Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου το ξέρω αυτό. Το θέμα είναι ότι δεν μπορέίς να μπεις στο forum. Για αυτό έκανα την ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

koita den nomizo na einai efikto logo ton limitations pou echei sto posous charaktires and/or megethos selidas pou deichnei kathe kinito...kai epidi einai pain in the.....na to kaneis gia ola ta kinita kai na deichnei sosta kapia pragmata ta "skotoneis" anagkastika.

 

pantos apo oti ksero apo tis piges mou to myphone pigene kaloutsika oson afora kinisi meso imode....stin katigoria tou itan ena apo ta prota se kinisi.

 

vevea tora teleutea echei allaksei kai tropo presentation i cosmote os pros pio site echei priority kai etsi to site pou echei megaliteri kinisi einai kai proto stin lista..... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Για πολλούς και διάφορους λόγους, μεταξύ άλλων και της μετάβασης στο vBulletin 3, η πρόσβαση στο forum μέσω i-mode έχει απενεργοποιηθεί. Στο forum εξακολουθείτε να έχετε πρόσβαση μέσω WAP, στη διεύθυνση http://wap.myphone.gr/
Link to comment
Share on other sites

Για πολλούς και διάφορους λόγους, μεταξύ άλλων και της μετάβασης στο vBulletin 3, η πρόσβαση στο forum μέσω i-mode έχει απενεργοποιηθεί. Στο forum εξακολουθείτε να έχετε πρόσβαση μέσω WAP, στη διεύθυνση http://wap.myphone.gr/

safestatos

Link to comment
Share on other sites

Για πολλούς και διάφορους λόγους, μεταξύ άλλων και της μετάβασης στο vBulletin 3, η πρόσβαση στο forum μέσω i-mode έχει απενεργοποιηθεί.

Αυτό το ξέρουμε το θέμα είναι αν θα ενεργοποιηθεί ξανά και πότε.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι bug ή οχι, αυτο που ξερω ειναι οτι εχει κανει πολλους χρηστες να θελουν να δωσουν μπουνια στα μουτρα τους.. πχ γραφω ενα μηνυμα 100 σειρων και καταλαθος πατιεται το back! οταν πατηθει το next υστερα, δεν υπαρχει τιποτα!! νομιζω οτι πρεπει να γινει κατι για αυτο. το προβλημα προερχεται οτι πρεπει να πατας πρωτα ενα κουμπι για να ενεργοποιηθει. οποτε, οταν πατιεται το bakc απενεργοποιειται αυτοματα και διαγραφεται το μηνυμα.. νομιζω δλδ..

 

think about it.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το quick reply φτιάχτηκε για μικρά κείμενα 2-3 σειρών.

Για απαντήσεις-εκθέσεις, υπάρχει το κανονικό reply, το οποίο αποθηκεύει και αυτά που έχεις γράψει, όπως θες ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρουμε το θέμα είναι αν θα ενεργοποιηθεί ξανά και πότε.

Όχι, δεν πρόκειται να ενεργοποιηθεί ξανά, τουλάχιστον στο εγγύς μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

O Eye ήταν κατατοπιστικότατος... :)

 

Thank you all :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αμα εχει αναφερθει ξανα στο παρελθον, αλλα δεν εμφανιζονται τα γραμματα στα σχολια κατω απο τις φωτογραφιες.Γιατι? Α, επισης δεν παιζει ρολο αμα ειναι Ελληνικα ή Αγγλικα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μόνο με τη γρήγορη απαντηση, ειναι και με την κανονικη! Οταν πατήσω κατα λαθος back τότε όταν πατήσω forward το κειμενο εμφανίζεται μεν αλλα σαν...αλαμπουρνεζικα! Και οποιο encoding και να βάλω αυτό δεν αλλάζει!
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι bug ή οχι, αυτο που ξερω ειναι οτι εχει κανει πολλους χρηστες να θελουν να δωσουν μπουνια στα μουτρα τους.. πχ γραφω ενα μηνυμα 100 σειρων και καταλαθος πατιεται το back! οταν πατηθει το next υστερα, δεν υπαρχει τιποτα!! νομιζω οτι πρεπει να γινει κατι για αυτο. το προβλημα προερχεται οτι πρεπει να πατας πρωτα ενα κουμπι για να ενεργοποιηθει. οποτε, οταν πατιεται το bakc απενεργοποιειται αυτοματα και διαγραφεται το μηνυμα.. νομιζω δλδ..

