Jump to content

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (P3100 / P3110)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Samsung GALAXY Tab 2 (7.0) WiFi

 

http://www.samsung.com/gr/consumer-images/product/mobile-phone/2012/GT-P3110TSEEUR/GT-P3110TSEEUR-50159-0.jpg

Πλατφόρμα

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

Πρόγραμμα περιήγησης Android

 

Οθόνη

Οθόνη με τεχνολογία PLS TFT LCD

Ανάλυση οθόνης (WSVGA) 1024 x 600

Οθόνη Μέγεθος 7"

 

Βίντεο

Αναπαραγωγή βίντεο - Υποστήριξη αναπαραγωγής 1080p / Με υποστήριξη Codec: H.264, MPEG4, H.263, DivX, VC-1, VP8, WMV7, WMV8, MP43, Sorenson Spark / Υποστηριζόμενη μορφή: 3GP, ASF, AVI, MP4, WMV, FLV, MKV, WebM

H.264 + AAC Εγγραφή βίντεο HD (720p στα 30 fps)

3GPP2, H.263 + AMR, H.264, JPEG, MPEG4

Video Streaming Διαθέσιμο

H.264

Μονάδα εισόδου δεδομένων: Οθόνη αφής

Επιχείρηση & Γραφείο

Λειτουργία προβολής εγγράφων Διαθέσιμη

Εκτύπωση Wifi, USB

Λειτουργία σε κατάσταση αποσύνδεσης (Offline Mode): Λειτουργία πτήσης

Λειτουργία ηχογράφησης

 

Μνήμη

Δεν έχει οριστεί (Ανάλογα με το μέγεθος της μνήμης + μηνύματα στη SIM)

Δεν έχει οριστεί (Ανάλογα με το μέγεθος της μνήμης)

Εξωτερική μνήμη έως και 32 GB

 

Επιπλέον πληροφορίες

Mobile Tracker 1.0

Οθόνη αφής Τύπος C

 

 

Eπίσημο ελληνικό firmware για το P3100. (4.0.3)

Eπίσημο vodafone ελληνικό firmware για το P3100. (4.1.1)

Eπίσημο ελληνικό firmware για το P3110 (4.1.2).

 

(Κωδικός αποσυμπίεσης: samfirmware.com)

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στους φίλους του forum.Είμαι νέο μέλος και η αφορμή ήταν ότι ειπα και εγώ να μπώ στην τεχνολογία και έτσι απεκτησα ενα tablet.όποτε καταλαβαινετ ότι όπως συμβαίνει σε όλους μας, μου δημιουργηθήκαν καποιες απορία και το forum πιστεύω είναι ο καλυτερος χώρος να το συζητάς με άτομα που έχουν αποκτήσει εμπειρία σε αυτα τα θέματα και είναι σημαντική η βοηθεία και η αποψή τους.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικα με το samsung galaxy tab 2 7 wifi(P3110), Στο μενού που βγάζει κατω δεξια όταν παταμε τη ώρα(δηλαδή εκεί που κάνουμε ενεργοπίηση του wifi η bluetooth,μου βγάζει απο την αρχή που το πηρα μια ενδειξη ''σε λειτουργία(1) κατω ακριβώς απο την επιλογή ''ρυθμίοσεισς'' και δεν ξέρω τι είναι αυτο.προσπαθώ να βρώ μήπως ειναι κάποια εφαρμογή ανοιχτή αλλα όχι.Δεν είναι και τόσο ενοχλητικό.αλλα σκέφτομε μήπως αυτή η λειτουγιά που λέει μου τρώει συνέχεια μνήμη η μπαταρία...Θ ήθελα την βοηθειά σας αν γνωρίζετε τι ειναι αυτο και πως μπορώ να το σβήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στους φίλους του forum.Είμαι νέο μέλος και η αφορμή ήταν ότι ειπα και εγώ να μπώ στην τεχνολογία και έτσι απεκτησα ενα tablet.όποτε καταλαβαινετ ότι όπως συμβαίνει σε όλους μας, μου δημιουργηθήκαν καποιες απορία και το forum πιστεύω είναι ο καλυτερος χώρος να το συζητάς με άτομα που έχουν αποκτήσει εμπειρία σε αυτα τα θέματα και είναι σημαντική η βοηθεία και η αποψή τους.

