Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο αυτον 676€ αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστος ειναι.Θα κανω ενα τηλεφωνο να δω αν ειναι ευρωπαικο.

 

http://www.mobile-phones.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2766&category_id=8&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια το ειδα και δεν το πιστευουν τα ματια μου ακομα:D:p

http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Notebook/Tablets-iPAD/Samsung-Tablet-Galaxy-Note-10-1-3G-Grey-GT-N8000EAAEUR.htm

Βεβαια κραταω μια πισινι μηπως και ειναι καμια προσφορα με συνδεση vodafone και αρα ΑΚΥΡΟ.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ειδα και δεν το πιστευουν τα ματια μου ακομα:D:p

http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Notebook/Tablets-iPAD/Samsung-Tablet-Galaxy-Note-10-1-3G-Grey-GT-N8000EAAEUR.htm

Βεβαια κραταω μια πισινι μηπως και ειναι καμια προσφορα με συνδεση vodafone και αρα ΑΚΥΡΟ.

Ξανα μπες και σκρολλαρε λιγο προς τα κατω :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξανα μπες και σκρολλαρε λιγο προς τα κατω :lol::lol::lol:

 

Καλα λες........κλασικα του πλαισιου και δηθεν προσφορα..........:p

Ελεγα και μηπως.......ξερεις εστω και 1% πιθανοτητα:p

Πιο πιθανο ειναι να δω τη συγκρουση του γαλαξια μας με την ανδρομεδα live παρα του πλαισιου καμια προσφορα ever:lol::lol::p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

κανένας βρε παιδια?

Ναι θα εχεις κανονικα ΑΛΛΑ δεν θα εχεις εγγυηση, επισης θες και εναν φορτιστη.Αντε μεγεια σου!!

Link to comment
Share on other sites

H έναν αντάπτορα! Σε ευχαριστώ!

 

Εχουμε και διαφορα στα Volt!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εδωσα παραγγελια στο Amazon uk και το πηρα με 651€.Θα εχουν στοκ απο 1 Σεπτεμβριου.Αντε να δουμε!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εδωσα παραγγελια στο Amazon uk και το πηρα με 651€.Θα εχουν στοκ απο 1 Σεπτεμβριου.Αντε να δουμε!

 

Για καλο και για κακο στειλε κανα email στο αγγλικο amazon η' στη Samsung Αγγλιας αν στα tablet παρεχει 12 μηνες η' 24 μηνες εγγυηση διοτι δεν το αναφερει καθολου στο site της Samsung uk. http://www.samsung.com/uk/support/warranty/warrantyInformation.do?page=POLICY.WARRANTY

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεωτικα εχει εγγυηση για δυο χρονια οπως καθε προιον που πωλειται στην ευρωπαικη ενωση..ασχετα που μερικες εταιρειες λενε για ενα χρονο για να πουλησουν extra care πακετα..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Για καλο και για κακο στειλε κανα email στο αγγλικο amazon η' στη Samsung Αγγλιας αν στα tablet παρεχει 12 μηνες η' 24 μηνες εγγυηση διοτι δεν το αναφερει καθολου στο site της Samsung uk. http://www.samsung.com/uk/support/warranty/warrantyInformation.do?page=POLICY.WARRANTY

Ειχα παρει το Galaxy Tab p1000 και ειχε 2 χρονια δεν νομιζω να αλλαξε κατι.

Υποχρεωτικα εχει εγγυηση για δυο χρονια οπως καθε προιον που πωλειται στην ευρωπαικη ενωση..ασχετα που μερικες εταιρειες λενε για ενα χρονο για να πουλησουν extra care πακετα..

Ακριβως υπωχρεοτηκα εχουν 2 χρονια ασχετα που καποιοι κανουν τη παπια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ξερετε μηπως, πως μπορουμε να βρουμε απο ποια χωρα ειναι η συσκευη βλεποντας τον κωδικο; π.χ. GT-N8010EAAXEF υπαρχει καποια λιστα με κωδικους και χωρες;
Link to comment
Share on other sites

ξερετε μηπως, πως μπορουμε να βρουμε απο ποια χωρα ειναι η συσκευη βλεποντας τον κωδικο; π.χ. GT-N8010EAAXEF υπαρχει καποια λιστα με κωδικους και χωρες;

 

Γαλλία. Είμαι από κινητό τώρα και δεν είναι εύκολο να βρω τη σελίδα, αλλά μια αναζήτηση στο Google είναι. To παραπάνω πάντως είναι Γαλλία, το ξέρω.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

καπου ειχα δει τη λιστα με τους κωδικους και τις αντιστοιχες χωρες και εγω, αλλα δεν μπορω να την βρω τωρα.:O

πληροφοριακά, ο παραπανω κωδικος ειναι απο το expansys.

