Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπορει καποιός να με βοηθησει γτ παιδευομαι τοσες μερες κ δν βρισκω ακρη

 

Πρεπει να πεις πρωτα το προβλημα που εχεις..

Δεν βλεπω κατι στα τελευταια 9-10 ποστ..:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από τν αναβαθμιση κ μετα εχει βγει μια μπαρα στην αρχικη οθονη με συντομευσεις κ δν σβηνεηπη
Link to comment
Share on other sites

Από τν αναβαθμιση κ μετα εχει βγει μια μπαρα στην αρχικη οθονη με συντομευσεις κ δν σβηνεηπη

 

Μπορεις να διαγραψεις ολη την σελιδα που ειναι η μπαρα που λες και προσθεσε αλλη σελιδα..

Link to comment
Share on other sites

Mου μενει σε ολες τις σελιδες κ με ενοχλει. Ειναι σαν συρταρι την τραβας κ εχει το μειλ το youtube αλλα δεν φευγει
Link to comment
Share on other sites

Mου μενει σε ολες τις σελιδες κ με ενοχλει. Ειναι σαν συρταρι την τραβας κ εχει το μειλ το youtube αλλα δεν φευγει

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4516819#post4516819

Link to comment
Share on other sites

Mου μενει σε ολες τις σελιδες κ με ενοχλει. Ειναι σαν συρταρι την τραβας κ εχει το μειλ το youtube αλλα δεν φευγει

 

Ειδα και το λινκ του Στρατου και καταλαβα τι εννοεις...αν πατησεις και το κουμπι back πατημενο φευγει, αν το ξανα πατησεις ανοιγει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο που μπορω να αγορασω ενα πισω εσωτερικο καπακι για το κινητο το πηρα μεταχειρισμενο σε καλη τιμη αλλα εχει γρατζουνιες πολλες στην καμερα κ πρεπει να αντικαταστησω το πισω εσωτερικο καπακι μου ειπαν 40 ευρο κ λεω να το παρω να το κανω μονος μου μιας κ το κινητο δεν εχει εγγυηση λογο του οτι ειναι απο μαροκο .για να μου ερθει κ πιο φθηνα Edited by filippos_04
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο που μπορω να αγορασω ενα πισω εσωτερικο καπακι για το κινητο το πηρα μεταχειρισμενο σε καλη τιμη αλλα εχει γρατζουνιες πολλες στην καμερα κ πρεπει να αντικαταστησω το πισω εσωτερικο καπακι μου ειπαν 40 ευρο κ λεω να το παρω να το κανω μονος μου μιας κ το κινητο δεν εχει εγγυηση λογο του οτι ειναι απο μαροκο .για να μου ερθει κ πιο φθηνα

 

Μαλλον κατι τετοιο θες...

 

http://viewitem.eim.ebay.gr/New-camera-lens-framechassis-4-Byt-Fit-for-Samsung-Galaxy-S3-i9300-White/230917320926/item

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μία ερώτηση, περισσότερο για να σιγουρευτώ ότι όλα είναι εντάξει.

Το κινητό χάνει συνέχεια τα MP3 ringtones που έχω ορίσει εγώ, τόσο στις μεμονωμένες επαφές, όσο και στις ομάδες. Εδώ και δύο εβδομάδες έχω ορίσει πάνω από 10 φορές τους ήχους, αλλά τους χάνει συνέχεια, χωρίς να έχω καταλάβει πότε συμβαίνει αυτό. Τα ringtones μου τα είχα στην SD card και διάβασα κάπου ότι πρέπει να τα έχω στην εσωτερική μνήμη, είναι σωστό αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία. Οτα συνδέω με OTG καλώδιο ένα usb stic μετα την αποσύνδεσή του βάζοντας τον φορτιστή δεν φορτίζει η συσκευή και πρέπει να κάνω reboot για να επανέλθει και να φορτίζει. Ετσι γίνεται ή κανω κατι λάθος. (έχω 4.1.2. official root)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι ένας φίλος μου ρωτάει...