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικα με το samsung galaxy tab 2 7 wifi(P3110), Στο μενού που βγάζει κατω δεξια όταν παταμε τη ώρα(δηλαδή εκεί που κάνουμε ενεργοπίηση του wifi η bluetooth,μου βγάζει απο την αρχή που το πηρα μια ενδειξη ''σε λειτουργία(1) κατω ακριβώς απο την επιλογή ''ρυθμίοσεισς'' και δεν ξέρω τι είναι αυτο.προσπαθώ να βρώ μήπως ειναι κάποια εφαρμογή ανοιχτή αλλα όχι.Δεν είναι και τόσο ενοχλητικό.αλλα σκέφτομε μήπως αυτή η λειτουγιά που λέει μου τρώει συνέχεια μνήμη η μπαταρία...Θ ήθελα την βοηθειά σας αν γνωρίζετε τι ειναι αυτο και πως μπορώ να το σβήσω.

 

μπορεις να βγαλεις ενα screenshot για να το δουμε ακριβως;

εχει android 3.2 η 4;

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Παιδιά επειδή το Samsung Galaxy Tab 7.0 II P3100 3G φαίνεται αξιόλογο tablet και είναι και σχετικά καινούριο το έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

Σκέφτομαι να το πάρω και να μπω και εγώ στον χώρο των tablet. Το πλαίσιο το κατέβασε στα 369 ευρώ.

 

Παιδιά επειδή το Samsung Galaxy Tab 7.0 II P3100 3G φαίνεται αξιόλογο tablet και είναι και σχετικά καινούριο το έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

Σκέφτομαι να το πάρω και να μπω και εγώ στον χώρο των tablet. Το πλαίσιο το κατέβασε στα 369 ευρώ.

Υπάρχει κάποιο φόρουμ που να ασχολούνται με αυτό το tablet. Εδώ βλέπω δεν ασχολείται κανείς!

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο φόρουμ που να ασχολούνται με αυτό το tablet. Εδώ βλέπω δεν ασχολείται κανείς!

 

μπες xda.com και στην αναζητηση πατα την συσκευη σου.θα στο βγαλει.αμα δεν το βρεις πες να σου στειλω λινκ.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

μπες xda.com και στην αναζητηση πατα την συσκευη σου.θα στο βγαλει.αμα δεν το βρεις πες να σου στειλω λινκ.

Ευχαριστώ φίλε μου αν και θα προτιμούσα στο myphone να είχα τις απόψεις χρηστών για να κάνουμε κουβεντούλα και να λύνουμε τις όποιες απορίες παρουσιαστούν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά για να γίνει αυτό, πρέπει να υπάρξει κόσμος που θα το αγοράσει και θα το χρησιμοποιήσει, δηλ. απαιτείται κάποιος χρόνος (αφού είναι καινούργιο). Και το άλλο τόπικ, για το 10.1 (τον... πρόγονο του δικού σου) δεν είχε κίνηση στην αρχή, πριν το προμηθευτεί ο κόσμος - τώρα όμως έχει 900 posts...

 

Άρα υπομονή.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγορασα το tab2 και σαν πρωτη εντυπωση εχω να πω οτι ειναι αρκετα καλο σαν συσκευη και με το google market ενσωματομενο αλλα παιζει το εξης προβλημα. Προσπαθω να το συνχρονισω με το adope digital edition που ειναι ο μονος τροπος να περασεις τα βιβλια που εχεις αγορασμενα απο τους εκδοτικους οικους αλλα δεν ειναι συμβατο γιατι ειναι κλειδωμενο απο την samsung και σε επικοινωνια μαζι τους ελαβα την απαντηση οτι δεν εχουν παρει εγκριση απο την adope. Οποτε οποιος το θελει και για ebook προσοχη γιατι δεν δουλευει. Εκτος αν ξερετε καποιο τροπο να τα περασω. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Τα βιβλία αυτά δεν τα έχεις ας πούμε ως φυσικά αρχεία (pdf ή άλλο) κάπου, ώστε να τα κάνεις ένα απλό copy;

