Jump to content

[Επίσημο] Vodafone Smart II (Alcatel V860)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Προσπαθούσα σήμερα να κάνω root το Vodafone Smart II, και τώρα δεν ανοίγει καθόλου. :(:cry:

Καταρχήν, διάβαζα συνεχώς πως για να μπω στο recovery menu, έπρεπε να πατάω το volume up μαζί με το κουμπί που ανοίγει το κινητό. Σε 'μενα (και σε πολλούς άλλους) δε λειτουργεί αυτή η μέθοδος... Ετσι δοκίμασα μια άλλη. Το "fast boot" . Κατέβασα κάτι αρχεία, και όσο είχα συνδεδεμένο το κινητό με τον υπολογιστή, έτρεξα ένα αρχείο απ' το pc, το "install-system-windows". Τότε μου εμφανίστηκε ενα παράθυρο cmd, και έλεγε οτι αντιγράφει ενα αρχείο system 100 περίπου mb. Τελείωσε αυτό, έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο, και τώρα δεν ανοίγει.

Κάθε φορά που το ανοίγω, μου πετάει το σύμβολο του android, (όταν αγοράζουμε για 1η φορά ενα κινητό, που θέλει να ρυθμίσουμε γλώσσα, ώρα κτλ), και λέει για να προχωρήσετε, κάντε κλικ πάνω στην εικόνα του android. Κάνω κλικ λοιπόν, και μου εμφανίζει συνεχώς το εξής μήνυμα:

Καμία εφαρμογή δε μπορεί να εκτελέσει αυτήν....

Λυπούμαστε.

Η διεργασία %1$σ δεν. (κουμπί για να κάνω κλικ)

 

Και δε μπορώ να κάνω τίποτα, και αναγκαστικά κλείνω το κινητό....

 

Τι μπορώ να κάνω για να το διορθώσω; (Εκτός απο το να παω στον Γερμανό/Vodafone...)

 

 

Ευχαριστώ πολύ:):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ξέρετε πώς μπορώ να επαναφέρω τη widget bar απ' όπου ενεργοποιείς/απενεργοποιείς WiFi, Bluetooth, GPS κλπ;

Είναι αυτή που φαίνεται στο πάνω μέρος της οθόνης στο βίντεο

, στο 7:17.

 

Την είχα και καταλάθος την έσβησα αλλά τώρα δεν ξέρω πώς μπορώ να την επαναφέρω...

επειδη νομιζω καταλαβα πιο λες και ειναι σχεδον αχρηστο θα πας στο playstore και θα γραψεις batery booster μη σε ξεγελαει το ονομα εχει οτι θες και παραπανω

Ευχαριστώ για την πρόταση αλλά για τη δουλειά που το ήθελα δεν είναι το ίδιο βολικό με το άλλο που αναφέρω παραπάνω. Ως συμπληρωματικό (κυρίως για την ένδειξη μπαταρίας που δεν την είχα ως τώρα με νούμερα) είναι μια χαρά.

 

Βρήκα τελικά λύση.

Πατώντας παρατεταμένα σ' ένα κενό χώρο στην "επιφάνεια εργασίας" επέλεξα "Γραφικά Στοιχεία" και από εκεί έκανα προσθήκη του στοιχείου "Έλεγχος ισχύος".

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπαθούσα σήμερα να κάνω root το Vodafone Smart II, και τώρα δεν ανοίγει καθόλου. :(:cry:

Καταρχήν, διάβαζα συνεχώς πως για να μπω στο recovery menu, έπρεπε να πατάω το volume up μαζί με το κουμπί που ανοίγει το κινητό. Σε 'μενα (και σε πολλούς άλλους) δε λειτουργεί αυτή η μέθοδος... Ετσι δοκίμασα μια άλλη. Το "fast boot" . Κατέβασα κάτι αρχεία, και όσο είχα συνδεδεμένο το κινητό με τον υπολογιστή, έτρεξα ένα αρχείο απ' το pc, το "install-system-windows". Τότε μου εμφανίστηκε ενα παράθυρο cmd, και έλεγε οτι αντιγράφει ενα αρχείο system 100 περίπου mb. Τελείωσε αυτό, έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο, και τώρα δεν ανοίγει.

