Jump to content

[Επίσημο] Vodafone Smart II (Alcatel V860)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω βάλει το MultiLing Keyboard από Play Store, δωρεάν, ελαφρύ (0,9 ΜΒ), με δυνατότητα εμφάνισης πολλών γλωσσών και πολλές παραμετροποιήσεις. Εμφανίζεται στις Ρυθμίσεις--->Γλώσσα και εισαγωγή.

Σκέτο Ελληνικό πληκτρολόγιο δεν έχω, χρειάζομαι 3 γλώσσες τις οποίες εναλάσσω με swype (αριστερά-δεξιά) στη space bar, κάτω στο κέντρο.

 

Ωραίος φιλε! Ευχαριστώ! Το καλυτερο ισως πληκτρολόγιο, όπως βλέπω! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν περασετε το link to sd και κανετε partition δεν θα χρειαζεται να σβηνετε τιποτα οσα και να σβησετε ποσα ειναι 5-6 app ποσο θα παρετε? αντε 50-60mb
Link to comment
Share on other sites

http://www.4shared.com/file/oa1gJGqD/boot900mhz.html οποιος θελει ας το τεσταρι

υπαρχει κατα 83% κινδυνος να κολλησει η συσκευη. στην κριση σας διλαδη αν το περασετε η οχι

Link to comment
Share on other sites

http://www.4shared.com/file/oa1gJGqD/boot900mhz.html οποιος θελει ας το τεσταρι

υπαρχει κατα 83% κινδυνος να κολλησει η συσκευη. στην κριση σας διλαδη αν το περασετε η οχι

 

τι αλλαζει?

αξιζει το ρισκο????

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

αν περασετε το link to sd και κανετε partition δεν θα χρειαζεται να σβηνετε τιποτα οσα και να σβησετε ποσα ειναι 5-6 app ποσο θα παρετε? αντε 50-60mb

 

Εγω δεν τις εβγαλα για αυτο, αλλά επειδη ήταν vodafon. Μιας και έχω κάρτα άλλου δικτυου, δεν βρισκω τον λόγο να σκοντάφτω σε εφαρμογές που δεν θα χρησιμοποιήσω ποτε.;)

 

Γούστα είναι αυτά, ευτυχώς υπάρχουν πολλές εναλλακτικές στο Android.

Εγώ πάντως αυτό χρησιμοποιώ στο δικό μου Galaxy SII αλλά και την σύζυγο την έχει βολέψει στο δικό της Vodafone SmartII.

 

Προς το παρόν έχω κάνει root, βλέπω superuser κ.τ.λ., δεν μπορώ όμως να απεγκαταστήσω όλες τις άχρηστες εφαρμογές.

 

Θα διαβάσω τις οδηγίες των παιδιών από πάνω που ασχολούνται και θα τις ακολουθήσω για να δώσω ανάσα στο τηλεφωνάκι που υποφέρει από έλλειψη μνήμης.

Έχω κάρτα 8 GB οπότε θα δώσω χώρο 1 GB στο partition όπως συμβουλεύει ο nokisas και θα δούμε...

 

Για να κάνεις απεγκατάσταση των branded εφαρμογών που δεν βγαίνουν με τιποτα, κατευθείαν κατέβασε το root unintaller και βγάλτες απο εκει. Δεν θα συναντησεις πρόβλημα απο την στιγμή που εισαι root.

 

Αν εχεις 8 giga ειναι επιβεβλημένο να δώσεις 1GB. Εγω που χρησιμοποιησα την μαμα καρτα που δινουν με το τηλέφωνο έδωσα μονο 500ΜΒ, αλλά ειναι αρκετά για την συζυγο. Ηδη έχει φορτώσει όσα ήθελε και έχει και άλλα 300 ΜΒ καβάτζα. Τώρα που έμαθα την διαδικασία ειναι ευκολο να το κανω και σε αλλη καρτα αν χρειαστει.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]28164[/ATTACH][ATTACH]28163[/ATTACH]

[ATTACH]28158[/ATTACH][ATTACH]28157[/ATTACH]

900mhz μεγιστη ταχυτητα επεξεργαστη , αλλα πιστευω πως θα κολλησει κατα το boot star logo

 

να σαι καλα γιωργο αλλα δεν νομιζω να αξιζει το ρισκο για ποσο απο 832mhz μεχρι τα 900 68 mhz το θεμα ειναι να βγει cm εστω και night

 