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε οταν κατεβαζεις βιβλια απο τον λιβανη τον ψυχωγιο και ολους αυτους στα στελνουν με ενα link στο mail και αυτο το βιβλιο ειναι σε μορφη epub το οποιο αποθηκευετε στο adope digital το οποιο πριν εχεις συνδεση με τον λογαριασμο σου. Ενωνεις λοιπον στο pc to tablet kai μεσα στο adope στο pc βλεπει το tablet kai τραβας το βιβλιο πανω του και μπενει στο tablet

 

Εδω βλεπεις ολοι τη διαδικασια αλλα δεν το βλεπει με τιποτα η ταμπλετα και σε επικοινωνια σε την ετερια μου ειπαν οτι το εχουν κλειδωμενο και οτι συνχρονιζει μονο με το επισημο της εταιριας

 

Α. Γενικές Υποχρεωτικές Οδηγίες πριν αποκτήσετε το 1ο σας βιβλίο (μόνο για την αρχή!)

 

Από το PC / Laptop / Mac σας δημιουργήστε εδώ τον προσωπικό (οικογενειακό) Adobe ID.

 

Β. Οδηγίες για να ενεργοποιήσετε ένα PC / Mac / Laptop για ανάγνωση ψηφιακών βιβλίων

 

Εγκαταστήστε το λογισμικό Adobe Digital Edition στο PC / Mac / Laptop που επιθυμείτε. Για να το κατεβάσετε πατήστε εδώ, εφόσον δεν το έχετε. Το λογισμικό διατίθεται δωρεάν. Στην συνέχεια, ενεργοποιήστε το λογισμικό Adobe Digital Edition με τον κωδικό Adobe ID που έχετε αποκτήσει.

 

Περιορισμοί:

Αν επιθυμείτε να διαβάζετε τα βιβλία σας και σε άλλα PC ή Mac / Laptop (έως 6 κατά ανώτατο), πρέπει να επαναλάβετε τα παραπάνω βήματα σε κάθε έναν από αυτούς τους υπολογιστές. (Όλοι οι υπολογιστές πρέπει να ενεργοποιηθούν με το ίδιο Adobe ID που έχετε αποκτήσει).

 

Προσοχή:

Δεν πρέπει να κατεβάσετε κανένα ψηφιακό βιβλίο πριν εγκαταστήσετε και ενεργοποιήσετε τον λογισμικό Adobe Digital Edition σε αυτόν.

 

Γ. Οδηγίες για να ενεργοποιήσετε μια φορητή συσκευή ανάγνωσης ψηφιακών βιβλίων (mobile device)

 

Αν έχετε συσκευή ψηφιακής ανάγνωσης (e-reader), επιβεβαιώστε ότι η συσκευή υποστηρίζεται μεταβαίνοντας εδώ

 

Συνδέστε τη συσκευή ψηφιακής ανάγνωσης (e-reader) στο PC/Mac, το οποίο έχετε προηγουμένως κάνει authorize με το Adobe Id που διαθέτετε. Με τον τρόπο αυτό η συσκευή ψηφιακής ανάγνωσης (e-reader) θα γίνει και αυτή authorized στο ίδιο Adobe Id.

 

Δ. Οδηγίες για να αγοράζετε και να διαβάζετε ψηφιακά βιβλία

 

Μπορείτε να κατεβάσετε απεριόριστες φορές τα ψηφιακά βιβλία που έχετε αγοράσει και να τα διαβάσετε σε οποιαδήποτε συσκευή σας έχετε κάνει Authorized στο δικό σας Adobe Id.

 

Αφότου ολοκληρώσετε τα παραπάνω βήματα μπορείτε να προχωρήσετε στα παρακάτω βήματα

 

Αν έχετε συσκευή PC / Laptop / Mac

 

Επισκεφθείτε το site των Εκδόσεων Λιβάνη (http://www.livanis.gr) και πλοηγηθείτε στην κατηγορία ΨΗΦΙΑΚΑ ΒΙΒΛΙΑ.