Κάθε φορά που το ανοίγω, μου πετάει το σύμβολο του android, (όταν αγοράζουμε για 1η φορά ενα κινητό, που θέλει να ρυθμίσουμε γλώσσα, ώρα κτλ), και λέει για να προχωρήσετε, κάντε κλικ πάνω στην εικόνα του android. Κάνω κλικ λοιπόν, και μου εμφανίζει συνεχώς το εξής μήνυμα:

Καμία εφαρμογή δε μπορεί να εκτελέσει αυτήν....

Λυπούμαστε.

Η διεργασία %1$σ δεν. (κουμπί για να κάνω κλικ)

 

Και δε μπορώ να κάνω τίποτα, και αναγκαστικά κλείνω το κινητό....

 

Τι μπορώ να κάνω για να το διορθώσω; (Εκτός απο το να παω στον Γερμανό/Vodafone...)

 

 

Ευχαριστώ πολύ:):):):)

 

η system.img δεν κανει για το κινητο σου θα σου στειλω πιο μετα οτι χρειαζεσαι για να το κανεις δεν ειναι τιποτα..μην το πειραξεις αλλο

Link to comment
Share on other sites

η system.img δεν κανει για το κινητο σου θα σου στειλω πιο μετα οτι χρειαζεσαι για να το κανεις δεν ειναι τιποτα..μην το πειραξεις αλλο

 

Καλησπερα παιδια, πηρα το smart2 και εχω 2 αποριες προς το παρον...τονιζω δεν εχω κανει root.

 

1. Τι γινεται με χαρτες και φωνητικη πλοηγηση? Εβαλα το navigon, δουλεψε 1-2 φορες και αυτο ηταν...κολλαει συνεχως και κλεινει μονο του... υπαρχει καποια δοκιμασμενη λυση για χαρτες με πλοηγηση?

 

2. Βαζω για φοντο φωτογραφια (τραβηγμενη με dslr...) και η ποιοτητα ειναι απλα τραγικη στο κινητο, η φωτογραφια πιξελιαζει και τα χρωματα ειναι μετριοτατα. Το εχετε παρατηρησει?

 

απο χαρτες εχω βρει τους καλυτερους θα βαλω μετα το λινκ http://www.4shared.com/zip/uQDuxMr7/sygiq_navi.html

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

απο χαρτες εχω βρει τους καλυτερους θα βαλω μετα το λινκ

Καλημερα!Τελικα δεν μπορεσα να την περασω την rom που μου εστειλες.βγαζει MD5 missmatch.προσπαθησα να την φλασαρω απο recovery επελεξα restore.μηπως εκανα κατι λαθος???

Link to comment
Share on other sites

η system.img δεν κανει για το κινητο σου θα σου στειλω πιο μετα οτι χρειαζεσαι για να το κανεις δεν ειναι τιποτα..μην το πειραξεις αλλο

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :)

Θα περιμένω. Και αν μπορείς, πες μου πως θα μπορέσω να κάνω root. (γιατί με το recovery δεν γίνεται κάτι.

 

Ευχαριστώ και πάλι :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :)

Θα περιμένω. Και αν μπορείς, πες μου πως θα μπορέσω να κάνω root. (γιατί με το recovery δεν γίνεται κάτι.

 

Ευχαριστώ και πάλι :)

 

τι ενοεις με το recovery δεν γινεται?

ok διαβασα

κατεβασε αυτο http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html εχει οδηγιες πως θα βαλεις σωστη Recovery και εχει το update που το βαζεις στην καρτα μνημης αφου την εχεις περασει πας recovery και install for sd update.zip και εισαι ροοτ αν συνεχιζει να στο κανει το κολημα στην εκκινηση πες να σου στειλω system.img

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :)

Θα περιμένω. Και αν μπορείς, πες μου πως θα μπορέσω να κάνω root. (γιατί με το recovery δεν γίνεται κάτι.