για να δεις διαφορα στον επεξεργαστη πρεπει να ανεβει πανω απο 500mhz στο symbian belle fp2 nokia 700 που εχω το κινητο ηταν χρονισμενο μαμα 1000mhz και με τo fp1 update το κανανε 1300mhz τη παραμικρη διαφορα δεν ειδα,μονο στα χαρτια [σε app με πληροφοριες συσκευης]

 

vodafone smart 2

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

μισο να το βαλω αν και νομιζω το ειχα ξαναβαλει και εβγαζε force close

δεν μου το βγαζει σε κανενα store

το gtracing παιζει καλα

 

:)

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν αντεχω αλλο τιποτα δεν κανει αυτο το κινητο για πεταμα ειναι...

 

Τι ακριβώς θέλεις να κάνει και δεν το κάνει.

Εγω ειμαι κάτοχος Neo V και πήρα το smart 2 για την γυναίκα μου. Το κινητο του έχω βάλει οτι σχεδόν έχω στο Neo V και δεν ειδα να κολώνει κάπου. Τι περίμενες ακριβώς να κάνει ένα κινητό των 99 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θέλεις να κάνει και δεν το κάνει.

Εγω ειμαι κάτοχος Neo V και πήρα το smart 2 για την γυναίκα μου. Το κινητο του έχω βάλει οτι σχεδόν έχω στο Neo V και δεν ειδα να κολώνει κάπου. Τι περίμενες ακριβώς να κάνει ένα κινητό των 99 ευρώ;

 

Εγω ημουν κατοχος palm treo 750, palm treo pro , htc touch hd, htc touch 3g, Iphone 3g.. και κανενα απο αυτα δεν με ικανοποίησε γενικα ειναι για πεταμα ολα τους... το treo pro για παραδιγμα 530 ευρω συσκευη και δεν εχει official ρομ η καποιο αλλο προγραμμα σε περιπτωση βλαβης ε διλαδι ειναι πολυ .... ενω στο 750 υπαρχουν τα παντα σε περιπτωση ζημιας. απο htc δεν ειχα παραπονο.. απο iphone νταξη δεν ειναι και το κινητο που το παρουσιαζουν ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις cyanogen σιγουρα θα υπάρχει κάποιος οδηγός στο xda ή κάπου αλλού.

Αλλα αν πήρες αυτο κινητο για να το υπερχρονίζεις και να πειράζεις ρομ κλπ, κατα την γνώμη μου ειναι άκυρη επιλογή. Δεν αξίζει τον κόπο.

 

Το κινητάκι ειναι μια χαρα για έναν μέσο χρήση. Ρουτάρεις για να φύγουν τα περιττα και να μπορείς να κάνεις και ένα link2sd για εχει τον απαιτούμενο χώρο. Κατι παραπάνω απο αυτα δεν θα έκανα στο κινητο και μάλλον ούτε θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

ισα ισα επειδη ειναι απλο[κιν]γιαυτο χρειζεται cm custom roms κτλπ βαλτε το spb 3d και καμια 50 αρια εφαρμογες και παντε να κανετε μια κληση να στειλετε ενα μην.τωρα θα μου πεις μη το φορτωνεις ναι αλλα αυτα που εχω βαλει τα περισοτερα τα χρειαζομαι,οπως και ο περισοτερος κοσμος γιαυτο υπαρχουν και τα apps για να βελτιωνουν τη ζωη και το κιν μας,και αφου δεν τα σηκωνει τι κανεις?cm, custom roms και αρχιζει να δουλεβει σιγα σιγα,σε λιγο καιρο θα παρω το galaxy nexus απο ice γινεται jelly μαμα 1g ram και λες,τι να το κανω τα χει ολα.ενω το smart δεν κανει απο μονο του ουτε τη δουλεια ενος 12 χρονου παιδιου σε 10 μερες θα αρχιζει να λεει κολαει ..εκτος αν δεν βαλεις τιποτα μαμα τοτε παω πασο..τοτε ναι πεταει αλλα και παλυ θα χεις ενα αχριστο κιν που δεν μπορεις να του βαλεις τιποτα, βλεπεις στο store ενα super app κ λες να το βαλω θα κολαει?ποιος θελει ενα τετοιο τηλ?οποτε παμε παλυ σε cm η custom rom..εγω παντως απο τη μαμα που ειχα και την custom που εχω τωρα διπλα φορτωμενο και πεταει χαλαλι που χαθηκανε κ τα ελληνικα..