Επιλέξτε το ηλεκτρονικό βιβλίο από τα διαθέσιμα της κατηγορίας, μέσω του κουμπιού «epub» για να το βάλετε στο καλάθι σας.

Ακολουθήστε τη διαδικασία που περιγράφεται στο site μας.

Με την ολοκληρωση της παραγγελίας μεταβείτε στον λογαριασμός σας και επιλεξτε το link "προηγουμενες παραγγελιες"

Αναζητήστε την παραγγελία σας με το(α) ψηφιακό(α) βιβλίο(α).

Ανοίξτε την παραγγελίας επιλέγοντας τoν αντίστοιχο Κωδικό Παραγγελίας.

Στη σελίδα της παραγγελίας αναγράφονται τα στοιχεία των βιβλίων που αγοράσατε και κάτω από κάθε ψηφιακό βιβλίο αναγράφεται «Το βιβλίο είναι διαθέσιμο σε ηλεκτρονική μορφή». Για να το κατεβάσετε στον υπολογιστή σας, «πατήστε εδώ».

Επιλέγοντας το link "εδώ" θα ξεκινήσει η διαδικασία αποθήκευση του ψηφιακού βιβλίου στον υπολογιστής σας.

Αν έχετε συσκευή ψηφιακής ανάγνωσης (e-reader)

 

Κατεβάστε τα βιβλία που έχετε αγοράσει στον Η/Υ σας ακολουθώντας τα βήματα που αφορούν PC / Laptop / Mac.

 

Στη συνέχεια, συνδέστε τη συσκευή ψηφιακής ανάγνωσης (e-reader) στον Η/Υ και αντιγράψτε (copy) τα ψηφιακά βιβλία στην συσκευή σας (για την αντιγραφή ακολουθείστε τυχόν οδηγίες του κατασκευαστή της συσκευής).

 

Η αντιγραφή μπορεί να γίνει και μέσα από την εφαρμογή Adobe Digital Editions (εφόσον υποστηρίζεται η συσκευή), αφότου γίνει authorized. Η συσκευή θα εμφανιστεί στην περιοχή bookshelfs της Library.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα καινούργιος στην παρέα . :rolleyes:

Εδώ και λίγες ημέρες είμαι κάτοχος του Galaxy Tab 7 gt-p3100 .

Παρατήρησα πολλά κολλήματα στο wifi ειδικά στο Youtube , δηλαδή άλλα βίντεο τα παίζει άλλα κολλάει και σε άλλα βγαέι διακοπή σύνδεση από τον διακομιστή , όταν το σήμα είναι χαμηλό ειδικά....

Το ίδιο και στο 3g cosmote (καρτοτηλέφωνο).

 

Με ανησυχεί λόγω έλλειψης εμπειρίας χρήσεως του και γιατί αντίστοιχα αντίστοιχα στις ίδιες συνθήκες ίδια κάρτα κλπ ένα Motorola Dafy δουλεύει τέλεια παντού ειδικά στο youtube πετάει (ίδια βίντεο).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Έχω ένα Samsung Galaxy 2.7.0 και ενώ είναι συνδεδεμένο με το wifi και είναι συνδεδεμένο το gmail δεν μπορώ να κάνω λήψεις εφαρμογών από το market. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?????

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλοι. Το πήρα και εγώ από πλαίσιο στα 369 ευρώ μείον την επιδότηση στα 5GB Mobile Internet από Vodafone.

Πρώτη επαφή με tablet και είμαι ευχαριστημένος χωρίς να το έχω συγκρίνει με κάποιο άλλο.

Οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι θετικές στο σύνολο τους.

Υπέρ: Ποιότητα κατασκευής, άριστη φορητότητα, αρκετά γρήγορο σε απόκριση, καλή ροή στο ίντερνετ ( με 3G από vodafone τουλάχιστον), άνετο στην πληκτρολόγηση, πολύ καλή φωτεινότητα οθόνης, μπορείς να κάνεις επεξεργασία σε word, excel κτλ.

