Jump to content

Κερδίστε ένα LG Optimus L7, προσφορά της LG Hellas και του myphone.gr!!!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο τετοια συσκευή δεν έχω εμπειρία αλλα θα ήθελα.Ειδικα αν την κερδίσω.

 

Μπράβο στην ομάδα του myphone για το forum και την όλη προσπάθεια γενικά.

Μέλος είμαι καιρό αλλα συνήθως μπαίνω σαν επισκέπτης.Και τώρ αέπεσα πάνω στον διαγωνισμό κατατύχη.

Αντε καλή μου τυχη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια παιδια...ας φανουμε κ σε κατι τυχεροι!
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία λοιπόν σε όλους μας και από εμένα..

 

Και συγχαρητήρια στο myphone.gr, για τους τόσο συχνούς πλέον διαγωνισμούς του, που επιβραβεύει με όποιον τρόπο μπορεί και διαθέτει, την αγάπη και την στήριξη που του δείχνουν όλα αυτα τα χρόνια,τα αγαπητα του μέλη + (ΟΔ).

 

Η αγάπη μας είναι δεδομένη.. Να συνεχίσετε..

 

Υ.Γ) Αυτό για την απομάκρυνση και το ban που διάβασα στο αρχικό post από τον αγαπητό ADMIN Mythozz με τρόμαξε λίγο..:cry: Άλλα είναι άκρως δικαιολογημενοι,οι λόγοι που επιβάλουν αυτές τις συνέπειες.. Αν και εγώ θα ήθελα να ξανά postaro.. Μπας και μου κάτσει ο λαχνός..:lol: Πήρα θάρος εγώ και λέω να φτάσω μέχρι και της 17/6.. Λες να γίνει αυτο το θαύμα..?? :confused:

Edited by Milfas
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό !
Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Αντε ας κανουμε ακομα ενα "ατυχο" ποστ...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...