 

ξερει κανεις αν το κιν μας σηκωνει 4g σημα?

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

Guest Pantso_P
πληρης οδηγος για απλο ροοτ..

 

[Βημα1]πρωτα βαζουμε τους οδηγους στον πς χρειαζεται αλλους οδηγους οταν το συνδεουμε ανοιχτο στον πς και αλους οταν ειναι σε fastboot mode για να μπουμε σε fastboot κλεινουμε το κιν. και παταμε power+volume με το που δονηθει αφηνουμε το power και συνεχιζουμε να παταμε το volume για 10 δευτερολεπτα μην περιμενετε να αλαξει η εικονα το πρασινο ανθρωπακι θα φαινεται παλυ. drivers http://www.4shared.com/zip/z_2Spukz/pc_usb_drivers.html

 

[βημα2]για αυτους τους τυχερους που ειδη εχουν recovery βαζουμε αυτο http://www.4shared.com/zip/a-k4cj9L/update.html στην καρτα μνημης στον βασικο φακελο ετσι οπως ειναι παμε σε Recovery mode volume+power με το που δονηθει αφηνουμε το power και συνεχιζουμε να παταμε το volume μεχρι να ανοιξει το recovery και παμε η instal update from sd για recovery με 4 επιλογες η instal zip from sd για recovery πληρως λειτουργικο επιλεγουμε το update zip και μολις τελειωσει ειστε ετοιμοι.

 

[βημα3]για αυτους που δεν εχουν recovery ειναι λιγο πιο πολυπλοκη η διαδικασια.σε αυτη την περιπτωση η μεσω pc βαζουμε μια system.img που ειναι ειδη root που δεν το προτεινω γιατι η system images καθονται τελειως διαφορετικα σε καθε κιν.οποτε ακολουθειτε τον παρακατω τροπο κατευαζετε αυτο http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html και ακολουθειτε τις οδηγιες που ειναι γραμενες μεσα για να περαστε την recovery.img με τις 4 επιλογες [η full σε οσους δεν εχουν recovery δεν δουλεβει] μολις την φλασαρετε ακολουθειτε τις οδηγιες απο το βημα 2.[ακολουθειστε σωστα τις οδηγιες και δεν θα εχετε προβλημα]

[καντε το με δικη σας ευθυνη]

 

Φίλε nokisas, σε ευχαριστώ πολύ για τον οδηγό σου. Το κινητό πλέον πετάει. Έκανα partition στην SD με EaseUS Partition Master, πέρασα Link2sd και έχω ξεφορτωθέι όλα τα άχρηστα. Ενδεικτικά παιδιά έχω ελεύθερη RAM 204MB (με τη συνδρομή task killer) κι εσωτερική μνήμη 117MB, χωρίς να τα έχω περάσει όλα στην SD.

Μην ξεχάσετε να αναβαθμίσετε το Superuser (binary files) γιατί δεν στην τρέχουσα έκδοση έχει σχετικά περιορισμένες δυνατότητες.

Επειδή ακόμα και τώρα που είμαι root, βλέπω το update3 από τις ενημερώσεις, από ό,τι κατάλαβα θα κάνω πατάτα αν το κατεβάσω?? Τι μπορεί να πάει στραβά??

Link to comment
Share on other sites

ισα ισα επειδη ειναι απλο[κιν]γιαυτο χρειζεται cm custom roms κτλπ βαλτε το spb 3d και καμια 50 αρια εφαρμογες και παντε να κανετε μια κληση να στειλετε ενα μην.τωρα θα μου πεις μη το φορτωνεις ναι αλλα αυτα που εχω βαλει τα περισοτερα τα χρειαζομαι,οπως και ο περισοτερος κοσμος γιαυτο υπαρχουν και τα apps για να βελτιωνουν τη ζωη και το κιν μας,και αφου δεν τα σηκωνει τι κανεις?cm, custom roms και αρχιζει να δουλεβει σιγα σιγα,σε λιγο καιρο θα παρω το galaxy nexus απο ice γινεται jelly μαμα 1g ram και λες,τι να το κανω τα χει ολα.ενω το smart δεν κανει απο μονο του ουτε τη δουλεια ενος 12 χρονου παιδιου σε 10 μερες θα αρχιζει να λεει κολαει ..εκτος αν δεν βαλεις τιποτα μαμα τοτε παω πασο..τοτε ναι πεταει αλλα και παλυ θα χεις ενα αχριστο κιν που δεν μπορεις να του βαλεις τιποτα, βλεπεις στο store ενα super app κ λες να το βαλω θα κολαει?ποιος θελει ενα τετοιο τηλ?οποτε παμε παλυ σε cm η custom rom..εγω παντως απο τη μαμα που ειχα και την custom που εχω τωρα διπλα φορτωμενο και πεταει χαλαλι που χαθηκανε κ τα ελληνικα..