Κατά: Δεν μπορώ να το δω σαν εξωτερικό δίσκο όταν το συνδέω με το καλώδιο στο λάπτοπ που έχω με λειτουργικό XP (με εκνευρίζει αυτό), οι εφαρμογές δεν μετακινούνται στην κάρτα μνήμης, στο ίντερνετ όταν ανοίγεις πολλές κάρτες πατώντας το Χ για να κλείσεις μια σελίδα δεν αποκρίνεται αμέσως αλλά χρειάζεται να το κλικάρεις 3 με 4 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούριος στην παρεα και ελπίζω να βρω μιά λύση σε ένα προβλημα που έχω. Απέκτησα πριν λιγο καιρο το samsung galaxy tab 2.7.0 (GT-P3113 αν δεν κάνω λάθος) και ενώ θα έλεγα ότι είμαι ενθουσιασμένος, σε σχέση με το παλιό τα galaxy tab που είχα, έχει το εξής πρόβλημα. (και δεν ξέρω αν ειναι μονο δικό μου ή κάνω κάτι λάθος) . Γιά να κλείσει πρεπει να κάνω απενεργοποίηση της συσκευής, διαφορετικα με ενα κλικ, συνεχιζει να παιζει διαφημιστικά της συσκευής και φυσικά να τρωει την μπαταρία. Π.χ για να χρησιμοποίήσω το ξυπνητηρι, πρεπει να μην κάνω απενεργοποίηση και το πρωί η μιση μπαταρία παει. Πριν λίγες μερες έκανε αναβάθμιση και ώ! του θαύματος το πρόβλημα είχε λυθεί και έκλεινε κανονικά, αλλα απο σήμερα επανήλθε στο παλιό...καθεστως... Καί είναι πολυ εκνευριστικο ρε γμτ. είναι σαν να ανοιγω το λαπτοπ και πρεπει να περιμενω αρκετη ώρα να φορτωσει...

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων...

(Ααα, και κάτι ακόμη, μπορώ να το χρησιμοποίσω και σαν τηλέφωνο;;; και πώς;;; Είχα την εντύπωση ότι είχε θύρα για καρτα sim αλλα τελικά δεν έχει...)

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογές δεν μετακινούνται στην κάρτα μνήμης

 

Αυτό γιατί να γίνεται; Δεν υπάρχει λόγος. Η μνήμη του είναι 16 GB και δεν θα γεμίσει ποτέ από εφαρμογές. Η έξτρα κάρτα είναι για μουσική και άλλα δεδομένα.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

(Ααα, και κάτι ακόμη, μπορώ να το χρησιμοποιήσω και σαν τηλέφωνο;;; και πώς;;; Είχα την εντύπωση ότι είχε θύρα για καρτα sim αλλα τελικά δεν έχει...)

Φίλε εξαρτάται ποιο μοντέλο έχεις. Εάν έχει θύρα για κάρτα sim δουλεύει κανονικά σαν τηλέφωνο. Διαφορετικά δεν γίνετε από ότι ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ αγόρασα χτές το GT-Ρ3110 και όταν αλλάζω δωμάτιο κόβετε η σύνδεση ούτε κουβέντα για wifi από γείτονες έχει αντιμετωπίσει κανένας σας το ίδιο πρόβλημα και πως το λύσατε ?
;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καινούργιος στην παρέα . :rolleyes:

Εδώ και λίγες ημέρες είμαι κάτοχος του Galaxy Tab 7 gt-p3100 .

Παρατήρησα πολλά κολλήματα στο wifi ειδικά στο Youtube , δηλαδή άλλα βίντεο τα παίζει άλλα κολλάει και σε άλλα βγαέι διακοπή σύνδεση από τον διακομιστή , όταν το σήμα είναι χαμηλό ειδικά....

Το ίδιο και στο 3g cosmote (καρτοτηλέφωνο).

 

Με ανησυχεί λόγω έλλειψης εμπειρίας χρήσεως του και γιατί αντίστοιχα αντίστοιχα στις ίδιες συνθήκες ίδια κάρτα κλπ ένα Motorola Dafy δουλεύει τέλεια παντού ειδικά στο youtube πετάει (ίδια βίντεο).

 

 

Καλησπέρα .

τελικά η συσκευή δεν είχε πρόβλημα από μόνη της γιατί την πήγα πίσω και στο εκεί wifi αποδείχτηκε ταχύτατη και σταθερότατη ...