 

Ευχαριστώ και πάλι :)

 

Καλημερα!Τελικα δεν μπορεσα να την περασω την rom που μου εστειλες.βγαζει MD5 missmatch.προσπαθησα να την φλασαρω απο recovery επελεξα restore.μηπως εκανα κατι λαθος???

 

που το βγαζει αυτο στο κινητο στον πς?απο ρεκοβερυ ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο γιατι με το αυτοματο Fastboot του roddie ειναι πανευκολο

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

που το βγαζει αυτο στο κινητο στον πς?απο ρεκοβερυ ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο γιατι με το αυτοματο Fastboot του roddie ειναι πανευκολο

Το εκανα απο το κινητο μεσω cwm.Δεν μπορω να βρω το fastboot flasher για να το κανω απο το pc.

Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις με το recovery δεν γινεται?

ok διαβασα

κατεβασε αυτο http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html εχει οδηγιες πως θα βαλεις σωστη Recovery και εχει το update που το βαζεις στην καρτα μνημης αφου την εχεις περασει πας recovery και install for sd update.zip και εισαι ροοτ αν συνεχιζει να στο κανει το κολημα στην εκκινηση πες να σου στειλω system.img

 

το system στείλε μου γιατί δε μπορώ να ανοίξω καν το κινητό. Κολλάει στο σημείο που σου είπα

Link to comment
Share on other sites

Ok whait to open the pc

Δεν μπορω με τιποτααα να βρω το fasboot flasher του roeddie!!Κατεβαζω απο το site του,ξεζιπαρω αλλα το fasboot flasher δεν υπαρχει πουθενα!!!μηπως το εχεις??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα απο το κινητο μεσω cwm.Δεν μπορω να βρω το fastboot flasher για να το κανω απο το pc.

 

http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html το αυτοματο ειναι εχει ρεκοβερυ μεσα βγαλτη μη βαλεις καμια γραφει recovery files αλλα ειναι τα αρχεια του roddie για fastboot καντο και πες μου τι εγινε

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

οκ, τα έκανα όλα. Ανοίγει κανονικά το κινητό, έκανα και root και όλα τέλεια. Μόνο που υπάρχει ενα πρόβλημα.

Δεν μπορώ να συνδεθώ μ το wifi. Ανοιγόκλεισα το κινητό και το router 100 φορές, αλλά δεν κάνει σύνδεση. Γιατί αυτό;

Link to comment
Share on other sites

http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html το αυτοματο ειναι εχει ρεκοβερυ μεσα βγαλτη μη βαλεις καμια γραφει recovery files αλλα ειναι τα αρχεια του roddie για fastboot καντο και πες μου τι εγινε

Το...κολλησα και ησυχασα!!!!!Βρηκα το aio install το ετρεξα πατησα install rom και οταν εγραψε erase bootloder_okay μετα εγραψε sending bootloader εκει, επειδη αργουσε ,αποσυνδεσα το τηλεφωνο και παπαλα!!!ουτε σε recovery μπαινει πλεον ουτε σε fastboot.κολλαεει στο πρασινο ρομποτακι και δεν κανει τιποτα αλλο!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Το...κολλησα και ησυχασα!!!!!Βρηκα το aio install το ετρεξα πατησα install rom και οταν εγραψε erase bootloder_okay μετα εγραψε sending bootloader εκει, επειδη αργουσε ,αποσυνδεσα το τηλεφωνο και παπαλα!!!ουτε σε recovery μπαινει πλεον ουτε σε fastboot.κολλαεει στο πρασινο ρομποτακι και δεν κανει τιποτα αλλο!!!:confused:

 

θα το κλεισεις θα το ανοιξεις με volume-power+ δηλαδη fastboot και θα το ξανακανεις δεν ειναι brick ειναι semybrick και ποτε δεν το βγαζεις αν δεν τελειωσει οτι εχει να περασει ..και εγω την επαθα ξεχασα να βαλω recovery.img και εβγαλα το usb αλλα δεν παθαινει τιποτα

 

οκ, τα έκανα όλα. Ανοίγει κανονικά το κινητό, έκανα και root και όλα τέλεια. Μόνο που υπάρχει ενα πρόβλημα.