 

ξερει κανεις αν το κιν μας σηκωνει 4g σημα?

 

Ξαναλέω, μιας και ίσως δεν ηταν κατανοητό αυτο ειπα παραπάνω.

Είναι λάθος να πάρεις ένα κινητό των 99 ευρώ και πεπερασμένων δυνατοτήτων για να το φτιάξεις και να το customαρεις.

 

Αν έχεις ανάγκες για κάτι μεγαλύτερο, πας σε κάτι μεγαλύτερο. Αν δεν σου φτάνουν τα λεφτά για κάτι μεγαλύτερο, αλλά χρειαζεσαι οπωσδήποτε, κοιτάς και σε μεταχειρισμένα.

 

Το να κάνεις customizing και overclocking στο smart 2 είναι σαν να υπερκυβίζεις cinquecento. Εντάξει , θα πηγαινει πιο γρήγορα απο τα υπόλοιπα 900αράκια αυτοκίνητα, αλλά θα καίει περισσότερο, θα τινάζει καπάκια κινητήρα, θα βγάζει βλάβες, θα σε αφήνει τον δρόμο συχνότερα.

 

Καλυτερα να πάρεις 1600αρι αμάξι εξαρχής, αν κάτι τέτοιο χρειάζεσαι. Για να το δώσω και σε μια αυτοκινητική ορολογία.;)

 

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα βέβαια, απλά το λέω για τον φίλο παραπάνω, που βγαζει μάπα το κινητο. Δεν ειναι καθόλου μάπα. Ακόμη και όπως βγαινει απο το εργοστασιο είναι στα 2-3 καλυτερα που αγοράζεις σε αυτά τα χρήματα. Αν οι αναγκες του ειναι περισσότερες, δεν του φταιει το κινητο.

Edited by highpriest
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω της γνωσεις για να κανω το 900αρακι γριγοροτερο και απο ενα 2λιτρο ;) και χωρις να "τινάζει καπάκια κινητήρα" :)

 

εκανα μολις overlock to κινητο και το κανω reboot για να δουμε θα εχουμε επιτυχια ?

 

#!/sbin/busybox sh

 

#No of values echoed to freq table and uvmv table should match the no of steps in your kernel

echo "1600 1400 1200 1000 800 500 200 100" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/freq_table

echo "1425 1325 1275 1175 1075 975 950 950"> /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/UV_mV_table

echo "200" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq

echo "1022" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq

echo "ondemandx" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου ..δεν μου εχει ερθει το Update 3 οποτε δεν ξερω να σου απαντησω

 

δεν ειναι το ιδιο ενα αυτοκινητο με ενα κινητο. σαν παρομιωση ναι,αλλα δεν ειναι το ιδιο.το αυτοκινητο ναι μπορει να παθει τα παραπανω το κινητο το μονο που μπορει να παθει ειναι να πεταει με μονο κοστος λιγη παραπανω μπαταρια οποτε αν τουρμπισεις ενα σεισεντο που καιει λαδια θα τα παρεις ολα στο χερι ναι αλλα αν ροοταρεις ενα κινητο και απεριποιητο να ναι παλυ αντε λιγη μπαταρια παραπανω να χασεις οποτε....και το παρουσιαζουν σαν τα 2-3 καλυτερα ναι το παρουσιαζουν....δεν ξερω αν καταλαβες αυτα που εγραψα δεν ειπα οτι ειναι μαπα αν ηταν μαπα δεν θα το επαιρνα οπως και οι περισοτεροι απο μας απλα ειναι ενα κινητο απλο που θελει ροοτ και πολα αλλα για να αποδωσει σωστα εκτος αν το ξαναλεω το κρατησεις μανησιο.χωρις τιποτα και χωρις ροοτ ναι πεταει...τεσπα δοκιμασε να περασεις το ξαναλεω spb 3d και 50 αππ και πανε κανε μια κληση και τα αππ ειναι ολα για το συγκεκριμενο κινητο δεν λεμε να βαζεις αππ που ειναι μονο για jelly ok τοτε ναι φταις εσυ..αλλα οταν σου πουλανε ενα κινητο με playstore κ σου λενε ποσα εκατομυρια apps εχει κ μπορεις να κατεβασεις οτι θες και κανεις οτι σου λενε και για οτι ειναι φτιαγμενα ολα τα κινητα και κολαει κ οταν λεμε κοληματα ενοουμε κοληματα ε τοτε?...φταις εσυ?η το κινητο?οταν το πηρα κανεις δεν μου ειπε μη βαζεις αυτο θα κολαει μη αυτο α.. εκοινο ναι...ε..