Παρ όλα αυτά ζήτησα αλλαγή με το 10αρι....και μου έγινε η χάρη..

Οποία απογοήτευση όμως που και αυτό στο δικό μου wifi έκανε τα ίδια .

Μάλλον είναι κάποιο πρόβλημα του δικού μου δικτύου , το ψάχνω , θα ανοίξω όμως και ένα καινούργιο θέμα μπας και κάποιος μπορεί να βοηθήσει...

Α στο 3G Cosmote πάει με τα χίλια χωρίς προβλήματα .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και από μένα.

 

Έχετε βρει καμμιά αξιόλογη θήκη για το tablet που να μπορεί να στέκεται κιόλας;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα βρεις αρκετές θήκες σε οποιοδήποτε shop εσωτερικού και εξωτερικού (διαδικτυακά ή φυσικής παρουσίας shop)

 

Αγοράσα πρόσφατα το συγκεκριμένο tablet.

Η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή. Η απόκριση στο πάτημα του δακτύλου θα μπορούσε να είναι και καλύτερη. Η μπαταρία κρατάει πάρα πολλές ώρες. Μάλιστα, όταν τείνει να τελειώσει, το tablet χαμηλώνει αυτόματα τον φωτισμό ώστε να διαρκέσει η μπαταρία όσο το δυνατόν περισσότερο.

Η πλοήγηση στο διαδύκτιο γίνεται φυσικά απροβλημάτιστα.

Το προτείνω σε κάθε περίπτωση, αξίζει τα χρήματά του.

 

Ερώτηση: Ποια κάρτα δικτύο μου προτείνετε να βάλω ώστε να έχω internet παντού. Γνωρίζει κανείς σχετικά με το κόστος αυτής?

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από rosanera>

 

(Ααα, και κάτι ακόμη, μπορώ να το χρησιμοποιήσω και σαν τηλέφωνο;;; και πώς;;; Είχα την εντύπωση ότι είχε θύρα για καρτα sim αλλα τελικά δεν έχει...)

 

το 3100 ειναι τηλέφωνο το 3110 ειναι μονο wifi, σήμερα ήρθε καινούργιο απο έξω, και πριν το ανοιξω ήθελα να ρωτησω αν καποιος που το εχει δοκιμασει θα ελεγε οτι αξιζει σε σχεση με το gtp1000 που έχω, θα κρατήσω μονο ενα, το 1000 ειναι και τηλ και 3g αλλα επειδη δεν το δουλευω ετσι δεν με πειραζει.. λογικα το 3110 με 4αρι αντροιντ και πιο γρηγορο θα ειναι καλυτερο για την χρηση που το θελω, αν καποιος τα εχει δοκιμασει και τα 2 ακουω αποψεις..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι και εγω ενας που τιμησαν την αγορα αυτη.. θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αν το εχει ψαξει κανεις.. θελω να παρω μια θηκη με πληκτρολογιο εχω βρει δυο...

1. https://www.ricardo.gr/buy/pc/tablet-pc/aksesouar/%CE%B4%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B7-%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9o-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-tablet-7-se-6-xromata/v/an688867902/

2. https://www.ricardo.gr/buy/pc/tablet-pc/aksesouar/%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B9%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-tablet-7-mini-usb/v/an688608514/

απλα εχω ενα θεμα συνδεσεις.. εχει βρει κανεις ανταπτορα?? ψαχνω αλλα πουθενα... μια βοηθεια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια!!!!εχω ενα προβλημα με τη ταμπλετα μου...την εχω μια εβδομαδα ακριβως...και ενω ολα ηταν μια χαρα,σημερα δεν μου ανοιγε τους φακελους που ειχα δημιουργησει(πχ τον φακελο με τα παιχνιδια)....

Μου εβγαζε το μηνυμα ''o launcher διακοπηκε''....ε δεν εδωσα σημασια λεω θα εφαγε σκαλωμα.κανω επανεκινησεις και τπτ..

Μετα με πετουσε και οταν πηγαινα να βαλω και κωδικο για wifi.....

Εχετε καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει????? :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (P3100 / P3110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...