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχα δει τη λιστα με τους κωδικους και τις αντιστοιχες χωρες και εγω, αλλα δεν μπορω να την βρω τωρα.:O

πληροφοριακά, ο παραπανω κωδικος ειναι απο το expansys.

Με μια προχειρη αναζητηση βρηκα αυτο. http://ykkfive.blogspot.com/2011/11/samsung-csc-code-reference.html?ncrdisabled=1#.UEZiodbN8tE

 

Το δικο μου σημερα σταλθηκε απο Amazon Γερμανιας και περιμενω λογικα μεσα στη βδομαδα, δεν το πηρα απο Αγγλια γιατι το βρηκα λιγο φθηνοτερα απο Γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Το έχει πάρει κανείς το note από e-shop.gr? Υπάρχουν εντυπώσεις? Προτιμώ να να το πάρω από Ελλάδα.

Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

@dinoscrypton

ευχαριστω. αυτο εψαχνα.

 

μια που ανέφερες το amazon.uk εκει βρήκα την καλυτερη τιμη για το wifi. 395 λιρες. αλλα για καποιο λογο οταν παω να το παραγγείλω βγαζει τιμη 404 λιρες χωρις να εξηγεί γιατι.

επίσης "κλεβουν" και στη μετατροπη σε ευρω με αποτελεσμα να η τελικη τιμη να ειναι λιγο ποιο χαμηλη απο αυτη του expansys.

Link to comment
Share on other sites

@dinoscrypton

ευχαριστω. αυτο εψαχνα.

 

μια που ανέφερες το amazon.uk εκει βρήκα την καλυτερη τιμη για το wifi. 395 λιρες. αλλα για καποιο λογο οταν παω να το παραγγείλω βγαζει τιμη 404 λιρες χωρις να εξηγεί γιατι.

επίσης "κλεβουν" και στη μετατροπη σε ευρω με αποτελεσμα να η τελικη τιμη να ειναι λιγο ποιο χαμηλη απο αυτη του expansys.

 

Παρακαλώ φίλε μου. Κοίτα εγώ πήρα το wifi+3g το N8000 και οι καλύτερες τιμές απ ότι είδα είναι στο Amazon.de. Κάνε αυτό που έκανα και εγώ μπαινε κάθε μέρα και θα σου κάτσει στα. Wifi μοντέλα έχω δει πολύ καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

Παιδιά όσοι το έχετε για πείτε τίποτα γιατί ενδιαφέρομε ,αρνητικά - θετικά οτιδήποτε έχετε να σχολιάσετε:)

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

ξερετε μηπως, πως μπορουμε να βρουμε απο ποια χωρα ειναι η συσκευη βλεποντας τον κωδικο; π.χ. GT-N8010EAAXEF υπαρχει καποια λιστα με κωδικους και χωρες;

 

καπου ειχα δει τη λιστα με τους κωδικους και τις αντιστοιχες χωρες και εγω, αλλα δεν μπορω να την βρω τωρα.:O

 

Oρίστε

http://www.sammobile.com/firmware/?page=1&t=1

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Από clove.co.uk βγαίνει στα ~460 ευρώ με τα μεταφορικά χωρίς το ΦΠΑ (επαγγελματικό ΑΦΜ). Έχει βρει κανείς κάπου φθηνότερα?

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Από clove.co.uk βγαίνει στα ~460 ευρώ με τα μεταφορικά χωρίς το ΦΠΑ (επαγγελματικό ΑΦΜ). Έχει βρει κανείς κάπου φθηνότερα?

448 στο expansys .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Το wifi ομως ετσι.. Ωραιο εργαλειο αν του βαζανε και λιγη ραμ παραπανω..δεν το εχεικαποιος να μας γραψει εντυπωσεις?
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...