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω της γνωσεις για να κανω το 900αρακι γριγοροτερο και απο ενα 2λιτρο ;) και χωρις να "τινάζει καπάκια κινητήρα" :)

 

εκανα μολις overlock to κινητο και το κανω reboot για να δουμε θα εχουμε επιτυχια ?

 

#!/sbin/busybox sh

 

#No of values echoed to freq table and uvmv table should match the no of steps in your kernel

echo "1600 1400 1200 1000 800 500 200 100" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/freq_table

echo "1425 1325 1275 1175 1075 975 950 950"> /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/UV_mV_table

echo "200" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq

echo "1022" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq

echo "ondemandx" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

τη εγινε τελικα γιωργο?

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω της γνωσεις για να κανω το 900αρακι γριγοροτερο και απο ενα 2λιτρο ;) και χωρις να "τινάζει καπάκια κινητήρα" :)

 

εκανα μολις overlock to κινητο και το κανω reboot για να δουμε θα εχουμε επιτυχια ?

 

#!/sbin/busybox sh

 

#No of values echoed to freq table and uvmv table should match the no of steps in your kernel

echo "1600 1400 1200 1000 800 500 200 100" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/freq_table

echo "1425 1325 1275 1175 1075 975 950 950"> /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/UV_mV_table

echo "200" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq

echo "1022" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq

echo "ondemandx" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Θα σε παρακαλούσα να είσαι λίγο πιο προσεκτικός τι μεταφέρεις (αντιγράφεις) από άλλα site και συγκεκριμένα από εδώ και τουλάχιστον να έχουν ισχύ για το συγκεκριμένο κινητό. Το ότι δεν μιλάει ο κόσμος, ίσως τελικά να είναι κακό γιατί μπορεί να πάρει κανείς τα παραπάνω και να καταστρέψει το κινητό του. Γιατί όπως και να το κάνουμε, διπλοπύρηνο το συγκεκριμένο κινητό δεν είναι. Εξάλλου είναι διαφορετικό να πειράζεις το build.prop και να βγάζεις φωτογραφία ότι τρέχει windows 9 και άλλο τα παραπάνω.

Εδώ υπάρχει κόσμος που με αυτό το κινητό κάνει τα πρώτα του βήματα στο android και πρέπει να τον σεβόμαστε.

Ξεκίνα με απλά πράγματα να βοηθήσεις όπως πχ πως να μπεί κάποιος σε recovery παρότι "φαίνεται" πως δεν γίνεται στα νεότερα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

την εντολη αυτη την πιρα σαν πρωτη βαση εχω κανει καπιες αλαγες και το κινητο τρεχει στα 950mhz αλλα κολαει συχνα

συγνωμη που το ανευασα ετσι απευθειας αλλα δεν ειχα χρονο να ασχοληθω στο μονταρισμα του κειμενου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ανεβασα την μαμισια recovery εδω http://builder.clockworkmod.com/done?build_id=da1859eb8c6a6a338e20870832743dc0 τη σημαινει αυτο ?

την συσκευη δεν την εχω .χρειαζετε κ καποια αλλα αρχεια μπορειτε να τα βαλετε εσεις εδω http://jenkins.cyanogenmod.com/job/recovery/10949/parameters/? λογικα ειναι κατι αυτοματοποιημενο?για να κανει τη recovery?

δοκιμαστε κ εσεις η βαλτε τα αρχεια που ζηταει απο την συσκευη ...

η ας μου δωσει καποιος τα αρχεια να τα βαλω εγω.

Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακόμα και τώρα που είμαι root, βλέπω το update3 από τις ενημερώσεις, από ό,τι κατάλαβα θα κάνω πατάτα αν το κατεβάσω?? Τι μπορεί να πάει στραβά??

 

Το κατέβασα εγώ μετά από κόλλημα του power button. Το κουμπί έφτιαξε αλλά κάτι χάλασε στο ροοτ.. ένα μήνα το παλεύω.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...