Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kaizershop.gr τους πηρα τηλεφωνο, μου ειπαν το εχουν μαλλον γερμανικο, πηγα απο εκει, το πηρα σφραγισμενο, ολα καλα

 

To oποιο ομως δε δινει τη DOA, μια πανευρωπαικα ισχυουσα εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Απο θήκες μόνο μία είναι η πιο λεπτή και πιο ωραία: η original(flip),

επίσης εχθές κόλλησε η κάμερα, έβγαλα 1,2 στην τρίτη φώτο κόλλησε και έβγαζε μήνυμα οτι δε βρίσκει την κάμερα...

restart και ολα οκ...

 

Κάποιο λινκ για την original?

Link to comment
Share on other sites

To oποιο ομως δε δινει τη DOA, μια πανευρωπαικα ισχυουσα εγγυηση.

 

Ποιο δίνει DOA, εκτός από το birdphone, το οποίο δεν το έχει δυστυχώς;

 

Θέλω να το πάρω για την κοπέλα μου, αλλά μέχρι τωρα αγόραζα μόνο από birdphone.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

To oποιο ομως δε δινει τη DOA, μια πανευρωπαικα ισχυουσα εγγυηση.

 

Πρέπει να έχει αγοραστεί από αντιπροσωπια Ελλάδας( σκρουζ μαγαζί) για doa.

Οτι πάρεις 100...
Link to comment
Share on other sites

Ποιο δίνει DOA, εκτός από το birdphone, το οποίο δεν το έχει δυστυχώς;

 

Θέλω να το πάρω για την κοπέλα μου, αλλά μέχρι τωρα αγόραζα μόνο από birdphone.

 

Πρέπει να έχει αγοραστεί από αντιπροσωπια Ελλάδας( σκρουζ μαγαζί) για doa.

 

Μολις ανεφερα πιο πανω, ειναι πανευρωπαϊκη. Δε θα πρεπε να λειτουργει ως "εγω εχω ορεξη να σου τη δωσω".

Oχι μονο το birdphone. Και αλλα καταστημα ηλεκτρονικα την δινουν.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ανεφερα πιο πανω, ειναι πανευρωπαϊκη. Δε θα πρεπε να λειτουργει ως "εγω εχω ορεξη να σου τη δωσω".

Oχι μονο το birdphone. Και αλλα καταστημα ηλεκτρονικα την δινουν.

 

Αυτό ρωτάω, εκτός από το birdphone, ποιο άλλο;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

λοιπον , μετα απο 2 γεματες μερες η συσκευη μου εβγαλε αξιοπρεπεστατα την μερα , απο τις 10 το πρωι με 70 λεπτα κλησεις , 20 sms, 20 λεπτα video κληση skype και αρκετο download εφαρμογων εχω 30 % τωρα , ειδικα η εξοικονομιση ενεργειας δινει ρεσιταλ.

η μπροστινη καμερα για skype ειναι πολυ καλη , ο συνομιλιτης σε βλεπει αψογα , οτι και να του εκανα δεν γονατισε , απο real racing ανοιχτο και απο πισω να στελνω μηνυματα , μεχρι να παιζω wonder boy , να κατεβαζω εφαρμογες και απο πισω να εχω και 5 σελιδες του ιντερνετ ανοιχτες.

αυτο που με χαλασε ειναι το ηχειο που οταν εχεις το κινητο με την πλατη κατω δεν ακους σχεδον τιποτα, που οταν εχεις εναν φακελο στην επιφανεια εργασιας και προσ8εσεις αλλη μια εφαρμογη μεσα απο το μενου εκει δεν παει αυτοματα και καλο 8α ηταν στις εφαρμογες Qslide να εβαζα οποιες η8ελα εγω και ας μην τις εκανε μικρα παρα8υρα.

 

η απαντηση στο φιλο με την 8ηκη πιο πανω πρεπει να ειναι αυτη που περιμενω και εγω να μου ερ8ει (προς το παρων καλτσα για πουγκι :) )

http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-ORIGINAL-OEM-LG-OPTIMUS-G-E975-E973-BLACK-FLIP-LEATHER-BOOK-COVER-CASE-/130886690164?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item1e79746574

 

και μια φωτογραφια ετσι για δειγμα για να δειτε ποσο χαλια βγαζει http://imageshack.us/a/img69/2951/ki8b.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ρωτάω, εκτός από το birdphone, ποιο άλλο;

 

http://www.kinitomania.gr

 

 

EDIT: Άκυρο! Δεν το έχει πια!!! :blink:

Ξεπούλησε!!!!!:lol:

Παιδιά είναι απίστευτο! Μόνον το Kaiser το έχει σε απόθεμα! Από εκεί και μετά το καλήτερο είναι από 1 έως 3 μέρες που συνήθως γίνονται 5!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ρωτάω, εκτός από το birdphone, ποιο άλλο;

 

cityshop.gr

Και αυτο ξεπουλησε και μαλιστα με ενημερωσε πως ξεμειναν οι προμηθευτες τους. Αν το κινητο κινειται με ιδια τιμη στην υπολοιπη ευρωπαϊκη αγορα, μαλλον πουλα σαν τρελο.