Δεν μπορώ να συνδεθώ μ το wifi. Ανοιγόκλεισα το κινητό και το router 100 φορές, αλλά δεν κάνει σύνδεση. Γιατί αυτό;

θα πας στην ρυθμιση ωρας θα απενεργοποιησεις την ρυθμιση με νετ θα το ρυθμιζεις παντα στη σωστη ωρα καντο διεγραψε το νετ σου και ξαναπεραστο και πες μου αν εγινε

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

θα το κλεισεις θα το ανοιξεις με volume-power+ δηλαδη fastboot και θα το ξανακανεις δεν ειναι brick ειναι semybrick

 

 

θα πας στην ρυθμιση ωρας θα απενεργοποιησεις την ρυθμιση με νετ θα το ρυθμιζεις παντα στη σωστη ωρα καντο διεγραψε το νετ σου και ξαναπεραστο και πες μου αν εγινε

το κανω και οταν τρεχω το fastboot flasher κολλαει στο waiting for device που μαλλον σημαινει οτι δεν το αναγνωριζει σαν fastboot!

Link to comment
Share on other sites

εφοσον ανοιγει δεν εχει τιποτα ξαναδοκιμασε ψαξτα ολα υπαρχει πιθανοτητα να μη κρατησες αρκετη ωρα το volume- και να μη μπηκε σε fastboot ξανακαντο κρατα το Volume- 10 δευτερολεπτα ακριβως και εγω την επαθα ετσι δεν ηταν σε fastboot

τι εγινε?

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

εφοσον ανοιγει δεν εχει τιποτα ξαναδοκιμασε ψαξτα ολα υπαρχει πιθανοτητα να μη κρατησες αρκετη ωρα το volume- και να μη μπηκε σε fastboot ξανακαντο κρατα το Volume- 10 δευτερολεπτα ακριβως και εγω την επαθα ετσι δεν ηταν σε fastboot

τι εγινε?

Τιποτα.δεν το αναγνωριζει σαν fastboot!

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα.δεν το αναγνωριζει σαν fastboot![/QUO

το ιδιο ειχα παθει και ετσι το κανα μην ανχωνεσαι θα γινει αφου ανοιγει θα γινει καμια φορα φταιει και ο πς στον ενα δεν το εμφανιζε και στον αλλο με τη μια το κανα αστο για αυριο θα κοιταξω και γω

πριν καμια 15αργια μερες το ιδιο εγινε με μενα και το κανα με fastboot αμεσως δεν μπορω να καταλαβω...αν μεχρι αυριο δεν γινει τιποτα και εισαι θεσσ.. θα το κανουμε μη στεναχωριεσαι το ξαναλεω αν ανοιγει εστω και που κολαει ειναι ενταξει τωρα ειδα οτι εισαι αθηνα θα γινει παντως

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

κανε φιλε μου λιγη υπομονη μεχρι να περασω εγω η καποιος αλλος το 3 και θα το κανουμε...ολο no update information μου βγαζει

 

επειδη εχω ξενη ρομ ισως αυτο φταιει και δεν μου εμφανιζει το update3 αλλα και τη δικια μου που περασα χθες για να κοιταξω παλυ τιποτα [τζαμπα μπελας] σε οποιον εμφανιζεται ας την κανει και ας μας πει τι γινεται τι αλλαζει

 

Αγαπητέ nokisas δεν λέω κάνεις φοβερή δουλειά αλλά με τόση πληροφορία χωρίς τάξη θα μπλέξουμε τα μπούτια μας σε λίγο εάν δεν το έχουμε κάνει ήδη, τουλάχιστον εγώ...:cry::O:confused:

Τλκ έβγαλες άκρη υπάρχει τρόπος για root μετά το update 3; Εγώ ακόμα & τώρα δεν μπορώ να βγάλω άκρη!!! Το κινητό φαίνεται να είναι root αλλά ακόμα οι εφαρμογές superuser & rom toolbox όταν πας να τις ανοίξεις κολάνε συνεχώς! Επίσης δεν μπορώ να απεγκαταστήσω της μαμά εφαρμογές με τπτ!!! Πχ tetris & της vodafone! Τι σοι root είναι αυτό εάν δεν σε αφήνει να κάνεις ότι θές...:confused

 

 

Αυτή την rom που ποστάρεις εάν την περάσω θα είναι root μετά το κινητό; Τι rom είναι δεν μας λές καθόλου...Η δικιά σου η την βρείκες κάπου αλλού; Επίσης πως την περνάμε ακριβώς ένα οδηγό βρε παιδί μου...

