσεις υπάρχουν) και τις φλασάρουμε με το nokia care suite με το οποίο τις κατεβάζουμε κιολας.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα θέμα με το 4g της συσκευής μου (δεν έπιανε πάνω απο 13-16 download και μέχρι 6 upload) είπα να της φλασαρω καποια άλλη εκδοση firmware για να δοκιμάσω με την καινουρια να δω πόσο θα πιάνει. Του φλασαρα την RM-821_CV_GR_VAR258268_Black_V4_Yellow η οποία είναι μεν ελληνική αλλά μόλις τελείωσε η διαδικασία είδα ότι στις ρυθμίσεις μου έχει μόνο 2g και 3g να επιλέξω οπότε πάλι από την αρχή φλασάρισμα. Θέλω να μου πείτε αν μπορείτε ποίο firmware έχετε που να είναι δοκιμασμένο με το 4g! Σε παλαιότερο ποστ είχα αναφέρει ότι δίπλα από τις μπάρες του σήματος μου έβγαζε 4g και όχι LTE όπως είχε αναφέρει τότε ένας φίλος. Δεν είναι θέμα δικτύου η ταχύτητα που πιάνω γιατί όπου και να το μετρήσω πάνω κάτω το ίδιο θα μου βγάλει ενώ σε άλλες 4g συσκευές την ίδια στιγμή στο speedtest είναι διπλάσιες οι ταχύτητες! Έχω το κίτρινο 920!

Ορίστε και το παλιό το ποστ!

 

Την γερμανικη η' ισπανικη unbanded firmware να βαλεις στο χρωμα που αντιστοιχη στο κινητο σου.

Δεν θυμαμαι κωδικους κλπ,αλλα ευκολα βρισκονται

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σημερα εβαλα και την καρτα sim οποτε αρχιζω τις κλησεις.

Εχω παρατηρησει τα παρακατω σχετικα μετο τηλεφωνο μας:

1. Το tile του chronos calendar δεν αλλαζει μερα μονο του οταν αλλαζει η ημερα. Το παταω, ανοιγω την εφαρμογη και μετα αλλαζει. Αυτο διορθωνεται?

2. Ενα κουφο, ενω οταν δεχομαι κλησεις απο επαφη με φωτο την εμφανιζει οταν χτυπαει το τηλ., οταν καλω εγω δεν εμφανιζει τιποτα. Διορθωνεται αυτο?

3. Το rapdialer που δοκιμασα δενεμφανιζει τις αναπαντητες. Υπαρχει λυση?

4. Πως καταλαβαινω οτι δεν ειναι συνδεδεμενο στο ιντερνετ μεσω κινητης τηλεφωνιας?

Ειτε ειναι ειτε οχι διπλα στο σημα εχει ενα Ε.

5. Κατα καιρους διπλα στην ενδειξη της μπαταριαςαναβει ενα εικονιδιο κυκλος με τελεια στην μεση. Τι σημαινει αυτο?

6. Δεν υπαρχει κανα tile για να βαζουμε το τηλ στο αθορυβο? Αυτο με την μειωση της εντασης ειναι πολυ κουραστικο, απο το 20 να το πας στο 0, αλλα και παλι μενει η δονηση. Δεν μπορει να παει στο αθορυβο?

Ευχαριστω εκ των προτερων και σορυ για το πριξιμο....

Edited by emm_stra
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σημερα εβαλα και την καρτα sim οποτε αρχιζω τις κλησεις.

Εχω παρατηρησει τα παρακατω σχετικα μετο τηλεφωνο μας:

1. Το tile του chronos calendar δεν αλλαζει μερα μονο του οταν αλλαζει η ημερα. Το παταω, ανοιγω την εφαρμογη και μετα αλλαζει. Αυτο διορθωνεται?

2. Ενα κουφο, ενω οταν δεχομαι κλησεις απο επαφη με φωτο την εμφανιζει οταν χτυπαει το τηλ., οταν καλω εγω δεν εμφανιζει τιποτα. Διορθωνεται αυτο?

3. Το rapdialer που δοκιμασα δενεμφανιζει τις αναπαντητες. Υπαρχει λυση?

4. Πως καταλαβαινω οτι δεν ειναι συνδεδεμενο στο ιντερνετ μεσω κινητης τηλεφωνιας?

Ειτε ειναι ειτε οχι διπλα στο σημα εχει ενα Ε.

5. Κατα καιρους διπλα στην ενδειξη της μπαταριαςαναβει ενα εικονιδιο κυκλος με τελεια στην μεση. Τι σημαινει αυτο?

6. Δεν υπαρχει κανα tile για να βαζουμε το τηλ στο αθορυβο? Αυτο με την μειωση της εντασης ειναι πολυ κουραστικο, απο το 20 να το πας στο 0, αλλα και παλι μενει η δονηση. Δεν μπορει να παει στο αθορυβο?

Ευχαριστω εκ των προτερων και σορυ για το πριξιμο....

 

 

Καλημερα, για το 6) Οταν πατας τα πλαινα πληκτρα της εντασης πανω δεξια σου βγαζει την κατασταση σου (πχ κουδουνισμα+δονηση). Αν πατησεις εκει θα σου κανει εναλλαγη απο κουδουνισμα σε αθορυβο. Για την δονηση πρεπει να την βγαλεις απο ρυθμισεις-ηχος.

Link to comment
Share on other sites

5. Κατα καιρους διπλα στην ενδειξη της μπαταριαςαναβει ενα εικονιδιο κυκλος με τελεια στην μεση. Τι σημαινει αυτο?

 

το gps ειναι.

επίσης κλεισε το nfc

Link to comment
Share on other sites

5. Κατα καιρους διπλα στην ενδειξη της μπαταριαςαναβει ενα εικονιδιο κυκλος με τελεια στην μεση. Τι σημαινει αυτο?

 

το gps ειναι.

επίσης κλεισε το nfc

 

πως κλεινει??

Για τα αλλα που ρωταω ξερεις κατι?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

5. Κατα καιρους διπλα στην ενδειξη της μπαταριαςαναβει ενα εικονιδιο κυκλος με τελεια στην μεση. Τι σημαινει αυτο?

 

το gps ειναι.

επίσης κλεισε το nfc

 

δεν είναι GPS.

Λαμβάνει πληροφορίες location data

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλως σας βρηκα!

Εχω εδω και λιγη ωρα ενα 920 κοκκινο ελβετικο unbranded..

το θεμα ειναι οτι μου λεει οτι το nokia drive δεν μπορω να το εγκαταστησω γιατι δεν ειναι διαθεσιμο για την περιοχη μου ή χρειαζομαι αναβαθμιση...

 

εχω εκδοση λογισμικου 1308.0003

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...