Πως μεταφράζω ολόκληρη ιστοσελίδα στο galaxy. Ποιος είναι ο πιο έξυπνος και απλός τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γράφει η Samsung Mobile Greece. Λέτε να δούμε 4.2 για το κινητό μας (και το note 2 λογικά) σύντομα?

 

[ATTACH]29686[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γράφει η Samsung Mobile Greece. Λέτε να δούμε 4.2 για το κινητό μας (και το note 2 λογικά) σύντομα?

 

[ATTACH]29686[/ATTACH]

 

OXI ρε παιδιά...μόλις χθες "έκλεισα" με το στήσιμο της 4.1.2.

:wacko:

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γράφει η Samsung Mobile Greece. Λέτε να δούμε 4.2 για το κινητό μας (και το note 2 λογικά) σύντομα?

 

[ATTACH]29686[/ATTACH]

 

Αυτό είναι που πραγματικά αποκλείεται να είναι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μία ερώτηση, περισσότερο για να σιγουρευτώ ότι όλα είναι εντάξει.

Το κινητό χάνει συνέχεια τα MP3 ringtones που έχω ορίσει εγώ, τόσο στις μεμονωμένες επαφές, όσο και στις ομάδες. Εδώ και δύο εβδομάδες έχω ορίσει πάνω από 10 φορές τους ήχους, αλλά τους χάνει συνέχεια, χωρίς να έχω καταλάβει πότε συμβαίνει αυτό. Τα ringtones μου τα είχα στην SD card και διάβασα κάπου ότι πρέπει να τα έχω στην εσωτερική μνήμη, είναι σωστό αυτό;

 

Σε ποιο φάκελο τα εχεις βαλει στην εξωτερική sd ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια!

Όταν πάω να τρέξω ένα αρχείο με ρωτάει το κινητό με πιο πρόγραμμα θέλω να το κάνω. Επιλέγω αυτό που θέλω και πατάω πάντα. Όμως εξακολουθεί κάθε φορά που πάω να ανοίξω την εφαρμογή και με ρωτάει με πιο προγραμμα θέλω να την ανοίξω. Πως γίνεται να την αποθηκευσω την επιλογή μου;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο φάκελο τα εχεις βαλει στην εξωτερική sd ??

 

Στην εξωτερική τα είχα σε έναν /Ringtones που τον είχα φτιάξει εγώ. Πλέον τα πέρασα στην εσωτερική μνήμη, στον φάκελο /Ringtones, που υπήρχε ήδη έτοιμος. Εδώ και μια μέρα περίπου δεν τα έχει χάσει ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να δω ποια έκδοση του bootloader έχω;

Ίσως να σε βοηθήσει το device info απο το play

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να σε βοηθήσει το device info απο το play

 

Πραγματικά είναι κρίμα που δεν έχει thanks button το forum. Θα ήταν επική μαχη μεταξύ εσου του τυχερακια και του Στρατου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOS!! Κολλητος μου αγπρασε ενα S3 απο καποιον στο Ιnsomnia. Φοβαμαι οτι η συσκευη ειναι κινεζια, αν και δεν το εχω δει ακομα.

Καταρχην το ΙΜΕΙ της συσκευης ξεκιναει με 35881703. Απο οτι ειδα με ενα search αυτο το TAC code ανηκει στην Huaweii και οι στην Samsung....Μπορει καποιος γνωστης να μου πει τι γινεται; Επισης στο μενου εχει εφαρμογες με κινεζικα γραμματα......

Θα παρω το πρωι στην Smsung να μαθω τι παιζει με βαση το ΙΜΕΙ αλλα αν ακαποιος ξερει κατι και μπορει να βοηθησει ας μου στειλει ενα pm ή ας απαντησει στο παρον νημα.....Οχι τιποτα αλλο αλλα ο τυπος μου ειπε στο τηλεφωνο που μιλησα μαζι του οτι το εχει αγπρασει απο birdphone και απο οτι ξερω το συγκεκριμενο καταστημα δεν παιζει να εχει κινεζικα S3.....