 

Τέλος κάνε το κοπό σε παρακαλώ & γράψε ένα τελειωτικό οδηγό με το πως θα κάνει καποιος root αυτή την π***ρια που έχουμε, με όλες τις τελευταίες πληροφορίες συγκεντρωμένες σε ένα post ώστε να είναι εύκολα κατανοητές & προσβάσιμες από όλους!!! :D

Σε ευχαριστώ πολύ & ελπίζω σύντομα να βρούμε άκρη με το κινητό αυτό γιατί δεν πάει άλλο!!! :O:worry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ nokisas δεν λέω κάνεις φοβερή δουλειά αλλά με τόση πληροφορία χωρίς τάξη θα μπλέξουμε τα μπούτια μας σε λίγο εάν δεν το έχουμε κάνει ήδη, τουλάχιστον εγώ...:cry::O:confused:

Τλκ έβγαλες άκρη υπάρχει τρόπος για root μετά το update 3; Εγώ ακόμα & τώρα δεν μπορώ να βγάλω άκρη!!! Το κινητό φαίνεται να είναι root αλλά ακόμα οι εφαρμογές superuser & rom toolbox όταν πας να τις ανοίξεις κολάνε συνεχώς! Επίσης δεν μπορώ να απεγκαταστήσω της μαμά εφαρμογές με τπτ!!! Πχ tetris & της vodafone! Τι σοι root είναι αυτό εάν δεν σε αφήνει να κάνεις ότι θές...:confused

 

 

 

Αυτή την rom που ποστάρεις εάν την περάσω θα είναι root μετά το κινητό; Τι rom είναι δεν μας λές καθόλου...Η δικιά σου η την βρείκες κάπου αλλού; Επίσης πως την περνάμε ακριβώς ένα οδηγό βρε παιδί μου...

 

Τέλος κάνε το κοπό σε παρακαλώ & γράψε ένα τελειωτικό οδηγό με το πως θα κάνει καποιος root αυτή την π***ρια που έχουμε, με όλες τις τελευταίες πληροφορίες συγκεντρωμένες σε ένα post ώστε να είναι εύκολα κατανοητές & προσβάσιμες από όλους!!! :D

Σε ευχαριστώ πολύ & ελπίζω σύντομα να βρούμε άκρη με το κινητό αυτό γιατί δεν πάει άλλο!!! :O:worry::cry:

 

ρε φιλε πολυ μυστηριος εισαι αν ζητας βοηθεια με τετοιο τροπο οι περισοτεροι δεν θα στη δωσουν.τωρα το update 3 δεν μου το εμφανιζει με τιποτα η ρομ ειναι η μανησια η ελληνικη δεν θυμαμαι αλλα νομιζω οτι η system.img ειναι ροοτ ειναι το πρωτο backup που εκανα [αυγουστος] αν κοιταξεις πιο πισω θα βρεις πως γινεται και λινκ

 

εχω την ρομ του roddie με το update3 αν θες βαζεις μονο τη system.img του

Edited by nokisas
Link to comment
Share on other sites

πληρης οδηγος για απλο ροοτ..