Link to comment
Share on other sites

cityshop.gr

Και αυτο ξεπουλησε και μαλιστα με ενημερωσε πως ξεμειναν οι προμηθευτες τους. Αν το κινητο κινειται με ιδια τιμη στην υπολοιπη ευρωπαϊκη αγορα, μαλλον πουλα σαν τρελο.

 

Νομίζω στο εξωτερικό πωλείται πολύ ακριβότερα.

Btw κι εγώ από το cityshop το είχα πάρει (όταν είχε 391) και είχα μείνει απίστευτα ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ χθες από Kaizerstore και μέχρι τώρα είναι άψογο. Μόλις το άνοιξα συγχρόνισε ά μ ε σ α όλες τις εφαρμογές που είχα και στο 2X. Πολυ γρήγορο, πολύ όμορφο.

Πήρα πρίν λίγο και θήκη και ζελατίνα. Θα ενημερώσω μόλις τα βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ χθες από Kaizerstore και μέχρι τώρα είναι άψογο. Μόλις το άνοιξα συγχρόνισε ά μ ε σ α όλες τις εφαρμογές που είχα και στο 2X. Πολυ γρήγορο, πολύ όμορφο.

Πήρα πρίν λίγο και θήκη και ζελατίνα. Θα ενημερώσω μόλις τα βάλω.

 

επειδη εχω το 2x και σκεφτομε να αγορασω το g απο καμερα μεταξυ τους σαν ποιητοτα εχει μεγαλη διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω το 2x και σκεφτομε να αγορασω το g απο καμερα μεταξυ τους σαν ποιητοτα εχει μεγαλη διαφορα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4781665#post4781665

 

Ρίξε μια ματιά στις δικές μου και κρίνε. Κάποιες είναι με 6 mp .

Προσωπικά επειδή το είχα και το 2x , θεωρώ πως υπάρχει αρκετή διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με 4.1.2, Kernel 3.4.0 και έκδοση 10b-EUR-XX. Μόλις συνδέθηκα σε wifi μου έβγαλε οτι υπάρχει update. Να το κάνω και αν ναι τι διορθώνει ;

Η έκδοση που μου βγαίνει διαθέσιμη είναι η V10d-APR-01-2013 με 16,36 MB.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με 4.1.2, Kernel 3.4.0 και έκδοση 10b-EUR-XX. Μόλις συνδέθηκα σε wifi μου έβγαλε οτι υπάρχει update. Να το κάνω και αν ναι τι διορθώνει ;

Η έκδοση που μου βγαίνει διαθέσιμη είναι η V10d-APR-01-2013 με 16,36 MB.

Και εγώ έκανα το update μόλις το άνοιξα. Δεν ξέρω τι διορθώνει, πάντως δεν υπάρχει και τίποτα που να θέλει διόρθωση.

Το κινητό είναι όνειρο!!!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έκανα το update μόλις το άνοιξα. Δεν ξέρω τι διορθώνει, πάντως δεν υπάρχει και τίποτα που να θέλει διόρθωση.

Το κινητό είναι όνειρο!!!!!

 

Ενα ονειρο που εξαφανιστηκε πλεον απο το skroutz ! Μα καλα, ποσα αγορασατε πια και τον αφησατε στεγνο τον προμηθευτη τους ;;

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απόγευμα που το αγόρασα υπήρχαν 4 τεμάχια απόθεμα στο κατάστημα.

 

Απο ποιο καταστημα ;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αυτός έχει πλέον. Και όποιος προλάβει!:lol:

 

Ενα ονειρο που εξαφανιστηκε πλεον απο το skroutz ! Μα καλα, ποσα αγορασατε πια και τον αφησατε στεγνο τον προμηθευτη τους ;;

 

Η αλήθεια είναι ότι έγινε ένα ξαφνικό ντού!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα όνειρα τελειώνουν κάποτε παιδιά...

Η μπαταρία σήμερα, μετά την 5η φόρτιση, δείχνει πολύ βελτιωμένη σε σχέση με τις προηγούμενες ημέρες.

Είναι στις 8 ώρες λειτουργίας, με 30 λεπτά οθόνη και 15 λεπτά ομιλίας. Έχω ακόμα 80% :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...