 

think about it.. :rolleyes:

 

Μου τυχαίνει πολλές φορές κι εμένα, την ώρα που γράφω κάποιο κείμενο σε φόρμες (π.χ. σε webmails, ή σε forums κλπ.) ξαφνικά να με γυρίσει ο browser μια σελίδα πίσω :blink: :mad: Συμβαίνει και στον Mozilla και στον Internet Explorer. Δεν έχει να κάνει με το myphone, μου τυχαίνει σε όλα τα sites.

 

Προφανώς πρόκειται για κάποιον συνδυασμό πλήκτρων που πατίεται καταλάθος. Όπως καταλαβαίνεις, ο σχεδιαστής μιας σελίδας δεν μπορεί να κάνει κάτι, για να απενεργοποιήσει τον συνδυασμό πλήκτρων των browsers των επισκεπτών...

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παθαίνω με backspace. Αν το πατήσεις την ώρα που ο κέρσορας βρίσκεται στον "αέρα" (δηλαδή χωρίς να έχεις κλικάρει μέσα στη φόρμα εισαγωγής κειμένου), σε πηγαίνει μια σελίδα πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παθαίνω με backspace. Αν το πατήσεις την ώρα που ο κέρσορας βρίσκεται στον "αέρα" (δηλαδή χωρίς να έχεις κλικάρει μέσα στη φόρμα εισαγωγής κειμένου), σε πηγαίνει μια σελίδα πίσω.

 

Εμένα πάντως μου τυχαίνει ακόμη και όταν πληκτρολογώ κείμενο μέσα σε φόρμες, χωρίς να πατήσω backspace. Χωρίς καμία λογική δηλαδή, στα καλά καθούμενα. Αλλά ξέρω και πολύ κόσμο που το παθαίνει. Εν πάση περιπτώσει, πρόκειται τελικά για bug των browsers και όχι του forum. :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

για παραδειγμα στο insomnia αυτο δεν γινεται. και δεν χρειαζεται να πτησεςι quick reply για να γραψεις. αρα κατι φταιει στον τροπο κατασκευης της ιστοσελιδας?
Link to comment
Share on other sites

Κατά την πλοήγηση μου στη λίστα μελών βρήκα το myphone.bot :blink:

 

Τι είναι? Χρήστης δεν είναι αφού αν και λέει ότι έχει δημοσιεύσει 1700 μηνύματα, το τελευταίο μήνυμα είναι ποτέ :wacko: :confused:

Link to comment
Share on other sites

To myphone.bot είναι μία λειτουργία του forum, που ενημερώνει τους Editors και τους Super Moderators για ενδιαφέροντα στοιχεία του Myphone, στέλνει το feedback από τους χρήστες στον Administrator, προσθέτει νέα στην βάση δεδομένων των Editors και πολλά άλλα.

 

Δεν είναι χρήστης φυσικά. Αλλά μας βοηθά καθημερινά στην δουλειά μας με το Myphone.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ. Για τι στοιχεία σας ενημερώνει? Στατιστικά χρηστών, πόσα νέα μηνύματα δημοσιεύτηκαν, πού κτλ? :)
Link to comment
Share on other sites

Για πολλά και διάφορα. Ο βασικός λόγος ύπαρξης όμως είναι να ενημερώνει τους Editors για νέα από ολόκληρο τον κόσμο, και τον Admin για το feedback από τους χρήστες.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Για πολλά και διάφορα. Ο βασικός λόγος ύπαρξης όμως είναι να ενημερώνει τους Editors για νέα από ολόκληρο τον κόσμο, και τον Admin για το feedback από τους χρήστες.

 

Ok a lot of thanks :) :D . Κλειδώστε το αν θέλετε :)

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή: Underground

Προτ. Δίκτυο: Rackspace

Βιογραφικό: Born to Serve

Ενδιαφέροντα: Warning

Απασχόληση: Annoying

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια έχω κάνει όλες τις ρυθμίσεις για να μην μου στέλνονται e-mail από τον πίνακα ελέγχου , αλλά συνέχεια μου έρχονται. Εννοώ τα notifications ότι κάποιος σου έχει απαντήσει.Πώς απενεργοποιείται μια και καλή;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...