 

[Βημα1]πρωτα βαζουμε τους οδηγους στον πς χρειαζεται αλλους οδηγους οταν το συνδεουμε ανοιχτο στον πς και αλους οταν ειναι σε fastboot mode για να μπουμε σε fastboot κλεινουμε το κιν. και παταμε power+volume με το που δονηθει αφηνουμε το power και συνεχιζουμε να παταμε το volume για 10 δευτερολεπτα μην περιμενετε να αλαξει η εικονα το πρασινο ανθρωπακι θα φαινεται παλυ. drivers http://www.4shared.com/zip/z_2Spukz/pc_usb_drivers.html

 

[βημα2]για αυτους τους τυχερους που ειδη εχουν recovery βαζουμε αυτο http://www.4shared.com/zip/a-k4cj9L/update.html στην καρτα μνημης στον βασικο φακελο ετσι οπως ειναι παμε σε Recovery mode volume+power με το που δονηθει αφηνουμε το power και συνεχιζουμε να παταμε το volume μεχρι να ανοιξει το recovery και παμε η instal update from sd για recovery με 4 επιλογες η instal zip from sd για recovery πληρως λειτουργικο επιλεγουμε το update zip και μολις τελειωσει ειστε ετοιμοι.

 

[βημα3]για αυτους που δεν εχουν recovery ειναι λιγο πιο πολυπλοκη η διαδικασια.σε αυτη την περιπτωση η μεσω pc βαζουμε μια system.img που ειναι ειδη root που δεν το προτεινω γιατι η system images καθονται τελειως διαφορετικα σε καθε κιν.οποτε ακολουθειτε τον παρακατω τροπο κατευαζετε αυτο http://www.4shared.com/zip/Qnrn7SRL/root_recovery_files.html και ακολουθειτε τις οδηγιες που ειναι γραμενες μεσα για να περαστε την recovery.img με τις 4 επιλογες [η full σε οσους δεν εχουν recovery δεν δουλεβει] μολις την φλασαρετε ακολουθειτε τις οδηγιες απο το βημα 2.[ακολουθειστε σωστα τις οδηγιες και δεν θα εχετε προβλημα]

[καντε το με δικη σας ευθυνη]

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε πολυ μυστηριος εισαι αν ζητας βοηθεια με τετοιο τροπο οι περισοτεροι δεν θα στη δωσουν.τωρα το update 3 δεν μου το εμφανιζει με τιποτα η ρομ ειναι η μανησια η ελληνικη δεν θυμαμαι αλλα νομιζω οτι η system.img ειναι ροοτ ειναι το πρωτο backup που εκανα [αυγουστος] αν κοιταξεις πιο πισω θα βρεις πως γινεται και λινκ

 

Μυστήριος δεν είμαι & δεν καταλαβαίνω τι εννοείς που λές ότι ζητάω βοήθεια με τέτοιο τρόπο...! Εάν σε ενόχλησα σόρρυ απλά έχω απελπιστεί με την όλη φάση αυτού του κινητού & λύση δεν βρίσκω! Όσο & έαν κοίταξα πιο πίσω δεν κατάλαβα πως γίνεται. Επίσης κάπου αναφέρεις ότι θα πρέπει να κάνεις format & στην sd card; :confused:

Αυτά τα ολίγα από εμένα να είσαι καλα! :)

Edited by SurvivaL
update post του nokisas
Link to comment
Share on other sites

Μυστήριος δεν είμαι & δεν καταλαβαίνω τι εννοείς που λές ότι ζητάω βοήθεια με τέτοιο τρόπο...! Εάν σε ενόχλησα σόρρυ απλά έχω απελπιστεί με την όλη φάση αυτού του κινητού & λύση δεν βρίσκω! Όσο & έαν κοίταξα πιο πίσω δεν κατάλαβα πως γίνεται. Επίσης κάπου αναφέρεις ότι θα πρέπει να κάνεις format & στην sd card; :confused:

Αυτά τα ολίγα από εμένα να είσαι καλα! :)

Ρε παιδια μην του τη λεμε του ανθρωπου(nokisas).μια του την λενε οι moderators και μια εμεις???Τον εχουμε βομβαρδισει με ερωτησεις και ο ανθρωπος ειναι ο μονος απ'οτι βλεπω στο forum που ενδιαφερεται και κανει τα παντα να μας βοηθησει!

nokisas πραγματικα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.Μακαρι να ημουν Σαλονικα:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...