 

Αν ισχυει παντως οτι ειναι κινεζια, θα τρεχει και δεν θα φτανει ο τυπος :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOS!! Κολλητος μου αγπρασε ενα S3 απο καποιον στο Ιnsomnia. Φοβαμαι οτι η συσκευη ειναι κινεζια, αν και δεν το εχω δει ακομα.

Καταρχην το ΙΜΕΙ της συσκευης ξεκιναει με 35881703. Απο οτι ειδα με ενα search αυτο το TAC code ανηκει στην Huaweii και οι στην Samsung....Μπορει καποιος γνωστης να μου πει τι γινεται; Επισης στο μενου εχει εφαρμογες με κινεζικα γραμματα......

Θα παρω το πρωι στην Smsung να μαθω τι παιζει με βαση το ΙΜΕΙ αλλα αν ακαποιος ξερει κατι και μπορει να βοηθησει ας μου στειλει ενα pm ή ας απαντησει στο παρον νημα.....Οχι τιποτα αλλο αλλα ο τυπος μου ειπε στο τηλεφωνο που μιλησα μαζι του οτι το εχει αγπρασει απο birdphone και απο οτι ξερω το συγκεκριμενο καταστημα δεν παιζει να εχει κινεζικα S3.....

 

Αν ισχυει παντως οτι ειναι κινεζια, θα τρεχει και δεν θα φτανει ο τυπος :mad:

 

Να σου πω οτι και γω από το συγκεκριμένο κατάστημα το έχω πάρει και το ΙΜΕΙ ξεκινάει από 354244 και είναι Ρουμάνικο.

:D
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω οτι και γω από το συγκεκριμένο κατάστημα το έχω πάρει και το ΙΜΕΙ ξεκινάει από 354244 και είναι Ρουμάνικο.

Χμμμ.....Εγω εψαξα στο google για το 35881703 και φαινεται οτι ανηκει στην Huawei

 

http://www.nobbi.com/tacdb.php

 

Ενω βαζοντας το δικο σου βγαινει Galaxy S3 Samsung....Κατι δεν παει καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια SOS!! Κολλητος μου αγπρασε ενα S3 απο καποιον στο Ιnsomnia. Φοβαμαι οτι η συσκευη ειναι κινεζια, αν και δεν το εχω δει ακομα.

Καταρχην το ΙΜΕΙ της συσκευης ξεκιναει με 35881703. Απο οτι ειδα με ενα search αυτο το TAC code ανηκει στην Huaweii και οι στην Samsung....Μπορει καποιος γνωστης να μου πει τι γινεται; Επισης στο μενου εχει εφαρμογες με κινεζικα γραμματα......

Θα παρω το πρωι στην Smsung να μαθω τι παιζει με βαση το ΙΜΕΙ αλλα αν ακαποιος ξερει κατι και μπορει να βοηθησει ας μου στειλει ενα pm ή ας απαντησει στο παρον νημα.....Οχι τιποτα αλλο αλλα ο τυπος μου ειπε στο τηλεφωνο που μιλησα μαζι του οτι το εχει αγπρασει απο birdphone και απο οτι ξερω το συγκεκριμενο καταστημα δεν παιζει να εχει κινεζικα S3.....

 

Αν ισχυει παντως οτι ειναι κινεζια, θα τρεχει και δεν θα φτανει ο τυπος :mad:

 

δεν του εδωσε αποδειξη αγορας να δει το ιμει αν ειναι ιδιο με τις συσκευεις?

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

δεν του εδωσε αποδειξη αγορας να δει το ιμει αν ειναι ιδιο με τις συσκευεις?

Του εδωσε και στην αποδειξη αγορας αναφερεται το ιδιο ΙΜΕΙ με αυτο της συσκευης....Αλλα στην φωτοτυπια της αποδειξης που του εδωσε δεν φαινεται το καταστημα πωλησης.....και με βαζει σε υποψιες.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...